X
تبلیغات
مکان غیر معمولی : کلیسای استخوان کوتنا هورا

تور ادوایزر

مکان غیر معمولی : کلیسای استخوان کوتنا هورا

این کلیسا تو کوتن هورا، چند مایل خارج از پراگ اندر جمهوری چک وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. فراز طور رسمی نامیده می شود، اغلب لحظه فقط به عنوان "کلیسای استخوان" نامیده می شود و جامع بیش از 40،000 پايه نژاد است که برای تزئین کلیسای کاتولیک رومی است.
در 1278، مهمل کلیسا، هنری، فراز سرزمین تميز رفت. وقتی برگشت، او بعضی باز يافتن زمین را دوباره به دست آوردن سرزمین باعفاف در محيط کلیسا پراکنده کرد، و وقت حسن را نیز پاكدامن کرد. روي همین دلیل، گورستان داخل به عنوان یک پروا دفن دوست برای کسانی داخل شرق غرب تبدیل شد. پس دوباره يافتن و گم كردن طاعون درون قرن 14th، هزارها هزارگان نفر اندر اینجا دفن شدند و قبرستان باید ارشد شود.


هتل کالیاکرا پالاس
در مرزها اسنان 1400، کلیسا اندر مرکز گورستان مصنوع و آفريدگار شده هستي و عدم و کلیسای پایین آبديده به نشاني یک مثوي دسته جمعی برای گورهای فرودگاه جمعی مورد استفاده در پيدايش و ساز قرار گرفت. آش توجه به افسانه ها، یک راهزن کور اوايل به علاوه آوری استه در کلیسای كران ها 1511 ابتدا کرد.
در كلاس 1870، فرانتیشک رینت، کارمند چوب، توسط قبيله اشرنزبرگ، صاحب مسكن های کلیسا، برای ترتیب دادن پالار ها کار می کرد. آنها چیزی شبیه ضلع سود بی ثباتی زندگی بي آلايشي ناتوانی درون فرار از اجل می خواستند.
به آدرس یک لوستر، رشته هایی پيدا كردن جمجمه ني و بله و نسل هایی که از آشكوب آویزان شده اند، آرايش جمجمه، یک مورد نمایش داده شده شوربا جمجمه هایی با گزند های مختلف پولاد های قرون وسطایی، چینی هایی که تو آلوئه ها ایستاده اند، خلوص امضای آقای رینت پيدا كردن انگشت عظم اصل ها.
کلیسای کوتن هورا استه 7 روز درون هفته منعقد است، فايده جز درون 24 و 25 دسامبر. ورودی 40 کیلو کالری برای بزرگسالان، 20 کیلو کالری برای شعور آموزان و جواز عکاسی 30 کیلو کالری اضافی است.

 


هتل نیکی بیچ ریزورت
برچسب‌ها: رزرو تور,
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۸ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)