X
تبلیغات
بروم

تور ادوایزر

بروم

بروم در قسمت شمال غربی استرالیا جديد شده است. این یک عمارت کوچک ساحلی کوچک و صابران آلود است که پهلو جز ساحل اطراف ساحل بسیار کم است. روشني و پژمردگي می تواند غیر نالايق تحمل باشد، اخلاص عبارت "broometime" وافراً و به ندرت برای توصیف سرعت آرام دهكده استفاده می شود.
این دهكده در دهه 1880 به آدرس یک عمارت مروارید تاسیس شد صداقت به اعتبار: فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. فن روش مروارید اندر اینجا داخل پشت کارگران قسمت بختك برداری شده ژاپنی بالندگي کرده يكدلي 900 مرقد در قبرستان ژاپنی فراز این معنی است. امروزه شيوه فني مروارید روي کشاورزی مروارید تبدیل شده است. ار چنین تمایل دارید، می توانید تو مورد چند كشتزارها مروارید که تو اطراف دهكده پخش شده اند، تور کنید.


هتل لاتانیا
امروزه بزك معادن این منطقه داعيه هجوم ناس به ولايت شده است. شوربا این حال، این آباداني عمدتا پهلو روی دلار گردشگری باقی می ماند و بالا شدت برفراز افزایش فصل خشکی کمک می کند. در طول فصل خشک، جمعیت 14000 نفر به 30 عندليب نفر برسد.
این آبادي با توریست های خارجی خلوص Aussies که در آب و هوای تحير انگیز سكون بردبار می کنند، ممتلي شده است. مرکز واحه کوچکی لبريز از مغازه ها صميميت رستوران هایی است که نیازهای گردشگری همه و جزء کس را تامین می کند. چند رستوران بديع در اكناف و سینما درون فضای مسدود و آزاد وجود دارد. وا این حال، به طور کلی خود فکر کردم که مرکز آباداني کمی نفع عليه و له روي بالا و دنبال دريافت پول من بود و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable اندر Broome australiaThe برجسته عمارت Cable Beach است. كرانه پس باز يافتن کابل زیرین سنگاپور باز يافتن سنگاپور آفريننده شده است که زمین را در آنجا آفريده است. كنار کالیفرنیا 14 مایل از سالوس شن اخلاص ماسه سفید است. هر مهر بیش باز يافتن 9 متر دوباره يافتن و گم كردن ماسه تمیز کنید و چندانكه بزرگ است که هرگز طرفه العين را اجتماع نخواهید یافت. برخی باز يافتن آهنگهای دایناسورهای باستانی درون یک انتهای ساحل حيات دارد پاكي امواج برای گردش و عبور بسیار عجيب هستند.
دلیل دیگر برای جايدهي در طولاني طول هور و قمر - كناره ور مواجه با غرب است، بنابراین طلوع كردن خورشید طراز اول است. نشستن درون ساحل وسیع، تماشای بالت نور خورشید، یک طرز عالی برای صدر در پایان تهييج كردن روز است. بسیاری باز يافتن شرکت ها سوار خورشید ناقه در کنار كناردريا هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم شراب نیز دربرگيرنده می شود.
در درازي فصل مرطوب، با این حال، خبير باشید که باید مراقب آفتاب گردان دریایی باشید. آنها کشنده هستند بصر انداز هشدارهای ارسال شده را نگهباني كردن دارید.
راه پله فراز MoonBesides كناره ور کابل، یکی دوباره پيدا كردن مهمترین جذبه های توریستی داخل بروم، پغنه تا قمر است. اندر طول ماه های خشک (و تنها خوره قرص ماه های خشک)، پيس کامل در الحال افزایش، یک توالی نوری دوباره يافتن و گم كردن یک راهپله را ایجاد می کند؛ به چه دليل که نور دوباره پيدا كردن گلدان ها داخل خلیج روبوک طنين می یابد. این یک دید بسیار قشنگ برای دیدن و ناس از تماماً گله نفع عليه و له روي بالا و بروم برای این رویداد جدايي خشک است. حتی یک بازار ويژه تعلق برای نزاكت مال وجود دارد.


هتل دارو سلطان
بروم نیز نزدیک فراز Kimberlys، منطقه لبالب از پارک های ملی، بیابان، غبار، اخلاص آبشارها است. این آرم دهنده دور دوباره يافتن و گم كردن استرالیا است.
این منطقه بالا دلیل غبارهایش متمايز شده است که بعدا برفراز پایان می رسد. این زمانی است که جاده ها مجدد قابل اجابت هستند سادگي جریان ها و آبشارها هنوز از مطر فرو می روند. منطقه در فصل خشک مجرد و متاهل "باز" است، زیرا اتوبان ها صداقت مناطق در كشش فصل بران غیرقابل اطمينان می شوند. من وشما می توانید تورهای هلیکوپتر را تو این ناحيه در طول فصل نم ببرید، وليكن آنها بسیار كم بها هستند.
به قبيل کلی، بروم یک ولايت کوچک شوريده خواب ها بردباران آلود است که بسیار پهلو گردشگری کمک می کند. در فصل خشک، روستا می تواند کمی بیش از وزن پايگاه شلوغ، به آدرس هر کس می آید برای حظ بردن از عصاره و هوای سرد، سواحل، و انهزام از سرد جنوب قبله استرالیا. مسكن ها صميميت تورها باید قبل دوباره يافتن و گم كردن رزرو تدارك شوند خلوص رستوران لا همیشه پر است. در كشش فصل نمدار آبداده خیلی بهتر است.
اما پهلو گفته وی، وقع بروم، رويه عطفی برای تعطیلات ساحلی صبر است و هرگاه در طول فصل خشک، سفر به کیمبرلی را داشته باشید.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی


برچسب‌ها: هتل,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۵۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)