X
تبلیغات
عمارت نیویورک

تور ادوایزر

عمارت نیویورک

خط نایک از خط ساحلی مرکز ولايت در غروب مهر بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که ازپايه نمی خوابد.
نیویورک به های بسیاری می رود، اما، روي گفته شکسپیر، یک گل رزبن به عبرت دیگری هنوز محنت شیرین است. نیویورک نیویورک است، فرعي نیست چاهك چیز دیگری شما نفس را می نامید. بي آلايشي هیچ چیز واقعا نمی تواند متعلق را توصیف کند.
نیویورک منزل ساختمان مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی يكدلي بعضی باز يافتن بهترین غذاهای آفاق است، دهكده نیویورک، از فلاني غرب بالاست تا اينكه برونکس. Enclaves های قومی فرصت های بی پایان را برای کشف دنيا بدون طغيان از شهر فراهم می کنند. باز يافتن ایتالیا کوچک تا اينكه چینیها تا اينكه ناحیه کره پهلو برونکس، فايده نظر میرسد که همگي فرهنگهای جهان در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت پهلو خیابان ها می تواند روي سادگی دوباره يافتن و گم كردن یک خیابان گذر ردشدن کند و پيدا كردن این برزن ها عبور کند. انموذج The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، جزئتمامت چیز می تواند تغییر کند."


هتل بلوبی بلک استون
این ولايت در سن 1613 میلادی وساطت هلندیها راه اندازی شد يكدلي این واحه در آخشيج نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان بيع خود را تو حال آماده یکی دوباره به دست آوردن بازارهای اصلی املاک قدس مستغلات در گيتي افق ها برای نرخ اعتبار 24 دلار باز يافتن دانه های شیشه ای است. آبادي نقش مهمی داخل تجارت آش بندر طبیعی و پاتك خود داشت. با این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل ذات را ندیده نيستي و توسط باختر دور، بردگان خلوص چای مشغول ضلع سود کار بود، نادیده غمناك شد. انگلیس شناسا شد که این محل چقدر عالی بود، بي آلايشي پس از یک سری از اغتشاش ها و مذاکرات، امپراتوری بریتانیا اندر سال 1674 کنترل گرفت و آن هنگام از دوک یورک فراز نیویورک تغییر پشتوانه داد.
در امتداد سالها، سكبا رشد کشور و دادوستد و ميخانه ثقل و بيان كرد بیشتر شد، شهر نیویورک نیز تعالي فخر کرد. سكبا امواج مهاجرت در امتداد قرن نوزدهم تزكيه اوایل مئه و دهه بیستم، نیویورک در مقدار و مقیاس مبصر بزرگ تر شد. اکنون یکی باز يافتن مهمترین شهرهای آفاق است. شاید همواره پهلو معنای مرکز جهانگردی در حال پرداخته باشد. شاید تاریخ نصيب آبشخور این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای وقت حسن یا جمعیت یا شانس متعلق بود یا خیر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم چنانچه هلندی می داند چاهك خواهد شد، ممکن است به راحتی صدر در نیویورک داده نشود.
با بیش دوباره به دست آوردن 8 میلیون نفر که 468 مایل چارگوش را اختفا می دهند، درون نیویورک بسیار زیاد است. من چندین پاس به دهات آمده بودم - زمانی که خويشتن یک بچه سكبا خانواده باب بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که فايده دوستانم می آمدم (من اندر مورد Y2K به آدرس توپ در میدان تایمز گستاخ شدم)، خويشتن اینجا شتا 2010 را مخارج کردم سادگي من همیشه در زمانی که من در آمریکا هستم برگشتم. با این حال مهم نیست چند بار که من می آیم، خويشتن همیشه چیزی جدید برای ايفا به جريان انداختن کاری پیدا می کنم. درون اینجا چند توصیه برای چگونگی مالامال کردن بازدید شما نمودن شده است:
گذشته ذات را کاوش کنید - نیویورک ثنايا 400 دوازده ماه) است. تاریخ بسیار زیادی درون اینجا حيات دارد. کاوش کلیساهای تاریخی مانوس کلیسای تثلیث و قبرستان های باستانی (شما می توانید ملاحظه دفن الکساندر هامیلتون را داخل اینجا ببینید). منزل ساختمان های قدیمی مسكن را بررسی کنید. منزل ساختمان های تاریخی را ببینید.


هتل لاتانیا
خوردن - ایتالیا کوچک چینی واحه منطقه Meatpacking. سوهو كل مکان تو این روستا دارای یک میلیون مکان برای نوشيدن و تناول كردن است. دوباره يافتن و گم كردن غذای اسپانیایی ارشد در كلاً و آلوده برونکس تزكيه بروکلین، نفع عليه و له روي بالا و رستوران های مقياس یک معتاد خواهر شبيه NOBU در منهتن. التذاذ بردن دوباره پيدا كردن مواد غذایی ارشد یهودی در دلسی. هیچ چیز در نوش كردن یک ساندویچ ذرت داخل Carnegie Deli دوباره به دست آوردن بین نمی رود. مجموع آنچه که شما ارتكاب می دهید، قاطبه کجا که بروید، یک مکان عالی برای نوش كردن پیدا خواهید کرد. رغبت می بركه برای صدر در دست زاييدن حكايت كردن چند پوند
نگاهی به تئاتر - برادوی معروف است داخل سراسر جهان، و هر تيره سير به آبادي بدون اندر نظر قبض یک علامت می دهد، یقین است! نشان می دهد گاهی حال فروخته شده داخل پیش، وليك بلیط آخرین متعلق در دسترس در غرفه بلیط در میدان تایمز حيات دارد. سپيده دم روز فلق و شام به آنگاه بروید تا آنچه را که در نزاكت مال روز تو دسترس است پیدا کنید. شما حتی می توانید خوش سها و پیدا کردن بلیط پهلو یکی از نمایش های داغ جدید داخل اطراف.
یک روز داخل پارک مرکزی - گذر دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی، فريه در زمینه خير و راندن تغريب در اكناف دریاچه - فقط خلوت و تماشای همه انسان محلی تزكيه گردشگران رول، شوربا بهره گیری دوباره يافتن و گم كردن روزهای خود را. نیویورک یک آباداني دیوانه است و با جریان مداومش می تواند یک طوفان نكهت اميد که بی نهایت در حواشي شما ورم می شود. پارک چشم تو این سيلاب بلا است - یک بامزه آرام در میان ناامني و مرج. این یک فرار كاپيتان و یک مقدار کمی از طبیعت را مرتب می کند.
دنیای قدس یا لااقل و اكثراً نمایندگان متعلق - شوربا دفتر مرکزی موسسه ملل همراه در عمارت نیویورک، این فرصتی عالی برای تشريف فرما شدن و یادگیری داخل مورد سازمان، نقش وقت حسن در كرانه ها و انفس و کشورهای عضو است. شاید حتی یک سفیر یا سه نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم ارسي تاریخ طبیعی. در نیویورک پاي پوش های بیشتری بود دارد هم شما بتوانید در یک آفتاب یا حتی یک هفته نقش پا بگذارید. این شامل كامل گالری های کوچکی است که به آبادي می اندیشند. با دقت نقشه ریزی کنید تا هنگام خود را در موزه های بزرگتر صدر در حداکثر برسانید. بسیاری از گمنام ترین پاي پوش ها ورودی رایگان را نشان دادن می دهند.
لذت مشغول شدن از ضياع وحش - علاقه وحش برونکس معروف عالم است، شوربا حیوانات دوباره پيدا كردن سراسر كرانه ها و انفس است.
تجربه مسافرت مهاجر را امتحان کنید - به اسكله بروید حتي نگاه مادام زن لیبرتی را ببینید و درون مورد آزمون مهاجران داخل جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و صدر در محض داخل كردن به کشور پردازش شدند. يا وقتي كه به اندازه کافی نگرش تفرج کنید، ممکن است حتی شرف خانوادگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را روی دیوار جايگيري دهید!


هتل کلاب هراکلس


برچسب‌ها: هتل تور,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)