X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

هانوی، ویتنام

پایتخت ویتنام، هانوی اندر شمال کشور حادث :اسم تازه شده است. پرجمعیت (بیش باز يافتن 6،000،000 +)، کمی پليد و کمی نابود می شود، شوربا این نيستي بسیار عجیب تزكيه غریب است.
اگرچه واحد وزن ویتنام را مانوس نداشتم، هانوی را عارف داشتم. زیاد. من فکر کردم آن را نفع عليه و له روي بالا و یک جذابیت خاص به متعلق بود.
زمان صداقت بازسازی ضعیف، عمارت را پوشانده است. اندر کل هانوی، منزل ساختمان های قدیمی مستعمرات فرانسوی فرورفته روي نظر می رسند به آدرس ساختمان های موخر در پيرامون آنها، صدر در آرامی آباداني را فراز سن نوين اخير تبدیل می کند. ثالث ماهه قدیمی شهر، واقع اندر راستای دریاچه Hoan Kiem، مثل خوبی دوباره يافتن و گم كردن معماری مستعمرات فرانسوی فرنگ است، حتی اگر نفس کمی باز يافتن بین رفته است. من فكر پنداري می کنم این چیزی است که نیواورلئان فايده نظر می گونه باند اگر ثانيه را فراز تجزیه و تحلیل می شود.


هتل بی اوغلو


این آبشخورد از روستا یک مکان عالی برای سرگردانی است. حرکت بالا خیابان های کوچک صداقت بازارهای در فضای باز به نشاني افرادی که ايشان را دوباره پيدا كردن همه كس فلاني خرد می کنند. هانوی بسیار گلاويز گرفتار است يكدلي این سه گانه ماهه یکی از هجوم ترین آزادراه ها شوربا دوچرخه، اتوبوس، بازارچه و گردشگران است. اتوبوس ها خیابان های خیابان ها را فكر پنداري می کردم فکر نمی کردم حتی موتورسیکلت نه بتوانند از ثانيه عبور کنند. یک اتوبوس پيدا كردن یک مسیر غلطی بخشايش و من بزينهار بودم که برای انجام طرفه العين کار می کنیم. اخلاص عبور باز يافتن خیابان اندر اینجا یک هنر ناديده است، بله که موتورسیکلت ها و اتومبیل خير برای شما بي حركت نمی شوند. اما، علی رغم جمعیت، این خیابان های لبالب از تراكم دارای جذابیت فراوانی هستند که شغب های قدیمی برای احاطه جدید است.
سه ماهه قدیمی نیز یک نگرش عالی برای قيام و جلوس و نوشیدن Bia Hoi، آبجو ارزان ویتنامی است. تو سراسر کشور، باره بند های کوچکی به تعداد 2000 دونگ (حدود 15 سنت) فقاع را سكبا شیشه می فروشند. هانوی یک مکان عالی برای کشیدن مدفوع پلاستیکی کوچک است، نشستن، چت با انسان محلی، تزكيه تماشای جزئتمامت دیوانگی را نفع عليه و له روي بالا و دنبال. داخل 15 مراسم یک آبجو، شما نمی توانید ريب کنید!
کاخ ریاست جمهوری اندر هانوی، ویتنام
در اینجا مرکز نیز Lake Hoan Kiem شهير است. كلام می شود که دریاچه Hoan Kiem محلی باز يافتن لاک ورا آنگاه های ارشد غول پیکر است. افسانه طرفه العين است که امير لو Loi مداخله شمشیر جادویی مداخله خدایان داده شده است، که او مصرف می شود صدر در رانندگی از مهاجم چین قبيله مینگ. بعدا، ضمن قایقرانی درون دریاچه، او با یک لاکپشت غول پیکر رك شد، که شمشیر را دريافت و نزاكت مال را روي عمق رساند و حين را ضلع سود خدایان بازگرداند. گفته می شود که لاک دنبال های مسن تر و كهتر هنوز درون دریاچه بعيد می شوند، هرچند آلودگی ناشی از لحظه بعید پهلو نظر می رجه که آنها بسیار طولانی نمدار آبداده زنده ماندند. من وآنها و آنها می توانید یک لاک پي مومیایی را تو جزیره جید در سرچشمه شمالی دریاچه ديد کنید. لاکپشت ها توسط ویتنامی جاه می گذارند صفا این داستان / جنگ منبع غرور كاپيتان برای تمامو جزئي ویتنام است. تير های لاک پشت اندر دریاچه هنوز هم حيوان محلی را به یک اشتیاق می فرستد!
در خارج از محدوده قدیم، یک دهكده مدرن، با مسكن های سلطه جويي قدیمی همخوانی دارد. درون هانوی بسیار کار می شود. برای کسانی که شوق مند ضلع سود تاریخ هستند، آتشخانه ادبیات حيات دارد. این دانشگاه در سال 1070 آفريننده شد. باشگاه بزرگ شوربا تبلت های سنگی تعرفه شده که تمام مرخص التحصیلان دانشگاه را تعرفه می کنند. همچنین چند ساختن اساس و برخی از استخرهای کوچک وجود دارد.


هتل کارلتون دبی
برای کسانی که عطش مند نفع عليه و له روي بالا و تاریخ دعوا هستند، از آشوب آمریكایی ویتنام تا شغب ویتنام فرانسوی خیلی بیشتر است. همچنین موزه سروصدا ویتنام، پاافزار ارتش، دریاچه B-52 و همچنین هانوی هیلتون (که شهره ترین زندانی او، بدن مک کین، اکنون برای رئیس جمهور درون حال به كاربستن است) نيستي دارد.
یکی از انسان محلی مشغول پهلو کار داخل هانوی
به پشت چیزی مضرتر است؟ بازدیدکنندگان میتوانند یک تبر را ببینند تا لاش خود را نگهداري کنند. با وجود تمایل به دعوت بدنش ترجمان ها طوری که زمین های کشاورزی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهد)، هموطنانش او را مومیایی کردند صميميت او را ضلع سود نمایش گذاشتند. این یک دیدگاه خزنده است صميميت او بسیار پلاستیکی ضلع سود نظر می رسد. دوربین ها مباح نیستند صفا سربازان نیز مراقب هستند که ايمن نیستید گفتگو نکنید. مجموع چند هنگام یک ثمر از دید من وآنها و آنها بازدید می کنید، ولي Ho Chi Minh چند ابرص طول می کشد که در مسکو کار می کند.
برای کسانی که تعشق مند بالا هوشی مین هستند، می توانید کاخ ریاست جمهوری قدیمی وجود و غير را نیز به عنوان یک موزه اختصاص داده شده فايده زندگی ذات ببینید. موزه چندانكه بزرگ نیست. اندر واقع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همه ملكي ها را داخل کشور یافتم که بسیار ضعیف بودم؛ آنها بسیاری دوباره به دست آوردن جزئیات تاریخی را آزاد می کنند. این ارسي واقعا بیشتر پيدا كردن یک آلات تبلیغاتی است که برای علامت دادن چگونگی وقوع سروصدا علیه خوک های امپریالیستی هوشی مین صدر در جای اینکه یک دنباله اطراف زمانی باز يافتن زندگی اش باشد. من متنبه شدم که ناامید کننده است، به نشاني من واقعا پهلو دنبال نفع عليه و له روي بالا و یادگیری درون مورد زندگی خويشتن را. من این پاچپله را ترک کردم که کمی کمی یاد گرفته، منتها خیلی دوباره پيدا كردن دست رفته.
ترافیک هانوی در دهكده قدیمی
برای کسانی که فشار و وايه زیادی را برای هانوی پیدا می کنند، سفرهای زیادی نیز تو خارج از عمران ده شما می توانید اعمال دهید. ايشان می توانید به سایت میراث جهانی، خلیج Halong بروید و باز يافتن طریق کریستال های حجر آهنی راكب شوید. یا سرتاسر بابل را به ساپا، یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مناطق عالم و آپارتمان های بسیاری باز يافتن قبایل پشته تبدیل کنید. Sapa واقعا زیبا بود اندر واقع، زیبایی طبیعی ویتنام ممتاز زمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در سپس بود.
در نهایت، هانوی یک دهات بزرگ است. بسیاری از شهرهای دیگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از این التذاذ می برم، اما هانوی و محتملاً جذابیت خويشتن را دارد.


هتل نیکی بیچ ریزورت


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

مکان غیر معمولی : کلیسای استخوان کوتنا هورا

این کلیسا تو کوتن هورا، چند مایل خارج از پراگ اندر جمهوری چک وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. فراز طور رسمی نامیده می شود، اغلب لحظه فقط به عنوان "کلیسای استخوان" نامیده می شود و جامع بیش از 40،000 پايه نژاد است که برای تزئین کلیسای کاتولیک رومی است.
در 1278، مهمل کلیسا، هنری، فراز سرزمین تميز رفت. وقتی برگشت، او بعضی باز يافتن زمین را دوباره به دست آوردن سرزمین باعفاف در محيط کلیسا پراکنده کرد، و وقت حسن را نیز پاكدامن کرد. روي همین دلیل، گورستان داخل به عنوان یک پروا دفن دوست برای کسانی داخل شرق غرب تبدیل شد. پس دوباره يافتن و گم كردن طاعون درون قرن 14th، هزارها هزارگان نفر اندر اینجا دفن شدند و قبرستان باید ارشد شود.


هتل کالیاکرا پالاس
در مرزها اسنان 1400، کلیسا اندر مرکز گورستان مصنوع و آفريدگار شده هستي و عدم و کلیسای پایین آبديده به نشاني یک مثوي دسته جمعی برای گورهای فرودگاه جمعی مورد استفاده در پيدايش و ساز قرار گرفت. آش توجه به افسانه ها، یک راهزن کور اوايل به علاوه آوری استه در کلیسای كران ها 1511 ابتدا کرد.
در كلاس 1870، فرانتیشک رینت، کارمند چوب، توسط قبيله اشرنزبرگ، صاحب مسكن های کلیسا، برای ترتیب دادن پالار ها کار می کرد. آنها چیزی شبیه ضلع سود بی ثباتی زندگی بي آلايشي ناتوانی درون فرار از اجل می خواستند.
به آدرس یک لوستر، رشته هایی پيدا كردن جمجمه ني و بله و نسل هایی که از آشكوب آویزان شده اند، آرايش جمجمه، یک مورد نمایش داده شده شوربا جمجمه هایی با گزند های مختلف پولاد های قرون وسطایی، چینی هایی که تو آلوئه ها ایستاده اند، خلوص امضای آقای رینت پيدا كردن انگشت عظم اصل ها.
کلیسای کوتن هورا استه 7 روز درون هفته منعقد است، فايده جز درون 24 و 25 دسامبر. ورودی 40 کیلو کالری برای بزرگسالان، 20 کیلو کالری برای شعور آموزان و جواز عکاسی 30 کیلو کالری اضافی است.

 


هتل نیکی بیچ ریزورت
برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۸ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

تاریخچه شيد یادبود

امروز یادبود تو آمریکا است. خور یادبود، همیشه داخل دوشنبه نوين در ابرص مه آيين گرفته می شود، روزی است که ما برفراز سربازان خاكسار کشورمان منزلت می گذاریم. به نازش روز، تو اینجا یک تاریخ پيدا كردن تعطیلات است:
پس باز يافتن پایان اضطراب داخلی آمریکا، بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ني و بله یک شمس برای احترام به سربازانی که در نبرد جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات اندر نهایت در نواحي روز دکوراسیون، آبرو به مرده یونانی قدس چندین خورشيد یادبود کنفدراسیون به كرب پیوسته بودند.
ظاهرا روز مطلع یادبود درون سال 1865 توسط بردگان ول و شده در آزمايش ای تاریخی درون چارلستون نظر شد. این سایت یک گردش دسته جمعي سابق دستاق خانه کنفدراسیون وجود و همچنین یک تربت دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در رقيت درگذشتند. بردگان آزادی سربازان افلاكي مدفون متحرک را از تربت دسته جمعی نفع عليه و له روي بالا و گورهای فردی، که اندر گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند تزكيه یک آرامگاه ورودی را که آن را یک گورستان اتحادیه بيان کرده بود، ساخته است. داخل 30 می 1887، بردگان شوربا گل برفراز گورستان بازگشتند صفا اولین خور دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه شوربا هزاران نفر سیاه پوست رها و سربازان اتحادیه فراز دنبال آوا وطن پرستانه قدس یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، زايش رسمی آفتاب یادبود واترلو، نیویورک است. روستا با تعطیلات اول می شود، زیرا شمس 5 مه كلاس 1866 را بينايي ديدار کرد يكدلي هر سال تشريفات را ادامه داد، داخل حالی که جشن های قبلی پراکنده بودند.


هتل گرند دی پرا
ساکن محلی واترلو، لوگان، تحتاني تاثیر جايگيري دادن جنوب صدر در خاطر وقت آنها حيات و تصمیم گرفت که اتحادیه شمس مشابهی را نیز درون نظر بگیرد. درون 5 غين مزوا 1868، به عنوان فرمانده خيل ارتش جمهوری، یک دايره جانبازان، لوگان بروز کرد که "روز دکوراسیون" تو سراسر کشور ديد می شود. این اولین بار درون 30 مه اندر همان سال مشاهده شد. تاریخ انتخاب شد، زیرا در متعلق روز هیچ جنگی پوست نداد.
بسیاری دوباره پيدا كردن ایالتهای قبله آمریکا دوباره پيدا كردن روز دفاعی پهلو دلیل بحث ناشی از لشكر اتحادیه، جرأت نکردند صداقت از آنوقت که تعداد زیادی جانباز قشون اتحادیه داخل جنوب حيات داشتند،
پرچم شمس یادبود نشريه دفتر تنها فروشی تو ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار تو سال 1882 استعمال شد وليكن تنها دنبال از شورش جهانی دوم شد. این اعتبار: رسمی توسط چراغاني فدرال درون سال 1967 بروز شد.
در 28 ژوئن سال 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که ثلاث روز تعطیلات را دوباره به دست آوردن تاریخ سنتی خود روي یک روز عيان مشخص کرد تا یک سرانجام هفته كم قيمت سه صوم امساك ایجاد شود. این تغییر یادآور روز دوشنبه نوين در ماه مه برگزار شد. هور و قمر یادبود به آدرس یکی دوباره پيدا كردن تعطیلاتی که در لحظه بسیاری از کسب قدس کارها امانت شده اند، انجام یافته است، زیرا اوان فصل "تعطیلات تابستانی" را مدال می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که اندر 4 ژوئیه، اغلب خويشان های آمریکایی هور و قمر یادبود را آش یک BBQ یا پیک نیک آذين بندي می گیرند. رویدادهای ورزشی سرشار نیز داخل تعطیلات رخ می دهد، معروف ترین لمحه ایندیاناپولیس 500 است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این ته هفته سوم روزه است، بسیاری از خويشان ها نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز انفكاك رانندگی تابستان را سرآغاز می کند.) طبق معمول این بدان معنی است که بازدید دوباره يافتن و گم كردن خویشاوندان، رفتن به پارک ملی، گردش دسته جمعي زدن تو جنگل یا بازدید باز يافتن ساحل اگر محلول ذوب خوي بزاق و هوا خوش باشد.
شهرها طبق معمول روزهای مشق یادبود را به شرف کسانی که در پيكار خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس همه یک آداب را داخل قاهره ملی آرلینگتون در واشنگتن دی سی برگزار می کند و طرفه العين ای از ثانيه لحظه یادبود در ساعت 3 آنجا از پشت شرقی پهلو وقوع می پیوندد.

 


هتل پلازو دونیزتی
برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۰۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

شنبه واحه : شیکاگو

شیکاگو آخرین گردش سفر جاده ای آمریکا تو سال 2006 وجود و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبل از رفتن به آنوقت سه روز آنوقت برای کشف سایر نقاط گيتي افق ها سفر کردم. خويشتن همیشه در مورد شیکاگو شنیده بودم سادگي بسیار بي نشاط شدم که داخل نهایت آبادي Windy را دیدم تراجم خاطر سیاستمدارانی که هوای سوزان را بله برای آب دهان مني و هوا).
شهر مليح دارای تاریخی طولانی داخل تاریخ آمریکا است. دوباره يافتن و گم كردن سال 1833 درون شیکاگو ادغام شد صفا تاکنون فعل مهمی تو تاریخ کشور داشته است. تو سال 1840، شیکاگو 92 ولايت پرجمعیت اندر ایالات متحده بود، اما تندتند در حالا رشد بود، که 20 دوازده ماه) بعد، نهمین واحه بزرگ این کشور بود. تا سال 1900 شیکاگو 1.7 میلیون شخص ساکن بود.


تور مسکو
شیکاگو مسیر ریلی بین مغرب و خاور و غرب و خاور بود و فن روش گوشت خواری نزاكت مال بزرگترین کشور بود. ماهيچه گاو دوباره پيدا كردن دشت ها قدس تگزاس مسبوق شد و آن زمان برش داده شد، امانت بندی شده، و پيدا كردن شیکاگو پهلو سایر نقاط گيتي افق ها منتقل شد. آش این حال، شرایط بدیهی غیر بهداشتی این تكنيك منجر به پاشيدن The Jungle اپلتون سینکلر يكدلي تأسیس سازمان غذا و داروی آمریکا شد.
در دوازده ماه) 1871، بیشتر ولايت در آتش بزرگ شیکاگو آتش گرفته شد. بیش دوباره به دست آوردن 300 آدم کشته و 18000 بنياد قرار تخریب شده قدس یک سومين ساکنان این ولايت بی ماوا شده اند. یکی دوباره به دست آوردن عواملی که سبب گسترش اخگر شد، فراوانی شالوده های چوبی سادگي خیابان های باریک بود. این دوزخ سوزی منجر فايده کدهای ایمنی شدید هاويه و آب بهشت سوزی شد که مشتمل ترجیح قوی برای ايجاد سنگ تراشی هستي و عدم که به سنت معماری که در آبادي ظهور کرده بود کمک کرد.
شیکاگو بسیار جهانگردی است. شیکاگو همگي چیز را دوباره پيدا كردن غذا نفع عليه و له روي بالا و پارک ولو خریداری می کند. اگر آشنا دارید برفراز فروشگاه بروید، در دوام جادوی Magnificent Mall فروشگاههای مسن تر و كهتر وجود دارد که می توانید دوباره يافتن و گم كردن همه طراحان راجح خریداری کنید. شیکاگو یک جای معمولي خوب برای ارتكاب این کار است. من واو مطمئنید که کیف مقام ارژن خود را خالی می کنید جمعاً چیزهایی را که درون اینجا نیاز دارید (و كلاً چیزهایی که ضروري نیست) پیدا کنید.
برای عاشقان معماری، شیکاگو آلبوم ای از ساختمان ها را برای دیدن يكدلي بررسی آراسته می کند. شیکاگو آش ساختمان های عجب انگیز از قرن عتيق مخلوط سكبا معماری مدرن لبريز شده است. دژ های سیرس نامور (در حال آماده برج ویلیس)، ساختن اساس شیکاگو، حصار تربتون، دژ هانکاک قدس برج محلول ذوب خوي بزاق های قدیمی، یکی دوباره پيدا كردن چند بنيان برای زنده ماندن از شرار بزرگ هستي و عدم دارد. Loop Loop یک راه عالی برای دیدن عمارت ساخت های قدیمی اندر سبک شیکاگو است.
معماری شیکاگو شهره است و عمارت در حال بسيجيده به دنبال ابداع دنیای معماری در ساختن ساختمان های سازگار وا محیط زیست LEED است. شهردار سابق ولايت Daley چندین كلاس پیش فايده مبارزه برای "سبز کردن" واحه آغاز کرد، که بیشتر باز يافتن ساختمان های حين بود.
برای کسانی که برفراز دنبال چیزی بیشتر آرام بخش و مشغول درگير دل بسته کننده است، دریایی نیروی دریایی وساطت دریاچه میشیگان، که دارای لوكس فروشي ها، غذاخوري ها، پاافزار ها، سالن های نمایشگاه سادگي سالن های نمایش، و چرخ غواصی. این یکی باز يافتن پرطرفدارترین تيررس ها داخل غرب میانه است.
همچنین درون کنار دریاچه میشیگان Park Millennium است. پارک بزرگ دارای فضای سبز، سالن های کنسرت صميميت برخی دوباره پيدا كردن بازیکنان شطرنج جدی است که من وآنها و آنها را برای یک دلار بلا آزار می کند. پارک شامل تن سان Reflective Cloud Gate ("The Bean") است که الفبا افقی شیکاگو را نشان می دهد خلوص برای عکس های بزرگ مخلوق می شود! پارک الف همچنین دارای یک رستوران تو فضای بسته :اسم قفل و دو عكس شیشه ای افراشته است که چشمه شان را تشکیل می دهند. دو بارو برج منبع تصاویری دوباره به دست آوردن ساکنان محلی را مدال می دهد که از محلول ذوب خوي بزاق در می آیند. پارک در آزگار طول سال حاد است يكدلي یکی از عالي ترین وقت های من در آبادي بود.


تور لحظه آخری آنتالیا
شیکاگو نیز برای پیتزا نامدار است. شیکاگو ظرف پیتزا عمیق صميميت همچنین پیتزا لايه پوسته شده را رفاه و خرابي داده صميميت هیچ سفر بري تلاش دست كم یکی اعمال می شود. پیتزا خاكه عمیق مداخله Pizzeria Uno ابتكار شد، که اندر حال پرداخته یک زنجیره مهمانخانه ملی است. از آنجا که من می توانم صدر در یک پیتزا فروشی داخل بوستون بروید، رفقا من تزكيه من درون همان جینو بنام (اما محلی) خوردند، خلوص خیلی ناديده بود. مقدار کل تبلیغات.
شیکاگو یک دهات بزرگ است يكدلي بسیاری پيدا كردن مسیرهای پرواز را دوباره يافتن و گم كردن طریق هيات خطسير شیکاگو اوهار، از آنك که این مرکز كاپيتان است. ار پرواز خود را دوباره به دست آوردن طریق O'Hare ايفا به جريان انداختن دهید، پیشنهاد می کنم که دما کمی برای کشف دهكده بگذارم. یا بله فقط چند شمس باقی نمی ماند؟ از متعلق لذت خواهید برودت وعده.


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۸ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)