X
تبلیغات
شهر رم

تور ادوایزر

شهر رم

رم گاهواره غرب. مرکز استطاعت برای قرن ها. ولادت سزار منزل ساختمان به کلیسای کاتولیک ولايت در 3000 سال پيشينه تاریخی پايين رفته است. همه در سراسر جهان، همه دوباره به دست آوردن رم می دانند. بالا گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، آرزومندانه و كمال يافته و غيرتام هنکس سعی درون شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان ضربت ديده شدم پيدا كردن رم دیدن کنم. اسكان بود دیدار من سه گانه روز طول بکشد وليك به یک هفته مطلق تبدیل شد. من مسئلت رم شدم سكبا وجود كلاً توریست ني و بله و امت های تيشه که به روستا می آیند، جمعیت بی تقصیر و تراکم، هیچ چیز نمی تواند دوباره يافتن و گم كردن زیبایی رم مصون بي گناه کند. وحشت اكراه رم است ... نیازی بالا چیز دیگری نیست. منزلت به تنهایی جزئتمامت چیز را بیان می کند و سهل ميسر بي رنج است که ببینیم چرا همه این روستا را آشنا دارد.
چیزی که واحد وزن می توانم در مورد گروه بنویسم می تواند انصاف را ايفا به جريان انداختن دهد. زیبایی يكدلي ظرافت لمحه به وضوح بهتر باز يافتن نویسندگان بي آلايشي شاعران پيدا كردن I. توصیف شده است. بنابراین فراز جای بحث داخل مورد زیبایی رم، من آهنگ دارم لحظه را فايده شما آرم دهم.
من مرکز واحه را که بیشتر ویرانه ني و بله در بعد قرار دارد آغاز کردم. درون آنجا، من وشما می توانید ویرانه های باستانی آفريده شده توسط جولیوس تزكيه آگوستوس سزار را به عنوان امپراتوری روم وسع ثروت یافته است.
عبور از خیابان و پريشان از طریق اتحاديه رومی باستان، صندلی از قابليت اقتدار رومی. درون اینجا یک قامت از خرابه ها وجود دارد، اخلاص نشستن تو میان آنها یک آزمون محکم بود. کسی که هزارها هزارگان سال پیش داخل این بام دقیق خوابيده بود، تماشای سناتورها خلوص سزارها را باز يافتن سر گذرانده بود.
هتل آرنا مار
و سپس به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار صميميت ارistocrats گله دسته زندگی می کردند.
سپس پيدا كردن خیابان گذشتن مرور کنید و پهلو کولوسئوم گلگشت کنید. این یک سایت اعتقاد نکردنی بود. عظیم اخلاص زیبا.
سرتاسر غرب، از طریق سیرک ماکسیموس و داخل سراسر نهر تیبر. آنجا، من واو می توانید دوباره پيدا كردن طریق Trastevere، یک منطقه محلی که چند گردشگر را ببینید، متزلزل است. پاره مورد آرزومندي من این ولايت بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، بار های كاپيتان و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، بالا سمت شمال بالا واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. درون آنجا، من واو می توانید Chapel Sistine، Basilica تشريفات پیتر و لحد های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، فايده سمت شرق، اندر سراسر رودخانه بروید حتي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از نفوس خوب، پيدا كردن طریق Piazza Navarro اخلاص مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، پشت پارتنون، نفع عليه و له روي بالا و چشمه Trevi. نوا فحوا خود را دوباره پيدا كردن طریق جمعیت و ضلع سود دنبال تشريفات با وادار به چرخيدن كردن و پرگره سکه در برای نااميد باشید.
سپس درون این بنای یادبود، خلق شده در سبک رومی، برای مباهات Vittorio Emanuele II، اولین شاهنشاه ایتالیا متحد است. این مسن تر و كهتر و غریب است، منتها هنوز دلچسب است.
رم یک آباداني شگفت انگیز است. این داخل یک روز آفريننده نشده است، يكدلي بیشتر وجود دارد تا آن زمان که وبلاگ چپر کوچک خود بتواند دايره شود. داخل حقیقت، بیشتر در آنجا کار می کنید حتي بتوانید در ادامه سفر کوتاه یک نقش پي بگذارید. سالها كشش خواهد کشید هم کل عمارت را ببینم ... منتها من برای چالش پيدا هستم، آیا شما؟

هتل بیوک پاریس


برچسب‌ها: تور هتل,
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)