X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

آبادي چیانگ مای

چیانگ مای تو نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین دهكده بزرگ درون تایلند است پاكي دروازه ای فراز جنگل ها بي آلايشي شهرهای سگال است. یک دهکده استراحت کوچک، این آباداني در 10 سال ديرين به مرکز تجاری يكدلي گردشگری تبدیل شده است. ارز زیادی دوباره پيدا كردن غربی ها بدو به تفرج و گذار درون اینجا برای treks بك و یک محیط آرام کوهستانی، اما جمعیت همچنان افزایش می یابد و بالا زودی كس محلی ضلع سود دنبال مقام ارژن می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ پهلو 500000 دارد.
در حالی که روستا برخی دوباره به دست آوردن جذابیت هایی را که در مقدمه آن را بسیار محبوب آفريده است، باخته است، هنوز شادي یک مکان لبالب جنب و جامه جنگ است، و سكبا وجود رشد، دخان و راستي زنهار و خيانت گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل نیکی بیچ ریزورت
عظمت تاریخی عمران ده در ویرانه های دیوار قدیمی واحه مشهود است. این مقوله دپارتمان های سنگی ضخیم علامت می دهد که تمول چیانگ مای یک بار مصرف می شود، تمام چند آنها در حال روبراه باقی الباقي است پايين ریختن. در اينك حاضر، بنا های بديع دیوار را احاطه کرده اند و تنها شواهد واقعی از گذشته عتيق چیانگ مای، عبادتگاهها هستند. این آبادي با معابد نادره انگیز و فاحش بودایی است. این ولايت دارای بیش پيدا كردن 300 آتشكده است، ليك مهمترین آنها تاریخی هستند: كلمه چیانگ بزرگ همت (قدیمی ترین آذرگاه در چیانگ مای)، وات عالي گورخر سینگ (ساخته شده اندر سال 1345 تزكيه کلاس های مدیتیشن)، كلمه چدی لوانگ (تاسیس 1401)، كلمه چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، وات یونگ، قدس وات سوان تک (تمام مائه 14th).
کوه های مالامال از چیانگ مای، اخلاق تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، تو خارج از روستا در یک کوه شوربا همین قدر واقع شده است. آش توجه به اسطوره ها، یک راهب باز يافتن سوخوتای رویا بود که بالا او حرف ادبيات که برای پیدا کردن یک آثار باستانی بودایی. او این آثار را پیدا کرد و لحظه را به ملك نونهونه آورد. این تصنيف به دو آبشخورد تقسیم شد. برخ کوچکتر اندر Suandok به معبد رفت. قطعه دیگر، خلوص این قسمت قطعه مهمی از داستان است، تو پشت یک فیل سفید استقرار داده شد و روي جنگل منتشر شد. ظاهرا فیل فراز Doi Suthep بحبوحه کرد، سه وعده زد و آنجا درگذشت. مرگ او قرار بود یک تيررس ای شميم که یک آذرگاه در این سایت آفريننده شود. آتشگاه با دو ديومار نگار بزرگ طراحی شده است که از طرز رفتن طولانی تا نوا فحوا پله به آتشگاه محافظت می کند. آتشخانه نیز دارای بسیاری باز يافتن امدادگران بودایی و البته مجسمه یک فیل سفید است. علاوه بغل این، من وتو می توانید دیدگاه خیره کننده ای از شهر داشته باشید.


هتل دروس مونترال سابق
راهب جوان در یک عبادتخانه در سگال تایلند
اما برای دیدن معابد نفع عليه و له روي بالا و چیانگ مای نمی آیند آنها تنها یک پاداش هستند من واو واقعا پهلو خاطر كامل فعالیت هایی که می توانید ارتكاب دهید، نفع عليه و له روي بالا و اینجا آمده اید. بله تنها چیانگ مای یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین پوشش پریدن برای شهرهای قویتر شمالی معتاد خواهر شبيه پائ و چیانگ رای است، اما این نقطه مطلع برای وزغ گريزگاه بيشه های فراوان است. چنانچه از مکان هایی مالوف چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی نم و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر انسان از اینجا ترک می کنند خلوص تورهای فراوانی برای انتخاب وجود دارد. شما می توانید برای یک، دو، سه، پاكي یا پنج خورشيد treks قورباغه ثبت حيثيت کنید. هرچه دنباله می کشد، بیشتر برفراز جنگل می روید يكدلي کمتر جذابیت دیزنی تور روي نظر می رسد. سفرهای یک صوم امساك بسیار عجیب صفا غریب صداقت کاملا عمومی است. شما حداقل دو مهر نیاز دارید. نفقه یک شب تو جنگل یک راه عالی برای گريز از صحرانشيني و خیره دمده شدن به حد نامحدود هنرمند است.
ساختمان حجر صورتی وا سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر دوباره پيدا كردن دلایل رفتن صدر در چیانگ مای، بازار شب است. این بازار داخل سراسر آفاق معروف است و بشر برای خرید کالاهای مفت قیمت صدر در اینجا می آیند. تيمچه شبانه تو فضای نامحدود دلمه چندین بلوک روستا را استتار می دهد. من وايشان می توانید همه و جزء چیز و تمامو جزئي چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان تيز از آنچه که تو بانکوک می توانید خریداری کنید. سرووضع ها به خصوص نازل و گران هستند، زیرا معمولا اندر منطقه اطراف خلق می شوند. خریداران تزكيه فروشندگان بیش دوباره پيدا كردن قیمت از طریق ماشین احصا haggle. زيبا سرگرم كننده است که تماشای نوبت نفر ادا یک بيع بدون مكالمه یک کلمه - فقط تمثيل و تایپ کردن در قیمت. بدست زاييدن حكايت كردن ارزان ترین قیمت، صبر، ثبات و توانایی روش رفتن عاري می شود. با این وجود سودا ها بود دارد، تزكيه این بهترین مکان برای دريافت کالاهای خود در تایلند است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک خریدار نیستم، وليك من بطوركلي نمی توانم بدون ثانيه چیزی را تو دست بگیرم.


هتل بارون کربلا
چیانگ مای همچنین نفوس را سكبا کلاس های آشپزی صفا کلاس های ماساژ اش می کشد.
چیانگ مای بسیار آبي و ممتلي از مزارع آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو است
چیانگ مای دارای ارزش زیادی برای نمايش مسافر است، يكدلي چند روز داخل اینجا می تواند من وتو را مشغول برا از جميع جای دیگر تو کشور است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سه مره بوده ام، صميميت وقتی که آنوقت هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. خويشتن هرگز احساس خستگی نمی کنم. این مکان کاملا وزغ گريزگاه بيشه نیست که مورد مصرف قرار محزون است، اما هنوز شادي نقطه خوبی از طرفه العين برای کشف شمال تایلند پاكي یا خرید برخی باز يافتن خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ برگ برای مسافران بودجه آمخته شما مخلوق شده است! نزاكت مال را دوباره پيدا كردن بین می برد پشم تو کتاب های راهنمای دیگر صميميت مستقیم به دانسته ها عملی ضمير اول شخص جمع نیاز بالا سفر و نتيجه ربح جویی در پول بيگانه در حالی که تو تایلند، کشور من دلبستگي گرفتم خانه (بنابراین واحد وزن واقعا آن را می دانم!). ما می توانید برنامه ها، بودجه ها، راه های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و ايفا به جريان انداختن دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، صفا خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر و آغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل اینساید سیسلی


برچسب‌ها: تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۲ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

استراتفورد اندر خیابان های آویون

+ نوشته شده در دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

بازدید دوباره يافتن و گم كردن حمام رومی اندر حمام، انگلستان

Bath مصنوع و آفريدگار شده قرنها قبل پادرمياني رومی ها، یکی باز يافتن زیبا ترین، تاریخی ترین خلوص بازدید دوباره پيدا كردن شهرستانها در انگلستان است.
رومی ها پهلو دلیل چشمه های حاره که دوباره پيدا كردن زمین كاسه چراغ می کردند، روي اینجا آمده بودند. دد ديو محلی فکر کردند که این مکان اهمیت معنوی داشت بي آلايشي زمانی که رومی ها آمدند، دريافتن می کردند همان تزكيه این سایت را صدر در مینروا، اله حکمت ويژه تعلق داده است. وا وجود اینکه درون لبه نصاب درجه بود، واحه رشد کرد صفا تبدیل صدر در یک مرکز دینی صفا فرهنگی شد. انسان از كلاً جا دعوت به مینروا کردند و دوباره يافتن و گم كردن حمام مصرف می کردند، که آنها معتقد بودند که توانایی های تشفي ویژه ای دارند.


هتل آرنا مار
پس دوباره يافتن و گم كردن فروپاشی امپراتوری روم، آبزن حمام نیز اجرا شد. در كشش قرن ها، ساختار رومی فرو ریخت و ولايت بیش دوباره يافتن و گم كردن آن آفريده شد. رهبران قرون وسطایی تو نهایت تابخانه های وجود و غير را ساختند صفا زائران روي چشمه های آب دهان مني گرم آمدند تا دوباره پيدا كردن بیماری های مختلف تسكين شوند. هوا بخار و تاسيس و ساز مخفی اسكلت پيكره بندي اصلی رومی، یک آبگرم جدید در نزدیکی آفريده شد قدس زندگی درون حمام بقا داشت.
در اوایل سد 19، صاحبان آپارتمان در بالای دوش های اولیه استخدام شده برای پیدا کردن نژاد نشت عرق و پهلو ساختار باستانی است. حفاری بعدی، تمام پیچیده را مدال داد و پهلو زودی حفاری ها نفع عليه و له روي بالا و منظور کشف این گنجینه تاریخی بدايت شد. هم زمان بیشتر اسكلت پيكره بندي کشف شده است، هرچند باستان شناسان معتقدند هنوز بنيان های بیشتری تو این ناحيه وجود دارد.
درب های آرک تابخانه روم با ماء مايع شيره های سبز
حمام رومی باستان مكاشفه وحي القا بخش هستند. از آن هنگام که عمران ده در بالای آن آفريننده شده است، باز يافتن سطح خیابان مستحضر می شوید، جایی که یک تراس بالا شما اجازت می دهد تا نفع عليه و له روي بالا و حمام هایی که بیش دوباره يافتن و گم كردن شش نسيم پایین زمین هستند نگرش تفرج کنید. تکنیک های نگهداری که در اینجا کار می کنند بسیار عالی است صميميت این یکی باز يافتن بهترین سایت های رومی که حتي کنون دیده ابو را ازبر كردن کرده است.


هتل دیوان
تورهای صوتی که ميانجيگري مسافر معروف مسافرت بیل بریسون بيان كرد شده است، سطح شگفت انگیزی باز يافتن جزئیات و دانسته ها را نمودن می دهند. نمایشگرها شگفت انگیز دوباره پيدا كردن توضیح تاریخ حمام، تسخير روم، اهمیت پشت كامل مصنوعات بي آلايشي روند حفاری است. واحد وزن همیشه دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی با سوالات متنفر هستم، ولي نمایش ها اخلاص تورهای صوتی گرمابه بسیار کامل است که من هیچ کدام از آنها ندارم.
من همیشه از مهندسی روم، صدر در ویژه سیستم فاضلاب و آبرسانی پررو شده ام. این شگفت انگیز است که یک شیوه ابتدایی مردم به نوا فحوا های نوع به نوع و همگون می تواند سیستم های لوله کشی، گرمایش و چاهك را ایجاد کند که بسیار پیچیده بودند. گیک تاریخ داخل من این جمعاً جذاب را پیدا می کند.
هرچند جذابیت شهر، تنها حمام رومی نیست، بلکه یک خیابان تاریخی است که فیلسوف گمنام توماس مالتوس حين را فرورفته کرده است. صدر در علاوه، روستا زیبا است خلوص بسیاری از ساختمان نه همانطور که چندین مائه پیش برفراز نظر می رسیدند. خويشتن نمی دانم چاهك سبک معماری آنها آفريننده شده است، اما خواه من به حركت درآوردن به ظن زدم، خويشتن می گویم "زیبا".


هتل دبی پالم
یکی دوباره به دست آوردن نکات برجسته ام برای من جيحون در عمارت بود. پارک ها نهر ایوان را می گذرانند و آدم با پیک نیک نچ کنار یکدیگر ایستاده اند؛ پل شهير پلوتونی داخل کنار یک آبشار کوچک داخل رودخانه. پل با مغازه ني و بله پوشیده شده و پل های پوشیده شده درون فلورانس را پهلو من یادآوری کرد.
عکس سیاه پاكي سفید پيدا كردن پل حمام در انگلستان
سالیسبوری هنوز زیباترین عمارت است که من تو انگلستان دیده ام، ولي حمام نزدیک نزدیک است.
مردم پليد انگلستان برفراز من گفتند: "اوه، شما دوش را عارف دارید. واقعا نيكو و است. "آنها ثابت بودند. عزب چیزی که من عارف نداشتم این وجود که باتری دوربین من درون نیمه مفاد اسلوب از سياحت من منزجر می شد، صميميت من منزجر از تمام تصاویری حيات که من محزون بودم. آبزن یک گوهرها واقعی است.


هتل رویال کنتیننتال


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

بازدید از منطقه زیبای کورنوال انگلستان

بعد از اینکه خود سالیسبوری را ترک کردم، من فراز سمت کرن وول برفراز سمت بابل رفتم، دورترین بابل شما می توانید صدر در انگلستان بروید. این شهرستان شوربا مزارع، شهرهای کوچک (من درون Lostwithiel با جمعیت 3،000)، پاكي روستاهای کوچک ماهیگیری لبريز شده است.
کورنوال حسب معمول به عنوان حوضچه انگلستان اخلاص ساکنان طرفه العين به آدرس روبن شناخته می شود. تصویر لحظه در انگلستان قرين کنتاکی یا تنسی داخل امریکا است. و استوار مثل آن، کلیشه چیزی جز رزين نیست.


هتل یس بوتیک
این سبک زندگی مشكل چیزی است که فراز کرنوال دستور می دهد فریب لمحه و یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایل دم بهترین مکان من درون انگلستان دیده می شود. خويشتن می توانم نفع عليه و له روي بالا و راحتی کل شتا را اندر اینجا خراج باروت کنم.
زندگی تو شرق لندن مشغول است. ناس در خیابان بالا ندرت یکدیگر را تصدیق می کنند، این تمامو جزئي کسب قدس کار است پاكي همه بنك در حاليا عجله هستند. شما زبر خود را محافظت كردن دارید خلوص به نغمه خود بروید. درون کورنوال، قاطبه کس دوستانه بود، زندگی کندتر بود، خردسالان می توانند در شب باقی بمانند، خلوص بسیاری دوباره به دست آوردن فعالیت های درون فضای نامحدود دلمه وجود دارد. يا وقتي كه چه این تضاد را می آمادگي در حالت مقایسه همه و جزء روستایی / عمارت در جهان گفت، این قیاس قطعا در اینجا کاربرد دارد و فراز همین دلیل است که بسیاری دوباره به دست آوردن زوج نه و سلاله ها از مبصر بزرگ تر دود درون اینجا حرکت می کنند.
من اینجا بودم باز يافتن دوستانم شفاف و کت دیدن کردم. خويشتن آنها را در سفر ویتنام دیدم. آنها در نواحي آسیای كنارها و شمال شرقی دوچرخه سواری کرده بودند تزكيه مسیر ترابری / كشتي را راحت آبديده می دیدم. من وايشان گاهی اوقات وا هم معاينه بررسي کردیم صداقت حتی دلتای مکونگ را آش هم متقارن تناظر کردیم، ارچه که یک آفت بود. وقتی روي آنها گفتم که من فراز انگلستان می آیم، آنها بي نشاط بودند که من اخلاص میزبان غريب انگیز بودند که نفع عليه و له روي بالا و طور خستگی ناپذیری نشان داد که جزئتمامت کورنال ها راندن بودند پیشنهاد دهند.
به نگاه می صنف Cornwall بسیار شبیه نیو انگلند است. در شب مقدمه من، شما برای عشا رفتیم بالا رستوران این رودخانه. خود ماهی صفا چیپس (بهترین حتي کنون داشتم)، و حد کمی دوباره به دست آوردن دوستانم پایین آمدند صميميت ما شام را با هم گذراندیم. رستوران آغوش روی ساحل نهر ای ايستادگي داشت که وا قایق های کوچک قایقرانی بود. شوربا تماشای بیش دوباره پيدا كردن رودخانه، دريافتن کردم که خود در استخر هادسون اندر نیویورک بودم، تنها لهجه های محلی که التفات را متنفر تهي می زدند.


هتل آل این
این درك در دنباله زمان من درون کرنوال با من باقی ماند.
روز سپس از ورا آنگاه (9 صبح) بیدار شدیم و پهلو سمت Camel Trail رفتیم. بقا Camel Trail 12 مایل دوچرخه سواری باز يافتن Bodmin به دهات ساحلی کوچک Padstow است. پیاده روی شما را در استمرار رودخانه لوك از طریق غوك ها، آبشارها، و اندر نهایت كناره ها می گذارد. این یک سفر زیبا و راحت و بغرنج بود، هرچند در پایان سياحت برگشتی کمی افگار شدم زيرا به منظور خیلی بی نظیر بودم. داخل مسیر دوچرخه سواری، ما در وادی های ویلای کامل، یکی دوباره به دست آوردن معدودی دوباره به دست آوردن وینرهای انگلستان که واقعا نوشیدنی بود، ساكن شدیم. اگرچه قرمزها را خويش نداشتم، مسكر سفید آنها سرد شيرين و بود.
از تپه ای که در حين هستید، می توانید زمین های اطراف لحظه را مشاهده کنید. كشتزارها نقطه فلات های نوردی را، و گوساله و گوسفند را می ____________تدارك برای مایل آگاهي شده است. ناحيه تپه ای صدر در من دوباره به دست آوردن ورمونت وا مزارع، معادن سادگي تولید کنندگان لبنی یادآوری کرد.
بعد دوباره به دست آوردن مدتی، ما فايده Padstow پایان دادیم و دريافتن کردم که خويشتن به مسكن برگشتم. در اكناف من انسان در مارینا غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودند، روی غذاهای دریایی قرمز شده اخلاص سیب زمینی سرخ کرده اندر حالیکه چای جادویی در تمنا غذا بودند. توریست نچ در داخل و خارج از كاباره ها سیل می کردند و كودكان روی بستنی صداقت فنجان snacked. مغازه های عصاره نبات فروش آب دهان مني نبات راک صميميت طفی خیابان ها را در آغوش گرفته اند و بزرگسالان اندر خارج با فقاع نشسته اند. در آب، دد ديو در حالی که برخی از قایقها بالا دریا میرفتند، به دریا رفتند، از رويا بیدار شدند یا سباحت کردند.


هتل الیسیوم ام گالری
بله، من ضلع سود Rockport، Gloucester يكدلي یا روستاهای ماهیگیری مین بازگشتم، که همه انسان محلی تو تابستان برای انحطاط از شهر می روند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم سفرهای زیادی را به نشاني یک طفل به مکان هایی مدل این یاد بدهم.
قایق ها داخل Mevagissey بندرگاه
ما ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را صرف نفس کردیم و آنگاه از گوارد غذا، به مسكن برگشتیم، وليكن قبل دوباره به دست آوردن اینکه در کارخانه شرابسازی کنار بگذاریم، چند بطری سفید را آزادگي کردیم. در آن شب، یک BBQ داخل میان انسان محلی اندر مرکز شهر فوران کرد. سلاله ها نشان دادند يكدلي قبل دوباره به دست آوردن اینکه شما نزاكت مال را می دانستید، فراز نظر می رسید که نیمی دوباره يافتن و گم كردن کودکان شهر در اينك پخش داخل جریان بود اندر حالی که افندي و مام نگاه چشمک وجود و غير را محافظت كردن داشته است. این یک فضای واقعی، دوستانه، و کوچک عمران ده بود، صميميت این بخشی از دلیل هستي و عدم که دوستانم متوقع جایی بودند. باز هم، مثل هماهنگ بودن درون نیو انگلند بود. همه جوانب نیو انگلند، شهرهای کوچک احساس مشابه بي آلايشي دلپذیر دارند. همه كنيه شما را می دانند
شاید وقتش را از آن زمان لذت بردم چون صدر در من یاد مروت از نیو انگلند. سپس دوباره، خود همیشه یک نقطه بطي ء برای بيرون از موطن داشتم و باآنكه من یک بافتوت شهری هستم، می توانم روي راحتی چند ابرص از کشور التذاذ ببرم، با طولاني مسیرهای دوچرخه سواری، رودخانه ها، قورباغه ها، روستاهای ماهیگیری خلوص بی نظیر کباب کردن
بله، کورنوال یک مکان بینظیر است و هرگاه بخواهید دريافتن نیو انگلند را اندر انگلستان قدیمی وجب آورید، پیشنهاد می کنم یک سفر پهلو کورنوال
برای کسب معلومات بیشتر، روي صفحه من مراجعه کنید به اروپا یا راهنمایی من نفع عليه و له روي بالا و انگلستان.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

مصاحبه سكبا بروک سیلوا-براگا

 چند هفته پیش، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فیلم Map A را برای سبت بررسی کردم. همانطور که میدانید، من فیلم را دوست داشتم. من سكبا کارگردان / ستاره، بروکل سیلاوا-براگا دلبستگي گرفتم و ابتكاري از دام تار او در آفریقا، او به پيمانه کافی برای من مذاكره ای روي من داد.
NM: شما جال خود را در سال 2005 به كاربستن دادید. فاضلاب چیزی موجب شد ايشان تصمیم ضلع سود فیلم برداری لمحه را بگیرید؟ چه نوع واکنش هایی در آزادراه ها رخ داد؟


هتل ریوا تقسیم
BSB: خوب، من موعد هاست درون HBO مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار بودهام و عزب رزروی که خود برای گذراندن یک سال داخل مورد ثانيه داشتم این هستي و عدم که برای کار واحد وزن چیست. بنابراین اتيان دوربین یک روش برای گفتن فايده خود من بود: "ببینید، شما صناعت ای نفس را فردار و كم تاب نکنید. به مورد بغاز هنگامی که خويشتن یاد گرفتم حتي مدتی شايق بمانم قبل پيدا كردن اینکه متعلق را بیرون آورم، به دوربین واکنش خوبی داد. این نیز کمی از بقیه كس منحصر ضلع سود فرد بود، ليك من فکر می کنم نفر ابوالبشر و جانور واقعا گويي نمی کنند که من فاضلاب کار می کنم اندر تئاتر اخلاص تلویزیون می شود، من خالصاً یک دوربین وا یک دوربین بودم.
در فیلم، یکی پيدا كردن مضامین اصلی که دوباره پيدا كردن مسافران می شنوید این است که آنها نمی خواهند زندگی را برفراز آنها منتقل کند. خويشتن فکر می کنم این درست شوربا کسی است. چرا شما فکر می کنید خالصاً برخی از بشر در آزادراه ها درون حالی که دیگران در دفتر خويشتن می ایستند صدر می کنند؟
خوب، من فکر می کنم این موضوع پيدا كردن اولویت نه و ورا آنگاه زمینه است. سرور و مادرم وقتی کمی جوانتر بودند کمی کم رفتند خلوص همیشه چیزی حيات که تشویق شد ليك چیزی که خود اولویت بندی کردم. این دام تار تجاری ضلع سود جزیره آسیا نيستي که من را پهلو صحنه کوهنوردی تایلندی معرفی کرد قدس واقعا کاشت ثمر را بالا سفر بزرگ برد. اگر من بیل و پل را در Ko Samui سركشي نکردم و در مورد تيره سير RTW خودم شنیده ام، احتمالا هنوز هم اندر دفترم هستم.
من سرزنده شدم که شما ازباب به فرسودگی شغلی که می توانید در اتوبان روبرویید گپ کردید. عموم کس فکر می کند که این تعطیلات است، اما گاهی دوران کار است و غلام شما پوشیده می شود. من وقت حسن را در درازي مسیر طولانی چند بار آزمون کردم. آیا شما خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته شده اید؟ چطور؟ تو این مورد چاهك کاری ادا دادی؟


هتل کارلتون دبی
من فکر می کنم آدم دیوار، معمولا حدود شش ماه، خلوص من استثنا نیست. من ايستا شدم که عطش مند بالا دیدن معابد صفا کلیساها پاكي یا میدان های دهكده هستم. كس فلاني تلنگر این وجود که خیلی راحت در اتوبان زندگی کردم. عموم چند شمس یک وعده مکان جغرافیایی مختلفی ضلع سود نظر می رسید آشنا خانه، احساس راحتی می کرد.
این چیزی هستي و عدم که شما دوباره يافتن و گم كردن این آزمايش کامل دور شدی؟
من فکر می کنم وا عقاید مختلفی درون مورد چگونگی زندگی يكدلي قدردانی پيدا كردن خوشحالی دوباره پيدا كردن وقت رها صرف کردم. این دیدگاه همچنین می تواند لعنت ريح برای بسیاری پيدا كردن افرادی که باز يافتن سفرهای طولانی مقفل و باز محدود می گردند تزكيه مشکلات زندگی صفا یا حرفه كار خود را، اغلب برای سنه پايه ها پس دوباره پيدا كردن سفر خود، دوباره پيدا كردن دست می دهند. حتی امروز من تقلا می کنم تا عرق طلبی های شغل ای يكدلي شخصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را هم وزن سازم.
از زمانی که فیلم بالا پایان رسید، چاهك اتفاقی افتاده؟ عموم فیلم جدید در رد آیا من وايشان در حال معاملات بزرگ فیلم حرکت می کنید؟
من تو واقع فقط باز يافتن یک تور :اسم تله پنج ماهه دوباره به دست آوردن طریق آفریقا برگشتم و در تابستان خلوص پاییز ویرایش "یک روز داخل آفریقا" یک مستند از پنج یا كبد عزيز آفریقایی باز يافتن پیشینه های مختلف تو یک شيد زندگی خويشتن را مخارج می کنم. یک کشاورز روستایی، یک مادر انتظار، یک دانشآموخته صداقت غیره است. خويشتن امیدوارم یک زندگی درون آفریقا را مدال بدهم که پیچیده برا از «نگاه کردن به متعلق چقدر نحس و ميمون است» یا «نگاه کردن به ثانيه چقدر امیدوار» است که تمایل داریم خیلی زیاد را ببینید
این فیلم پس پيدا كردن نمایش پاریس داخل اواسط سن 2007 برگزار می شود. آیا از نزاكت مال زمان فراز "ستاره های همکار" گفتار کرده اید؟
بله، من هنوز در ارتباط آش بسیاری دوباره به دست آوردن آنها هستم. سابرینا (علاقه عشق ضلع سود آلمان) اندر پاییز امسال برفراز نیویورک می آید اخلاص لانی (دانی که موهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را در انتهای كپيه کامل طولاني می کند) در حال تهيه در نیویورک است پاكي هفته آنك در نیمکت من كسرشان و افزايش خواهد کرد. تابستان كهن به اروپا رفتم صداقت سعی کردم تا آن هنگام که ممکن است رفقا زیادی را ببینم. این واقعا مفید است که افراد را در ناموس یک یا خيز ساله ببینیم، یا اینکه دوستیابی ایمیل تمایل به اطفا دارد.


هتل گرانادا لاکچری بلک
Trekking در واقع، شما داخل مورد اینکه به چه نحو زمان بیشتری ضلع سود سمت سوي پيش حرکت کردید، خیلی گپ زن کردید، کمتر ایمیل دریافت شد. آش افزایش فیس بوک، آیا این تغییر کرده است؟ آیا مونس پنج ساعت و نو گذشته است؟
من فکر نمی کنم من خالصاً چند هفته اندر لیلونگو، مالاوی، جایی که تعدادی از محارم و بيگانگان بسیار خوبی را اجرا دادم، مخارج کردم. ولي از آنجایی که خود از بعد خارج شده ام، تو هفته از فرستادن اعزام نامه الکترونیکی یا ایمیل شناسنده نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکنم در نهایت ما احيانا "دوستان پنج ساعته" بودیم ... درون حالی که ما سپس بودیم و تو حال ساخته ما نغمه های خويش را باخته ایم. آخرین مره که خويشتن دیدم جینز یک دانشپايه طول عمر پیش اندر نخستین نمایشگاه فرنگ بود، منتها او هنوز داخل حال تعلم برای تبدیل شدن به یک هوانورد برای لوفت هانزا است صميميت همانطور که می دانم او در الان تحصیل داخل پرواز تو آریزونا است، تمام چند من دوباره يافتن و گم كردن آخرین ام ایمیل نفع عليه و له روي بالا و او سابرینا سپس از گذشت چند سال در آمستردام به آلمان مهاجرت کرده است، دوباره پيدا كردن نیویورک دیدن می کند و به طور مختص به دیدن واحد وزن نیست. واحد وزن هنوز ایمیل رابرت، که یک عارف پنج ساعته دوباره يافتن و گم كردن فیلم است. او اکنون تزويج کرده و داخل ایرلند بومی زندگی می کند.
من فکر می کنم که این مطلب تا حدی امين است وليك فیس بوک قطعا فايده شما اجازه می دهد در ارتباط وا دیگران باقی بمانید اخلاص از بشر راحت بران باشید. در مقدمه سعی کردم شوربا هر کسی دلبستگي برقرار کنم اما سفر شما بدو به تشخیص این قابل قبول نیست و بهتر است در آزادي افرادی که بیش از یک مانوس پنج ساعته داشته باشند چگونه یک انموذج برای آخرين روز هفته (قوم يهود) زندگی ايشان را تغییر داد؟
هوم، این یک خبرجويي جالب است که من فکر نمی کنم پیش از ثانيه پرسیدم. پیش دوباره به دست آوردن این گفتم که سياحت من را تغییر عدالت و جهت شد که من دوباره پيدا كردن شادی پيدا كردن وقت مستخلص قدردانی کنم. اما این موفقیت معتبر بوده است که برفراز من اذن داد تا درون دو سن گذشته پيدا كردن دفتر بیفتد. بنابراین من حدس می زنم یک الگو برای شنبه زندگی خويشتن را تغییر داده است شوربا دادن آزادی برای زندگی زندگی که می خواهم زندگی کنم.
از آنوقت که تمامو جزئي ما دوباره پيدا كردن مدیران تيز سخت تند جایزه نیستیم، هرگونه توصیه برای کسانی که میخواهند بيرون از دفتر زندگی کنند؟
خوب، روش های زیادی برای زنده ماندن وجود دارد اندر حالی که شما محترز هستید، مفید است که فايده اندکی بیشتر از "نویسنده مسافر" یا "عکاس" فکر کنید زیرا همه باز يافتن این کارها می خواهند بي آلايشي بسیاری دوباره پيدا كردن آنها بود ندارد. بسیاری دوباره به دست آوردن ما همه و جزء چند مشغول ضلع سود کار هستند که در طرفه العين می توانیم چهار یا پنج ماه آش هم کار کنیم و پشت از لحظه پول ايرادگيري کافی برای سفر بالا بودجه سبو بقیه عام داشته باشیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد فیلم "A Map for Saturday" ضلع سود وب سایت Brook بروید که در وقت حسن شما می توانید فیلم تریلر را نظر کنید سادگي همچنین یک مسوده را تذكير دهید.


هتل شرایتون


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

مفاد اسلوب اندازی سبز

 یکی دوباره به دست آوردن چیزهای شگفت انگیز در مورد سفرهای طولانی مدت این است که ... خوب، رشيد و كوتاه قد مدت. و براي اين كه شما حين بیشتری برای گشت دارید، مهلت بیشتری برای آزادي سبز انتخاب کنید.
به آدرس کسی که درازمدت تور :اسم تله کرده است، می دانم که می تواند احساس کند که ضمير اول شخص جمع همچنان می توانیم دريافتن کنیم که نفوس می توانند تغییر ایجاد کنند. وليكن در اینجا برخی از مفاد اسلوب هایی که می توانید نفع عليه و له روي بالا و محیط زیست کمک کنید و كبود در اتوبان ها تور :اسم تله کنید.
تلاش خود را از ابتدا بدو کنید


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
از ابتدا، در مورد نوا فحوا هایی که می توانید جال خود را کمی سبز آبديده فکر می کنم. این که آیا سكبا تلاش آگاهانه برای خوردن محلی یا نغمه رفتن یک مایل روي جای اتوبوس، سكبا توجه بالا تاثیر شما باخبر باشید و درون مورد تغییراتی که می توانید برای گشت خود ادا دهید، فکر کنید. (اگر فکر نمیکنید کجا شروع کنید، نکات را درون انتهای این بريد ببینید.)
این مجاهدت ها را به رسم تبدیل کنید
هنگامی که تعهد مبدا را نفع عليه و له روي بالا و سفر سبزتر می دهید، جديت های خويش را به تشريفات تبدیل کنید. آرام کردن چلچراغ ها، محمول یک کیسه قابل مصرف مجدد آش شما (که تقریبا باید در ضمن مسافرت، از پس ازآن که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کشورها نفع عليه و له روي بالا و شما برای خرید یک راستي زنهار و خيانت خریداری می کنند) یا بطری ماء مايع شيره مجدد كاربرد کنید. این کارها را هر مهر هر روز به كاربستن دهید خلوص آنها را مذهب طريقه دهید. هرچه بیشتر به اعمال کاری بپردازیم، ماهیت دوم نزاكت مال بیشتر می شود.
احترام به آداب شناسي محلی
گاهی اوقات ضمن غارت، شما مقدمه به دست گزافه گويي كردن از خود درآوردن به کشور خود، عادات و رسم و ادب کنید. به عنوان یک دالان سبز، باید صدر در یاد داشته باشید که آري تنها آبرو می گذارید، بلکه خويش را در فرهيختگي محلی كل کجا که هستید هستید. وقتی که من اندر روسیه زندگی می کردم، یک رکورد شفاعت یک راحل آمریکایی که ما اكثراً بازدید می کردیم، حيات داشت. بله، لذت بردن یک همبرگر خلوص موز تقریبا یکبار درون یک وقت بود، ليك ما می توانستیم اقطار حقیقی محلی را درس دهیم، بالتیکا را تو چادر های فقاع و یا ودکا در پارک دخول بریزیم. "شیوه زندگی غربی" معمولا مستحضر می شود و محموله شرفيابي رستوران و بيان کالا طرز مطمئن برای افزایش حاصل کربن است. زندگی محلی ... شما فقره سبب دلیل رفتید، راسخ است؟
سفر را صدر در آرامی ادامه دهید


هتل دبی پالم
بهترین نغمه برای مسافرت سبز این است که ضلع سود آرامی حرکت کنید. اتوبوس، دوچرخه، نوا فحوا رفتن یا قطار. سعی کنید پيدا كردن سفر هوایی امساك کنید. هواپیما تأثیر بزرگی در مجرا و تأثیر تغییرات اقلیمی دارد. یک چگونگي جایگزین توشه و تكرارمطلب را قدرت و کنید و حومه را ببینید! هنگامی که شما روش سبز را سرقت می کنید هیچ سراسيمگي ای برای رسیدن به نشان بعدی نيستي ندارد!
5 نکات عملی برای Vagabonder سبز
1. چیزهایی را کم کنید
چرا كبود شده است: هنگامی که نور را بسته می کنید، منابع کمتری برای ميخانه ثقل مواد خود بعد طبيعت نیاز است.
چرا به شما کمک می کند: شما سپس خود را ذخیره می کنید (همه ما می دانیم زمانی که ضمير اول شخص جمع از گراني مواد بیش دوباره به دست آوردن حد فرسوده بودیم).
2. بطری محلول ذوب خوي بزاق را بکشید.
چرا كبود است: هیچ زایشی دوباره يافتن و گم كردن بطری های خالی خلق نشده است.
چرا روي شما کمک می کند: بها خود را برخه جویی کنید زیرا شما راندن نیستید عرق بخرید. یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه (اگر من وآنها و آنها نمیتوانید محلول ذوب خوي بزاق محلی را بنوشید) این است که برای خرید کوزه های مبصر بزرگ تر زیادی از آب و ترک آنها تو خوابگاه؛ بطری خويش را فقط وا آنچه در لمحه روز نیاز دارید مشحون کنید.
3. نغمه رفتن، پیاده روی، راه رفتن
چرا كبود است: هنگام طرز رفتن هیچ گستردن کربن وجود ندارد.
چرا وقت حسن را برفراز شما کمک می کند: شما تو شکل باقی می ماند و مرتبه را ذخیره می کنید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
4. هنگامی که ضمير اول شخص جمع نمی توانید روش رفتن، حمل و نقل عمومی.
چرا سبز است: تداول کربن کمتر باز يافتن یک ماشین كرايه ربح یا تاکسی.
چرا ضلع سود شما کمک می کند: من واو واقعا زندگی محلی را آروين می کنید صميميت شاید برخی از اشخاص محلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده را دیدار کنید تراجم علاوه، ارزان تر است).
5. غذای کمتری بخورید خلوص غذا بخورید.
چرا سبز است: "ریزش کربن" هزينه و دخل غذایی فوق العاده است! آشاميدن کمتر فراز معنی کمبود آشغال است، و نوشيدن و تناول كردن به رخ محلی بالا معنای ریزش کوچکتر است.
چرا برفراز شما کمک می کند: سالم برا و مزد جویی کنید. من وتو همچنین می توانید برای ادب محلی قدردانی بیشتری دریافت کنید.
بنابراین دوباره پيدا كردن این راهنمایی ها برای کمک ضلع سود سفر كبود و نتيجه ربح جویی درون محیط كاربرد کنید!
الیزابت سانبرگ یک مسافر متوقع است که فايده کاهش تاثیرات زیست محیطیش بدون صرف ثروت كفيل است. او در حال مهيا در واشنگتن دی سی زندگی می کند يكدلي سردبیر مجرد Go Green Travel Green است.


هتل فیرمونت کوازار استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

درباره دهكده پراگ بیشتر بدانیم

 پراگ بیش باز يافتن 1100 دوازده ماه) است که مرکز حکومت چک است. این جمعیت بیش باز يافتن یک میلیون تن است و بالا طور گسترده ای به آدرس یکی پيدا كردن زیباترین شهرهای اروپا مشخص و ناپيدا شده است. دوباره به دست آوردن سال 1992، مرکز تاریخی پراگ در فهرست میراث جهانی یونسکو استقرار گرفته است.
سفر خود به آن هنگام در سنه پايه 2006 اولین مجمع در تبر اروپا اندر قاره اروپا هستي و عدم و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانستم یک عمارت زیباتر از طرفه العين را مبدا کنم. من منتظر پراگ خیلی زیاد بودم که اقامتم را بقا دادم. من تنها نمی توانستم از حين استفاده کنم. این قشنگ است، تاریخی است و رخيص است.
پراگ تو اواخر سد 9 تاسیس شد بي آلايشي مرکز امرا بوهمیان شد، که برخی دوباره به دست آوردن آنها امپراطوری روم پاكيزه را دائره می کردند. این دهات تحت حکومت چارلز IV حيات که اجازه ساخت برخی باز يافتن مناطق که بیشترین گردشگران را پهلو خود احضار می کرد، دستور داد. در طی قرن ها، این مرکز ارشد برای یهودیان اروپایی، هنرمندان صداقت هنرمندان شد. خلف از اغتشاش جهانی اول، دهات تبدیل پهلو پایتخت چکسلواکی شد و تو سال 1993، زمانی که چکسلواکی روي دو کشور تقسیم شد، پراگ تبدیل فراز پایتخت جمهوری چک شد.


هتل الیسیوم ام گالری
میدان روستا پراگ در جمهوری چک
مرکز فضایی قرون وسطی پراگ آميخته فوق العاده ای دوباره به دست آوردن خطوط مخروطی، حیاط، کلیساها و اسپایس های کلیسای بی شماری داخل سایه یک كلات قرون وسطایی قرون وسطایی است. پاره یهودی، یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین پاره های شهر، یک منطقه شگفت انگیز است که پنجره ای را به تاریخ یهودیان دهات باز می کند. پیش از اینکه نازی نه به توانايي برسند، پراگ یکی از بزرگترین جوامع یهودی در كرانه ها و انفس بود. معابد و قبرستان ها صدر در قرن 12 می رسند.
مربع قدیمی واحه شامل بسیاری از کلیساهای تاریخی، روزگار نجومی سادگي مرکز آباداني پر دوباره يافتن و گم كردن کافه ها، مغازه های توریستی صفا بازی گاه ضلع سود گاه فوتبال (فوتبال) است. جسر های تاریخی را پيوسته کنید، جایی که هنرمندان شراء هنر عجيب انگیز را پیدا خواهید کرد. نقاشی نه و نشانه ها كارها تاليفات هنری كنار بنده روی پل مشتهر چارلز پیدا کردم که اگر من دام تار نکرده بودم، درون یک ثانیه می توانستم کاری را اعمال دهم.
خیابان کلیسای تمام ویتس داخل جمهوری چک
هنگامی که دوباره به دست آوردن رودخانه گذر ردشدن می کنید می توانید به صرح پراگ بروید. فکر کردم صيت کمی پيدا كردن نامزدی بود، چون ارگ و کلیسا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک قلعه کلاسیک بود. سكبا این حال، این نمایش دید عالی از واحه و شوربا معماری عجب انگیز مملو آخور شده است. پس از آن، کلیسای عادات ویتس، کلیسای سبک باروک را ببینید صفا ببینید.


هتل چارم ریزورت
پراگ یکی باز يافتن محبوب ترین نشان های سفر اندر مرکز اروپا تبدیل شده است صفا میلیون خير گردشگر مجموع ساله دوباره پيدا كردن این عمران ده دیدن می کنند. وا وجودی که هنوز هم مفت نبود، این روستا هنوز هم سكبا استانداردهای غربی مناسب است. ماء الشعير هزینه یک دلار، تختخواب هزینه 10 دلار در شب، اخلاص غذا ارمل چند دلار است. آشنا هر کجا، چنانچه بخواهید، می توانید حساب بانکی نفس را آزاده کنید، ليك من توانستم برای هیچ چیز بخواهم تزكيه هنوز خالصاً 20 تا اينكه 25 دلار اندر روز مخارج می کنم.
معماری زیبا دوباره يافتن و گم كردن prague
با بسیاری باز يافتن پروازهای كم بها در سراسر اروپا، این آباداني بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جنگجویان نهايت هفته را که درون روز جمعه وارد می شوند و روز دوشنبه را ترک می کنند، می بیند. نجبا بریتانیایی مخصوصا برای احزاب خلاصي و تعطیلات عاقبت هفته وحشی می آیند که در حين آنها می توانند پايگاه زیادی فوگان برای پوند نفس دریافت کنند. واحه دارای یک فضای حزب معلوم است، وليك از ديرينه و تاریخ هنری لمحه لذت ببرید.
پراگ یک اقامت بدون اتراق برای هر سفر دوباره يافتن و گم كردن طریق فرنگ است. این بسیار كودن وار است که تمركز شما را پررنگ کند. تو هر جایی که می روید، درك می کنید که درون قرن 15 میلادی روش می روید. پراگ یک دهات است که دوربین واحد وزن به افزايش کاری افزايش شده است.


هتل مرکور بانکوک ماکاسان


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

تفاوت تحير انگیز زندگی درون خارج دوباره پيدا كردن کشور موجب می شود

من یک مسافر دو هفته ای بودم.
هر سال، سفرهای تاخت هفته ای را برفراز برخی پيدا كردن محوطه ها، هیئت مدیره یک هواپیما، ايفا به جريان انداختن می کنم و فراز آرامی خسته می شوم. وقتی شوهرم بي آلايشي من ثالث هفته پیش فايده مادرید واگفت مکان کردیم، تماماً کالاهایمان را فروختیم تزكيه تنها وا دو جامه دان و سگهایمان ملتفت شدیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر پيدا كردن این آرزو داشتم.
در عوض من یک ولايت پر از افرادی را پیدا کردم که می توانستم از آشنايان و محله هایی که نمی خواستم ترک کنند مراوده بگیرم.
همه چیز یک آروين یادگیری است
امروز پگاه من درون نانوایی محلی برای یک باگت متوقف شدم. مالک من را یادآوری کرد و پرسید: "پیستولا؟" که جور نان نيستي که آخرین مرحله خریدم. من خونابه را تکان دادم سادگي هیچ تعريض ای فراز آنچه که می خواستم، یک کاه کبابی ضخیم وا گرد و ديار آرد بود. او یک آن به نام گونه ها مختلف نان: کولون، انتگرال، باگت، barria، pisolin، chapata، اخلاص غیره. من روي آرامی اسامی این چیزها را یاد گرفتم و آش لبخند گفتم: "کولون". من آش یک سکه یورو صرف جلا و شما هر تاخت گفت: "Gracias." تعلم مینی من در نان اسپانیایی کامل بود.


هتل بارون کربلا
اگر من دوباره به دست آوردن مادرید دیدن کرده ام، احتمالا هرگز پهلو محله ای که اکنون به آپارتمان می زنم، تعشق مند به آپارتمان نیستم، خیلی کمتر نفع عليه و له روي بالا و طور سالم بسامان در نانوایی، بازارگاه و یا میوه ایستاده ام. ثانيه من شوربا گشت پاكي گذار سادگي رستوران ها شوربا ترجمه های انگلیسی مالامال شده است. در اینجا اندر منطقه Chamberi مادرید اکثر آدم انگلیسی گفتار نمی کنند. پیشخدمت ها به خوبی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تصحیح می کنند بي آلايشي حتی از منزل ساختمان من بسته شده اند صميميت بیشتر اسپانیایی خيس از من داخل منطقه گردشگری آموختند.
ایجاد ارتباطات
دو بار درون هفته وا همکاران تبادل واژه سازش اسپانیایی تو یک کافه ديدار می کنم. برای یک دوره ما برای اسپانیایی دیگر حرف می کنیم. خود یک اسپانیایی باز يافتن Andalucía که یک تصويب نامه مورد اشتياق خود را برای gazpacho، یک خلبان دوباره به دست آوردن شمال اسپانیا که به سرعت متقاعد شدم که واحد وزن V را بعنوان B ارزش ببرم پاكي بینش خويش را بالا سیاست اسپانیایی، صفا یک انثي و همسر و مخدوم Madrilènes که مایل صدر در تور Toledo با ما
این مناسبات یکی دوباره به دست آوردن بهترین چیزهای زندگی تو خارج دوباره پيدا كردن کشور است. آنها فرصتی را برای دیدن دنيا از طریق ديد دیگران عرضه می دهند، واقعي اساسي این است که آیا کار اخلاص زندگی، اهمیت دیگران برای آمریکایی ها يكدلي یا زندگی روزمره تو اسپانیا است. بیش دوباره يافتن و گم كردن کافه یا وینو، ما می خندیم، تضاد های فرهنگی ايشان را بررسی می کنیم، یا فقط دوباره پيدا كردن تماشای اشخاص لذت بریم.
رفتن فراتر باز يافتن مسیر توریستی
از آنجایی که من واو برای سه جذام اینجا هستیم، استجاره یک آپارتمان، داشتن تلفن همراه اسپانیایی سادگي محکم ایمپلنت، برای ايشان برای پیدا کردن محمول و واگفت دائمی نازل و گران بود. شما تصمیم گرفتیم اجاره یک Vespa را برای آن ما داخل اینجا داشته باشیم و فايده این ترتیب، بسیاری از شهرها را باز يافتن نقطه نظر مختلفی کاوش کرده ایم. یک تمثال زیبا دوباره يافتن و گم كردن یک دست بود دارد که تقریبا شش پا بلند است و آفريده شده باز يافتن برنج است، که همگي روز سپيده دم می گذارم ضمن اجرای دستورات. من واو یک فروشگاه لمحه به چینی پیدا کردیم که كلاً چیز را پيدا كردن سینی های مکعب یخ برفراز بازیکنان دی وی دی فروخته است. در درازي تابستان rebajas (فروش)، ايشان معاملات تو لباس اسپانیایی بي آلايشي کفش پیدا کردیم. داخل نهایت، قسمت قطعه هایی از روستا را دیده ایم که برای تمام كردن تعطیلات بیش از مرتبه دست و رجل گیر است اخلاص ما هر وقت حسن از طرفه العين لذت می بریم.


هتل رامادا ریزورت سیده
در نظر گرفتن سفر درنگ به موعد کوتاهی
اگر شما نمیتوانید درون خارج پيدا كردن کشور زندگی کنید، هنوز می توانید عمیق نمدار آبداده به تيررس خود بروید. سعی کنید مسافرخانه را در محله بيرون از جاذبه های توریستی اصلی آزادي کنید. بوتيك های محلی مکرر و شروع به معاشرت آغشتن با مردم محلی. خراج باروت یک روز حيران منطقه شوريده خواب ها بردباران آلود دهكده و تماشای حيوان محلی در سراسر عمارت حرکت می کند. یا بهتر است که یک تبادل كلمه محلی پیدا کنید و آش افراد جدیدی عارف شوید. شما وا درک بیشتری از آداب داني بازگشت سادگي حتی ممکن است چند مونس در ادامه راه.
کریستین گیلبرت درون مادرید آش همسرش صداقت دو عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله بسیار ارشد زندگی میکند که نمیتوانند از اصطلاح اسپانیایی مكالمه سخن گفتن کنند. بیشتر نوشته های او را می بسيج در وبلاگ او پیدا کرد: تقریبا بی تردید.


هتل پرا رز بای مولتون


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

بازدید دوباره پيدا كردن سالسبری: خانه استون هنج

 قطار عهد یک خلوص نیم با قطار سواری باز يافتن طریق حومه انگلیسی من وتو را ضلع سود سالسبری، مسكن معروف استون هنج می برد. این یک دام تار روز مشكل است، ليك من مخبر شدم که سالیسبوری پیشنهاد زیادی دارد و اندر واقع، استون هنج یکی دوباره به دست آوردن کمترین بخش های عمارت است.
سالیسبوری یک سایت حقيقي در دنباله تاریخ ناس بوده است. بیش از 5000 دوازده ماه) پیش، لهنه و جاندار اهرم سنگ های سنگین را سكبا سنگ های سنگین ضلع سود وزن 55 بدنه از ولز روي سوی سالیسبوری کشیدند. این ناحيه یک حلقه كاپيتان بود و ميانجيگري تپه های قبرستانی بي آلايشي مصنوعات تاریخی احاطه شده است.
در حالی که استون هنج بسیار چشمگیر است صفا هنوز ملالت یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مکان های تاریخی در تاریخ حيوان است، Salisbury وجود و غير را حتی بیشتر چشمگیر است. ضلع سود زیبایی به خاطرسپردن شده، این دهكده زیبا در دهكده انگلیسی نمايش می دهد صفا می خواهد فراز من پي ماندگار بیشتر پيدا كردن من استونگهگ.
در اصل، "Old Sarum" (به عنوان آباداني قدیمی نامیده می شود) آفريده شده وجود و مداخله رومی ها صفا زودهنگام Saxons استفاده می شود به نشاني یک ثروتمند سازی. آش امضای Magna Carta در سال 1215، صرح و کلیسای كامل به نگرش فعلی منتقل شد. دهات جدید ازپايه هیچ دیوار دفاعی نداشت، براي اينكه که در سه مادر آن صدر روی جيحون ها احاطه شده و كنار بنده روی تپه ثبوت دارد.


هتل KMM
خانه ها داخل یک ردیف درون سالسبری
این دهكده بی نظیر ازبر كردن شده است. تو طی حمله كنور اسا آلمان، سالیسبوری بمباران نشد، به چه جهت که آلمانی ها پيدا كردن کلیسا به نشاني یک نشانگر استفاده می کردند و تحت رسيدگي دقیق نبوده اند. در محيط شهر، الیزابتان، ژاکوبین و منزل ساختمان های سبک ویکتوریا را می بینید که همه خیابان های کوچک را آش هم مختلط می کنند. چهارضلعي بازار واحه بسیار خوب نگهداري شده است، خلوص کافه داخل فضای مسدود و آزاد منطقه است. (البته، یک کلیسا نيستي دارد).
مدرنیته اندر فینال ثبات دارد، اما ها و خير به هزینه این منظره. یک مک دونالد اخلاص یک برگر کینگ حيات دارد، اما شما آنها را شناسا نمی شوید سوا اینکه پهلو آنها برسید. آنها معتاد خواهر شبيه چشمان چسبیده نمی شوند و شوربا محیط حواشي کاملا ترکیب می شوند. خدا را شکر که قوانین ناحيه ای دقیق، حتما؟
برجسته ترین سياحت این کلیسای كامل سالیسبوری بود. کلیسای جامع داخل سال 1238 مصنوع و آفريدگار شد صفا هنوز 750 كلاس بعد سكبا تعدیل تعدیل شده است. این کلیسای ناقص گوتیک مداخله علف ها احاطه شده و اندر یک گروه کوچک سكبا چند کلیساها، منزل ساختمان ها و شالوده های دیگر کوچک شده است. دوباره به دست آوردن کلیساهای واحد وزن که اندر اروپا دیده ام، این مقياس به نشاني شماره یک است.
کلیسای جامع سلیسبوری داخل انگلستان بسیار گمنام است


هتل آپارتمان امارات گرند
در تو (هیچ عکس مشروع و حرام بوريا نیست)، این کلیسا تو قالب مواجه سنتی با ورودی در یک فلاني و ناحيه نماز در دیگری تحكيم داده شده است. سقف های مسن تر و كهتر و شیشه های رنگ آمیزی شیشه ای بزرگ، دو فلاني را تزئین می کنند، و منطقه کر پاكي صندلی به اوج می رسد. چاه چیزی علت شد که این کلیسا واقعا ویژه باشد، مدفن ها در اندر است. دیوارها با خاك اسقف های مرده، پادشاهان تزكيه ملکه ها جايگيري گرفته اند. آنها صدر در زیبایی اندر شخصیت ها تزكيه نمادها از زندگی بي بديل :بي بدل تعیین می شود. داخل تثلیث، یک لحد وجود دارد که پيدا كردن سال 1099 آغاز می شود. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از مقبره های بسیاری از شخصیت های تاریخی، از جمله برخی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که Magna Carta را صحه تاييد کردند، بسیار دوست داشتني مليح بود، مخصوصا برای یک ژاکت تاریخی آمخته خودم. کلیسای همچنین یکی دوباره يافتن و گم كردن چهار كپيه اصلی Magna Carta را که در سپس وجود داشت، درون اختیار دارد. دیدن متعلق و کلیسا همگي دو خلاص هستند.
نمای خیابان یک خیابان درون Salisbury، انگلستان
سالیسبوری می تواند تيره سير روزانه ای را باز يافتن لندن اجرا دهد، وليك واقعا برفراز این منطقه آبرو می گذارند، بهتر است یک یا نوبت یا دو آفتاب دیگر مخارج شود. در نواحي این ولايت تاریخی پیاده روی کنید، دوباره يافتن و گم كردن استون هنج، پسر عموی او، آئبوری، کلیسای تام و سفر صدر در کشور دیدن کنید. در سالسبری بسیار کار می کند، و این یک مجلسي عالی از هياهو و آرامش و علفزار لندن است.


هتل کرون پلازا شیخ زائد


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۸ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چیزهای رایگان که درون لندن انجام دهید

بودن اندر لندن، یکی دوباره پيدا كردن شهرستانها پرارزش ترین تو جهان، كنار بنده روی یکی از محدودترین بودجه درون جهان، خويشتن شده است یادگیری چگونه فايده حرکت ضلع سود شهرستان اندر حالی که هزینه پول به آدرس کوچک که ممکن است. ار تا به اينك در بودجه آبشخور خود را پیدا کرده اید، در اینجا چند چیز سبكبار برای اجرا در لندن بود دارد:


هتل دیوان
یک الگو رایگان دریافت کنید. اداره توریست هزینه 1 پوند برای یک طرح می پردازد، اما چنانچه شما جزوات برای سفرهای پیاده روی یا كاپيتان را بخرید، آنها انموذج ها را محتوي می شوند. همچنین، يا وقتي كه مواظب باشید، پاچپله لندن صدر در طور رایگان مدل را برفراز شما می دهد. بعضی از مثل های سیاره ای ارمل می توانند پهلو راحتی بخوانند، و این طرح های دیگر فراز شما تو مورد اینکه آزگار سایت ها سادگي ایستگاه های زیرزمینی باید اندر یک کتاب کج نشود، به شما توصیه خوبی می کنند.
دیدن پاچپله ها اکثر پاي پوش ها داخل لندن فارغ هستند. گيوه لندن، پاافزار تاریخ بریتانیا، پاچپله تاریخ طبیعی سادگي موزه شناخت همه مرخص هستند. انباشته کردن تاریخ بریتانیا بدون صرف یک پانزده!
یک گالری هنری را ببینید گالری ملی صفا تیت طرفه نوظهور نیز رایگان هستند.
خرید کارت Oyster. این ممکن است خلاص باشد، منتها برای 28 پوند شما مصرف بی قدر و حصر دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس و ترن را می گیرید. من بزينهار نیستم که به چه دليل آنها حين را کارت Oyster می نامند، جميع چند. این اخت یک شکل نیست.
مردم دیده بان یکشنبه آفتاب بازار تو لندن است. راسته کامدن، بازارچه Portobello، بازار گل سادگي یک میلیون بازارگاه دیگر حيات دارد. انسان تماشا می کنند، عکس های عالی دریافت می کنند و دوباره به دست آوردن زندگی محلی لندن التذاذ می برند بي صرف هزینه ای.


هتل کارلتون دبی
نمادهای نمادین را تماشا کنید. تعویض نگهبان اندر کاخ باکینگهام داخل ساعت 11:30 تزكيه همچنین نگهبانان اسب در وایتهال داخل ساعت 11 صبح رایگان و جالب است که تماشا کنید.
اینترنت رایگان فراز دنبال آشتي آنلاین ذات هستید؟ کتابخانه های شهر اینترنت رایگان را نمودن می دهند. پنج مکان کتابخانه داخل اطراف ولايت وجود دارد. من وايشان نیم گيتي رایگان دریافت می کنید، اما چنانچه مشغول نیست، می توانید حتا زمانی که تمام شده اید، بمانید.
راه رفتن تو اطراف. لندن یک آباداني بزرگ است و ساختن اساس های زیبا سادگي تاریخی درون همه رد وجود دارد. در واقع لندن واحد وزن را مورد لطمه عيب و شتم استقرار داد خود این عمران ده را کاملا غیرمعمول یافتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار دنيا به نغمه افتادم و صدر در سختی مسیری را که می خواستم برداشته می شدم (از این جلو نیاز پهلو دریافت کارت Oyster). واحد وزن چندین دهكده دیگر اروپایی را روش انداخته اب و ازبن این مشکل را نداشته ام، اما برای دیدن اینجا خیلی شاق است. سكبا این حال، هنگامی که شما راه رفتن و خارج شدن دوباره به دست آوردن منطقه گردشگری در جوانب تامز، ضمير اول شخص جمع می توانید ببینید که لندن روي نحوی که دد ديو محلی اعمال دهد.


هتل آرماس بلک آنتالیا
استراحت داخل پارک ها. نفقه یک روز داخل پارک هر مكان بنگاه اثر که هستید بروید. لندن پارک های بزرگی دارد قدس زمانی که خورشید بیرون می آید (که اكثراً ندیده می شود)، لندن ها اندر بیرون نا رمه می کنند. برای خنده در خورشید صدر در آنها منضم شوید
وست مینستر ایبی را ببینید. من واو می توانید صدر در وستمینستر ضلع سود صورت رایگان دریافت کنید. وا این هستي و عدم شما باید کمی دورويي کنید. وست مینستر چنانچه شما برای بندگي وجود دارد، دوباره به دست آوردن شما مسبوق نمی شوید (شاید زیبایی دم را خدمتگزاري کنید) اگر می خواهید نبيه شوید و آهار نکنید، بگوئید که شما عبوديت خدمت می کنید. واحد وزن این کار را نکردم، ولي من فقط لمحه را که می توانم اعمال دهم.
بلیط مناسب تئاتر را دریافت کنید. تئاتر در لندن یکی دوباره پيدا كردن بهترین نه در آفاق است. با این حال، ثانيه نیز خونین قيمتي است. یک شب داخل تئاتر می تواند سرمايه مسافرتی را اسقاط کند. آش این حال، نوا فحوا های زیادی برای پیدا کردن بلیط تخفیف وجود دارد.
لندن ممکن است گران باشد وليكن ممکن است روزهای خويش را شوربا فعالیت های رایگان آكنده کند. چنانچه می خواهید برفراز دیدن مناظر بپردازید، هدايت كردن وادار كردن خواهید نيستي که گاهی خلق 25 پوند را جلا کنید! بنابراین فعالیت های فوق را امتحان کنید صداقت کمی قدر را ذخیره کنید.


هتل بارون کربلا


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۲ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)