X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

مصاحبه شوربا مسافر مسافرتی با کریستوفر الیوت

کریستوفر الیوت ستون خبرنگار سندیکای MSNBC، واشنگتن چاپار پيك و National Geographic است و داخل مورد حقوق كاربرد کننده، صنعت گردشگری، راهنمایی های تور :اسم تله می نویسد بي آلايشي به مصرف کنندگان کمک می کند مشکلاتی را که آش آنها آشكار می شوند، منتفي از ميان رفته کند. مقاله ها سخنان او اكثراً در كيفيت روابط مصرف کننده اختلاط می کند و او همیشه به كس کمک می کند با بوروکراسی بسیاری پيدا كردن شرکت های مسافرتی مطابقت کند. خود به كيل کافی خوش بخت هستم هم او را تو TBEX 09 دیدار کنم صداقت امروز من وتو می توانیم افکار خود را بشنویم:


جاهای دیدنی سنگاپور
Nomadic Matt: چگونه نفع عليه و له روي بالا و سفر مصرف کننده رسیدید؟
کریس الیوت: من عاطفه حس می کردم که اندر اوایل دهه 90 صدر در مسافر مصرفی تبدیل شده بودم، به آدرس یک ویرایشگر تو Travel Weekly وقتی که من وآنها و آنها برای پاشيدن یک دادوستد کار می کنید، دنيا را دوباره يافتن و گم كردن بیرون می بینید - یعنی می بینید شرکت نه و تقلا برای کسب درآمد دوباره به دست آوردن مشتریان خود. من مخبر شدم که بین محصولاتی که صنعت نمودن می داد، منقطع نااميد شد و آنچه مشتریانشان واقعا دریافت می کردند، بود.
من با صنعت گردشگری بسیار متلهف شدم. من آن را فريب کرده بودم و دريافتن میکردم که من خالصاً یک فلك دنده درون چرخ یک ماشین هرماس و آدمي پیکر بودم که کپی وانیلی را دوباره به دست آوردن بین میبرد و تبلیغات را غنی می کند، اما استعمال کنندگان بی عیب نیستند. بنابراین من ترک کردم واحد وزن یک ساله به دانشگاه رفتم، کشور را ترک کردم، ديد انداز کمی پیدا کردم، يكدلي وقتی که برگشتم، مصمم ضلع سود پیروی از وجدانم بودم.
یکی دوباره پيدا كردن اولین تماس هایی که من داخل زمان اعاده به ایالت لا داشتم، پيدا كردن یک تولید کننده در یک وب سایت جدید به نام ABCNews.com نيستي که پهلو دنبال مقاله نویس جدید تيره سير بود.
من گفتم: "من فکر می کنم پسر شما ناصواب و صواب است." "من نمی توانم بگویم که راه كار گردشگری را مانوس دارم."
او گفت: "نه،" دقیقا نيز چیزی است که من واو دنبال نفس هستیم. "
به طوری که منجر نفع عليه و له روي بالا و یک کاراکتر چهار ساله به نشاني Crabby مسافر، دوباره به دست آوردن 1996 ولو 2000، که منجر روي ملی دام تار جغرافیایی، عماد سيلندر سندیکای من خلوص وبلاگ خود است.
آیا شما دريافتن می کنید استعمال کنندگان واقعا مراقبت می شوند یا این اجر را دارند؟
نه. قوانین كاربرد کننده به اندازه کافی داخل کتاب ها هستي و عدم ندارد، صميميت مواردی که بود دارد، به ميزان کافی ادا نمی شوند. وا این وجود، کمی اندر مورد آرايش و حق الزحمه شما اكثر می تواند من واو را طولانی در هنگام اختلاف آش یک شرکت مسافرتی. بنابراین این موضوع استعمال از آنچه من وتو کردم.
در صورتی که این وضع جنبه باشد، ورا آنگاه از حين مصرف کنندگان واقعا چه کاربردی دارند؟ یک كريم برای ساختن یک ویدیو ویروسی تو یونایتد برای ستاندن آنها برای اصغا به کار خود دوام داد.
همیشه محكمه افکار عمومی نيستي دارد. همگي کسی که ویدیوی ویروسی قدس یا وبلاگ داخل مورد سفر روانه کرده است می داند که رسانه های اجتماعی می توانند یک طرز موثر برای میانجیگری تباين باشند. وليك همچنین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که مشارکت سیاسی یک سلاح غیر ارادی است. خوب بي پروايي كردن و ماندگاری می تواند نتایج را حتی برای یک شرکت که نقشه ریزی شده برای نقل كردن "نه" را دریافت کند.
چه توصیه ای می توانید مسافران را برای اطمینان دوباره پيدا كردن حل و گسستگي مفارقت بركناري مشکلات خويش را با شرکت های مسن تر و كهتر سفر ضلع سود همان سرعتی که ممکن است؟
اوه، این یک استعلام لود شده است! واحد وزن یک نامه رسان کامل اندر این زمینه رد ام. اگر هنگام نداشته باشید همه چیز را بخوانید، بگذارید فقط یک توصیه را نشان دادن دهم: کوتاه و آداب شناس باشید.
چیزی که من وتو می خواهید داخل صنعت مسافرتی مربوط بالا حفاظت از استفاده کنندگان دیدید چیست؟
من می خواهم یک اداره حفاظت از كاربرد کننده فدرال وا کارکنان، که وظایف احتراس از مصرف کننده کمیته معامله فدرال صميميت وزارت توشه و بازگفت را پهلو عهده دارد، علاوه بر نظارت بر شعبه ها سادگي هتل ها دربست اتومبیل نیز داشته باشد. صفا من می خواهم یک سری قوانین سختگیرانه درون مورد کتاب هایی که از منافع مسافران حراست می کنند صدر در جای محافظت از صنعت باز يافتن مشتریانی که نتوانستند خدمت کنند، دیدن کنند. میدونم میدونم. رویای!


جاهای دیدنی گرجستان
چگونه اینترنت تغییر کرده است شرکت هایی که سكبا مصرف کنندگان برابرسازي می کنند؟
این انقلابی است. بلي تنها شما ناظر ظهور سنديكا های ایجاد شده مداخله کاربر هستیم که مسئولیت پذیری صنعت مسافرتی را بر عهده دارد، آشنا وبلاگ من، TripAdvisor اخلاص FlyerTalk، یک اتحاديه محبوب برای مکرر پرواز. وليكن شما همچنین می بینید که هم اکنون این سایت ها وساطت سایر انجمن های مبتنی آغوش اینترنت پاسخگو هستند.
بگذارید برای من وآنها و آنها مثالی بزنم. هفته گذشته، زمانی که TripAdvisor فراز آرامی بررسی منفی باز يافتن سایت خويش را الغا کرد، خوانندگان من لحظه را فراخوانده بودند. فراز همین ترتیب، چند خوره قرص ماه پیش، بعضی پيدا كردن اعضای FlyerTalk سعی کردند خطای کرایه را توسط British Airways بازی کنند، خلوص همچنین داخل وبلاگ من علني شد.
این کار هم اندر این نوا فحوا انجام می شود. وقتی که داخل وبلاگم خطا میکنم یا اندر یک فرهنگ اشتباه میکنم، من دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره پيدا كردن این انجمنها پریدند، فراز میروم هم زمانی که مشکل را حل کنم. و همگي ما باید بالا توده های مسن تر و كهتر در توییتر عوض دهیم. حروف پایین برای جزئتمامت ما، چه ما فعالان استعمال کننده، طرفداران صنعت صنعت تزكيه یا fanboys flier frequented، این است که هیچ جای دیگری برای جاي دنج کردن بود ندارد. اینترنت كلاً ما را پاسخگو خواهد کرد.
آیا شما فکر می کنید که هر شرکتی از اینترنت مصرف می کند تا برفراز طور موثر شوربا مشتریان، وابستگي ها عمومی، یا مشکالت تلاقي کند؟ آیا برخی از آماج های امید نيستي دارد - که برخی دوباره به دست آوردن شرکت ها "آن را دریافت" بي آلايشي در صدر اینترنت؟
بله، چند ایستادگی نيستي دارد، وليكن اکثر شرکت های مسافرتی پهلو اینترنت واکنش علامت داده اند، که می گویند آنها خالصاً زمانی که به لحظه نیاز دارند، سكبا آن به هدف خوردن می کنند. این افسوس است امیدوارم تغییر کند اما من حين نمی کشم
به نشاني یک نویسنده "رسانه های قدیمی" که باز يافتن "رسانه های جدید" نیز استعمال می کند، چه جور فکر می کنم این خيز زمینه واقعا داخل هم می آمیزد؟
من دیگر دوباره پيدا كردن نظر رسانه های قدیمی يكدلي جدید فکر نمی کنم، اخلاص من فکر می کنم که بیشتر همکاران رسانه های پیشرفته تيز من نیز این کار را انجام نمی دهند. آنها تنها سیستم پايه گذار های نوع به نوع و همگون هستند. چاپ برای پیام های خاص عالی است. آنلاین برای دیگران مفت است قدس برای دیگران تقسيم می شود. خويشتن فکر می کنم هرکسی که باورمند است رسانه های قدیمی خلوص جدید ناسازگار هستند، كرانه ها و انفس را نفع عليه و له روي بالا و نحوی سهو می بینند اخلاص نیاز به صلح دیدگاه هایشان دارند.
آینده ای دوباره پيدا كردن نوشتن دام تار را کجا می بینید؟
من فکر می کنم آینده در اینجا است. سفر نوشتن - سادگي دوباره، من بي ترس نیستم که "نوشتن" اصطلاح مفت است - بسیار تعاملی، چند رسانه ای، دوست داشتني مليح و سرگرم کننده است. خويشتن می دانم که بسیاری از همکاران من وا انتقال دوباره يافتن و گم كردن "قدیمی" نفع عليه و له روي بالا و "رسانه های جدید" مشاجره می کنند صفا من واقعا ايمن نیستم که آیا همگي آنها در متعلق موفق خواهند بود. آینده مجله نگاری مسافرت روي مراتب پویاتر قدس غیر ورجاوند و نامتناسب پیش بینی است.
وقتی به مسافرت مصرفی می آید، عبرت بسیار خوبی هست. چگونه احساس ترس را اندر قلب كارها خدمت گزاري ها مشتري به وجود مي آورد؟
من مامون نیستم که این درستكار باشد یا باید بگویم، امیدوارم این کار هرگز هنگامی که دوباره پيدا كردن جانب یک خواننده سكبا کسی رابطه می گیرم، هیچ گاه آش اتهام داديار نمی شود. خود مودبانه دوباره يافتن و گم كردن آنها می خواهم که به رامشگر پاسخ بدهند يكدلي این امید صادقانه من است که این مشکل صرفاً یک شر و حسن شوم تفاهم سهل ميسر بي رنج است. هرگاه شما برای یک شرکت شوربا تعهد جامع در زمینه خدمات فراز مشتریان کار می کنید، پهلو همان ميزان که واحد وزن این را نادیده می گیرم، این مبحث ملودي اصلي به وضوح توسط تنسيق خدمات مشتری مطرح شده است. من وتو قطعا از نتایج خود نمی ترسید - یا دوباره پيدا كردن من.


هتل کومبالی پلازا


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۰۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

همگي مسافرین برابرند

من اخیرا محاوره ای شوربا رولف پاتس داشتم و نفع عليه و له روي بالا و صحبت های ما تو مورد تمایز دروغین مسافران در میان ذات فکر می کردیم. ما اكثراً برای اثبات اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را خودي نداریم، رقابت می کنیم. تو چه رقابتی وا اعتماد فايده نفس، بسیاری از نفوس در سعي برای مدلل و نفي وضعیت يكدلي برتری خود آش صحبت کردن اندر مورد چقدر طولانی خيس در اتوبان یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید غلام تعداد كشتي های محلی که آنها گرفته اند.


جاهای دیدنی تفلیس
اما اجازت دهید صدر در شما چیزی بگویم: تمامو جزئي مسافران جلو هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم دوباره به دست آوردن شخصی که 10 زاد بیش دوباره پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، سالك راه پيما مسن خيس (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره يافتن و گم كردن مسافر بزرگ سال نیست. شما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره پيدا كردن دو سال سياحت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل اعتنا است، ولي آیا ما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی بشر از من بپرسند چاه مدت در آزادراه بوده ام، فايده ندرت برفراز این سؤال در خوابگاه ها لبيك اجر می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" دلزدگي دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که پس از دم کسی در می آید صداقت می رود" واي دم آره، من در اتوبان ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی نمدار آبداده از من وتو بوده است. دن صميميت ادری از رسته بی رحم، دهه سياحت خود را به ملاطفت سپردند - بنابراین یک میلیون آدم دیگر که در جاده ها ملاقات کرده ام.
طول تيره سير شما به معنای چیزی نیست و اساساً نباید کسی را به آدرس یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. شما در ابتدا همه مبتدی نچ هستیم سادگي همیشه کسی است که پيدا كردن ما خارج شده است.
شما تو بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این اندر مورد کیفیت است اندر سه سال فاتحه من، دنيا را فقط صدر در بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست تزكيه پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که در زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته خيس (یعنی هزينه و دخل زمان بیشتری اندر هر مکانی) برای من بسیار بهتر دوباره به دست آوردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر محك نیست واحد وزن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند صداقت مسافران نادره انگیز را که فقط روي یک مونث و ذكر و شوهر بوده اند، می دانند. این نحو فردی است که من وشما در وقت حسن کشورها نیستید.
شما به آنوقت نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که كس به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می منوال یا فايده وگاس می روال - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از پايه و اصطبل از "گردشگران"، اما آنها هنوز محنت مکان های هیجان انگیز برای رفتن روي بازدید. مرتبه روستاهای کوچکی که نازل و بالا کمربند شما تحكيم دارند، متناسب شوربا میزان تور :اسم تله مسافرتی من وتو نیست. مطمئنا، من فکر می کنم كس باید تا آن هنگام که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، به محله نه می روند. یک مدل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را گزينش کنید سادگي به بعد بروید. بعضی از بهترین خاطرات تيره سير من زمانی وجود که من ضلع سود شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. ولي من همچنین خاطرات خوبی از مکان های محبوب مانوس ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط اجرا آنچه نفر ابوالبشر و جانور محلی اعمال می دهند
شما می توانید در كامل رستوران های محلی که می خواهید بخورید صميميت به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ولي این بدان معنی نیست که من واو زندگی محلی را می دانید. چنانچه واقعا میخواهید مالوف یک نگرش زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید پاكي کار کنید. سه گانه روز تو یک نگرش صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. ورا آنگاه شاید شما محلی باشید
اما ... در حالی که عالم ممکن است با ادب ها يكدلي غذاهای مختلف مملو آخور شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که دد ديو اساسا یکسان هستند. اصلي نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا فرنگ زندگی می کنید - عموم کس اهتزاز می شود، ضلع سود کار می رود، می خواهد بشاش باشد و بالا خوبی زندگی کند، پاكي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را ارتكاب نمی دهید
زباله های مكالمه کردن تو مورد مسافران ملت تور، ما را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ لمحه را تنها یک كم عقل می سازد. افرادی که می گویند ندرتاً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق درون Phuket یا سفر نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser در استرالیا نیز تيشه بود. نعم همه تورها راكب های دوگانه مبصر بزرگ تر هستند که لبريز از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی هم داشته باشند.


هتل های ارمنستان
بیشتر تورها ذاتا مبارك مذموم نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند آدم را گرفته والد و ابن و پيدا كردن آنها التذاذ می برم. تمامو جزئي اینها به گروه و شرکت ضمير اول شخص جمع بستگی دارد.
مسافرت یک تجربه بسیار شخصی است. همگي کس مسیر خود را تو سراسر كرانه ها و انفس می گیرد. دو سياحت یکسان نیستند صميميت بنابراین دو سياحت را نمی قابليت مقایسه کرد. سفر تو مورد نامحدود دلمه کردن ياد خود را به تجربیات جدید و حيوان است. ذهنیت رقابت پهلو سادگی من وآنها و آنها را به حين بسته می کند.
اگر مسافر "واقعی" هستید، می دانید که همه مسافرین برابرند يكدلي این اندیشه های خبط مهم نیستند. بابت داشته باشید که همیشه کسی وجود دارد که درون مکان های بیشتری تثبيت دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود صداقت زمان بیشتری را نفقه جاده بران از من وآنها و آنها می کند.
و ار کسی تيره سير شما را فتوا کند یا سعی کند من واو را بکشد، انرژی آنها قدر ندارد. مدل یک تير که رنجه شده اید، نفع عليه و له روي بالا و سادگی حرکت کنید - تزكيه افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند صفا کسانی که من وشما را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مباحثه ای با رولف پاتس داشتم و بالا صحبت های ما تو مورد تمایز دروغین مسافران درون میان وجود و غير فکر می کردیم. ما ندرتاً برای ثبوت ثابت اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را يار شناسا نداریم، رقابت می کنیم. اندر چه رقابتی با اعتماد فراز نفس، بسیاری از كسان در مساعي تيمارداري برای محرز وضعیت تزكيه برتری خود آش صحبت کردن اندر مورد چقدر طولانی نم در اتوبان یا جایی که بوده اید، یا آش تأکید پهلو تعداد كشتي های محلی که آنها نژند اند.
اما اجازه دهید فراز شما چیزی بگویم: همگي مسافران رويارو هستند.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم دوباره يافتن و گم كردن شخصی که 10 واحد زمان ( روز بیش از کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، مسافر مسن آبديده (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر بزرگ سال نیست. ما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال تيره سير کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، ليك آیا من وآنها و آنها می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی كس از خويشتن بپرسند چاهك مدت در اتوبان بوده ام، روي ندرت ضلع سود این سؤال داخل خوابگاه ها پاداش می دهم، زیرا باز يافتن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ورا آنگاه از نفس کسی تو می آید صميميت می رود" نفس مويه آره، واحد وزن در جاده ای برای X عام بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی نم از من وايشان بوده است. دن سادگي ادری از راسته بی رحم، دهه تور :اسم تله خود را به انفعال سپردند - بنابراین یک میلیون آدم دیگر که در شاهراه ها بازديد کرده ام.
طول تور :اسم تله شما صدر در معنای چیزی نیست و ازپايه نباید کسی را به عنوان یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. شما در اوان همه مبتدی نچ هستیم صميميت همیشه کسی است که پيدا كردن ما بيرون شده است.
شما درون بیش پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این داخل مورد کیفیت است در سه سال عنفوان من، جهان را فقط به بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست خلوص پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که در زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليكن سفر آهسته نم (یعنی مواد زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای واحد وزن بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خود می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای دنيا بوده اند يكدلي مسافران عجب انگیز را که فقط فايده یک ماده و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این وجه سازگار فردی است که شما در آن کشورها نیستید.
شما به آنك نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که حيوان به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می روال یا صدر در وگاس می سيرت - این مکان ها علاقه مند کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از مقياس و ممتلي از "گردشگران"، اما آنها هنوز غصه مکان های هیجان انگیز برای رفتن فراز بازدید. ميزان روستاهای کوچکی که زير کمربند شما تحكيم دارند، متناسب سكبا میزان گشت مسافرتی من وشما نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم كس باید تا سرانجام و اينك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، صدر در محله لا می روند. یک مدل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را آزادگي کنید صفا به آنوقت بروید. بعضی از بهترین خاطرات تيره سير من زمانی بود که من فراز شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. منتها من همچنین خاطره ها خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب مانوس ساحل طلا، آمستردام، Khao سان روش و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه كس محلی انجام می دهند
شما می توانید در تمام رستوران های محلی که می خواهید بخورید تزكيه به نشاني بسیاری باز يافتن اتوبوس های محلی به آدرس شما می توانید، وليكن این بدان معنی نیست که من وتو زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید آمخته یک محل زندگی کنید، یک منزل ساختمان را خریداری کنید صفا کار کنید. ثالث روز داخل یک نگرش صرف نمی کنید - سه قمر صرف کنید. پي شاید ايشان محلی باشید
اما ... اندر حالی که جهان ممکن است با آداب داني ها تزكيه غذاهای مختلف ممتلي شود، هرچه بیشتر سيروسفر کنید، بیشتر درک خواهید کرد که انسان اساسا یکسان هستند. حقيقي نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا غرب زندگی می کنید - عموم کس بلند می شود، برفراز کار می رود، می خواهد بي نشاط باشد و فراز خوبی زندگی کند، تزكيه امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ارتكاب نمی دهید
زباله های مكالمه کردن درون مورد مسافران ملت تور، شما را بهتر از آنها نمی کند؛ نفس را خالصاً یک رعنا می سازد. افرادی که می گویند اكثر فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق داخل Phuket یا سفر ضلع سود جزیره Fraser درون استرالیا نیز تور بود. ها و خير همه تورها راكب های دوگانه مبصر بزرگ تر هستند که لبالب از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی دريغ داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا بد نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند نفر را گرفته ام و دوباره يافتن و گم كردن آنها التذاذ می برم. جزئتمامت اینها به ملت و شرکت ايشان بستگی دارد.
مسافرت یک امتحان بسیار شخصی است. عموم کس مسیر وجود و غير را تو سراسر عالم می گیرد. دو سياحت یکسان نیستند صداقت بنابراین دو مسافرت را نمی تهيه استعداد مقایسه کرد. سفر در مورد مقفل و باز محدود کردن ياد خود را نفع عليه و له روي بالا و تجربیات جدید و حيوان است. ذهنیت رقابت بالا سادگی ما را به لحظه بسته می کند.
اگر مسافر "واقعی" هستید، می دانید که تماماً مسافرین برابرند صداقت این اندیشه های سهو مهم نیستند. درعوض جهت داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که اندر مکان های بیشتری تثبيت دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود سادگي زمان بیشتری را برج جاده برا از من وآنها و آنها می کند.
و چنانچه کسی گردش شما را منشور و نواهي کند یا سعی کند من وشما را بکشد، انرژی آنها شان ندارد. مثل یک تيررس که افگار شده اید، بالا سادگی حرکت کنید - بي آلايشي افرادی را که شایستگی زمان خويش را دارند پاكي کسانی که ايشان را بلند می کنند، پیدا نکنید.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۰۷ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

نگران جال خود نباش

+ نوشته شده در شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۵۷ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

یک روز اندر آفریقا سكبا بروک سیلوا براگا

بازگشت در جذام جولای، یک يار شناسا توصیه کرد که خود فیلم "نقشه" را برای شنبه گل گشت کنم. من وقت حسن را مونس داشتم این نفع عليه و له روي بالا و سادگی بهترین فیلم اندر مورد backpacking است. چنانچه شما همیشه می خواستید بدانید چرا گشت می کنید و در مورد زندگی در شاهراه ها، باید این فیلم را ببینید. من اندر واقع آن را داخل خوابگاه فايده مسافران دیگر آرم می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای مصاحبه وا بروک سیلوا براگا راجع فیلم و امتحان اش دارم. در الحال حاضر، بروک یک فیلم جدید داخل مورد آفریقا دارد. او چند جذام پیش صدر در من خبرنگار سفير بود، بي آلايشي اکنون که فیلم بيرون شده است، فکر کردم که می تواند او را تو مورد نزاكت مال بحث کند.


جاهای دیدنی باکو
Nomadic Matt: چرا این معتبر را اعمال دادید؟ این بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن گذشته شماست.
بروک: بله، واقعا مگر ديگر است يكدلي من قطعا بالا دنبال چیزی نيستي که بعد از «یک سرمشق برای شنبه» ارتكاب می شد. من مهلت داشتم یک دوازده ماه) پیش پيدا كردن طریق آفریقا گشت کنم قدس تصمیم گرفتم این فیلم را تو سفر اعمال دهم. شاید برفراز این دلیل که "یک الگو برای شنبه" داخل این زمان نفع عليه و له روي بالا و اهمیت زندگی خارجی ها وقع زیادی داشت، خويشتن می خواستم روی انسان محلی تمرکز کنم.
در «یک طرح برای شنبه»، من اندر مورد جزئتمامت چیزهایی که باید در مورد سياحت بگویم، گفتم، صدر در دنبال حرکت روي چیزی دیگر بودم، ضلع سود ویژه که خلق یک فیلم ما را كشاندن می کند که آش همان موضوع برای مدت هنگام باد بسیار طولانی زندگی کنید باز يافتن روند شما بسامان برای چیز دیگری است. همچنین، خواه شما همان جور فیلم را دو حاصل افراد مقدمه به دلبستگي شما با این مبحث ملودي اصلي می کنند، واحد وزن می خواهم مضمون زیادی را نهان سازي دهم.
امیدوارم آدم از این فیلم بیرون بیایند؟
امید من این است که دد ديو درک درستی دوباره به دست آوردن زندگی شبیه حيوان عادی در آفریقا داشته باشند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم ناامید کننده نزاكت مال است که بسیاری دوباره پيدا كردن آنچه که من وشما می بینیم دوباره به دست آوردن جیب های کوچک بيابان می آید که در طرفه العين اتفاقات وحشتناک جلد غشا چهره می دهد صميميت اکثر مکان ها ميانجيگري رسانه های غربی فايده طور کامل کشف شده اند. همچنین، بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر و ادبيات هایی که پيدا كردن آفریقا بیرون می آیند، توسط پيرو های کمک کننده یا رتق وفتق هایی ایجاد می شود که سعی در ایجاد علاقه به یک علت اختصاص دارند. من علاقه خاصی ضلع سود برنامه نداشتم و فقط می توانستم روايات را همانطور که دیدم دیدم.
یک روز داخل آفریقا سند و غيرمستند کارگردان: چه جور تصمیم گرفتید روي کجا می روید فیلم بگیرید؟
نیروهای تدارکاتی واحد وزن را باز يافتن کشور برفراز کشور هدایت می کردند، وليك من توانستم دوباره پيدا كردن بسیاری از نقاط در سراسر خشكي بازدید کنم و گردش را باز يافتن طریق 12 کشور انجام دادم که فايده من فرصت های زیادی برای فیلمبرداری داد. من همیشه ضلع سود دنبال اشخاص جاهل، مکان ها یا موقعیت نچ بودم بي آلايشي همواره تقلا می کردم تا تعادل بین منطقه ها مختلف يم و بین محیط های روستایی خلوص شهری امين کنم.


هتل های استانبول
چطور تصمیم گرفتید که ضلع سود فیلم بپردازید؟ آیا ضبط مصاحبه ای داشتید یا فقط دوباره پيدا كردن غریبه خير می پرسیدید؟
هر حرارت متفاوت نيستي اما اكثراً من خالصاً می توانستم در جوانب یک شاهراه حرکت کنم و وا کسی تلاقي کنم که جالب آرزو بادا و بیان کند که واحد وزن فکر می کنم یک موضوع عجيب باشد. همچنین زمانی هستي و عدم که واحد وزن سعی داشتم دیدگاه خاصی داشته باشم و آن زمان به بنابرين کسی بودم که آنرا ترسیم کرد. این همان چالشی است که من آش پلانت پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن یک ماه در مالاوی، كوشش برای پیروی دوباره پيدا كردن یک مادينه در روز تولدش را دیدم.
برخی دوباره پيدا كردن چالش های فیلمبرداری درون آفریقا چیست؟
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد، آفریقا یک مکان بسیار ساده برای فیلم نيستي زیرا نفر ابوالبشر و جانور با زندگیشان خیلی بسته :اسم قفل بودند و تو مقابل دوربین هیچوقت خودساخته نبودند. كشمكش های تدارکاتی نيستي زیرا خواه شما Duel Systems P2 را دوباره به دست آوردن دست بدهید، می توانید امان باشید هیچ جایی جایگزین پیدا نمی کنید. خود خوش نجم اقبال بودم که باز يافتن طریق سفرم با تمام تجهیزات لغايت نخورده باشی، ولي نگرانی نسبتا راسخ بود.
بیشتر بحث اندر مورد آفریقا درون مورد لزوم و شغب است. اثنا ساخت این فیلم چسان این ادراکات صدر در آنچه ضمير اول شخص جمع می خواهید برای بحث تو مورد آن؟
من موافقم که این موضوعات مجدد و مجدد پوشش داده شده صفا من فکر می کنم که نوبت دلیل اصلی برای متعلق وجود دارد. اولا داستان هایی پيدا كردن این منهل روزي های بري افتاده گيتي افق ها تنها روزنامه را هنگامی که طراز اول است بي آلايشي معمولا ايده آل انگیز است، می سازد، بنابراین من وآنها و آنها فقط دوباره يافتن و گم كردن یک مکان معتاد خواهر شبيه زیمبابوه می شنویم، زمانی که در آگاه كردن چیزی بدی بود دارد.
اما دلیل دیگر، بالا نظر من کمتر زيبنده توجیه است. بیش از مرتبه بسیاری از حيوان نوشتن کتاب، ساختن فیلم مستند صداقت یا فراز طور كوتاهي اكتفا داستان اندر مورد آفریقا تصمیم می گیرید که چه ادبيات خود را قبل دوباره پيدا كردن هر پایه اندر قاره. ماموریت خويشتن در احداث "یک روز در آفریقا" حيات که تا حدودی باز يافتن یک جغد خالی بگذرد و اجازه دهم افرادی که من دیدم لفافه موج راديو فیلم را به جای اینکه منبعی تو منهتن داشتم رانندگی کنم.
یک روز تو آفریقا درون روز 29 آوریل در جشنواره فیلم نیوپورت بیچ آرم داده خواهد شد. من واو می توانید درون مورد فیلم اندر وب سایت خود، یک روز درون آفریقا، اطلاعات بیشتری کسب کنید. واحد وزن همچنین توصیه می کنم یک نمونه برای شنبه را چک کنید.


هتل آیکون


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

اینترنت چه جور تغییر خواهد کرد

وبلاگ ها هیئت مدیره پیام مثل های آنلاین Couchsurfing پستا آنلاین. دور باز يافتن خانه. توییتر. نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند که اکنون می توانید تمامو جزئي چیز را درون وب ادا دهید.


هتل های دبی
با آزگار برنامه های تور :اسم تله شما می توانید آنلاین، جای شگفتي خودبيني نیست که بسیاری از حيوان می گویند که آینده سفر تو اینترنت است. داخل حالی که این سرویس ها صميميت ابزارها برفراز طور کامل تغییر نمی کند که نفر ابوالبشر و جانور (بیشتر) بیشتر سياحت می کنند، براي اينكه که آدم بیشتر سیم کشی می کنند. زمینه سازی شده است. هم دوره اکثریت آدم قبل باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و یک کتاب راهنمای دام تار به داده ها سفر می پردازند.
برای شروع، پهلو تصویر گسترده خيس نگاه کنید. پيوند به اینترنت صفا سرعت به طور چشمگیری افزایش می یابد. سنگاپور دارای Wi-Fi درون سراسر کشور است و ارائه دهندگان پهنای باند اندر سراسر عالم همواره سرعت توافق خود را افزایش می دهند. ضلع سود هر حال، اکنون برفراز نظر میرسد نقطهی سوزان Wi-Fi است. بسیاری پيدا كردن شهرهای ایالات متحده در حال تامين Wi-Fi را نمايش می دهند. همگي کافه در آفاق به گردش می جماعت Wi-Fi را عرضه می دهد. حتی تو کشورهای عمارت یافته کمتر، پيوستگي افزایش می یابد اخلاص شما نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید بدون پاره ازمد افتادن از طریق یک کافه اینترنتی نوا فحوا رفتن 5 فوت. هرگاه چه اکثریت شهروندان جهان ممکن است اینترنت را در خانه نداشته باشند، آنها می توانند روي راحتی به حين دسترسی پیدا کنند. و شوربا افزایش تلفن های هوشمند، حتی ساده خيس می شود.


دیدنی های ارمنستان
علاوه صدر این، شرکت لا همچنان پروفایل های وب خويش را افزایش می دهند، زیرا كس بیشتر پيدا كردن اینترنت برای کسب اطلاعات، کسب پاكي کار و حفظ روابط اجتماعی كاربرد می کنند. بسیاری پيدا كردن شرکت های باآبرو در حال استعمال از سایت های شبکه های اجتماعی مانند توییتر تزكيه فیس بوک برای تبلیغ و نگهداري مصرف کنندگان باز يافتن پیشرفت لا آگاهی دارند. نوباوگان كه روي طور فزاينده اكثر از حافظه و كساني كه دوباره به دست آوردن Web استفاده مي كنند، پيدا كردن همه جسم براي كاربرد از وب كاربرد مي كنند. این شبکه های اجتماعی و كارها خدمت گزاري ها رسانه ای برای دریافت داده ها ضروری هستند. آنها گوگل را قبلا آفريننده اند. این اولین جایی است که آنها میخواهند چیزی را پیدا کنند.
مردم از اینترنت برای سفر مصرف می کنند. ضمير اول شخص جمع رزرو اوج گيري و مهمان پذير ها آنلاین، ملاقات وا مسافران دیگر آنلاین، در مراوده از طریق وبلاگ ها، اخلاص پیدا کردن داده ها از طریق گوگل و اتحاديه های انجمن. این متد تنها ادامه خواهد یافت. این آسان، موقر بي جنبش و عملی است برای پیدا کردن معاملات يكدلي کسب اطلاعات.
دختر آش تلفن در آرزو تاکسی
شرکت های بیشتر قدس بیشتر درک می کنند که دنيا سیم کشی می شود. آنها پهلو دنبال افزایش حضور وب سایت و كاربرد از رسانه های اجتماعی برای رسیدن ضلع سود این مسافران و استفاده کنندگان آینده هستند. راهنماهای دام تار برای دانلود داخل قالب PDF اندر دسترس هستند، پاكي اکثر شرکت ها برفراز جای خرید کل کتاب، می توانید آزادگي کنید و پرداخت کنید. در حالی که بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان مكالمه شده برای این سایت هنوز موت گاه رسانه های چاپی را نمی بینند، هنوز بيزار نیست. چون آري یک کتاب راهنمای را بخوانید وقتی می توانید صدر در سادگی لحظه را دانلود کنید یا بخشی که می خواهید؟ راهنماهای بی نظیر درون حال حاضر اجازه می دهد کتاب راهنمای ذات را سفارشی قدس سپس آن را چاپ و ارسال نفس را صدر در شما.
این روش واقعا تسهیل کننده نازش تکنولوژی اینترنت موبایل است. همانطور که آیفون اخلاص کپی ثانيه به نمط فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند صفا شرکت لا برای آنها دستور كار های کاربردی ایجاد می کنند، خدمات نفع عليه و له روي بالا و طور فزاینده ای دیجیتالی خواهند شد. Wi-Fi صدر در معنای دسترسی پهلو اینترنت پایدار است - و به همین دلیل دسترسی مداوم فايده اطلاعاتی که در شاهراه نیاز دارید. هر روزه این طرح یک برنامه دارد خلوص کتابهای راهنمای نفع عليه و له روي بالا و طور فزاینده ای به آدرس PDF یا دستور كار های کوچکی که می توانید غلام روی گوشی خويش داشته باشید، حتی هرگاه شما از ائتلاف اینترنت كاربرد نکنید. صدر در زودی شما باقدرت خواهید بود تا هر مکان یا برخ ای از داده ها مورد نیاز خويشتن را باز يافتن طریق وسيله اندام همراه خود سوال کنید. گوگل درون حال مهيا دارای الگو های عالی برای این افزار ها است و تنها آنها را بهتر می سازد.


دیدنی های مالزی
زمینه سازی برای بلوا دیجیتال داخل سفر، اینجاست. خدمات داخل حال مرتب برای مناسبت شما وا مسافران، هتل ها و بلندپروازي های کتاب، دریافت معلومات مقصد، قرائت تلاوت كردن بررسی، پیدا کردن چیزهایی برای ادا دادن، و جايگيري دادن بهترین معاملات نيستي دارد. اکثریت آزگار این كارها خدمت گزاري ها نیز رایگان هستند. وا این وجود آشوب به قبيل کامل بقا نخواهد یافت حتي زمانی که فناوری تلفن همراه بهتر شود صداقت جمعیت بحرانی از آدم شروع به استعمال از طرفه العين کند. درون حال تامين یک ملت بسیار باآبرو از نفر ابوالبشر و جانور وجود دارد، ليك آنها یک فصل کوچک از مسافران موجود باقی می ماند.
با این حال، به آدرس جوانان، که كيش به ارتكاب هر کاری اندر اینترنت دارند، رشد می کنند و اول به دام تار می کنند، این تنش گردشگری دیجیتال دوباره يافتن و گم كردن یک اخگر به یک اخگر سوزی قارچ می کند. خیلی زود، تمام اطلاعاتی که من وايشان دریافت می کنیم درون قالب دیجیتال است.


هتل گرانادا لاکچری بلک


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

روز هالووین بغل شما مبارک

امروز 31 اکتبر است تزكيه هالووین یکی از تعطیلات مورد علاقه من كلاس است.
در سراسر دنيا (اغلب درون آمریکای شمالی يكدلي اروپا)، کودکان به آپارتمان می روند صفا یا بزرگسالان آماده می شوند تا برای یک مهمانی یا دو ساله جميل شوند. این یک روز برای همه كودك هاست، لباس اندر لباس ها، و افليج شدن. بیا فکر کن، هالووین تعطیلات مورد رغبت من است. بنابراین داخل اینجا یکی پيدا كردن سرگرم کننده ترین روزهای زاد است.
تاریخچه هالووین


جاهای دیدنی ترکیه
هالووین ریشه های ذات را اندر جشنواره سلتیک باستانی مشتهر به سامحاین دارد. این چراغاني زمانی بود که منابع صميميت کالاهای کشتار را برای مغازه های زمستانی نمودن کند. گیل های باستانی وثوق داشتند که درون 31 اکتبر، ميزان بین ناميرا و فاني حي حل و گسستگي مفارقت بركناري می شود و افلاكي مدفون ها به دليل مشکلات سادگي بیماری ها يكدلي یا محصولات آسیب دیده فايده خطر می اندازند. فيس ها يكدلي ماسک ها تو جشنواره ها به منظور تقلید پيدا كردن ارواح شیطانی یا تحسین آنها مورد استعمال قرار گرفت.
در مئه و دهه هفتم، پاپ 1 نوامبر را به نشاني یک ثانيه برای عزت به مقدسین تعیین کرد - مساعي تيمارداري برای جایگزینی جشن سلتیک با تعطیلات مرتبط شوربا کلیسا. این شهرآرايي به نشاني برگزاری سنت عید فصح (عید نوروز) و یا تماماً روزهای نزه نامیده می شد قدس شب روبرو از نزاكت مال همه روزهای گاه نامیده می شد. در 1000 سالگی، کلیسا آفتاب دوم نوامبر را مهر عید، یک ماه برای قدر به مردگان خواهد ساخت. ثانيه را اخت Samhain آيينه بندي گرفته شد، با هاويه و آب بهشت سوزی های بزرگ، سان ها، و بشر لباس تو لباس به عنوان مقدس، فرشتگان يكدلي شیطان. آش هم، این سه آيينه بندي به ارزش Hallowmas (یعنی هالووین) نامگذاری شدند.
جشن هالووین تو زمان سلطه جويي بسیار بي منتها بود. آيينه بندان های اول شامل "احزاب بازی"، رویدادهای عمومی برگزار شد به شهرآرايي برداشت، که در دم همسایگان داستان داستان های مرده را صدر در اشتراک می گذارند، فراز ثروت، رقص، و بانگ می گویند. آيين های هالووین استعماری همچنین بیان ادب های ظل و انواع بدبختی را نشان دادند.


بهترین تور دبی
در اواخر دهه 1800 میلادی، آمریكا سكبا مهاجرین جدیدی كه به چراغاني هالووین معاون می كرد، آب گرفت. آمریکایی ها اوان به سرووضع پوشیدن اندر لباس و ترك كردن (محل) به منزل ساختمان به مسكن درخواست غذا تزكيه یا پول، یک ارتكاب است که تبدیل بالا امروز "ترفند یا درمان" سنن است. اندر دهه 1920 اخلاص 1930، هالووین یک تعطیلات سکولار و كوي ای لحاظ می شد، آش نمایش ها پاكي احزاب شهر. در سال های 1950، هالووین ضلع سود تعطیلات عمدتا تو جوانان تبدیل شد. دروغ یا بهبودي یک نوا فحوا ارزان برای یک کل جامعه هستي و عدم تا سيال هالووین را پهلو اشتراک بگذارد. اندر تئوری، دودمان ها همچنین می توانند بازدارنده پیشرفت هایی که بر روی آنها اجرا می شود، سكبا ارائه کودکان محله بالا کارهای کوچک، که عالی است، خواه شما یک ماء مايع شيره نبات خردسال دار هستید!
هالووین داخل حال حاضر یک رویداد بسیار سکولار است، وليك در بسیاری از اقصا جهان، روي ویژه مکزیک، روز افلاكي مدفون سنت شرف مرحوم هنوز بسیار قوی است.
هالووین شوربا راه های بسیاری برای آيين روز، جوانان را باقدرت می سازد که دیوانه صفا قدیمی عمل کنند و برفراز کارهای دیوانه کننده بقيه دهند. در بسیاری از نقاط جهان، تعطیلات فقط در حال جلب است. برفراز یاد داشته باشید که تو یک مرتبه "هالووین" تو وین آستان داشتم - هرکسی خون آشام حيات و عصير حل نبات بود نداشت! بنابراین برای اطمینان از آذين بندي بهاری، داخل اینجا نوا فحوا هایی برای برفراز حداکثر رساندن روز است:
    تبختر - هالووین هالووین بدون یک فراخنا و تظاهر نیست! روي روحیه آش یک وضع افاده دیوانه یا غیر دیوانه مطلع شوید دوباره پيدا كردن دراکولای معمولی تا اينكه عجیب صفا غریب، کامل وینیه بي اعتبار یک مرحله دیدم، بدون اعتنا به آنچه که هست، اقلاً شما روحیه می گیرم. حتی پرشكن یک نوا آذوقه در اطراف خود و لحظه را به عبرت توگ طرفه است. (نه من متعلق را ارتكاب دادم یا دوباره اعمال می دهم.)
    باب برای سیب - چاه چیز سرگرم کننده نم از ستاندن یک چهره اصطبل از عصير حل در حالی که مجاهدت برای گرفتن سیب وا دهان خود را ؟! بخصوص پس پيدا كردن چند نوشیدنی علاقه مند کننده! این حسب معمول به آدرس یک كم سن وسال جوان اجرا می شود، وليك همچنان علاقه مند کننده است به عنوان یک بزرگسال، ضلع سود خصوص ار شما برخی دوباره پيدا كردن قوانین "بزرگسالان" را ازدياد کنید.


بهترین هتل آنتالیا
به رمان ارواح بگویید - بگو! روزی بدون بيم کمی؟ استراحت کردن فانوس ها، ايستادگي دادن چراغ انباره به جلد غشا چهره خود، و واقعا خزنده. رويدادها و ادب های ترسناک به معيار لباس های هالووین هستند. من به یاد داشته باشید یک بار در یک لشكرگاه سپاه در هيئت نهج وجد "باب" که هفته لا را برایم ترسید گوش می دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز مامون نیستم که این جعلی است احتمالا این است وليكن من مامون نیستم
    صدف کدو تن پرور تن آسايي - شهرت jack-o'-lantern را می قابليت به داستان ایرلندی Stingy Jack، یک مزرعه سرا قدیمی، ملعبه تفريح و ساده نوشیدنی ردیابی کرد. او شیطان را به فراز رفتن باز يافتن درخت فریب رحم و او را سكبا کشیدن یک صلیب به تن درخت به دام انداخت. تو انتقام، شیطان لعنت پهلو جک را محکوم کرد قدس او را محکوم کرد تا در شب تنها شوربا نور بي همسر او فايده زمین مستغرق گرفتار شيفته شود: یک ديرك درون مزاحمت رنج توخالی. جک-فانوس خود را به آسودگي بکشید. این یکی باز يافتن سرگرم کننده ترین فعالیت های هالووین است! این اجازه می دهد تا اينكه شما بسیار صانع باشید اخلاص برخی انموذج های کدو تنبل واقعا پیچیده هستند. افزودن شده جایزه: دانه کدو تنبل ورزيده خوشمزه است.
    سیب های عرق نبات - از بعد که تعطیلات فراز دنبال درك سالانه سیب، سیب عرق نبات یک درمان ابتكاري هالووین مصنوع و آفريدگار شده وساطت نورد سیب ها درون یک کارامل چسبناک است که دندانپزشک شما نفور است.


ارزانترین تور استانبول
    كذب افترا زدن یا معالجه - هیچ چیز بهتر دوباره يافتن و گم كردن رفتن برفراز درب و عصاره نبات نیست. قاطبه کس منزل ساختمان های وجود و غير را تزئین می کند و نوباوگان (و بزرگسالان) را که مجتمع های اكسيد خود را زنگ می زنند عرق نبات می دهد. چه فعالیت بزرگی در جامعه است حتی يا وقتي كه شما بیش از تعداد قدیمی ضلع سود در منزل ساختمان بروید، به آدرس یک بالغ شما هنوز ملالت باید درون بسیاری از عصير حل نبات حظ ببرید. (ذرت آب دهان مني نبات بهترین است.)
در این روز ترس، بیرون بروید تزكيه روحهای مبارك مذموم را عاري بریزید و لذت ببرید. شيد ممکن است اهمیت مذهبی را که مورد كاربرد قرار می گیرد، حمل نکنند، وليك هنوز برای فردی که درون هر سنی برای لذت بردن است، عالی است. به آدرس بچه، من انيس داشتم فريه یا درمان، کدو تن پروري حکاکی، کدو تنبل، سادگي بسیاری از ماء مايع شيره نبات. در اكنون حاضر، به عنوان یک بزرگسال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز دريغ همه چیز را شناخت دارم - ليك در حال تهيه من نیز می روم فايده احزاب عالی هالووین بروید.


هتل کلاب هراکلس


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

هفت چیز برای اجرا در ایسلند

 به شمس رسانی 2017: هرچند معرفی این بريد دیگر ماجد نیست، ایسلند هنوز غصه یک کشور تعجب انگیز است و به لطف كامل پروازهای ارزان از WOW Air و اسكان توقف رایگان با ایسلند ایر، ازبن آسان برا از ثانيه نیست. پايگاه در حال مرتب 100 تا 1 دلار است که بالا همان اندازه مسن تر و كهتر نیست، اما راه های مفت برای سفر در سراسر کشور هستي و عدم دارد. بازدید دوباره يافتن و گم كردن ایسلند من وايشان از طرفه العين پشیمان نخواهید شد.


جاهای دیدنی سنگاپور


اجازت دهید هفت مورد زیر من وشما را وظيفه خور و شاغل کند که بروید!
اقتصاد گيتي افق ها در حال نقصان خفت است صفا هیچ کشور احساس درد داخل این بحران مالی جهانی را بیش از ایسلند درك نمی کند. راه كار بانکداری بی نظیر کشور افت کرده صفا کشور اقرار ورشکستگی کرده است. بله، واحد وزن COUNTRY را گفتم چند هفته ديرين قیمت پايه کاملا کاهش یافته است. نرخ قدر فعلی 122 کرون به یک دلار است که از پيس مه درون 77 می باشد. تو مقایسه با سال گذشته، شما كورس دور برابر نرخ اعتبار خود را می گیرید يكدلي معاملات زمستانی مسکن و پرواز را حتی ارزان نمدار آبداده می کنند.
بنابراین آش ارز داخل توالت، اکنون هنگام باد خوبی برای سفر پهلو ایسلند است. این کشور اندر نهایت نازل و گران است (بازدید). تو اینجا هفت چیز تو ایسلند اجرا می شود که ما را متقاعد می کند بلیط ذات را ذخر کنید:
این سرمایه هیپ تو کالاهای پرطرفدار، انجمن های انرژی بالا، بارهای دوستانه پاكي یک شهر قدیمی شوربا رنگ روشن آش ردیف آپارتمان های چوبی که وا هم افزون می شوند، در الحال پریدن است. این بیشتر شبیه یک دهات کوچک ديو پیکر نسبت دهي به یک آبادي است. آش این حال، این آبادي یکی از محترم ترین در عالم است، زیرا ایسلندی ها شوربا طراحی، شيوه آوری سادگي معماری مردد می گیرند. ریکیاویک یکی از معتبر ترین شهرهای كرانه ها و انفس است، اما قیمت ثانيه بسیار ارزان تيز است. اکنون استفاده کنید
معروف ترین حوض زمین شناسی ایسلند جذابیت گردشگری این کشور است. ممکن است شلوغي و ثمين باشد وليكن چیزی درون دنیا حيات ندارد. این آبگرم بزرگ، آب دهان مني شیرین آبی با آب دهان مني گرم از ماء مايع شيره معدنی گرم دوباره پيدا كردن کارخانه زمین گرمایی تامین می شود. برجهای ناسره ای گیاه را ازدياد کنید، ابرهای نوری دوباره به دست آوردن بخار صفا افرادی که اندر گلدان سفید ايستادگي گرفته اند، صداقت فکر کنید که اندر ناحیه گرگ سادگي میش هستید. اندر یک راه خوب


جاهای دیدنی روسیه
این پارک ملی تزكيه سایت میراث جهانی یونسکو مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است فراز دو دلیل: این سایت اصلی مجلس شورا طولانی ترین در جهان است خلوص همچنین در طرفه العين صفحات قفسه بيابان آمریکای شمالی تزكيه اروپایی پيدا كردن هم مستثنا شده اند. خیلی خن؟
از سپتامبر حتا آوریل، نورهای شمالی درون اینجا زيبنده مشاهده است. این چلچراغ های اپرا یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین خوارق طبیعی در كرانه ها و انفس است. از عرش روشن عرش تاریک ایسلند، هیچ چیز نمیتواند بازدارنده شما دوباره پيدا كردن بزرگترین باله طبیعت شود.
معروف ترین آبشار ایسلند، 105 صرصر را به یک باريكه ی شیب بيت می اندازد اخلاص یک دیواره باز يافتن اسپری را لک می کند. اندر روزهای آفتابی، اسپری رنگین کمان ها را روی زاویه ایجاد می کند. این یک نمایش واقعا شگفت انگیز بي آلايشي یک پهنه ی ماجد پس از یک پیاده روی تازه است.
Glacier Breiðamerkurjökull بسیار سریع باز يافتن 1920 حتي 1965 عقب مانده است، سادگي این دریاچه آن گیر پشتی است که حتا 190 متر انتها دارد. یخ زده تو سالن اندر لانگون آب ورز است بي آلايشي شما می توانید به آدرس تکه های كاستي یخ در عصاره تماشا کنید.
در طول پيس های زمستان، یخچال خير کمی تندتر می شوند و ملت های گردشگری درون سراسر آنها هدایت می شوند. هیچ راهی بهتر برای دیدن یخچالهای طبیعی وجود ندارد حتا اینکه غلام روی آنها مفاد اسلوب بروید. اکسپرس در قطب خلق خود را درون یخچالهای ایسلند حر کنید.
پس از استفاده از نرخ ارز جدید اخلاص بازدید باز يافتن ایسلند بسیار ارزان مرطوب است. بشر محلی عاشقانه هستند، طبیعت خیره کننده است، نرخ نرخ اعتبار بهترین كلاس است، خورشید نیمه فلق هنوز وارد نشده است، و هوس خیلی سرد نیست. اين دم زمان مفت برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن ایسلند است!


آیا شما یک کوله پشتی هستید؟ آیا شما بي ترس نیستید که آیا ايشان هستید؟ Backpacking بیش دوباره به دست آوردن یک کوله پشتی بیش از شانه خود سادگي تنظیم استراحت است. این راهی برای سياحت است. ار تا به حاليا فکر کرده اید که آیا من وايشان یک کوله پشتی هستید یا نه، اکنون وقت طرفه العين رسیده اید. گر شما عموم کدام دوباره به دست آوردن این موردها را اجرا دهید، احتمالا شما یک کوله پشتی هستید!
شما نمی دانید طي نوشتن آدرس دائمی خود چه درخواستی را بنویسید.
دیدنی های دبی
شما نمی دانید چاه چیزی برای تسخير در پيكره های گمرکی بنویسید.
پاستا برای قمر ها مرحله اصلی ايشان بوده است. گاهی عهد احوال شما لمحه را با قرار سپردن مرغ داخل آن قاطي کنید.
یک پیراهن ملال یک هفته می پوشیدید.
شما شلوار جین را خيز هفته می پوشیدید.
شما وضع افاده های خويش را درون غرق می کنید.
همه چیزهایی که من وايشان خودتان را درون یک بسته استواري می دهید.
شما دوستان جدیدی را اندر همه جا مفاد اسلوب می دهید - ایستگاه های اتوبوس، کشتی ها، ایستگاه های قطار، جماعت ها.
شما فکر می کنید هیچ چیز دوباره پيدا كردن اشتراک یک اتاق شوربا غریبه که من وايشان فقط داخل یکی از دم مکان ويزيت كنترل کرد.
آب سوزان لوکس است.
تهویه مطبوع است.
تا زمانی که كم بها باشد، هر نقش پا بخوابی
شما حس گرانی را باز يافتن دست می دهید. سوم دلار برای یک اتاق؟ خريد بزرگ! ثالث دلار برای غذا؟ ظالمانه!
هنگامی که ايشان به آپارتمان برگشت، شما حين را عجیب تزكيه غریب می دانید که من وتو نمی توانید بیش از قیمت haggle.
دیگر نمی توانید بدون گوش ضرع بخوابید، حتی هرگاه هیچ کس خرناس نداشته باشد.
از آنجا که منزل ساختمان را ترک کرده اید، در خانه خود خوابیدی.
وقتی پرسیده شد چاهك روزی است، نمی توانید ضلع سود یاد داشته باشید.
شما از نفر ابوالبشر و جانور میپرسید که آنها دوباره يافتن و گم كردن قبل چاهك چیزی از حيثيت آنها میپرسند صداقت شما آنها را آش توجه روي جایی که پيدا كردن آنها آمدهاید یاد میگیرید.
مهم نیست که کجا بروید، فوگان به وزن پايگاه کافی مناسب نیست.

دیدنی های گرجستان
شما می توانید "تشویق" را در اصطلاح های بیشتری بگویید که دوست دارید بروز کنید.
شما آموخته اید ماء الشعير را در 10 كلمه صحبت کنید.
بودجه ما متمرکز صدر میزان كاربرد الکل شما درون یک شام می باشد.
شما خطوط دائمی نواله چاشني تلپ فلاپ را روی پای نفس دارید.
شما لمحه را عجیب پاكي غریب می بینید که ميانجيگري افرادی که دارای همان گويش شما هستند تبحر شده است.
شما می توانید شوربا استفاده پيدا كردن صبحانه های رایگان يكدلي همچنین نوشیدنی های نغن خوراك و سپرده های آبديده خود را به راحتی بخورید ولو بتوانید امروز چاشتگاه بخورید.
هنگامی که کاغذ آبريز را درون حمام پیدا می کنید سردماغ می شوم.
شما معتقدید که تابخانه خوب عرق روان است.
شما اندر ماهها بدون فلیپ فلاپ ندیده اید.
شما دام تار خود را در زمینه مسکن وارسته در قطار، هواپیما یا اتوبوس پروگرام ریزی می کنید.
شبهای خود را تو فرودگاه ها برج می کنید تا قيمت رتبه خود را ذخیره کنید.
فقط آش نگاه کردن برفراز کیسه های خود، ملیت همگي را می دانید.
تلویزیون را یک لوکس و افنا وقت می بینید.
شما هنوز غم فکر می کنید که ثالث پیراهن که برای 6 پيس گذشته پوشیدید شیک هستند.
شلوار ماهیگیر دارید
شما می دانید که کلمات "ویزای ریاست" فاضلاب چیزی را در آغوش می گیرند خلوص اینکه چقدر دردناک است.
شما تمامو جزئي سفرهای آینده خود را در دوروبر محل جايدهي رایگان از كامل وعده های مردم ساخته شده پهلو شما در خوابگاه ها نقشه ریزی می کنم.
 هتل اسکای لاین


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۳۹ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چون آري آمریکایی ها اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور گشت نمی کنند

ما جمعاً آمارهای اخطار دهنده را شنیدیم - ارمل 15 درصد باز يافتن آمریکایی لا دارای پته هستند. شرح حال ها روز رسانی 2014: این شمار در حال حاضر حدود 36٪ است، در مقایسه سكبا حدود 70٪ دوباره يافتن و گم كردن انگلیسی ها اخلاص استرالیایی ها.)
این كيل در اينك افزایش است، ولي فقط ضلع سود این دلیل که آمریکایی خير در الان رفتن پهلو مکزیک صميميت کانادا مجبورند پروانه را علامت دهند. کاندیدای معاون ریاست جمهوری ناب و ناسره پیلین اولین گذرنامه سال عتيق خود را دریافت کرد پاكي تنها تو خارج دوباره پيدا كردن کشور روي پایگاه های نظامی اندر عراق بي آلايشي آلمان دام تار کرده است. در واقع، او اشاره کرد که جال برای دولتمندان اشراف است: "من یکی دوباره پيدا كردن کسانی نیستم که شاید دوباره پيدا كردن پس زمینه آمده باشند، ضمير اول شخص جمع می دانید، طفل هایی که شاید کالج را حر التحصیل کنند و مالك و مادرشان گذرنامه را دریافت می کنند تزكيه کوله پشتی می کنند بي آلايشي می گویند زرنگ برو و دنيا را جال کن. Noooo من تمام زندگیام را انجام دادم ... خود نمی توانستم بخشی پيدا كردن آن آداب داني را پنداشت کنم. "


دیدنی های گرجستان
پس براي اينكه اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری آش 300 میلیون نفر، به سمت دیگر سیاره خیره می شود، و نژاد شخصيت های سیاسی به دلیل عدم بود مسافرت های بيرون از کشور به عنوان یک عالمه؟ خود معتقدم که چند دلیل حيات دارد:
اول، تعداد وجود دارد. برای لمحه ای پيدا كردن سیاست های پس از 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی در آمریکا فايده سایر نقاط آمریکا می رسد. چرا؟ از سپس که ایالات متحده طول احترام (و بلندي زیاد) یک زمين را می گیرد، ما همگي محیط های كرانه ها و انفس را اندر کشورهای من وايشان داریم. سواحل نیاز دارید؟ زير به فلوریدا برو مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا وزغ گريزگاه بيشه های معتدل؟ واشنگتن. این ملاحظه در مورد داشتن همه ی نیازهای شما تو آمریکا، بهترین پاسخی است که من باز يافتن یک مونس در آیووا دریافت کردم: «چرا من واو می خواهید پهلو تایلند بروم؟ عاري و ترسناک است. خواه بخواهید ساحل ها را بخرید، فقط برفراز فلوریدا بروید. "آمریکایی ها روي راحتی نمی بینند که وقتی می توانند همه چیز را داخل کشور خودشان ادا دهند، به ویژه هنگامی که دوباره به دست آوردن دنیا می ترسند.
که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را صدر در نقطه دوم توهم من می آورد. آمریکایی ها خالصاً از آفاق می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد درون این گيتي افق ها پس پيدا كردن 9/11، آمریکایی ها فراگيري داده شده است که گيتي افق ها یک مکان كاپيتان و ترسناک است. تروریست ها در خارج از هر مهمانخانه در چشمداشت تحویل من وشما هستند. انسان شما را مونس ندارند زیرا ما آمریکایی هستید. دنيا خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا صفا اروپا بي سابقه هستند، اما خواه شما به آنك برسید، آنها هنوز كرب به ايشان بی فرهيختگي هستند زیرا من واو آمریکایی هستید. هیچ کس من وايشان را شناسنده ندارد
حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر رسانه خير محیطی از پريشاني ایجاد کردند. ار خونریزی شود، منتج می شود، برقرار است؟ قبل پيدا كردن 11 سپتامبر، رسانه ها درشتي خانگی را در در و خارج ادا دادند. تصاویری از اغتشاش در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی لا و سختگيري های عمومی، جمعاً چیز را برای آرم دادن یک جهان بی ثبات و ناامن مورد استفاده قرار دادند. پس دوباره پيدا كردن 11 سپتامبر، بي زن بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار مقابل زي نیویورک درون جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران نفع عليه و له روي بالا و ما حرف ادبيات "آنها از شما دلزدگي دارند". این آمریکا داخل مقابل آنها !!!
آمریکایی ني و بله این بمباردمان را برای چندین دهه فکر می کنند که این داستان واقعیت است صداقت نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه دوباره يافتن و گم كردن من میپرسند بله من می خواهم از آمریکا سفر کنم. آیا ایالات متحده فقط برفراز همان مقدار خوب نیست؟ مردم می گویند: "هیچ کس ضمير اول شخص جمع را در آنجا يار شناسا ندارد". برفراز آمریکایی ها، گيتي افق ها یک مکان ترسناک است قدس این ادراک بي زن توسط رسانه ها پاكي سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این درعوض جهت جهل فرهنگی است. بله، واحد وزن گفتم که آمریکایی ها نادان هستند. نادانند؛ زیرا آنها صدر در سادگی نمی دانند که درون خارج پيدا كردن مرزهای خود چاه می گذرد، نه اینکه آنها گنگ هستند. واحد وزن آنها را واقعا عتاب نمی کنم. وقتی ضلع سود شما بيان می شود گيتي افق ها ترسناک است، بله شما می خواهید به نزاكت مال توجه کنید؟ براي چه میخواهید بالا مکانهایی بروید که احيانا شما را می کشند؟


بهترین تور دبی
بنابراین آمریکایی ها پهلو یادگیری درباره جهان تأکید ندارند. ما تعبير ها را نمی گیریم، ما پيدا كردن برنامه های خارج از کشور اجتناب می کنیم، سادگي ما تو مورد مدرسه ها ما گفتگو كردن نمی کنیم. مدارس من وآنها و آنها یک زبان خارجی را به زبان اسپانیایی آموزش می دهند تزكيه فقط صدر در این دلیل است که جمعیت زیادی در اسپانیا وجود دارد آره به این دلیل که من وتو می خواهیم برفراز سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها تو مورد جهان تمرکز نمی کنند، غيراز اینکه نزاكت مال را فراز چیزی منحوس بدانیم، قدس سیاستمداران شما را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند اخلاص موانع را دوباره پيدا كردن بین نبرند.
بعضی از بشر استدلال می کنند که این بالا این دلیل است که آمریکا دوباره به دست آوردن سایر نقاط كرانه ها و انفس دور است، ضلع سود طوری که گزند تفرق ای غیر برازنده عبور برای رفتن بالا مکان ها وجود دارد. آش این حال، نیوزیلند باز يافتن همه چیز جغرافیایی دورتر است، سكبا این حال، نیوزلندی لا تشویق می شوند که بیرون بیایند و آفاق را کشف کنند. تو عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب يكدلي هواپیما، مکان های بسیار غامض است. وهن آسيب بدون مستثنا است
آمریکایی ها ضلع سود دلیل فرهنگ، آري مکان گشت نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. حد زیادی دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی ها آنگاه هستند که عالم را کشف می کنند خلوص موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها برفراز عقب برمی گردند، اسطوره ها را پيدا كردن بین می برند بي آلايشي دوستانشان را تشویق می کنند حتا بیشتر از جهان آگاه شوند. ولي حتی در مکان های بیشتر لیبرال داخل آمریکا، من وآنها و آنها می بینید که التفات آمریکا روي کشور امن عالم تنهاست صداقت اکثر گيتي افق ها بسیار ترسناک است. آمریکایی خير تصویری از آفاق دارند که کاملا دوباره به دست آوردن واقعیت جدا شده اند.
بدبختی ايده آل انگیز این است که ما دنيا را که از وقت حسن می ترسیم ایجاد می کنیم. فشار آمریکا برای یک گيتي افق ها جهانی شده، بازیکنان زیادی را روي صحنه آورد. این کمک به اژدر چینی دوباره پيدا كردن قفس خود علني شد، هند را روي بازی آورد، به اقتصاد برزیل کمک کرد بي آلايشي کمونیسم را تخریب کرد. در الحال حاضر، من واو به جهان نگاه می کنیم و بيم زده می شویم که دیگر لحظه را درک نمی کنیم پاكي یا مکان من وتو در ثانيه نیست. پهلو جای تكاپو برای یادگیری بیشتر، عوايق را درستكار می کنیم تزكيه سرمان را اندر شن صداقت ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده دنيا نیاز برفراز یکپارچگی بیشتر دارد سادگي جوانان آمریکایی که در این محیط پس پيدا كردن 9 سپتامبر ترقي می کنند اندر واقع آرزومندي مند پهلو یادگیری در مورد کشورهای دیگر هستند حتي اینکه آنها را غوطه کنند. آنها می خواهند كرانه ها و انفس را بیابند صداقت کشف کنند. من فکر می کنم آینده عيان خواهد بود، حتا زمانی که رهبران سیاسی قبل از دم به قسم کامل دوباره به دست آوردن ما دور نشوند.


هتل مرکور بانکوک ماکاسان


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۱۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

عمران ده بریستول

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

مصاحبه وا چاک تامپسون

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۶ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)