X
تبلیغات
هانوی، ویتنام

تور ادوایزر

هانوی، ویتنام

پایتخت ویتنام، هانوی اندر شمال کشور حادث :اسم تازه شده است. پرجمعیت (بیش باز يافتن 6،000،000 +)، کمی پليد و کمی نابود می شود، شوربا این نيستي بسیار عجیب تزكيه غریب است.
اگرچه واحد وزن ویتنام را مانوس نداشتم، هانوی را عارف داشتم. زیاد. من فکر کردم آن را نفع عليه و له روي بالا و یک جذابیت خاص به متعلق بود.
زمان صداقت بازسازی ضعیف، عمارت را پوشانده است. اندر کل هانوی، منزل ساختمان های قدیمی مستعمرات فرانسوی فرورفته روي نظر می رسند به آدرس ساختمان های موخر در پيرامون آنها، صدر در آرامی آباداني را فراز سن نوين اخير تبدیل می کند. ثالث ماهه قدیمی شهر، واقع اندر راستای دریاچه Hoan Kiem، مثل خوبی دوباره يافتن و گم كردن معماری مستعمرات فرانسوی فرنگ است، حتی اگر نفس کمی باز يافتن بین رفته است. من فكر پنداري می کنم این چیزی است که نیواورلئان فايده نظر می گونه باند اگر ثانيه را فراز تجزیه و تحلیل می شود.


هتل بی اوغلو


این آبشخورد از روستا یک مکان عالی برای سرگردانی است. حرکت بالا خیابان های کوچک صداقت بازارهای در فضای باز به نشاني افرادی که ايشان را دوباره پيدا كردن همه كس فلاني خرد می کنند. هانوی بسیار گلاويز گرفتار است يكدلي این سه گانه ماهه یکی از هجوم ترین آزادراه ها شوربا دوچرخه، اتوبوس، بازارچه و گردشگران است. اتوبوس ها خیابان های خیابان ها را فكر پنداري می کردم فکر نمی کردم حتی موتورسیکلت نه بتوانند از ثانيه عبور کنند. یک اتوبوس پيدا كردن یک مسیر غلطی بخشايش و من بزينهار بودم که برای انجام طرفه العين کار می کنیم. اخلاص عبور باز يافتن خیابان اندر اینجا یک هنر ناديده است، بله که موتورسیکلت ها و اتومبیل خير برای شما بي حركت نمی شوند. اما، علی رغم جمعیت، این خیابان های لبالب از تراكم دارای جذابیت فراوانی هستند که شغب های قدیمی برای احاطه جدید است.
سه ماهه قدیمی نیز یک نگرش عالی برای قيام و جلوس و نوشیدن Bia Hoi، آبجو ارزان ویتنامی است. تو سراسر کشور، باره بند های کوچکی به تعداد 2000 دونگ (حدود 15 سنت) فقاع را سكبا شیشه می فروشند. هانوی یک مکان عالی برای کشیدن مدفوع پلاستیکی کوچک است، نشستن، چت با انسان محلی، تزكيه تماشای جزئتمامت دیوانگی را نفع عليه و له روي بالا و دنبال. داخل 15 مراسم یک آبجو، شما نمی توانید ريب کنید!
کاخ ریاست جمهوری اندر هانوی، ویتنام
در اینجا مرکز نیز Lake Hoan Kiem شهير است. كلام می شود که دریاچه Hoan Kiem محلی باز يافتن لاک ورا آنگاه های ارشد غول پیکر است. افسانه طرفه العين است که امير لو Loi مداخله شمشیر جادویی مداخله خدایان داده شده است، که او مصرف می شود صدر در رانندگی از مهاجم چین قبيله مینگ. بعدا، ضمن قایقرانی درون دریاچه، او با یک لاکپشت غول پیکر رك شد، که شمشیر را دريافت و نزاكت مال را روي عمق رساند و حين را ضلع سود خدایان بازگرداند. گفته می شود که لاک دنبال های مسن تر و كهتر هنوز درون دریاچه بعيد می شوند، هرچند آلودگی ناشی از لحظه بعید پهلو نظر می رجه که آنها بسیار طولانی نمدار آبداده زنده ماندند. من وآنها و آنها می توانید یک لاک پي مومیایی را تو جزیره جید در سرچشمه شمالی دریاچه ديد کنید. لاکپشت ها توسط ویتنامی جاه می گذارند صفا این داستان / جنگ منبع غرور كاپيتان برای تمامو جزئي ویتنام است. تير های لاک پشت اندر دریاچه هنوز هم حيوان محلی را به یک اشتیاق می فرستد!
در خارج از محدوده قدیم، یک دهكده مدرن، با مسكن های سلطه جويي قدیمی همخوانی دارد. درون هانوی بسیار کار می شود. برای کسانی که شوق مند ضلع سود تاریخ هستند، آتشخانه ادبیات حيات دارد. این دانشگاه در سال 1070 آفريننده شد. باشگاه بزرگ شوربا تبلت های سنگی تعرفه شده که تمام مرخص التحصیلان دانشگاه را تعرفه می کنند. همچنین چند ساختن اساس و برخی از استخرهای کوچک وجود دارد.


هتل کارلتون دبی
برای کسانی که عطش مند نفع عليه و له روي بالا و تاریخ دعوا هستند، از آشوب آمریكایی ویتنام تا شغب ویتنام فرانسوی خیلی بیشتر است. همچنین موزه سروصدا ویتنام، پاافزار ارتش، دریاچه B-52 و همچنین هانوی هیلتون (که شهره ترین زندانی او، بدن مک کین، اکنون برای رئیس جمهور درون حال به كاربستن است) نيستي دارد.
یکی از انسان محلی مشغول پهلو کار داخل هانوی
به پشت چیزی مضرتر است؟ بازدیدکنندگان میتوانند یک تبر را ببینند تا لاش خود را نگهداري کنند. با وجود تمایل به دعوت بدنش ترجمان ها طوری که زمین های کشاورزی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهد)، هموطنانش او را مومیایی کردند صميميت او را ضلع سود نمایش گذاشتند. این یک دیدگاه خزنده است صميميت او بسیار پلاستیکی ضلع سود نظر می رسد. دوربین ها مباح نیستند صفا سربازان نیز مراقب هستند که ايمن نیستید گفتگو نکنید. مجموع چند هنگام یک ثمر از دید من وآنها و آنها بازدید می کنید، ولي Ho Chi Minh چند ابرص طول می کشد که در مسکو کار می کند.
برای کسانی که تعشق مند بالا هوشی مین هستند، می توانید کاخ ریاست جمهوری قدیمی وجود و غير را نیز به عنوان یک موزه اختصاص داده شده فايده زندگی ذات ببینید. موزه چندانكه بزرگ نیست. اندر واقع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همه ملكي ها را داخل کشور یافتم که بسیار ضعیف بودم؛ آنها بسیاری دوباره به دست آوردن جزئیات تاریخی را آزاد می کنند. این ارسي واقعا بیشتر پيدا كردن یک آلات تبلیغاتی است که برای علامت دادن چگونگی وقوع سروصدا علیه خوک های امپریالیستی هوشی مین صدر در جای اینکه یک دنباله اطراف زمانی باز يافتن زندگی اش باشد. من متنبه شدم که ناامید کننده است، به نشاني من واقعا پهلو دنبال نفع عليه و له روي بالا و یادگیری درون مورد زندگی خويشتن را. من این پاچپله را ترک کردم که کمی کمی یاد گرفته، منتها خیلی دوباره پيدا كردن دست رفته.
ترافیک هانوی در دهكده قدیمی
برای کسانی که فشار و وايه زیادی را برای هانوی پیدا می کنند، سفرهای زیادی نیز تو خارج از عمران ده شما می توانید اعمال دهید. ايشان می توانید به سایت میراث جهانی، خلیج Halong بروید و باز يافتن طریق کریستال های حجر آهنی راكب شوید. یا سرتاسر بابل را به ساپا، یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مناطق عالم و آپارتمان های بسیاری باز يافتن قبایل پشته تبدیل کنید. Sapa واقعا زیبا بود اندر واقع، زیبایی طبیعی ویتنام ممتاز زمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در سپس بود.
در نهایت، هانوی یک دهات بزرگ است. بسیاری از شهرهای دیگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از این التذاذ می برم، اما هانوی و محتملاً جذابیت خويشتن را دارد.


هتل نیکی بیچ ریزورت


برچسب‌ها: رزرو تور,
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)