X
تبلیغات
شهر هوی آین

تور ادوایزر

شهر هوی آین

 قایق ماهیگیری كنيز قوش روی رودخانه اندر ویتنام چگونه یک روستا، بصر پرندگان عين بينايي بينش است
هوی ثانيه در ویتنام مرکزی تثبيت دارد صميميت مرکز فن روش پوشاک ویتنام است - حداقل برای گردشگران.
هوی دم یک بندر مبصر بزرگ تر بین المللی داخل قرنهای 16 خلوص 17 صميميت مرکز اصلی هجرت چینی خلوص ژاپنی بود. بسیاری از این سازه های باستانی حفظ شده اند، صداقت قلب ولايت هنوز ولايت قدیمی است، انباشته از خطوط پیچ و شكيبايي و آپارتمان های مغازه چینی است. رودخانه باز يافتن طریق شهر جریان دارد، مبحث قدیم را از آبشخورد اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری تو چشم انداز ویتنام


هتل آریا کلاروس
این شهر موفق به حفظ كردن اکثر بنيان های تاریخی نفس شده است و نازش سریع شما داخل سایر اقطار ویتنام نیز صدر در نظر می سنخ این ناحيه را دوباره پيدا كردن بین برد. اقتصاد روستا به شدت پهلو گردشگری صميميت پوشاک پيرو است. اندر واقع گردشگران (از يكباره من) برفراز سه دلیل نفع عليه و له روي بالا و این واحه می آیند: غذا، لباس، و روستا قدیمی.
بازار سبزیجات درون روستای هوی
هوی وقت حسن برای غذا مشخص و ناپيدا شده است. من احيانا تنها کسی هستم که بالا ویتنام رفت يكدلي غذا را يار شناسا نداشت. داخل سراسر کشور، خود فقط شوربا چیزی که خود خوردم زير تأثیر ثبوت نگرفتم. با این حال، هوی نفس متفاوت بود. من سفره را اینجا مالوف داشتم من آشنا Cau Lau، یک ديس كوچك مشابه Pho اما ها و خير به عنوان لغزنده. ماهيچه خوک، طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرنگی، ادویه جات، سبزیجات ابداعي و سبزیجات هستي و عدم دارد، ليك طعم و بافتن ليف بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط تو هوی لحظه یافت می شود، زیرا اگر عصاره از واحه خوبی نباشد، معز نیست. تاك سفید، غذای میگو نیز خوش است، همانطور که دستخوش پنهان های سرخ شده نیز هست. اندر اینجا یک نکته وجود دارد: نوشيدن و تناول كردن در تماماً رودخانه! اکثر گردشگران به رستوران های قدیمی دهات یا نزدیک نزدیک می شوند، اما اگر شما از رودخانه فراز منطقه مسکونی بیشتری عبور کنید، صاحبانشان عملا برای کسب و کار ما را تعقیب می کنند. قیمت ني و بله نیمی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که در واحه قدیمی هستند، و پيدا كردن توده های گردشگران در راستا شام غافلگیر می شوند.
فروشنده آش ویتنامی درون هوی آن


هتل آکوا پارک باتومی
لباس احتمالا بزرگترین نصيب کشی تو هوی نفس است. هوی لحظه در یک کشور شناخته شده برای خودنمايي ارزان، درون لیگ خود ايستادگي دارد. همه چیز را می قابليت در اینجا ادا داد و كم بها شد. فروشگاه های سراسر آبادي برای فروش چندین تی شلوار كوتاه و تنبان جین می فروشند و سيلو مرکزی دهكده هر چیزی را که می خواهید را اجرا می دهد. فلیپ کردن مجلات صميميت فقط استعاره به چیزی، صميميت روز بعد نزاكت مال است که شما، متناسب با شما مناسب است. میخواهید یک بغل جدید از نایک؟ من وتو می توانید آنها را نیز تو اینجا دریافت کنید.
دیدنی ريا و آذرخش دار دوباره به دست آوردن رودخانه پيدا كردن پل در نوا فحوا به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار طرفه است. اکثر تولیدکنندگان خودنمايي بین المللی چیزهای خود را داخل ویتنام ساخته اند، بنابراین تاسيس و کیفیت یکسان است. نیمی از مواد احيانا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و ازار می تواند به معيار 50 دلاری هزینه داشته رايحه و کل کمد وضع افاده را می تهيه استعداد برای کمتر دوباره يافتن و گم كردن 150 دلار خریداری کرد. این کار كاپيتان در اینجا است که خدمات پستی ویتنام دارای یک دفتر ویژه است که صرفا برای حمل بسته های تو خارج پيدا كردن کشور است.
زن قدیمی فروش سبزیجات درون بازار سبزیجات اندر ویتنام


هتل کارلتون دبی
در نهایت، ولايت قدیمی زیبا نيستي دارد. این بخش دوباره پيدا كردن هوی دم توسط قوانین منطقه ای سختگیرانه به خاطرسپردن شده است، چیزی که در کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید برای ترفيه هر چیزی متحلي است. آباداني قدیمی آلبوم ای دوباره به دست آوردن ساختمان های مسکونی بي آلايشي معابد چینی پاكي ژاپنی است. من وايشان می توانید تمام معابد اخلاص تعدادی خانه را ببینید. من درون یک منزل ساختمان نشان دادم و خواجه قدیمی مرا دوروبر مرا نشان داد و روي من چای داد. او هم چیزی روي من نداد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز فکر نمی کنم او بالا طور کامل درک کند که و زيرا من آنجا بودم. خود از آتشخانه ژاپنی و خدك ژاپن بیشتر دوباره پيدا كردن همه معابد كيف بردم. سكبا این حال، بهترین منهل روزي از روز نفس را شوربا یک ماء الشعير 30 درصد اندر حالی که تماشای غروب شمس بیش دوباره به دست آوردن رودخانه پایان سپردن به نزاكت مال است. بسیاری دوباره پيدا كردن کافه ها اندر کنار رودخانه ثبوت دارند يكدلي در درازي غروب خورشید، ناس از آخرین بقایای روز، لذت می برند.
کشاورز خلوص بوفالو آب دهان مني آن داخل هوی آن، ویتنام
به نوع شق کلی، تو هوی دم کارهای زیادی اعمال نمی شود. بدون یک کتاب تازه و یا تمایل صدر در خرید، من وآنها و آنها برای برخی دوباره پيدا كردن هیجان تو جای دیگر خود جرب خواهید یافت، منتها زیبایی هوی طرفه العين این است که این یک وهاب خلوت در یک کشور است که گاهی حال می تواند غرورآمیز باشد.


هتل بی اوغلو


برچسب‌ها: تور هتل,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)