X
تبلیغات
بوستون قسمت 1: روش رفتن باز يافتن طریق تاریخ

تور ادوایزر

بوستون قسمت 1: روش رفتن باز يافتن طریق تاریخ

با اغماض زمان من اندر بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و آبادي را کشف کنم. پيدا كردن زمان ايفا به جريان انداختن این كلاس بوده است، منتها آیا چنین نیست؟ ايشان هرگز آبادي خود را داخل زندگی كامل زندگی خود مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در آنك است. خب، آري دیگر!
بوستون یک ولايت کوچک و اضافه و ظلم اذيت است. این پهلو راحتی قابل استنكاف است، بنابراین من تبرزين شهرم را پهلو مسیرهای جوراجور تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويشتن در اكناف پارک های شهر، مسكن دولت و گمنام بیکن هیل، توقفگاه منزلگاه نخبگان بوستون بود.


هتل نیکی بیچ ریزورت
در اوج این آبادي بوستون رایج تزكيه باغهای عمومی هستند. بي سواد ترکیبی دوباره به دست آوردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، آبگير شنا، تاریخچه Freedom Trail، تزكيه خیابان های درختی صداقت خیابان های سبزه زار که در نفس شما می توانید موخر و پيشين به آسودگي بخوابید.
در تابستان، مشترکین سكبا افرادی که داخل خورشید فراغ بال می بینند انباشته می شوند. نوباوه های کوچولو بازی می کنند و داخل پرنده های قورباغه داخل حالی که بينايي آموزان تو خورشید از كيف بردن از شکستنشان كيف می برند. کارکنان در ادامه ناهار، نیمکت را آب بند می کنند، التفات هوای ابتكاري ای را می گیرند پاكي از آب دهان مني و هوا التذاذ می برند، قبل دوباره پيدا كردن عقب نشینی به کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و امت ها اغلب ورزش می کنند. چنانچه تابستان باشد امانت بندی می شود با چنین زمستان سخت، بوستونی نه از آزگار روزهای نادره ما بهره مند می شوند.
در سراسر نوا فحوا باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور باز يافتن منطقه، سكبا گل های گوناگون و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. اندر ورودی یک عكس ی خوش آمد پذيره ابرازعلاقه از جورج واشنگتن حيات دارد. این مکان بسیار خوبی است که در ادامه تابستان قدم زدن و یک مکان تماشايي :اسم پرشور برای عکسبرداری داخل زمستان باشد. در مرکز یک دریاچه طويله از قوها، هر خيز واقعی قدس چوبی است. من وايشان می توانید وقايع واقعی را تو سرتاسر برم شناور تفريح کنید تو حالی که جفت ها داخل قایق های ديو پیکر جنگل گهواره اند. شنا داخل سراسر حوض و تماشای همه حيوان و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وآنها و آنها است و کاوش باغ وحش پاكي عموم، یک روش عالی برای درآمد باج یک سرانجام و اينك از دنبال است.


هتل اسکای لاین
درست در کنار این پارک ها Beacon Hill است. بیکن هیل در مسكن دولتی طلایی ما ثبات دارد، جایی که تمامو جزئي اقدامات قانونی اتحاد می افتد و افرادی معتاد خواهر شبيه جان آدامز و گرامي جن و تن اف کندی از لحظه استفاده می کنند. كوي ی اطراف لمحه را به خانه های استعماری تاریخی بوستون که اندر آن اشكوبه بالستیک بوستون برای موعد طولانی زندگی می کنند، خانه است. این اندر اینجا من وشما می توانید خیابان ها سادگي لامپ های زیرزمینی کوچک، نقش پيكر تنديس های استعماری و خانه های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. من وشما بازیگران مستعمراتی را که باز يافتن طریق این منطقه گروه های تيشه را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام خانه ها يكدلي رهبران که در اینجا زندگی می کردند. این منطقه صدر در جای انس آدامز و پريان هنچک بود. یادآور ناحيه تاریخی فیلادلفیا، این محله داخل تاریخ سیاسی، فرهنگی پاكي معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه آزاد التحصیلی من، داخل نزدیکی اینجا استقرار گرفته است، و تو حالی که من غالباً در خیابان های بیرونی منطقه نوا فحوا می رفتم، من اصلاً از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خود همیشه عزم داشتم این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، اما اصلاً کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به لحظه زمان كم بها بود. يا وقتي كه در بوستون هستید، این ناحيه را باز يافتن دست ندهید. این یک پیاده روی داخل تاریخ است.
اگر دم بیشتری در آباداني دارید، بخشی باز يافتن اکتشاف خود برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز عمران ده بوستون تاریخی
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد ایالات متحده، فراز راهنماهای کشور و عمارت خود داخل سفر روي ایالات متحده سياحت کنید.


هتل آیکون


برچسب‌ها: هتل,
+ نوشته شده در جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)