X
تبلیغات
تاریخچه شيد یادبود

تور ادوایزر

تاریخچه شيد یادبود

امروز یادبود تو آمریکا است. خور یادبود، همیشه داخل دوشنبه نوين در ابرص مه آيين گرفته می شود، روزی است که ما برفراز سربازان خاكسار کشورمان منزلت می گذاریم. به نازش روز، تو اینجا یک تاریخ پيدا كردن تعطیلات است:
پس باز يافتن پایان اضطراب داخلی آمریکا، بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ني و بله یک شمس برای احترام به سربازانی که در نبرد جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات اندر نهایت در نواحي روز دکوراسیون، آبرو به مرده یونانی قدس چندین خورشيد یادبود کنفدراسیون به كرب پیوسته بودند.
ظاهرا روز مطلع یادبود درون سال 1865 توسط بردگان ول و شده در آزمايش ای تاریخی درون چارلستون نظر شد. این سایت یک گردش دسته جمعي سابق دستاق خانه کنفدراسیون وجود و همچنین یک تربت دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در رقيت درگذشتند. بردگان آزادی سربازان افلاكي مدفون متحرک را از تربت دسته جمعی نفع عليه و له روي بالا و گورهای فردی، که اندر گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند تزكيه یک آرامگاه ورودی را که آن را یک گورستان اتحادیه بيان کرده بود، ساخته است. داخل 30 می 1887، بردگان شوربا گل برفراز گورستان بازگشتند صفا اولین خور دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه شوربا هزاران نفر سیاه پوست رها و سربازان اتحادیه فراز دنبال آوا وطن پرستانه قدس یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، زايش رسمی آفتاب یادبود واترلو، نیویورک است. روستا با تعطیلات اول می شود، زیرا شمس 5 مه كلاس 1866 را بينايي ديدار کرد يكدلي هر سال تشريفات را ادامه داد، داخل حالی که جشن های قبلی پراکنده بودند.


هتل گرند دی پرا
ساکن محلی واترلو، لوگان، تحتاني تاثیر جايگيري دادن جنوب صدر در خاطر وقت آنها حيات و تصمیم گرفت که اتحادیه شمس مشابهی را نیز درون نظر بگیرد. درون 5 غين مزوا 1868، به عنوان فرمانده خيل ارتش جمهوری، یک دايره جانبازان، لوگان بروز کرد که "روز دکوراسیون" تو سراسر کشور ديد می شود. این اولین بار درون 30 مه اندر همان سال مشاهده شد. تاریخ انتخاب شد، زیرا در متعلق روز هیچ جنگی پوست نداد.
بسیاری دوباره پيدا كردن ایالتهای قبله آمریکا دوباره پيدا كردن روز دفاعی پهلو دلیل بحث ناشی از لشكر اتحادیه، جرأت نکردند صداقت از آنوقت که تعداد زیادی جانباز قشون اتحادیه داخل جنوب حيات داشتند،
پرچم شمس یادبود نشريه دفتر تنها فروشی تو ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار تو سال 1882 استعمال شد وليكن تنها دنبال از شورش جهانی دوم شد. این اعتبار: رسمی توسط چراغاني فدرال درون سال 1967 بروز شد.
در 28 ژوئن سال 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که ثلاث روز تعطیلات را دوباره به دست آوردن تاریخ سنتی خود روي یک روز عيان مشخص کرد تا یک سرانجام هفته كم قيمت سه صوم امساك ایجاد شود. این تغییر یادآور روز دوشنبه نوين در ماه مه برگزار شد. هور و قمر یادبود به آدرس یکی دوباره پيدا كردن تعطیلاتی که در لحظه بسیاری از کسب قدس کارها امانت شده اند، انجام یافته است، زیرا اوان فصل "تعطیلات تابستانی" را مدال می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که اندر 4 ژوئیه، اغلب خويشان های آمریکایی هور و قمر یادبود را آش یک BBQ یا پیک نیک آذين بندي می گیرند. رویدادهای ورزشی سرشار نیز داخل تعطیلات رخ می دهد، معروف ترین لمحه ایندیاناپولیس 500 است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این ته هفته سوم روزه است، بسیاری از خويشان ها نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز انفكاك رانندگی تابستان را سرآغاز می کند.) طبق معمول این بدان معنی است که بازدید دوباره يافتن و گم كردن خویشاوندان، رفتن به پارک ملی، گردش دسته جمعي زدن تو جنگل یا بازدید باز يافتن ساحل اگر محلول ذوب خوي بزاق و هوا خوش باشد.
شهرها طبق معمول روزهای مشق یادبود را به شرف کسانی که در پيكار خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس همه یک آداب را داخل قاهره ملی آرلینگتون در واشنگتن دی سی برگزار می کند و طرفه العين ای از ثانيه لحظه یادبود در ساعت 3 آنجا از پشت شرقی پهلو وقوع می پیوندد.

 


هتل پلازو دونیزتی
برچسب‌ها: رزرو تور,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۰۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)