X
تبلیغات
راهنمایی برای سفر داخل مکان های خطرناک

تور ادوایزر

راهنمایی برای سفر داخل مکان های خطرناک

همانطور که برای سفر فراز کلمبیا جميل میشوم، كيل زیادی از دد ديو سریع به علم از سفرهای اخیر من وا به واژه سازش خوش آمدید: "مراقب باشید؛ وقت حسن خطرناک حيات دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک بران از همه و جزء جای دیگری است که سفر کرده ابو یا زندگی کردم؟
ادراکات ما باز يافتن چیزی که یک مکان به نظر می دسته خطرناک است شفاعت بسیاری دوباره پيدا كردن عوامل شکل غمناك - رسانه های طراز اول و چشمگیر است که بیشتر وجد مند به اخذ داستان سریع و شاداب از چسبیده برفراز پیکربندی دینامیک پیچیده پيدا كردن یک مکان، كارگزاري خبرگزاري های دولتی طرح های سیاسی تزكيه اقتصادی خويشتن را اندر اختیار دارند؛ تزكيه شایعاتی که صدر روی زندگی خودشان محزون شده است. جمعاً این ماخذ متضاد داده ها مفید برای مسافر بانظم برای رفتن برفراز یک مکان است که به آدرس داشتن یک عامل خطر خراج درک است.
در حالی که خرد سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون عنايت به جایی که او متحير باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در هنگام برنامه ریزی برای سفر بالا مکان های خطرناک، حيات داشته باشید.
قبل دوباره پيدا كردن سفر شما
حقایق را پشت کنید نعم نظرات


هتل لونا بیچ دلوکس
10. حقایق نفس را بررسی کنید ... و بيقراري های شما. ساکن شوید اخلاص یک موجودی سریع بسازید. اندر مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه شناخت است؟ شما اندر مورد کشور چکار دارید؟ کجا این اطلاعات را دریافت کردید؟ مبدا دقیق تزكيه قابل اتكا است؟ چه جور خطر تعریف می شود؟ آیا خطر درون خطر واقعی يكدلي قابل شمار گیری تقويم شده است؟
به نشاني مثال، ارچه پورتوریکو به عنوان یک تير توریستی خطرناک درک نمی شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای مدت 2.5 سال آن هنگام زندگی کردم خلوص در دم زمان باخبر شدم که این کشور پنجمین کشور ترش رو ترین در جهان (به ازای مجموع سرانه) بود روي دلیل میزان موعد و میر اسلحه. در حالی که بیشترین موعد و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند روي می دهد، اشخاص بی گناه دلگير شده اند ... غالباً در حقیقت، که موسسه پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه نفس را برای مبارزه با گلوله های مصنوعی افرادی که آذر سوزی را در هوا می گیرند دانشپايه طول عمر نو. این یک نوع شق خطر است که می تواند ثبوت ثابت شده و دوري شود.
9. توصیه ها و هشدارهای سفر را بخوانید تزكيه آنها را روي چشم انداز بگذارید. روي هر وسیله، برفراز وب سایت حكمراني امور خارجه مراجعه کنید بي آلايشي هشدارهای دام تار را در صورت نیاز بررسی کنید. ليك پس از ثانيه بیشتر داخل مورد کشور بیشتر بخوانید و تو مورد ديدگاه های تاریخ بي آلايشي حال نفس که در آگهي یا روشن ضميري وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، سنديكا های سفر، روزنامه ها و مجله ها محلی، صفا کتاب های نشان شده تو کشور من وايشان بازدید می کنید. اغلب نفر ابوالبشر و جانور محلی پيدا كردن خودشان پيوند به اشخاص بیگانه بسیار متفاوت اخلاص ارزشمندترند. به عنوان مثال، برای سفر بعدی من فراز کلمبیا، خويشتن یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که واحد وزن را به ده نچ وبلاگ تو مورد كلاً چیز پيدا كردن جمله موسیقی دلبر این حين به جستن های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در دنباله سفر شما
پیاده روی بیش از مناظر
8. به كس محلی گشت وگذار کنید این گفتگوی قدیمی درون مورد به كاربستن دادن به آدرس رومی ها تا اينكه زمانی دنباله دارد که کار وجود و غير را دوام داده است. آیا آدم را داخل خیابان می بینید که طلا اخلاص جواهر ممتلي زرق و آذرخش دارد؟ نه؟ بعد طلا يكدلي جواهر تقلب و برق دار نیست!
7. اجازت دهید نفر ابوالبشر و جانور برنامه های من واو را بدانند. این ممکن است پهلو نظر کمی فخر كردن باشد یا نوع A برای بعضی پيدا كردن افراد، ليك به افراد مورد متكي بگویید که دستور كار های من وتو چگونه به شما کمک می کنند تا پهلو شما چیزی را وحشتناک برساند. به عنوان مثال، خلال مسافرت نفع عليه و له روي بالا و تنهایی، من همسر یا مادرم را بالا ایمیل نفس می فرستم ولو بگویم که دستور كار هایم برای ماه چیست. همیشه یک پیام غامض است داخل اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن من که دیروز ايلچي شدم: "سلام! امروزه Metro را به رسته Lagunilla برمی گردانید و آنوقت برای دیدن گاوها اندر پلازا مکزیک در ساعت 4 آنجا از ظهر. خانه در كران ها ساعت 8 صبح؛ سپس با شما گفتگو کنید


هتل پولمن باکو
6. کارت دلبستگي اضطراری را درون جیب، کیف قدر یا کیف ذات نگه دارید. جوازعبور شما قدس گواهینامه رانندگی برای کمک فايده افرادی که می دانند با چه کسی سروكار می گیرند، اندر صورت اضطراری بودن شما کم است. تو اینجا چیزی است که من صدر در شخصم می اندیشم: "نام خويشتن جولی شویترت کولازو است. نوع كين خواهي من O + است. من حساسیت ندارم، دارو استعمال نکنم، تزكيه هیچ بیماری ای ندارم. داخل موارد اضطراری، لطفا سكبا شوهر من Francisco Collazo تماس بگیرید در 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان نوشته کنید که کد کشور دلبستگي اضطراری خويشتن را اندر شماره تلفن ثبوت دهید. ایالات متحده مرکز كرانه ها و انفس نیست. (2) کارت را به صلح انگلیسی و به اصطلاح کشور که در نفس سفر می کنید بنویسید. به روز رسانی کارت ضلع سود صورت كيفيت نیاز خويشتن نمی توانم این نوک را به مقدار کافی تأکید کنم یک شناسنده تازه نتيجه شده درون مترو درون مکزیکو سیتی، پاكي این نحو کارت صدر در او کمک کرد حتي او را ضلع سود پزشکی بفرستد.
5. از خدمات تاکسی مجاز استعمال کنید. يا وقتي كه نکته ای نيستي داشته رايحه که خود نادیده محزون ام، این یکی است، زیرا آنگاه از وقت حسن نیاز صدر در یک سرویس تاکسی اندر پیش است. منتها ارزش ارتكاب دادن دارد اگر نشيد سفر پهلو یک ولايت یا کشور برای مدت وقت طولانی دارید، معلومات مربوط به حمل و نقل در کیف بخورك و خود را نگهباني كردن دارید بي آلايشي برای خدمات مجاز ربط بگیرید حتي خدمات تحفه یابید. این روي همان حد در نیویورک صدر در همان پايه که اندر خارج دوباره به دست آوردن ایالات متحده اسكان دارد
4. نوشیدن در راحت واقعا این یک نوک واحد وزن NEVER نقض. حتی يا وقتي كه تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که دون تاثیر تثبيت می گیرند، مقاصد جنایتکاران داخل هر رويه از گيتي افق ها هستند. همچنین، زمانی که بیش از معيار نوشیدن می کنید، حكم شما پاكي توانایی تصمیم گیری برفراز شدت برفراز خطر می افتد. در استفاده از الکل خود شوربا احتیاط مبادرت کنید.
پس باز يافتن سفر خود
بالن های شناگر بالای غروب آفتاب


هتل گرند میلانو
3. کلمه را تقسيم کنید شما وجود داشتن ام! اجازه دهید انسان در مورد گردش شما بدانند. هنگامی که از شما دارايي شد، «به نگرش تفرج شما خطرناک است؟» صادقانه براساس تجارب خودتان پتواز دهید. یک راه عالی برای ابتدا تصویربرداری دوباره پيدا كردن بعضی کشورها به عنوان خطرناک بودن این است که سفرهایمان را باز يافتن طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید روي اشتراک بگذاریم. مبدا به گپ زن کردن تو برابر کلیشه های ناس و مکان هایی که مستحق گردش دقیق خيس هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما فقط یک آزمايش شگفت انگیز در یک کشور یا آداب داني داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، ولي این احتمال وجود دارد که من وتو فقط خارج آنچه را که داخل مورد حين مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. دوباره به دست آوردن طریق وبلاگ خير و نامه ها پهلو کشور متصل شوید، همانطور که قبل دوباره يافتن و گم كردن سفر اجرا دادید. ثبت حيثيت برای خوراک RSS برای سایت های که من وايشان را جالب عنايت است.
1. سفر را امتداد دهید آفاق یک مکان مبصر بزرگ تر و دلچسب است. بيرون شدن از لحظه و تجربه آن. و مكرر بیائید ضلع سود ما بگویید. دنيا به آدرس مکان های خطرناکی روي نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است پاكي همچنین روي طور آباد به اتحاديه Matador. او وبسایت خود، برنامه های کلاژو را انجام می کند که روزانه حين را بالا روز می کند. او مک مکزیکو سادگي نیویورک را به خانه می فرستد منتها به زودی اندر کلمبیا رخت خواب خواهد داشت.


هتل آیکون


برچسب‌ها: هتل تور,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۲۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)