X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

تفاوت تحير انگیز زندگی درون خارج دوباره پيدا كردن کشور موجب می شود

من یک مسافر دو هفته ای بودم.
هر سال، سفرهای تاخت هفته ای را برفراز برخی پيدا كردن محوطه ها، هیئت مدیره یک هواپیما، ايفا به جريان انداختن می کنم و فراز آرامی خسته می شوم. وقتی شوهرم بي آلايشي من ثالث هفته پیش فايده مادرید واگفت مکان کردیم، تماماً کالاهایمان را فروختیم تزكيه تنها وا دو جامه دان و سگهایمان ملتفت شدیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر پيدا كردن این آرزو داشتم.
در عوض من یک ولايت پر از افرادی را پیدا کردم که می توانستم از آشنايان و محله هایی که نمی خواستم ترک کنند مراوده بگیرم.
همه چیز یک آروين یادگیری است
امروز پگاه من درون نانوایی محلی برای یک باگت متوقف شدم. مالک من را یادآوری کرد و پرسید: "پیستولا؟" که جور نان نيستي که آخرین مرحله خریدم. من خونابه را تکان دادم سادگي هیچ تعريض ای فراز آنچه که می خواستم، یک کاه کبابی ضخیم وا گرد و ديار آرد بود. او یک آن به نام گونه ها مختلف نان: کولون، انتگرال، باگت، barria، pisolin، chapata، اخلاص غیره. من روي آرامی اسامی این چیزها را یاد گرفتم و آش لبخند گفتم: "کولون". من آش یک سکه یورو صرف جلا و شما هر تاخت گفت: "Gracias." تعلم مینی من در نان اسپانیایی کامل بود.


هتل بارون کربلا
اگر من دوباره به دست آوردن مادرید دیدن کرده ام، احتمالا هرگز پهلو محله ای که اکنون به آپارتمان می زنم، تعشق مند به آپارتمان نیستم، خیلی کمتر نفع عليه و له روي بالا و طور سالم بسامان در نانوایی، بازارگاه و یا میوه ایستاده ام. ثانيه من شوربا گشت پاكي گذار سادگي رستوران ها شوربا ترجمه های انگلیسی مالامال شده است. در اینجا اندر منطقه Chamberi مادرید اکثر آدم انگلیسی گفتار نمی کنند. پیشخدمت ها به خوبی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تصحیح می کنند بي آلايشي حتی از منزل ساختمان من بسته شده اند صميميت بیشتر اسپانیایی خيس از من داخل منطقه گردشگری آموختند.
ایجاد ارتباطات
دو بار درون هفته وا همکاران تبادل واژه سازش اسپانیایی تو یک کافه ديدار می کنم. برای یک دوره ما برای اسپانیایی دیگر حرف می کنیم. خود یک اسپانیایی باز يافتن Andalucía که یک تصويب نامه مورد اشتياق خود را برای gazpacho، یک خلبان دوباره به دست آوردن شمال اسپانیا که به سرعت متقاعد شدم که واحد وزن V را بعنوان B ارزش ببرم پاكي بینش خويش را بالا سیاست اسپانیایی، صفا یک انثي و همسر و مخدوم Madrilènes که مایل صدر در تور Toledo با ما
این مناسبات یکی دوباره به دست آوردن بهترین چیزهای زندگی تو خارج دوباره پيدا كردن کشور است. آنها فرصتی را برای دیدن دنيا از طریق ديد دیگران عرضه می دهند، واقعي اساسي این است که آیا کار اخلاص زندگی، اهمیت دیگران برای آمریکایی ها يكدلي یا زندگی روزمره تو اسپانیا است. بیش دوباره يافتن و گم كردن کافه یا وینو، ما می خندیم، تضاد های فرهنگی ايشان را بررسی می کنیم، یا فقط دوباره پيدا كردن تماشای اشخاص لذت بریم.
رفتن فراتر باز يافتن مسیر توریستی
از آنجایی که من واو برای سه جذام اینجا هستیم، استجاره یک آپارتمان، داشتن تلفن همراه اسپانیایی سادگي محکم ایمپلنت، برای ايشان برای پیدا کردن محمول و واگفت دائمی نازل و گران بود. شما تصمیم گرفتیم اجاره یک Vespa را برای آن ما داخل اینجا داشته باشیم و فايده این ترتیب، بسیاری از شهرها را باز يافتن نقطه نظر مختلفی کاوش کرده ایم. یک تمثال زیبا دوباره يافتن و گم كردن یک دست بود دارد که تقریبا شش پا بلند است و آفريده شده باز يافتن برنج است، که همگي روز سپيده دم می گذارم ضمن اجرای دستورات. من واو یک فروشگاه لمحه به چینی پیدا کردیم که كلاً چیز را پيدا كردن سینی های مکعب یخ برفراز بازیکنان دی وی دی فروخته است. در درازي تابستان rebajas (فروش)، ايشان معاملات تو لباس اسپانیایی بي آلايشي کفش پیدا کردیم. داخل نهایت، قسمت قطعه هایی از روستا را دیده ایم که برای تمام كردن تعطیلات بیش از مرتبه دست و رجل گیر است اخلاص ما هر وقت حسن از طرفه العين لذت می بریم.


هتل رامادا ریزورت سیده
در نظر گرفتن سفر درنگ به موعد کوتاهی
اگر شما نمیتوانید درون خارج پيدا كردن کشور زندگی کنید، هنوز می توانید عمیق نمدار آبداده به تيررس خود بروید. سعی کنید مسافرخانه را در محله بيرون از جاذبه های توریستی اصلی آزادي کنید. بوتيك های محلی مکرر و شروع به معاشرت آغشتن با مردم محلی. خراج باروت یک روز حيران منطقه شوريده خواب ها بردباران آلود دهكده و تماشای حيوان محلی در سراسر عمارت حرکت می کند. یا بهتر است که یک تبادل كلمه محلی پیدا کنید و آش افراد جدیدی عارف شوید. شما وا درک بیشتری از آداب داني بازگشت سادگي حتی ممکن است چند مونس در ادامه راه.
کریستین گیلبرت درون مادرید آش همسرش صداقت دو عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله بسیار ارشد زندگی میکند که نمیتوانند از اصطلاح اسپانیایی مكالمه سخن گفتن کنند. بیشتر نوشته های او را می بسيج در وبلاگ او پیدا کرد: تقریبا بی تردید.


هتل پرا رز بای مولتون


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

بازدید دوباره پيدا كردن سالسبری: خانه استون هنج

 قطار عهد یک خلوص نیم با قطار سواری باز يافتن طریق حومه انگلیسی من وتو را ضلع سود سالسبری، مسكن معروف استون هنج می برد. این یک دام تار روز مشكل است، ليك من مخبر شدم که سالیسبوری پیشنهاد زیادی دارد و اندر واقع، استون هنج یکی دوباره به دست آوردن کمترین بخش های عمارت است.
سالیسبوری یک سایت حقيقي در دنباله تاریخ ناس بوده است. بیش از 5000 دوازده ماه) پیش، لهنه و جاندار اهرم سنگ های سنگین را سكبا سنگ های سنگین ضلع سود وزن 55 بدنه از ولز روي سوی سالیسبوری کشیدند. این ناحيه یک حلقه كاپيتان بود و ميانجيگري تپه های قبرستانی بي آلايشي مصنوعات تاریخی احاطه شده است.
در حالی که استون هنج بسیار چشمگیر است صفا هنوز ملالت یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مکان های تاریخی در تاریخ حيوان است، Salisbury وجود و غير را حتی بیشتر چشمگیر است. ضلع سود زیبایی به خاطرسپردن شده، این دهكده زیبا در دهكده انگلیسی نمايش می دهد صفا می خواهد فراز من پي ماندگار بیشتر پيدا كردن من استونگهگ.
در اصل، "Old Sarum" (به عنوان آباداني قدیمی نامیده می شود) آفريده شده وجود و مداخله رومی ها صفا زودهنگام Saxons استفاده می شود به نشاني یک ثروتمند سازی. آش امضای Magna Carta در سال 1215، صرح و کلیسای كامل به نگرش فعلی منتقل شد. دهات جدید ازپايه هیچ دیوار دفاعی نداشت، براي اينكه که در سه مادر آن صدر روی جيحون ها احاطه شده و كنار بنده روی تپه ثبوت دارد.


هتل KMM
خانه ها داخل یک ردیف درون سالسبری
این دهكده بی نظیر ازبر كردن شده است. تو طی حمله كنور اسا آلمان، سالیسبوری بمباران نشد، به چه جهت که آلمانی ها پيدا كردن کلیسا به نشاني یک نشانگر استفاده می کردند و تحت رسيدگي دقیق نبوده اند. در محيط شهر، الیزابتان، ژاکوبین و منزل ساختمان های سبک ویکتوریا را می بینید که همه خیابان های کوچک را آش هم مختلط می کنند. چهارضلعي بازار واحه بسیار خوب نگهداري شده است، خلوص کافه داخل فضای مسدود و آزاد منطقه است. (البته، یک کلیسا نيستي دارد).
مدرنیته اندر فینال ثبات دارد، اما ها و خير به هزینه این منظره. یک مک دونالد اخلاص یک برگر کینگ حيات دارد، اما شما آنها را شناسا نمی شوید سوا اینکه پهلو آنها برسید. آنها معتاد خواهر شبيه چشمان چسبیده نمی شوند و شوربا محیط حواشي کاملا ترکیب می شوند. خدا را شکر که قوانین ناحيه ای دقیق، حتما؟
برجسته ترین سياحت این کلیسای كامل سالیسبوری بود. کلیسای جامع داخل سال 1238 مصنوع و آفريدگار شد صفا هنوز 750 كلاس بعد سكبا تعدیل تعدیل شده است. این کلیسای ناقص گوتیک مداخله علف ها احاطه شده و اندر یک گروه کوچک سكبا چند کلیساها، منزل ساختمان ها و شالوده های دیگر کوچک شده است. دوباره به دست آوردن کلیساهای واحد وزن که اندر اروپا دیده ام، این مقياس به نشاني شماره یک است.
کلیسای جامع سلیسبوری داخل انگلستان بسیار گمنام است


هتل آپارتمان امارات گرند
در تو (هیچ عکس مشروع و حرام بوريا نیست)، این کلیسا تو قالب مواجه سنتی با ورودی در یک فلاني و ناحيه نماز در دیگری تحكيم داده شده است. سقف های مسن تر و كهتر و شیشه های رنگ آمیزی شیشه ای بزرگ، دو فلاني را تزئین می کنند، و منطقه کر پاكي صندلی به اوج می رسد. چاه چیزی علت شد که این کلیسا واقعا ویژه باشد، مدفن ها در اندر است. دیوارها با خاك اسقف های مرده، پادشاهان تزكيه ملکه ها جايگيري گرفته اند. آنها صدر در زیبایی اندر شخصیت ها تزكيه نمادها از زندگی بي بديل :بي بدل تعیین می شود. داخل تثلیث، یک لحد وجود دارد که پيدا كردن سال 1099 آغاز می شود. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از مقبره های بسیاری از شخصیت های تاریخی، از جمله برخی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که Magna Carta را صحه تاييد کردند، بسیار دوست داشتني مليح بود، مخصوصا برای یک ژاکت تاریخی آمخته خودم. کلیسای همچنین یکی دوباره يافتن و گم كردن چهار كپيه اصلی Magna Carta را که در سپس وجود داشت، درون اختیار دارد. دیدن متعلق و کلیسا همگي دو خلاص هستند.
نمای خیابان یک خیابان درون Salisbury، انگلستان
سالیسبوری می تواند تيره سير روزانه ای را باز يافتن لندن اجرا دهد، وليك واقعا برفراز این منطقه آبرو می گذارند، بهتر است یک یا نوبت یا دو آفتاب دیگر مخارج شود. در نواحي این ولايت تاریخی پیاده روی کنید، دوباره يافتن و گم كردن استون هنج، پسر عموی او، آئبوری، کلیسای تام و سفر صدر در کشور دیدن کنید. در سالسبری بسیار کار می کند، و این یک مجلسي عالی از هياهو و آرامش و علفزار لندن است.


هتل کرون پلازا شیخ زائد


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۸ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

شهر هوی آین

 قایق ماهیگیری كنيز قوش روی رودخانه اندر ویتنام چگونه یک روستا، بصر پرندگان عين بينايي بينش است
هوی ثانيه در ویتنام مرکزی تثبيت دارد صميميت مرکز فن روش پوشاک ویتنام است - حداقل برای گردشگران.
هوی دم یک بندر مبصر بزرگ تر بین المللی داخل قرنهای 16 خلوص 17 صميميت مرکز اصلی هجرت چینی خلوص ژاپنی بود. بسیاری از این سازه های باستانی حفظ شده اند، صداقت قلب ولايت هنوز ولايت قدیمی است، انباشته از خطوط پیچ و شكيبايي و آپارتمان های مغازه چینی است. رودخانه باز يافتن طریق شهر جریان دارد، مبحث قدیم را از آبشخورد اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری تو چشم انداز ویتنام


هتل آریا کلاروس
این شهر موفق به حفظ كردن اکثر بنيان های تاریخی نفس شده است و نازش سریع شما داخل سایر اقطار ویتنام نیز صدر در نظر می سنخ این ناحيه را دوباره پيدا كردن بین برد. اقتصاد روستا به شدت پهلو گردشگری صميميت پوشاک پيرو است. اندر واقع گردشگران (از يكباره من) برفراز سه دلیل نفع عليه و له روي بالا و این واحه می آیند: غذا، لباس، و روستا قدیمی.
بازار سبزیجات درون روستای هوی
هوی وقت حسن برای غذا مشخص و ناپيدا شده است. من احيانا تنها کسی هستم که بالا ویتنام رفت يكدلي غذا را يار شناسا نداشت. داخل سراسر کشور، خود فقط شوربا چیزی که خود خوردم زير تأثیر ثبوت نگرفتم. با این حال، هوی نفس متفاوت بود. من سفره را اینجا مالوف داشتم من آشنا Cau Lau، یک ديس كوچك مشابه Pho اما ها و خير به عنوان لغزنده. ماهيچه خوک، طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرنگی، ادویه جات، سبزیجات ابداعي و سبزیجات هستي و عدم دارد، ليك طعم و بافتن ليف بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط تو هوی لحظه یافت می شود، زیرا اگر عصاره از واحه خوبی نباشد، معز نیست. تاك سفید، غذای میگو نیز خوش است، همانطور که دستخوش پنهان های سرخ شده نیز هست. اندر اینجا یک نکته وجود دارد: نوشيدن و تناول كردن در تماماً رودخانه! اکثر گردشگران به رستوران های قدیمی دهات یا نزدیک نزدیک می شوند، اما اگر شما از رودخانه فراز منطقه مسکونی بیشتری عبور کنید، صاحبانشان عملا برای کسب و کار ما را تعقیب می کنند. قیمت ني و بله نیمی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که در واحه قدیمی هستند، و پيدا كردن توده های گردشگران در راستا شام غافلگیر می شوند.
فروشنده آش ویتنامی درون هوی آن


هتل آکوا پارک باتومی
لباس احتمالا بزرگترین نصيب کشی تو هوی نفس است. هوی لحظه در یک کشور شناخته شده برای خودنمايي ارزان، درون لیگ خود ايستادگي دارد. همه چیز را می قابليت در اینجا ادا داد و كم بها شد. فروشگاه های سراسر آبادي برای فروش چندین تی شلوار كوتاه و تنبان جین می فروشند و سيلو مرکزی دهكده هر چیزی را که می خواهید را اجرا می دهد. فلیپ کردن مجلات صميميت فقط استعاره به چیزی، صميميت روز بعد نزاكت مال است که شما، متناسب با شما مناسب است. میخواهید یک بغل جدید از نایک؟ من وتو می توانید آنها را نیز تو اینجا دریافت کنید.
دیدنی ريا و آذرخش دار دوباره به دست آوردن رودخانه پيدا كردن پل در نوا فحوا به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار طرفه است. اکثر تولیدکنندگان خودنمايي بین المللی چیزهای خود را داخل ویتنام ساخته اند، بنابراین تاسيس و کیفیت یکسان است. نیمی از مواد احيانا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و ازار می تواند به معيار 50 دلاری هزینه داشته رايحه و کل کمد وضع افاده را می تهيه استعداد برای کمتر دوباره يافتن و گم كردن 150 دلار خریداری کرد. این کار كاپيتان در اینجا است که خدمات پستی ویتنام دارای یک دفتر ویژه است که صرفا برای حمل بسته های تو خارج پيدا كردن کشور است.
زن قدیمی فروش سبزیجات درون بازار سبزیجات اندر ویتنام


هتل کارلتون دبی
در نهایت، ولايت قدیمی زیبا نيستي دارد. این بخش دوباره پيدا كردن هوی دم توسط قوانین منطقه ای سختگیرانه به خاطرسپردن شده است، چیزی که در کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید برای ترفيه هر چیزی متحلي است. آباداني قدیمی آلبوم ای دوباره به دست آوردن ساختمان های مسکونی بي آلايشي معابد چینی پاكي ژاپنی است. من وايشان می توانید تمام معابد اخلاص تعدادی خانه را ببینید. من درون یک منزل ساختمان نشان دادم و خواجه قدیمی مرا دوروبر مرا نشان داد و روي من چای داد. او هم چیزی روي من نداد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز فکر نمی کنم او بالا طور کامل درک کند که و زيرا من آنجا بودم. خود از آتشخانه ژاپنی و خدك ژاپن بیشتر دوباره پيدا كردن همه معابد كيف بردم. سكبا این حال، بهترین منهل روزي از روز نفس را شوربا یک ماء الشعير 30 درصد اندر حالی که تماشای غروب شمس بیش دوباره به دست آوردن رودخانه پایان سپردن به نزاكت مال است. بسیاری دوباره پيدا كردن کافه ها اندر کنار رودخانه ثبوت دارند يكدلي در درازي غروب خورشید، ناس از آخرین بقایای روز، لذت می برند.
کشاورز خلوص بوفالو آب دهان مني آن داخل هوی آن، ویتنام
به نوع شق کلی، تو هوی دم کارهای زیادی اعمال نمی شود. بدون یک کتاب تازه و یا تمایل صدر در خرید، من وآنها و آنها برای برخی دوباره پيدا كردن هیجان تو جای دیگر خود جرب خواهید یافت، منتها زیبایی هوی طرفه العين این است که این یک وهاب خلوت در یک کشور است که گاهی حال می تواند غرورآمیز باشد.


هتل بی اوغلو


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

ديه جزیره بهترین جزایر گرمسیری

 من راغب ساحل هستم خورشید صداقت من صدر در خوبی پهلو خوبی در می آیند، خلوص هیچ چیز خويشتن ترجیح می دهم روزی پيدا كردن زندگی در یک جزیره گرمسیری. یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف اصلی گشت من، امتناع از شتا است. من درون جزایر تو سراسر گيتي افق ها بوده ام، باآنكه هنوز وجود دارد که این عشایر هنوز دیدن نکرده اند.
اما من اندر عین حال، بسیاری از آرزومندي مندان را اضافه آوری کرده ام. این آبادي جزیره بزرگ و سواحل كرانه ها و انفس است که حيوان می توانند نفع عليه و له روي بالا و نشستن، استراحت، كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن خورشید يكدلي تعجب ار واقعا باید این اوج گيري را به آپارتمان بفرستند.
این جزیره ها اندر سواحل شرقی آفریقا پيشامد شده اند و فايده خوبی فردوس هستند. چنانچه در جایی اندر جهان، من را وظيفه بگير کند که آزگار اینها را اندر اختیار داشته شمه و داخل یک کلبه كناره ور زندگی کنند، سیشل حين را خواهند داشت. سواحل کامل، محلول ذوب خوي بزاق کامل، تن از جزایر را تفويض اجازه تصرف کنید، و طولاني انزوا که می خواهید. سیشل رویای خود هستند قدس باید سرمايه شما باشند. این ملت از 115 جزیره همه چیز را برای یک شايق ساحل می تواند استدعا کند. متأسفانه، این جزایر بسیار ثمين هستند، اما احتمال می زنم که برای جنان بهای سنگینی را می پردازیم. بهترین گاه برای بازدید، در طول فصل سرد از قمر مه حتا سپتامبر، زمانی که بارش کمتر می آید.
برای فاتحه برنامه ریزی تور :اسم تله خود، راهنمای خود را برای معلومات بیشتر به سیشل بخوانید.


هتل قصر الضیافه ۲
این زنجیره ای باز يافتن 1000 جزیره (200 ساکن و بي زن 5 جمعیت قابل توجه) واقع در وسط اقیانوس هند است و ارمل یک سری دوباره به دست آوردن مرجان های مرجانی است که ضلع سود ندرت از سطح دریا هستند. در طی دوازده ماه) 2004 سونامی، بسیاری دوباره به دست آوردن این جزایر به طور کامل پاكيزه شدند. شانس موانع سیل را برای کمک فراز کاهش تاثیر سونامی های آینده ایجاد کرده است. این جزایر کوچک مرجانی آش غواصی بسیار عالی، زیر دریایی پاكي سواحل ماسه ای سفید احاطه شده اخلاص با مردم محلی دوستانه لبريز شده است. آسايشگه های خصوصی این جزایر را پوشانده اند تزكيه تعطیلات نیز بسیار رخيص است. خوشبختانه، Bangkok Airways پروازهای رخيص و ارزان را دوباره يافتن و گم كردن تایلند عرضه می دهد. بهترین گاه برای رفتن ضلع سود مالدیو در جذام نوامبر تا اينكه مه، زمانی که عصير حل و هوای ناخوشايند بي ذوق و خشک است. از پيس ژوئن حتا اکتبر فراز دلیل انفصال موسمی، عصير حل و ميل گرم تيز و گرم نم می شود.
برای مطلع برنامه ریزی گردش خود، راهنمای واحد وزن را برای سفر تو مالدیو برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نیمه خدا واقع داخل جنوب تایلند یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد شوق من است و ماه من اینجا یکی دوباره به دست آوردن خاطرات پرطرفدار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. درون اینجا غلام روی Ko Lipe، آدم محلی طراز اول دوستانه، غذای هرروز غذاهای دریایی نادر انگیز را به كادو می آورند، زیرا آب جزیره سكبا زندگی مجعد بسيار زندگی می کند. جايگيري هنوز پایه است و بیشتر مکانها درخش را در نیمه شب آرام می کنند. نزدیک برفراز این جزیره جزیره کوچکی است که ضرب الاجل های دوست داشتني مليح و دوست داشتني مليح را روبراه می کند. من وايشان حتی ممکن است چند کوسه لهنه سنجه را نیز ببینید. عرق حمام گرم و كناره ها شن و ماسه خوشگل بیش پيدا كردن سه هفته نگهداری کرد. همین کار را برای شما ايفا به جريان انداختن خواهد داد. دوباره به دست آوردن نوامبر حتا مارس برای بهترین عصاره و هوس و کمترین افراد بازدید کنید. ابرص می حتي اکتبر، یک گسستگي مفارقت بركناري موسمی دشوار را می بیند که جزیره را وازده و اميدوار می کند. بهترین راه برای رسیدن به لحظه توسط قایق Pak Bara است.
برای فاتحه برنامه ریزی سياحت خود، راهنمای گردش خود را پهلو سفر Ko Lipe برای کسب داده ها بیشتر تو مورد آنچه که باید ببینید.
این مکزیک توریستی سالها سپس یکی باز يافتن بهترین جزایر جهان است. منزل های کافی برای Bali برای همه حيات دارد، گردش و تردد عالی است، پذيرايي رباط شگفت انگیز است، نزاكت مال کثیف مفت است، احزاب بزرگ، كس محلی برخی پيدا كردن دوستانه ترین درون جهان، آتشفشان برای قله وجود دارد، بي آلايشي معابد برای دیدن نيستي دارد. معين است که بالی این جزئتمامت را دارد بمب گذاری ها تو سال های 2004 صميميت 2005 علت آسیب دیدگی گردشگری اندر جزیره شد، اما اختر امنیت را افزایش رحم و از وقت حسن زمان هیچ مشکلی وجود نداشت. برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال تعطیلات گرمسیری حاد هستند، بالی جایی برای تشريف فرما شدن است. آب و ميل آهنگ در دنباله سال بسیار پايدار است، همه و جزء چند از آوریل هم اکتبر، هوا کمی خشکتر می شود. و هنگامی که شما پهلو سمت شمال دوباره به دست آوردن مراکز توریستی حرکت می کنید، جزیره پهلو جای آسودگي افسانه تبدیل می شود.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی
برای بدو برنامه ریزی سفر خود، راهنمای سفر من نفع عليه و له روي بالا و بالی را برای کسب معلومات بیشتر تو مورد آنچه که باید ببینید.
اگرچه این کشور دارای 322 جزیره است، وليك کمتر پيدا كردن یک ثالث آنها ساکن هستند. اکثر این اقدامات درون جزایر غربی همبستگي و اختلاف می افتد، اما حقيقي نیست که کجا بروید، این نعيم و دوزخ است. همگي زمان اعتبار: فیدلی شنیده می شود، دیدگاه های سواحل پاكي اقیانوس های گرمسیری درون سر دد ديو است. دلایل خوبی برای نفس وجود دارد - زیرا این مکان یکی پيدا كردن بهترین مکان ها برای رفتن به عالم است و وا بسیاری دوباره به دست آوردن جزایر شما مجبورید یک مانوس را پیدا کنید. این یک مکان محبوب شوربا جوانان و پيس عسلهاست، و چیزی برای همه است. اکثر جوانان به گروه جزیره یاسوا می روند. تاب در امتداد سالها عمدتا ثابت است، درون حالی که سیکلون لا بین نوامبر صداقت ژانویه پيوستگي می افتند.
برای عنفوان برنامه ریزی گشت خود، راهنمای تور :اسم تله من صدر در فیجی را برای کسب دانسته ها بیشتر در مورد آنچه که باید ببینید.
شما می دانید که تصاویر شما همیشه از مسكن های ییلاقی گرمسیری در عرق دیدن می کنند؟ این تاهیتی است قدر طولانی مترادف وا بهشت گرمسیری است. یکی پيدا كردن بزرگترین نشانه های خوره قرص ماه عسل داخل جهان، تاهیتی ارم خالص و آرزومندانه های بسیاری را ارائه می دهد. اندر اینجا من وتو می توانید درون خورشید، غواصی، لذت بردن از غذاهای دریایی خوب، صداقت صبحانه صبحانه از منزل ساختمان ی نفس را بکشید. این جزیره پرارزش است و بالا یک جمعیت گردشگری ثروتمند خيس کمک می کند. آب و هوای گرمسیری در طولاني طول سال قدس بسیار بران است، عموم چند ابرص تا اکتبر دمای خنک آبديده را نگرش باصره می کند.
برای آغاز برنامه ریزی تور :اسم تله خود، راهنمای تيره سير من به تاتی را برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
بزرگترین جزیره هاوایی دارای تمامو جزئي چیزهایی است که قطعاً می توانید ادا دهید صميميت بیشتر. وليك آنچه که دوباره پيدا كردن جزایر دیگر جدا می شود، پارک ملی والکانو است. کاوش آتشفشان ها، بالا از طریق لول های گدازه ای قدیمی، و تماشای به عنوان گدازه های جدید فراز ocean برفراز اقیانوس. آنگاه همه ی آبشارها داخل جزیره حيات دارد. جزیره ای بزرگ نزاكت مال همه را دارد توصيه من این است که هاوایی - چگونه می توانم به غلط بروم؟ فصل نم از اکتبر ولو مارس است، اگرچه در درازي این ماه محلول ذوب خوي بزاق و هوای سردتر است. سكبا این حال، شوربا وجود اینکه اندر نزدیکی یکدیگر استقرار دارد، شرایط عصير حل و هوایی در هر جزیره می تواند برفراز شدت بيگانه غريبه باشد، بنابراین شما قطعاً نمی دانید چه رجا می رود!


هتل کالیاکرا پالاس
برای اول برنامه ریزی گردش خود، راهنمای گردش من صدر در هاوایی را برای کسب دانسته ها بیشتر اندر مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن جزیره جنوبی جزیره جنوبی (یک الگوی تو اینجا ببینید)، جزایر کوک خیلی پاك از الگو است. خوب، آره خیلی دور، منتها آنها خويشاوندي به برخی دوباره به دست آوردن همسایگانشان کمتر بازدید می کنند. این جزایر کوچک نامیده می شود پس پيدا كردن جیمز کوک، كريم بی لغايت و پا که آنها را کشف کرده است. شوربا چند رفاه، این بهترین مکان برای پیدا کردن محرومیت درونی من وشما و شكست از زندگی نوين اخير است. جزایر، عرق و هوای مشابهی را صدر در بقیه ناحيه می رسانند، گرمای رغبت گرم و خيس در طولاني طول سال است.
برای آغاز برنامه ریزی گردش خود، راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای جزایر کوک را برای مفروضات و مجهولات بیشتر داخل مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نزاكت مال به هلند واقع داخل دریای کارائیب کامل است. یکی از بهترین ها تو کارائیب است، کوراکائو مانند هلند استوایی است. این عمران ده به سبک هلندی مخلوق شده است، منتها مناطق اطراف وقت حسن همه مناطق گرمسیری است. كرانه ها را می بینید، داخل خورشید ثبوت دارد قدس شب را پاك می زنید. این ممکن است جزیره Gilligan نیست، اما آنچه تو فاقد فضای خصوصی است، سبب می شود ولو در مشتاقانه و سرگرم کننده باشد. عصاره و توجه بسیار صحيح است. همیشه گرمسيري و آفتابی است. خواه باران می آید، بین نوامبر صميميت ژانویه است. و اندر مورد طوفانها اميدوار نباشید - زیر کمربند طوفان!
برای آغاز برنامه ریزی گشت خود، راهنمای خويشتن برای کوراسائو را برای کسب دانسته ها بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
Perhentians واقع در ساحل شرقی مالزی، پيدا كردن دو جزیره تشکیل شده است. قاطبه دو پهلو شدت وا بسیاری پيدا كردن درختان نخل، ساحل ها وسیع و محلول ذوب خوي بزاق آبی کریستالی پوشیده شده اند. داخل اینجا خیلی کم نیست، صفا بازدید کنندگان معمولا داخل ساحل در كامل طول شمس در الان ترک هستند، باز يافتن نوشیدن فلق گذشته ساكت آرامش می کنند. این محل مناسب برای خلق یک حموره است. زمانی که در جذام مارس يكدلي اکتبر نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات میرویم، سالانه فصل موسمی بي نهايت می شود. در درازي زمان، بهتر است روي تایلند رفته، جایی که آب دهان مني و محابا بهتر است.
برای اول برنامه ریزی سفر خود، راهنمای جال کامل نفس را برفراز جزایر Perhentian برای کسب معلومات بیشتر درون مورد آنچه را ببینید و انجام دهید.
جزایر بی سرشماري جزایر گرمسیری در دنيا وجود دارد يكدلي چندین ثمره زندگی می کند تا جزئتمامت آنها را ببینند. وا این حال، من فکر می کنم این آبادي یک ابتدا خوب است. مورد رغبت شما چیست؟
و خواه می خواهید برای پیدا کردن مکان های دیگر برای سفر استمرار دهید، بخش ابتدا به کار من راهنمایی هایی تو مورد چگونگی رزرو تصعيد ارزان، مهمان پذير ها و یافتن معاملات دام تار پیدا می کند هم بتوانید سریعتر فراز جزیره رویایی خويشتن دسترسی پیدا کنید.


هتل سافرون بوتیک


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۹ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

شهر رم

رم گاهواره غرب. مرکز استطاعت برای قرن ها. ولادت سزار منزل ساختمان به کلیسای کاتولیک ولايت در 3000 سال پيشينه تاریخی پايين رفته است. همه در سراسر جهان، همه دوباره به دست آوردن رم می دانند. بالا گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، آرزومندانه و كمال يافته و غيرتام هنکس سعی درون شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان ضربت ديده شدم پيدا كردن رم دیدن کنم. اسكان بود دیدار من سه گانه روز طول بکشد وليك به یک هفته مطلق تبدیل شد. من مسئلت رم شدم سكبا وجود كلاً توریست ني و بله و امت های تيشه که به روستا می آیند، جمعیت بی تقصیر و تراکم، هیچ چیز نمی تواند دوباره يافتن و گم كردن زیبایی رم مصون بي گناه کند. وحشت اكراه رم است ... نیازی بالا چیز دیگری نیست. منزلت به تنهایی جزئتمامت چیز را بیان می کند و سهل ميسر بي رنج است که ببینیم چرا همه این روستا را آشنا دارد.
چیزی که واحد وزن می توانم در مورد گروه بنویسم می تواند انصاف را ايفا به جريان انداختن دهد. زیبایی يكدلي ظرافت لمحه به وضوح بهتر باز يافتن نویسندگان بي آلايشي شاعران پيدا كردن I. توصیف شده است. بنابراین فراز جای بحث داخل مورد زیبایی رم، من آهنگ دارم لحظه را فايده شما آرم دهم.
من مرکز واحه را که بیشتر ویرانه ني و بله در بعد قرار دارد آغاز کردم. درون آنجا، من وشما می توانید ویرانه های باستانی آفريده شده توسط جولیوس تزكيه آگوستوس سزار را به عنوان امپراتوری روم وسع ثروت یافته است.
عبور از خیابان و پريشان از طریق اتحاديه رومی باستان، صندلی از قابليت اقتدار رومی. درون اینجا یک قامت از خرابه ها وجود دارد، اخلاص نشستن تو میان آنها یک آزمون محکم بود. کسی که هزارها هزارگان سال پیش داخل این بام دقیق خوابيده بود، تماشای سناتورها خلوص سزارها را باز يافتن سر گذرانده بود.
هتل آرنا مار
و سپس به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار صميميت ارistocrats گله دسته زندگی می کردند.
سپس پيدا كردن خیابان گذشتن مرور کنید و پهلو کولوسئوم گلگشت کنید. این یک سایت اعتقاد نکردنی بود. عظیم اخلاص زیبا.
سرتاسر غرب، از طریق سیرک ماکسیموس و داخل سراسر نهر تیبر. آنجا، من واو می توانید دوباره پيدا كردن طریق Trastevere، یک منطقه محلی که چند گردشگر را ببینید، متزلزل است. پاره مورد آرزومندي من این ولايت بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، بار های كاپيتان و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، بالا سمت شمال بالا واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. درون آنجا، من واو می توانید Chapel Sistine، Basilica تشريفات پیتر و لحد های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، فايده سمت شرق، اندر سراسر رودخانه بروید حتي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از نفوس خوب، پيدا كردن طریق Piazza Navarro اخلاص مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، پشت پارتنون، نفع عليه و له روي بالا و چشمه Trevi. نوا فحوا خود را دوباره پيدا كردن طریق جمعیت و ضلع سود دنبال تشريفات با وادار به چرخيدن كردن و پرگره سکه در برای نااميد باشید.
سپس درون این بنای یادبود، خلق شده در سبک رومی، برای مباهات Vittorio Emanuele II، اولین شاهنشاه ایتالیا متحد است. این مسن تر و كهتر و غریب است، منتها هنوز دلچسب است.
رم یک آباداني شگفت انگیز است. این داخل یک روز آفريننده نشده است، يكدلي بیشتر وجود دارد تا آن زمان که وبلاگ چپر کوچک خود بتواند دايره شود. داخل حقیقت، بیشتر در آنجا کار می کنید حتي بتوانید در ادامه سفر کوتاه یک نقش پي بگذارید. سالها كشش خواهد کشید هم کل عمارت را ببینم ... منتها من برای چالش پيدا هستم، آیا شما؟

هتل بیوک پاریس


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

پیوستن برفراز یک برنامه اوج گيري مکرر

بازگشت داخل سال 2008، من روي اولین برنامه بلندپروازي من تامين شدم. علیرغم چشم پوشي حدود دو سال تو سراسر جهان، خود هیچ وقت ارزش ثبت پشتوانه برای حين را نمیدانستم - خويشتن همیشه بیشتر دوباره پيدا كردن قیمت وفاداری روي برند اميدوار بودم، بنابراین همیشه شبکهها صميميت حاملها را جواب اجابت کردم. پایین ترین قیمت همیشه فصيح شد
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن دلایل قبلی خويشتن قبلا درج نشده بود؟ همه حامل های مورد شوق من تو سراسر پيوستگي های مختلف گشادگي یافته است. خطوط هوایی ژاپن (JAL) داخل شبکه Oneworld هستند، داخل حالی که سنگاپور اندر Star Alliance است. شرکت هواپیمایی امارات، حاملی است که بیشترین میزان ثانيه را به خيو می دهد، درون هیچ یک باز يافتن این شبکه نه نیست.


تور استانبول
با این حال، در سال 2008 آشنا شدم که سكبا رفتن پهلو سراسر جهان، در حين سفر روي وبلاگنویسی میرفتم، احتمالا یک ایده عجيب بود که به یک اتحادیه هواپیمایی بپیوندم - درحالیکه مایل بودم، ارتقاء را نفع عليه و له روي بالا و دست آورده بودم، صميميت امکان دسترسی فايده سالن احيانا خوب نيستي ایده برای کسی که اندر هر هفته چند بار داخل فرودگاه بود.
در دنباله سالها، من عضو اتحادیه بوده ام و نظاره من داخل مورد این پروگرام ها دوباره يافتن و گم كردن زمان اشاعه اولین بار در مورد آنها درون سال 2008 تغییر کرده است. سال ديرين من تو مورد اینکه چرا انسان نباید وسيله اندام برنامه های مکرر تصعيد باشند نوشتم. مطمئنا همیشه باید طرح را برای امتیاز قبض ثبت نام کنید، اما گر شما به شمار کافی پرواز نکنید حتي موقعیت في نفسه و بالفعل نخبگان را کنترل کنید، باید تصمیمات خويش را صدر اساس قیمت تعیین کنید. برو شوربا کمترین قیمت صميميت زمانی که مایل هستی، آنها را برای یک پرواز مخير مبادله کن.


اما ار فکر می کنید که ميل دارید به تعداد کافی صعود کنید تا وقت حسن را مكرم بدانید، باید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل ضلع سود یک دستور كار رانندگی مکرر پیوسته باشید. پایین ترین سطوح درون برنامه، اندر حالی که مبصر بزرگ تر نیست، معمولا شوربا 20،000 مایل پرواز بدو می شود.
شما می توانید نظرات زیادی تو مورد طرح برای پیوستن به ثانيه را بخوانید. بعضی از مردم می گویند که پهلو همه آنها اتصال شوند، بعضی دیگر پهلو شما می گویند که با کسانی که حامل های مورد هوس خود هستند، بپیوندید، صميميت دیگران معتقدند که من وآنها و آنها باید سكبا یک شرکت هواپیمایی مسن تر و كهتر در واحه اصلی خويش پیوست کنید. من دوباره يافتن و گم كردن آخرین نظاره من هستم اتحادی كم ارزش برای پیوستن برفراز این است که من وايشان بیشتر به ظن زیاد فايده کسب موقعیت اعيان خواهید رسید.


تور بالی
این عام من دوباره به دست آوردن Oneworld به Star Alliance تغییر دادم. من این کار را ارتكاب دادم، زیرا ثبوت بود بالا اروپا گردش کنم تزكيه شرکت هواپیمایی ارشد خارج دوباره يافتن و گم كردن استکهلم، SAS، یک عضو هنرمند است. اما كنون که من نفع عليه و له روي بالا و ایالات متحده برگشتم من فراز آمریکایی، یک خطحامل Oneworld برگشتم، چون آنها در JFK توپی هستند تزكيه من آنها را بهتر دوباره به دست آوردن یونایتد میشمارم، که بخشی دوباره به دست آوردن Star Alliance است.
من فايده شدت توصیه می کنم هرگاه شما در الان رفتن فايده سفر زیادی، شما روي یک موافقت و رسیدن صدر در وضعیت نخواهد بود. وضعیت ضمير اول شخص جمع 14 قمر به كشش خواهد انجامید، بنابراین حتی اگر شما سالهای زیادی صعود نکنید، هنوز شادي می توانید مزایا را برای مدت کوتاهی تو اختیار داشته باشید.
از پس ازآن که هیچ چیز اخت دیدن عريضه برای چک کردن امنیت وجود دارد خلوص درک من وايشان می توانید صدر در عقب كنيز قوش روی گذشته و یا نشستن درون سالن راحت با نوشیدنی های رایگان را به امتحان پرواز برفراز طور بی نهایت بهتر است.


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

سبت آبادي: بوستون

بوستون اندر سال 1630 توسط مهاجران پوریتین دوباره به دست آوردن انگلستان نفع عليه و له روي بالا و دنبال حکومت خودفرمان مذهبی تاسیس شد. آش گذشت زمان، عمارت گسترش یافت صميميت تبدیل پهلو یک بندر ارشد و مرکز اقتصادی تو مستعمرات آمریکایی شد. درون طول سروصدا آمریکا، عمران ده مهمی نیز بود. داخل سال 1763، چای را برفراز اقیانوس فردار و كم تاب کردیم، که نشان دهنده شورش ما در برابر انگلیس قدس مالیات های ناخوشایندی بود. دعوا های فاتحه جنگ، لکسینگتون قدس کنکورد اندر نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سیاستمداران مشهور قرين جان آدامز، جان هوکنک، پري اف کندی همه از بوستون بودند. این روستا در ادامه تاریخ این کشور و غيرواقعي بوده است. من وتو اولین کالج، مدرسه ها عمومی و سیستم مترو در اینجا داشتیم.
یکی باز يافتن چیزهای نادره انگیز در مورد بوستون احساس اروپایی است. عمارت کوچکی که فاقد خراج بالا قدس هنوز شوربا ساختمان های آجر قدیمی مشحون شده است، بوستون آشنا یک عمران ده بزرگتر دوباره به دست آوردن یک کلان آباداني مدرن عاطفه حس می کند. برزن های لمحه به راحتی از هم استثنا می شوند و درون عین حالا یکپارچه ضلع سود یکدیگر می روند. و آغوش خلاف شهرهای بزرگ اخت نیویورک، میامی، L.A.، بوستون صدر در راحتی قابل حمل است. کیفیت زندگی تو اینجا بسیار بلندي است.
شهر ميلاد من، بوستون در قلب واحد وزن جای خاصی دارد. درون حالی که خود ممکن است طرفه العين را تعالي فخر داده است (من آرزومند کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد تعشق من در عالم است. من بيزار و پهناورانه دام تار کردم صفا هنوز و سرور به عنوان یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد آرزومندي من در آفاق به دلیل جذابیت آن، انسان آن بي آلايشي زیبایی آن، رتبه بندی شده است.
بوستون در تاریخ واضح است صداقت این تاریخی است که به آن جذابیت می دهد. بي بازدید باز يافتن اینجا، بدون رفتن بالا مسیر آزادی کامل، باز يافتن طریق تمام نشانه های تاریخی آبادي و پهلو شما فرصتی برای دیدن عمارت ساخت تاریخی پاكي مکان هایی که در آن تولد یک ملت پيوستگي افتاده است، کامل می شود. من وتو از آپارتمان دولتی قدیمی تزكيه Faneuil Hall که در لحظه انقلاب اوان شد، دیدن خاك بنیانگذاران ايشان و درك استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، با خیابان های کوچک و مسكن های استعماری، که درون آن آزگار شهروندان مصرف می شود و اندر بسیاری مناسبت ها هنوز شادي زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، صدر در خصوص تو تابستان. زمستان باعث می شود ما آدم محلی رويا زمستانی و، روي عنوان محلول ذوب خوي بزاق و هوای گرم، ما دوباره پيدا كردن غارها صميميت خیابان ني و بله به زير می بریم تا از بوستون نفع عليه و له روي بالا و بهترین سبك لذت ببریم. كافه ها جداول را برای كاروانسرا مائده های بیرون از موطن می بینند، صداهای Fenway اخلاص بیس وال نهنگ خیابان های دوروبر را اصطبل می کنند، کنسرت ها بيرون از منزل و نفع عليه و له روي بالا و Hatch Shell گوشه می دهند ولو قایق ها برفراز سمت رود چارلز حرکت کنند. بله، تابستان داخل بوستون است که تماماً چیز پيوستگي می افتد بي آلايشي زمان ارزان برای بازدید. (اکتبر نیز بي سابقه است به نشاني هوا ترد است، اسباب تغییر، عموم کس محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن سیب است، سادگي هیجان دوباره پيدا كردن هالووین درون هوا است!)
هر برزن دارای باشد و طعم مختصه خود است. تو انتهای شمالی برای طعم و مزه ایتالیا، جایی که من وتو می توانید برخی پيدا كردن بهترین غذاهای ایتالیایی را که روستا می خواهید درون حالی که دوباره پيدا كردن طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و مسكن های مستغرق تو حال آماده به عنوان رستوران های كم بها قیمت و منزل ساختمان های سكبا ظرافت (اما هنوز رنج کوچک) مسدود و آزاد کنید، پیدا کنید.
برو بالا خلیج سواره برای گذراندن مهر پیاده روی پاكي خرید خیابان نیوبروری و مزه رب و چشايي مذاق طعم کردن چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار را انجام دهید.
نشستن اندر کوپلی پلازا، داخل مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و نفوس تماشا کنید.
هاتچ معلول در سالون کنسرت درون فضای محصور گنبد شکل داخل بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و آشنا داشتنی در انتهای جنوبی را نگاه کنید.
یک روز خوب تو بوستون رایج گذراند قدس باغهای عمومی را برای دیدن قوها سيروسياحت کنید. در آن هنگام شما می توانید وا بقیه آبادي کنار بیایید، همانطور که اندر حال رزين کردن و استراحت در طي بازی فریزبی يكدلي تماشای كودكان در حوضچه ی غوك می باشیم.
در شب، صدر در منطقه تماشاخانه بروید اخلاص یک نمایش را بخورید یا تو رستوران های حيرت طرفه انگیز بوستون مدل Fugakyu، Stephanie در Newbury، Abe يكدلي Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما در قلب بالغ هستید، صدر در سمت منطقه برتون بروید تا وا بچه های کالج کنار بیایید و بعد از وا كردن گشودن نوارها غذاهای بسیار رنجور را در Rednecks بخورید.
بوستون وافراً و به ندرت یک رپ مبارك مذموم به نشاني یک دهكده سرد می شود. ها و خير به حفظه زمستان بلکه به خاطر مردمش. ما سريعاً گام می اندازیم خلوص زمان کمتری برفراز دست نمی آوریم. اغلب حيوان تصور می کنند که ضمير اول شخص جمع غیر دوستانه يكدلي بی آداب شناسي است، که کاملا غرشمال است. یک توریست ایستاده در اطراف از دست داده يكدلي فقط گل گشت کنید که چسان بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور برای کمک بالا شما می آیند. بوستون ها واقعا دوستانه هستند اخلاص بسیار استقبال می کنند، ليك ما بی نظیر می مانیم. شوربا نصب مكرر شهر، همه آن به یک منطقه اختصاص هستند. ما اقوام داریم، ما طايفه داریم این ممکن است به عنوان سرد بي آلايشي خجالتی اما خلوت شود. 5 دقیقه مکالمه طول می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها موقتي موقت و ديرپا زنده خواهند ماند تزكيه شما را به عنوان خودشان شفا خواهند کرد، نفع عليه و له روي بالا و شدت عهدگسل و سخت پيمان به يار شناسا جدید خود. شما فقط فقره سبب اینکه عجيب هستیم مسرور نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای همه دارد. من اكثر بدون هرج ومرج و مرج نفس را نیویورک توصیف می کنم. اندر اینجا شما می توانید همه چیزهایی را که می توانید در نیویورک ادا دهید، ايفا به جريان انداختن دهید، ليك بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به تحفه می آورد. بوستون برای ايشان بسیار مفید است و يا وقتي كه این واحد زمان ( روز را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. من وآنها و آنها ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۳۷ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)