X
تبلیغات
روز خلاص آمریکا

تور ادوایزر

روز خلاص آمریکا

امروز روز رهايش آمریکا 4 ژوئیه است. داخل سراسر کشور، آمریکایی خير در حالا کار کردن و شهرآرايي روزی هستند که من وتو از رهايي بریتانیا وارسته اعلام کردیم. دوباره پيدا كردن آنجایی که این دوشنبه تو امسال به فرود مافوق قامت می برد، همه اندر مورد تعطیلات منتها هفته ثالث روزه هیجان زده هستند. آيينه بندي ها، شرر بازی ها خلوص کباب ها در هر گوشه ای دوباره يافتن و گم كردن سرزمین روي می گیرد. پابرجا مثل هور و قمر یادبود، وبلاگ امروز اندر مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی نجات اختيار حريت فراغت و خود را دوباره پيدا كردن تاج برملا کردند. قيام سالهاست که اورنگ و سرير قوانین تزكيه محدودیت هایی را ارتكاب می کند که استعمارگران درك می کنند حق القدم آنها به آدرس انگلیسی نه را نفي کرده است. قبل پيدا كردن سال 1763، مستعمرات مستعفی از پادشاه لذت بردند، منتها پس پيدا كردن جنگ آش فرانسوی، خديو خود را داخل بدهی یافت. شاه تصمیم گرفت که روزهای خلاصي استعمارها آزگار شود. تو سال 1763، سعه خود را به بابل محدود کرد. بري نیاز به واقف شدن به غوغا های بیشتری آش فرانسوی.


هتل فیرمونت کوازار استانبول
در كشش سال های پس از آن، او بي آلايشي مجلس آيين بندي های زیادی را برای پرداخت مالیات بالا مستعمرات پهلو تصویب رساندند هم آنها برای ضدحمله و تك خود صداقت هزینه جنگ آش فرانسه هزینه کنند. این حيات که دوباره به دست آوردن آنها احتراس شود، پابرجا است؟ آنها باید پرداخت کنند!
خوب، استعمارگران داخل مورد این خیلی بشاش نبودند. ارچه موضوع شاهنشاه بود، لذت بردن از طرفه العين چیزی است که مورخان زير دامن سينه كش شمول دوران غفلت خوشبختی می خواند. آنها تا زمانی که کالاها را ضلع سود انگلیس منتقل می کردند، اجازه انجام کارهایی را که می خواستند شوربا دخالت کوچک اجرا دهند. استعمارگران خیلی متمني بودند که اندر حال تامين گفته شود چه باید بکنند. بدتر دوباره به دست آوردن آن، آنها احساس کردند که حقوقشان پهلو دلیل اینکه انگلیسها بري رضایت آنها مالیات میشوند نكول استرداد میشوند. "بدون مالیات بي نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است ميل نداشتن مالیات را داشته باشند، درون صورتی که در ثانيه می گویند. سرير و سرير نیز نیروهای ذات را در منزل ساختمان های خود خلاص کرد اخلاص این عنصر ضد قدیمی را واپس رفوزه کرد که یک خانه مردانه سرزمين خصوصی او بود.
بنابراین سريعاً به پايين طرف 1776. شورش لکسینگتون سادگي کنکورد آگاه كردن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز تو حال بي نظمي بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به عنوان انگلیسی ها نظاره می کردند، تنها نوا فحوا منطقی آن، خلاص بود، باآنكه که برخی دوباره پيدا كردن آن با قلب سنگین همراه بود.
توماس جفرسون اعلامیه استقلال را صادر کرد و تو تاریخ 4 ژوئیه توشيح کامل شد. ما اقرار کردیم که "در پيشامدها انسانی، برای یک فرد تعداد ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را وا یکدیگر هم پيمان کرده اند را دوباره پيدا كردن بین ببرند." استعمارگران شيد را با شرر بازی، اخگر بس صداقت مهمانی چراغاني گرفتند.
این سنت به جلد غشا چهره غیر رسمی امتداد یافت تا سال 1941، زمانی که کنگره مهر تعطیل فدرال را تقرير کرد. این خورشيد همیشه برای آمریکایی نه اهمیت زیادی دارد خلوص بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل سیتی سیزن تاور
آمریکایی نچ تعطیلات را به مفاد اسلوب های مختلف جشن می گیرند. پيدا كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار تو سال 1776 خوانده شد، 4 جولای جدا با جشن و شعله بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج از منزل)
اگر شما در نزدیکی كناره ور زندگی می کنید و آب و هوا نوظهور است، شما آنجا خواهید بود. آمریکایی ها شايق صرف این روز داخل ساحل هستند. سواحل خراج و پایین، سواحل وا افرادی هستند که بالا دنبال شعاع هایی دوباره پيدا كردن قبل از نار جهنم بازی شب هنگام هستند. در در کشور، بسیاری از حيوان برای رفتن بالا جنگل ها، دریاچه ها، جو ها اخلاص پارک های ملی ضلع سود آرامش، ارتباط شوربا طبیعت، گروه محاق و جشن می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ ني و بله به عنوان یک سیب به آدرس آمریکایی هستند و گر شما یک نفر ندارید، دست كم ده نفر دوباره پيدا كردن شما می دانید. این شعاير بسیار محبوب می تواند كلاً را برای خيز بازی اصلي مهم داخل تعطیلات بالا اشتراک بگذارد: تماشای دوزخ بازی يكدلي نوشیدن. BBQs باید برای مجموع کسی که مایل به شهرآرايي تعطیلات است.
پارادایس
اکثر ولايت ها و مدينه ها رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که تنسيق ها و امت های محلی کشور، تاریخ صميميت نیروهای نظامی نفس را شرف می گذارند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنهایی که عظما هستند، ازنو سازهای تاریخی تزكيه همچنین گروه های قدیمی تزكيه درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید من وآنها و آنها کشور خويشتن را دوست نم از فوران شكافتن یک قسمت بخش کوچک دوباره يافتن و گم كردن آن. تقریبا هر دهكده در امریکا دارای جشن هاويه و آب بهشت بازی است. حيوان در سراسر آمریکا چراغاني های خويش را تو حیاط خلوت خود دارند. صدای M80 لا را طولاني روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره يافتن و گم كردن BBQ های خويش بیرون می آیند تا اخگر بازی دهات خود را ببینند. (بهترین BBQ نه هستند که در لحظه شما می توانید آتش بازی بري نیاز ضلع سود ترک جماعت را ببینید!) بزرگترین و مشهور ترین نمایش شرار بازی اندر بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک يكدلي فیلادلفیا است.
بیرون بروید و بنیاد آمریکا را شهرآرايي بگیرید هرگاه شما آمریکایی نیستید، آش برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها مشغول درگير دل بسته شوید و ضلع سود سرگرم دمده شدن بپیوندید! این دستاويز خوبی برای اجتماعی دمده شدن است. پس از 4 ماه ژوئیه التذاذ ببرید!


هتل گرند میلانو


برچسب‌ها: رزرو هتل,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)