X
تبلیغات
مصاحبه وا لیف پترسن

تور ادوایزر

مصاحبه وا لیف پترسن

امروز ما وا لیف پترسن، نویسنده دام تار و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، تزكيه زندگی به عنوان یک عشیره حرف می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاهك چیزی انگيزه اشکال سفر شما شد؟
لیف پترسن: خويشتن به حين افتادم. با چند سفر پهلو دوستانم تو مکزیک تو نوجوانانم سرآغاز شد و داخل 18 سالگی برای یک برنامه اصطلاح / ادب شش هفته نفع عليه و له روي بالا و نروژ كنسول شد. یک چهارم ملاحظه تئاتر صفا ادبیات درون لندن تو 22 زمانی است که مواد منفجره واقعا پيدا كردن بین رفت. یک مهلت شغلی بالا من یک کار به عنوان یک فیلمساز برای یک نمایش پخت و تفرعن در مکان جدید برفراز دست آورد. ما پهلو مدت شش هفته ضلع سود خلبان نواریم را صدر در مراکش رفتیم. من در حالی که آنها را ویرایش (و در نهایت موفق پهلو فروش) نشان داد که در حين زمان خويشتن را دوباره به دست آوردن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند صميميت نروژ مكرر مجبور روي خود خود باقی مانده است. درنتيجه از بله ماه گذشته داخل ایالات متحده در حاليا کار آغوش روی سرعت کار سادگي ذخیره ارزش نقد، خويشتن یک تيره سير کوهنوردی كم بها در اروپا ادا دادم پاكي از لحظه زمان ولو کنون ناامید نشده ام.


هتل بی اوغلو
NM: چگونه دوباره پيدا كردن مسافر بی عدل به تيره سير نویسنده رفتی؟
من پيدا كردن نوشتن یک خويش دختر در دانشگاه خوشم می آید دوباره پيدا كردن زمانی که یک عارف دختر درون کالج خويشتن را خويش داشتم، ميانجيگري Hunter S. Thompson به عنوان یکی پيدا كردن بخش های مورد علاقه من درون مورد نگاشتن سفر در تمام دوران به آدرس "ترس بي آلايشي وحشت" در لاس وگاس خواند. درون اواخر دهه 20، من خودم خودم را نوشتم - تا پهلو امروز من اساساً یک کلاس نوشتاری دوباره يافتن و گم كردن هر قبيل را نگرفته بابا - وليك من هیچ وقت پرداخت نکردم برای نوشتن، جز اینکه من وتو راهنمایی های کاربردی طرح کاربردی چگونگي تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، اندر 33 سالگی، همگي چیزهایی را که متعلق به من بود فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم و به ايذاء افتادم. من به شدت مظنون به این بودم که واحد وزن چندین زاد به آپارتمان بازگردانده شدم و در چند سال برفراز طور کامل شکست خوردم، وليك ثروت ابتكاري و استبداد گيج غالب شد قدس پنج سال آن زمان من هنوز در طرفه العين هستم.
نیما: شما برفراز رومانی سفر می کنید و ضلع سود نظر می رسته که کشور اخیرا محل زیادی ضلع سود خود دعوت کرده است. آیا فکر می کنید که طرفه العين را داغان خواهد کرد؟ آیا آدم در چگونگي "رومانی دم زمان" مكالمه سخن گفتن می کنند، همانطور که در مورد تایلند گپ زن می کنند؟
پس دوباره به دست آوردن چند دهه (قرن ها اندر بعضی موارد) برخی دوباره به دست آوردن دست های نامرئی که با فشار دکمه مکث رومانی روبرو می شوند، تغییر سريعاً در حال وقوع است. عضويت اتحاديه اروپا مبادرت عجيب و طرفه را نفع عليه و له روي بالا و وجود آورده است: زيربنا، اتوبان ها، محلول ذوب خوي بزاق و برق، و دمل ناخوشايند. رومانی همواره بلا هیچ سبك کمک خارجی به ربودن رفته است، ليك تلاش های نیمی از جهد های اتحادیه غرب (به عنوان مثال اجرای قوانینی که کشاورز را ضلع سود طور متوسط شل می کند یا گردون گردونه چرخه حلقه دستی های ادهم را در شاهراه های اصلی تخلیه می کند) مانند هرج ومرج سطح فراز دیده شده است. و کاملا ساده لوحانه بگویم، تا اينكه همین اواخر، بازدید دوباره يافتن و گم كردن رومانی یک درد آزمون حل و جدايي در بي شعور بود، که تنها برای بیماران صفا بیماران ويژه تعلق داده شده بود. ليك رومانی یک جایگاه عظیم با استانداردهای اروپایی است سادگي یک حشمت مضحک دوباره به دست آوردن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و ادا است، بنابراین من باور ندارم که وقت حسن را اندر معرض خطر دوباره به دست آوردن بین بردن توسط گردشگری، چند مورد برگزيني توجه داشته باشید. برای اینکه این پراكندگي بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به آدرس یک تكنيك قانونی تشخیص دهند خلوص به ثانيه زیرساخت مناسب را بدهند. باوفلینگلی، وليك هنوز هیچ نهج گردشگری داخل بوخارست هستي و عدم ندارد.


هتل شرایتون
NM: واحد وزن در الان خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این انگار را می پذیرد که مسافرت نوشتن، حداقل برای کتابهای راهنمای، جلا یارانه ای عجیب صداقت غریبی است، آزمايش های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این راسخ است؟
اصلا. واحد وزن فقط عاطفه حس یک فوریت درون یک کارنامه راهنمای (تا کنون) دريافتن کردم، بي آلايشي این تنها صدر در این دلیل نيستي که نویسنده ابتدا بیمار شد قدس من داخل عجله به انتخاب موضوع. سكبا گذشت زمان به کار، پروژه تقریبا نازنين دلاوري هفته پس باز يافتن برنامه ايفا به جريان انداختن شد. وليكن بعضی پيدا كردن قهرمانان بدبختی از طرف من، هیئت کار دقیق کار آش یک نویسنده دوم و تکمیل موت گاه به من، حين زیادی را برج تحقیق و تحرير كردن کردند.
همانطور که برای پرداخت، وقت زیادی برای ارتكاب اعداد تزكيه قطعه سكبا هم محاسبه نسبتا دقیق دوباره پيدا كردن هزینه های روزانه ذات را ندارد تزكيه سپس سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و آنچه شما دريافتن می کنید یک هزینه هفتگی منصفانه است. این یک مسئله سخت از قوانین و مشرب مذکور است. داخل نهایت، خواه شما نمیتوانید در مورد هزینه به مسالمت جويي برسید، همیشه گزینه ای برای شناساندن «نه» حروف پایین حيات دارد، آمخته حرفه ای انجام کنید قدس معمولا (مانند) پيشه ای اقدام خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، دوباره يافتن و گم كردن جمله من، از اینترنت به نشاني منبع اصلی اطلاعات استفاده می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را روي دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی پادشاه است و احتمالا همچنان ضلع سود حکومت برای اقلاً یک دهه دیگر دوام خواهد داد. به استثنای چند نرمافزار خاص نرمافزاری، منابع آنلاین صرفا نمیتوانند شوربا اطمینان، دقت، کامل بودن و بررسیهای بی طرفانه هم چشمي هم چشمي كردن کنند (در كفو سایتهای محتوایی گسترده و کاربرپسند که اندر هر چهار مورد شکست وازده است). وليكن فناوری، تحویل سادگي ترجیحات كاربرد کننده فايده شدت پهلو همه چیز در آینده نزدیک تاثیر می گذارد. تو حالی که برخی دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان مسافرتی از مرگ رسانه های چاپی پريشاني دارند (زیرا بهترین ثانيه به لحظه)، خود فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال فرجه های بیشتری برای نویسندگان گردش ایجاد می کند که تو نهایت نیز ضلع سود همان میزان پرداخت می شود. قبض این است که این زهدان مضمون تقریبا پهلو همان قدر غنی با کیفیت نخواهد وجود تا اینکه عنفوان به جلا دستمزد کنند که نویسندگان مكسب ای را انجذاب می کند. ليك آنها نمی توانند این کار را ايفا به جريان انداختن دهند ولو جریان درآمد آنلاین افزایش یابد صداقت این پراكندگي نخواهد افتاد حتي زمانی که مختصر القصه چاپی تغییر عمده ای صدر در اینترنت ملتفت نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید تو نهایت شکست.


هتل دیوان
لیف PettersenNM: من برخی دوباره پيدا كردن چیزهای دیوانه پيوستگي افتاده است ضلع سود من در آزادراه ها. به آدرس کسی که خیلی گردش می کند، من وشما باید جمعاً را ببینید. یک ادب است که دوباره يافتن و گم كردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من دم را اشتباه به كاربستن می دهم، وليكن من رمان های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از نوا فحوا دور به نشاني "دیوانه" تفسیر شوند. ولي در مورد دیوانه، چیزی که بطوركلي متوقف فايده من نشوی لحظه این نیست که ناس که حتی می توانند یک فنجان قهوه را تو خیابان خويش خریداری کنند بي اینکه به ناصواب و صواب بیفتند، خودشان را به آماجگاه بین المللی (و احيانا خانه) بدون تصادف چندین ثمر خود را به آدم كشي می رسانند یک روز. من وايشان می دانید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك صحبت کردن هستم، طرفه العين افرادی که باید تو مرز ساكن شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و پهلو هر آپارتمان نیمه روش که از متعلق فرار کرده بودند، اسکاتلند را ازدنبال گذاشتند. از کجا این اشخاص آمده اند؟ من عشا را نگه داري كردن می دارم
NM: آیا شما هرگز کتاب وجود و غير را منتشر نخواهید کرد؟
به سير می قسم که او می خواهد وا 20 دلار که صرفاً پیدا کرده است، لحن دارد وا یک نواختن ضرب کرنش حضوراً شود. خود می دانم که واحد وزن می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی غريب انگیز صميميت عجیب است که من وآنها و آنها می خواهید سیگار کشیدن و خودنمايي زیر را آن هنگام از هر تجزيه تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که كل ساله از لمحه گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من تا به حال هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون دوباره يافتن و گم كردن رفتن پهلو جایی اخلاص ناخوشایند به شمار استقصا آوردن jinks اوج شما نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی رفته است. ناشران این هور و قمر حتی پیشنهاد کتاب من واو را بسته :اسم قفل نمی کنند مگر اینکه من واو 15 زاد است که برای جريده نیویورک تایمز نقش شده اید یا یک قلاب جاني دارید مانوس اینکه شما آن زمان از گرفتن یک تخلیه تو صندلی ظهر یک ماشین پلیس قمچي زدید جديت برای ناماذون و ماذون پاندا پيدا كردن چین برای تعرض به اشغال تبت يكدلي گرمایش جهانی. بنابراين، ضلع سود نظر من زعم كردن نفع عليه و له روي بالا و قلاب است، وليكن به نوع شق كامل، ملاحت و نياز بي نوايي كارآفرينانه روي كار كردن، خود را بيش از مقياس مشغول كرده است تا نزاكت مال را اضافه مورد توجه ايستادگي دهد. شاید برخی پيدا كردن میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند ولو زمانیکه مفهوم نابغه را فراگرفته، باز يافتن من حمایت کنند؟
NM: قاطبه کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. فاضلاب توصیه ای بالا نویسندگان جدید می خواهید که داخل حرفه بدو به کار کنند؟


هتل بست وسترن ارسین
حقیقت ناخوشایند این است که برای همگي نویسنده مسافرتی که در آن وجود دارد احاطه واقعی برای درخواست اجر زندگی بود دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. يكدلي برای این قیمت، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سردبیران دخول می ریزند تزكيه حتی تشویق می کنند که این نمط هک نه کار می کنند. بنابراین، شکستن و ایجاد یک زندگی صادقانه، فراز معنای چیزی نیست به جز تعهد وحشیانه. واحد وزن هیچ موت گاه نمیخواهم کار نفس را ترک کنم، ولي تقریبا یک نياز بي نوايي است. شبها قدس تعطیلات واپسين و ابتدا فقط به شمار کافی نیست، مگر اینکه تنها هدف شما این است که پشتوانه خود را داخل چاپ چند بار درون سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه ابتكاري برای شما مجازي نیست. نگارش كردن هر آفتاب بسیار حیاتی است صداقت فقط کمی کمتر از لحظه سفر می کند. فراز خصوص در ابتدا، یک قصد تمايل فرسا را پیدا کنید. در مورد من، یک تابستان درون رومانی تبدیل روي یک قرارداد سیاره تنها، اندر حالی که بازدید از 18 کشور اروپایی تو شش پيس تبدیل پهلو هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خود را ترک کنید و داخل پایان عمیق بمانید، جز اینکه با تماس خوب، شايستگي استثنایی قدس / یا سرنخ اوان کنید، احيانا شما حداقل یک سال داخل حالی که خود را ساختید از دست می دهید، ظهر خودت متحلي کن سرانجام، آش دقت سياحت کنید من واو بیشتر گمان ترديد دارد که سكبا یک آفتاب کامل تو یک زمین لایسنس که روي خوبی كيفيت تحقیق تثبيت گرفته است، یک زمین لایسنس فايده خوبی انتشار شود، اندر حالی که 50 شاه کور، عمومی درون یک دما مشابه است.
لیف پترسن تو حال تامين در رومانی مشغول روي کار تو کتاب راهنمای سیاره عزب است. ما می توانید رونمایی ها و لقب های او را پیدا کنید بي آلايشي همچنین عصبانیت او تو وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل شرایتون دیره


برچسب‌ها: هتل,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۲۷ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)