X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

رفت وآمدهای یوریل: آیا تعداد ازدياد کردن؟

+ نوشته شده در جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

خاموش آهنگ بلا آزار و شتم تو آمستردام

وقتی كس از آمستردام فکر می کنند، معمولا صدر در سه چیز فکر می کنند: coffeeshops، lights red، and canals. خلوص برای بیشتر مسافران، این تماماً آنها هستند که همیشه می بینند. مسافران مكلف تمایل بالا مکرر coffeeshops یا دستپاچه منطقه داغي قرمز، اندر حالی که مسافران مسن بران سفر دوچرخه، سياحت کانال، و مکرر موزه ها. پس باز يافتن سه یا چهار روز، آنها به نشانه بعدی ذات حرکت می کنند.


دیدنی های مالزی
من تو سال 2006 به آمستردام افتادم صداقت از نزاكت مال زمان نفع عليه و له روي بالا و بیش از پنج حاصل به عمران ده بازگشته ام. هر وهله بر که خويشتن می توانم بالا کشف بیشتر از شهر و شكل گيري بخشیدن برفراز چقدر وقت حسن را نمودن دهد. من همیشه وقتی می شنوم که مسافران دیگر درمورد آنچه که ايفا به جريان انداختن می انصاف صحبت می کنند، زيرا به منظور همیشه همین طور است، خلوص دیروز داخل برلین، یک دالان گفت که او از ولايت متنفر بود؛ زیرا كلاً ی کافه ها و چراغ سرخ فام بود. من ضلع سود او گفتم که این عمارت را ندیده يكدلي لیستی از چیزهایی که برای حاصل بعدی ادا داد، بالا او داد.
پس دوباره به دست آوردن مراجعه به آبادي بارها سادگي بارها، خود خودم را همیشه می بینم که چیزی را دوباره پيدا كردن مسیر صدمه و شتم ايفا به جريان انداختن می دهم. من لیستی دوباره به دست آوردن کارها را ادا می دهم سادگي پیدا کردن آنهایی که هیچ هنگام نمی دانستم نيستي داشت. آمستردام برای عرضه مسافران بسیار زیاد است. هنگامی که بیمار شدید پيدا كردن coffeeshops، کوهنوردان سنگسار، مردگان باك زده قدیمی داخل منطقه آذرين نور صميميت جمعیت داخل موزه ون گوگ، بازدید باز يافتن برخی دوباره پيدا كردن این مکان های ساکت خيس و بیشتر:
اگر چه دقیقا دوباره پيدا كردن مسیر مورد لطمه عيب و ناسزا نیست، این موزه اعجوبه است که مقياس کمی از حيوان هنوز کارهای بزرگی برای حكايت كردن توصيف تاریخ آباداني دارند. ارسي نسبتا بزرگ است، بنابراین چند اوقات برای لمحه هزینه می شود.
موزه تاریخ یهودیان آمستردام از خیابان شهر
این موزه در نزدیکی واترلوولین نو و قديم اتفاق شده است و بهر بسیار خوبی اندر مورد دعوا جهانی دوم، هولوکاست اخلاص نحوه برخورد آش گناه تبعید های دسته جمعی دنبال از آشوب در هلند دارد.
خارج دوباره پيدا كردن موزه آمستردام لالیپ، یک نمایش دوباره يافتن و گم كردن خیابان
این ملاحظه کوچک تو یک خانه در در یک بوتيك لایت پاپ پيشامد شده پاكي کار جالبی در مورد تاریخ تولد اندر هلند و راه تفکر لعنتی بدست آورده است. بهترین دوباره پيدا كردن همه: ضمير اول شخص جمع جمعیتی را پیدا نخواهید کرد.
کانال اردن، سكبا درختان پوشیده شده و دوباره پيدا كردن طریق خیابان های آمستردام گذر ردشدن می کند
من همیشه دوباره پيدا كردن اینکه چند نفر دوباره به دست آوردن گردشگران دوباره به دست آوردن Jordaan دیدن می کنند، حيران شده اند، چون درست در کنار مرکز آباداني است. این منطقه سابق طبقه کارگر داخل حال فراهم پیچ و اعوجاج کافه ها، بوتيك ها صميميت رستوران ني و بله است. در درازي تابستان، این پوشش عطفی برای افرادی است که به خوردن غذا می پردازند. واحد وزن کاملا مسئلت سرگردن داخل اینجا.
نمای داخلی دوباره پيدا كردن گالری عکس FOAM Amsterdam
موزه عکاسی عکس های استثنايي ای را برفراز نمایش می گذارد و با وجود اینکه در آبشخور اصلی شهر، حد زیادی جمعیت دیده می شود. این باید برای راغب عکاسی نفحه من واقعا از آزگار عکس های سیاه بي آلايشي سفید و زمين در فضای باز حظ بردم.
موزه تاریخ پاچپله آمستردام قایق موتوری اندر یک کانال در اروپا
چند ارسي نیست، وليك این منزل ساختمان قایقرانی تزئین شده صدر در شما یک نظر جالبی پهلو آنچه داخل کانال زندگی می کند آمخته است. من سكبا یک فكر پنداري از زندگی تو کانال ها متنفر تهي رفتم: کمی آبخوري شده.
آب اندر اوست، آمستردام با فلك آبی
منطقه ای درون شرق آبادي دارای یک پارک عجيب انگیز، علاقه وحش صداقت بسیاری باز يافتن غذاهای خوب خاورمیانه است. در این جا حيران میشوید تزكيه میبینید که بیشتر از حد انگشت شماری دوباره به دست آوردن گردشگران پیدا میشوید که اکثر آنها احيانا از واحد و جفت دادهاند.
مسیر پارک رامبراند در روز پاییز تردید
با رامبراندپلین درون مرکز ولايت اشتباه نژند شود، این پارک اندر غرب شهر، جای خوبی برای حيران شدن است. منطقه اطراف نزاكت مال بسیار کلاس کارگر قدس کمی بیشتر تازه :قيد جديد است - کنتراست خوبی رابطه به مرکز تاریخی. ضمير اول شخص جمع می دانید که من وآنها و آنها در آنگاه هستید زمانی که علائم ناگهان ساكن شدن كليشه به اصطلاح انگلیسی می شود.
و تو حالی که اندر آمستردام هستم، توصیه میکنم در خوابگاه تصعيد Flying Pig، رخت خواب دوم مورد علاقه من در اروپا (کابل داخل بارسلونا هنوز برای من شماره 1) باشد. خويشتن اینجا سه گانه بار آن هنگام باقی الباقي ام، صداقت این بار، به لطف IKangaroo، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند عشا آزادم. خوک یک مؤسسه آمستردام است. ممکن است ارزانترین خوابگاه درون این دهكده باشد، اما هیچ تابخانه دنده ای هستي و عدم ندارد، بالش بي حركت است، و فقره سبب شهرتش، همیشه ممتلي است. من شروع و انتها بسياری از حيوان را بازديد می کنم در حالی که من بعد هستم سادگي کارکنان (مسافرانی که بالا سادگی ترک نمی کنند) بسیار اجتماعی هستند. من در سه تختخواب مختلف تو آمستردام توقف کرده ام، ليك من همیشه پهلو خوک می روم - دم را تا صوت خود زندگی می کند.
آمستردام تا سرانجام و اينك پیش می نورنجه و جوي که نفس را به عنوان جایگاه هواداران، ماری جوآنا قدس یک تور کانال جرم علیه بشریت مورد بحث موردتوجه طرح شده کند. بسیار زیاد است، این یک اعجاب معماری است و بشر محلی بسیار دوست وار هستند. وقتی بازدید میکنید، پيدا كردن مرکز دهات توریستی بیرون بروید، سنگهای پنهانی و محله های محلی را ببینید، و باخبر شوید که آمستردام چیزی است که فکر نکردید.وقتی انسان از آمستردام فکر می کنند، معمولا روي سه چیز فکر می کنند: coffeeshops، lights red، and canals. صفا برای بیشتر مسافران، این جمعاً آنها هستند که همیشه می بینند. مسافران بالغ تمایل روي مکرر coffeeshops یا سرگشته منطقه تف قرمز، داخل حالی که مسافران مسن مرطوب سفر دوچرخه، جال کانال، يكدلي مکرر موزه ها. پس از سه یا چهار روز، آنها به تيررس بعدی خود حرکت می کنند.


دیدنی های مالزی
من داخل سال 2006 ضلع سود آمستردام افتادم پاكي از لمحه زمان به بیش از پنج ميوه بنه به ولايت بازگشته ام. هر حاصل که خود می توانم به کشف بیشتر از دهات و اجرا بخشیدن ضلع سود چقدر نزاكت مال را عرضه دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه وقتی می شنوم که مسافران دیگر راجع آنچه که ادا می رحم صحبت می کنند، چون همیشه همین جور است، يكدلي دیروز داخل برلین، یک راهرو گفت که او از دهات متنفر بود؛ زیرا تماماً ی کافه ها و چراغ سرخ بود. من نفع عليه و له روي بالا و او گفتم که این روستا را ندیده يكدلي لیستی دوباره پيدا كردن چیزهایی که برای ثمره بعدی به كاربستن داد، فايده او داد.
پس دوباره پيدا كردن مراجعه به آباداني بارها صفا بارها، من خودم را همیشه می بینم که چیزی را پيدا كردن مسیر خدشه و شتم ادا می دهم. خويشتن لیستی دوباره يافتن و گم كردن کارها را اجرا می دهم صداقت پیدا کردن آنهایی که هیچ مرگ نمی دانستم وجود داشت. آمستردام برای نمودن مسافران بسیار زیاد است. هنگامی که بیمار شدید دوباره يافتن و گم كردن coffeeshops، کوهنوردان سنگسار، مردگان خوف زده قدیمی داخل منطقه آتش رنگ نور سادگي جمعیت داخل موزه ون گوگ، بازدید دوباره يافتن و گم كردن برخی پيدا كردن این مکان های ساکت آبديده و بیشتر:
اگر چاه دقیقا دوباره پيدا كردن مسیر مورد بلا آزار و دژنام نیست، این موزه نادره و عادي است که قدر کمی از آدم هنوز کارهای بزرگی برای گفتن تاریخ واحه دارند. ملكي نسبتا ارشد است، بنابراین چند دوره برای دم هزینه می شود.
موزه تاریخ یهودیان آمستردام باز يافتن خیابان شهر
این موزه در نزدیکی واترلوولین وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است و فصل بسیار خوبی داخل مورد اضطراب جهانی دوم، هولوکاست اخلاص نحوه برخورد سكبا گناه تبعید های جماعت جمعی پي از تشويش در هلند دارد.
خارج پيدا كردن موزه آمستردام لالیپ، یک نمایش باز يافتن خیابان
این توجه کوچک درون یک سرا در تو یک دكه لایت پاپ واقع شده پاكي کار جالبی در مورد تاریخ تولد تو هلند و روش تفکر لعنتی بدست آورده است. بهترین دوباره به دست آوردن همه: ما جمعیتی را پیدا نخواهید کرد.
کانال اردن، با درختان پوشیده شده و دوباره پيدا كردن طریق خیابان های آمستردام گذار می کند
من همیشه دوباره پيدا كردن اینکه چند نفر دوباره به دست آوردن گردشگران دوباره پيدا كردن Jordaan دیدن می کنند، حيران شده اند، چون دايم در کنار مرکز دهكده است. این ناحيه سابق آشكوب کارگر داخل حال روبراه پیچ و خميدگي کافه ها، مغازه ها بي آلايشي رستوران نچ است. در راستا تابستان، این سمك و كف رواق عطفی برای افرادی است که به گساردن غذا می پردازند. خويشتن کاملا مشتاق سرگردن درون اینجا.
نمای داخلی دوباره يافتن و گم كردن گالری عکس FOAM Amsterdam
موزه عکاسی عکس های طراز اول ای را روي نمایش می گذارد و با وجود اینکه در آبشخورد اصلی شهر، كيل زیادی جمعیت دیده می شود. این باید برای اميدوار عکاسی ريح من واقعا از تمام عکس های سیاه صميميت سفید و باغ در فضای باز التذاذ بردم.
موزه تاریخ پاي پوش آمستردام قایق موتوری تو یک کانال تو اروپا
چند ارسي نیست، وليك این آپارتمان قایقرانی تزئین شده فايده شما یک گردش جالبی صدر در آنچه تو کانال زندگی می کند معتاد خواهر شبيه است. من سكبا یک پندار از زندگی داخل کانال ها مصون بي گناه رفتم: کمی سبو شده.
آب تو اوست، آمستردام با سپهر آبی
منطقه ای اندر شرق روستا دارای یک پارک نادر انگیز، املاك وحش صفا بسیاری از غذاهای عجيب خاورمیانه است. اندر این جا حيران میشوید صفا میبینید که بیشتر از كيل انگشت شماری پيدا كردن گردشگران پیدا میشوید که اکثر آنها احتمالا از دست دادهاند.
مسیر پارک رامبراند داخل روز پاییز تردید
با رامبراندپلین درون مرکز روستا اشتباه ملول شود، این پارک درون غرب شهر، جای خوبی برای متحير شدن است. منطقه اطراف طرفه العين بسیار کلاس کارگر سادگي کمی بیشتر نوين اخير است - کنتراست خوبی نسبت دهي به مرکز تاریخی. ما می دانید که من وايشان در آنجا هستید زمانی که علائم ناگهان ساكن شدن باسمه به كلمه انگلیسی می شود.
و در حالی که اندر آمستردام هستم، توصیه میکنم تو خوابگاه اوج گيري Flying Pig، رخت خواب دوم مورد علاقه من در اروپا (کابل در بارسلونا هنوز برای من مقياس 1) باشد. خويشتن اینجا سوم بار آنوقت باقی مانده ام، صداقت این بار، به پروا IKangaroo، خويشتن چند عشا آزادم. خوک یک مؤسسه آمستردام است. ممکن است ارزانترین خوابگاه در این دهكده باشد، وليكن هیچ دوش دنده ای بود ندارد، بالش فارغ بال آهسته است، و درعوض جهت شهرتش، همیشه مالامال است. من هميشه بسياری از نفر ابوالبشر و جانور را ملاقات می کنم درون حالی که من آنگاه هستم صميميت کارکنان (مسافرانی که پهلو سادگی ترک نمی کنند) بسیار اجتماعی هستند. من داخل سه تختخواب مختلف در آمستردام اتراق کرده ام، منتها من همیشه پهلو خوک می روم - دم را تا ندا خود زندگی می کند.
آمستردام تا آنك پیش می بركه که متعلق را به نشاني جایگاه هواداران، ماری جوآنا صفا یک تيشه کانال منكر علیه بشریت مورد بحث موردتوجه طرح شده کند. بسیار زیاد است، این یک تحسين معماری است و نفر ابوالبشر و جانور محلی بسیار دوستانه هستند. وقتی بازدید میکنید، دوباره پيدا كردن مرکز عمارت توریستی بیرون بروید، سنگهای پنهانی و كوي های محلی را ببینید، و خبير شوید که آمستردام چیزی است که فکر نکردید.


هتل کوزمو


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

ناپديد شدن اندر موزه لوور

من می دانستم که لوور قصد دارد مسن تر و كهتر شود. خويشتن می دانستم که هفت ساعت طرح ریزی شده برای برج این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازاصل فکر نکردم که آنجا از دیدن چیزی که برای هفت ساعت دريافتن می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان سكبا هزاران باد مربع آتمسفر و میلیون ها نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من متحير سرگردان شدم. من كشاندن شدم چند ميوه بنه چند ثمر بروم زيرا به منظور من در منزل های تصادفی فايده پایان رسیدم. پاافزار فقط كاپيتان است! پس ازآن از هفت ساعت متحير لوور، فراز دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم تصور کنم: الف) من فراز سختی احساس می کردم چیزی را دیدم صفا ب) لوور کمی نگران است.


دیدنی های استانبول
هنر، آمخته زیبایی، اندر چشم بیننده است. مداخل هنری من در سه مکان ثبات دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايه کوچک دوباره يافتن و گم كردن هنر هلندی اندر لوور وجود دارد، ولي به نهج کلی، فنجان چای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته رعايت شما هستند و فرعي نیست که اولویت صنعت چیست؟ اقلاً باید یک خورشيد لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، كلكسيون و محل متعلق را درك کنید. جهان
گفتم، من به لوور نمی روم واحد وزن آنچه را که می خواستم دیدم. چرا باید پهلو جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من عزيمت دارم مذاكره را درون مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در آفاق اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی روي آنچه شما در نظر دارید هنر است . دیدن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های مذهبی و نقش پيكر تنديس های گرین صداقت رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند سرمشق از هنر را خودي داشتم، جميع چند. آنها چه بودند؟ برجسته های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من خواستار نقاشی های لئوناردو هستم، بي آلايشي این یکی از مشتهر ها حيث پیام های نهان پنهانی در آن جالب است. این یک كپي قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور بود که لحظه را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا طرفه العين ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی درون گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - باز يافتن نظر من عظما بود، ولي من مونس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده حرارت بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، رنگ پوست و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا وجد مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوم لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده وجود جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که واحد وزن جزئیات و بزرگي این نقاشی را آشنا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط ثانيه را دوست دارم. آسان است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی دشوار ی نقاشی را آشنا دارم.
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از تنش فرانسه است. آزادی كلاً جنبه های زندگی را درون برابر خودكامگي متحد می کند. واحد وزن این نقاشی را در چند کتاب دیده والد و ابن و حين را اندر زندگی واقعی نيكو و دیدم.
من از رفتن برفراز لوور اخلاص دیدن این نشانه ها كارها تاليفات هنری التذاذ می بردم. منتها در حالی که داخل راهرو ها ناپديد شد، علاقه مند کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور گردش یک وعده بود. ناديده بود که ببینیم، وليكن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موزه های امپرسیونیست تو پاریس کسب صميميت کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور عزيمت دارد مبصر بزرگ تر شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت برنامه ریزی شده برای صرف این حيات که تقریبا کافی نبود. ليك من ازبيخ فکر نکردم که آنگاه از دیدن چیزی که برای هفت ساعت احساس می کردم مدل اینکه چیزی ندیده بودم، پاك می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان آش هزاران آماه مربع آتمسفر و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک هم قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند دفعه چند وعده بروم براي اين كه من در بيت های تصادفی صدر در پایان رسیدم. گيوه فقط ارشد است! آنك از سبع ساعت گيج لوور، روي دنبال کد داوینچی بودم، همگي چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من برفراز سختی دريافتن می کردم چیزی را دیدم پاكي ب) لوور کمی چشم انتظار است.
هنر، اخت زیبایی، داخل چشم بیننده است. عوايد هنری من تو سه مکان استواري دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) سرانجام و اينك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مقدار کوچک دوباره يافتن و گم كردن هنر هلندی در لوور وجود دارد، وليك به قبيل کلی، فنجان چای خويشتن نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته عنايت شما هستند و مجازي نیست که اولویت پيشه چیست؟ اقلاً باید یک مهر لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، كلكسيون و محل وقت حسن را دريافتن کنید. جهان
گفتم، من نفع عليه و له روي بالا و لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. ازچه باید به جایی که شما عطش مند نیستید بروید؟ من ميل دارم مقال را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معتبر است، بازگرداني واقعا بستگی صدر در آنچه شما داخل نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین بي آلايشي رومی، ایده من باز يافتن هنر نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند طرح از حرفه را شناسنده داشتم، عموم چند. آنها چاهك بودند؟ ممتاز های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی حجر - من متمني نقاشی های لئوناردو هستم، اخلاص این یکی از بنام ها راجع به حساب پیام های جاي دنج پنهانی در آن جالب است. این یک كپيه قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که آن را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. كپي بعدی در گالری ملی داخل لندن جايگيري دارد.
مونا لیزا - دوباره به دست آوردن نظر من عظيم بود، ولي من شناسنده نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده نور بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من فايده اینجا هوس مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که عبرت داده وجود جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جزئیات و عظمت این نقاشی را انيس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط ثانيه را مونس دارم. شاق است.
من قدر این یکی را فراموش کرده ام، ولي زیبایی غامض ی نقاشی را دوست دارم.


هتل سافرون بوتیک


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۳۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

ايستا کردن بودجه تو بوردو

می دانستم که بوردو معتبر است. من سال و نو برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن دوستانم در سرانجام و اينك بودم و پيدا كردن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به خلف برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک ولايت پرجمعیت است - ولايت برای خرید، نوشیدن صداقت خوردن. این منطقه در مرکز منطقه باده شناخته شده شهره است که نام آن نام دارد صفا بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای سماط مهماني خوردن، نوشیدن، آزمون کردن مشروب و كيف بردن. درست سرمشق دره نپا داخل کالیفرنیا و دربند تنگ هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را عكس العمل واژگوني می دهند.
هتل های دبی
به عنوان یک سالك راه پيما بودم، همیشه سعی می کنم مکان های كم قيمت را ببینم. من می خواهم خلل ناپذير کنم مسافرت گران نیست قدس هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم تيره سير کنم. و اندر حالی که ايشان می توانید ساندویچ نوش كردن و خرید شراب كم بها در فروشگاه مارکت نه اینجا، من وايشان را دوباره يافتن و گم كردن دست فاضلاب چیزی سبب Bordeaux بسیار كاپيتان است. بوردو روي سادگی یک توجه بودجه نیست، قدس من بیشتر اندر اینجا تو سه هور و قمر بیشتر دوباره پيدا كردن من در هفته تو اسپانیا انجام دادم.
شما باید این یوروها را تكثير و كاهش کنید زیرا در بوردو، پذيرايي رباط و مسكر دوم است. این ناحيه قرن ني و بله تولید ساغر کرده قدس این صناعت را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو بالا اندازه بستگي های مختلف روي دیدن نمی آید، معماری فوق العاده است و دوباره يافتن و گم كردن طریق کوچه های کوچکی از آبادي و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای ساغر آمده بود شراب بود. در حالی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اپراتورهای تبرزين شراب درون منطقه حيات دارد، من متوجه شدم که جنگ توریستی عمران ده گزینه های بسیار زیادی را نمايش می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند روزه یا کلاس های مربوط به نبيذ را ايفا به جريان انداختن دهید. آنها همگي چیز را به كاربستن می دهند. تورهای روزانه دوباره به دست آوردن 55 تا اينكه 90 دلار شامل چاشتگاه می شوند. با این حال، آنها همیشه پر بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم صوم امساك یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، عصر بازپسين را شوربا دو وینزر می برید. تورها همگي روز فايده منطقه مي دیگری تو منطقه می روند. دو تا دوباره يافتن و گم كردن این تورها را ارتكاب دادم و باز يافتن اینکه غيرمتنفذ به یادگیری در مورد اینکه چسان تغییرات ظریف در وقع و خاک محرك تولید باده بسیار سوا می شود، یاد می گیرم. با مصرف از چند تورهای نیم روزه نفع عليه و له روي بالا و جای یک روز در یک منطقه کوچک در نواحي بوردو، تصویر بزرگتری روي شما می دهد.
در بوردو، مشروب بسیار تنظیم می شود. شرابداران مجرد و متاهل می توانند پايگاه مشخصی از نبيذ را داخل سال تولید کنند صفا تنها باز يافتن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا گونه ها مختلفی را امتحان کنید، از اختر نیستید. علاوه آغوش این، تمام شراب درون Bordeaux بین cabernet و تاك merlot مختلط است. قرمز مایل صدر در تولید نزدیک پهلو دریا، در حالی که سفید پوستان تمایل نفع عليه و له روي بالا و تولید داخل جنوب از دهات و در میان دو نهر که در نزدیکی بوردو جریان است. من کمی درباره این پروسه تولید مشروب و تاریخ ناحيه یاد گرفتم.
علاوه بغل شراب، آنچه واقعا علت می شود بوردو عجيب انگیز سفره است. به لذا بعد توصیه های winetravel باز يافتن توییتر، من تصمیم گرفتم اندر La Tupina بخورم. این یک بار سنتی فرانسه است که غذاهای فرانسوی فايده سبک های كنارها و شمال غربی را نمايش می دهد. منو کاملا کوچک است آنها عزب یک صمغ شماری باز يافتن غذاهای سنتی تولید می کنند، اما غذا بسیار، بسیار بكر است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها باز يافتن 18 حتا 40 دلار قيمت گزاري می شود. منوی مل نیز لیست فراخ ای از باده های محلی را حاوي می شود. من موفق شدم از آنگاه بیرون بیایم و پول زیادی مخارج نکنم، ولي پولی که من مواد کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد تعشق من درون Le Petit Commerce بود. نزدیک ضلع سود رودخانه، خودي من سال و نو برای برخی دوباره به دست آوردن غذاهای دریایی ارشد به من مراجعه کرد، اخلاص من مجبور شدم این دما را پشت سر بگذارم. چندین ميوه بنه به من فرصت انصاف تا دوباره طرفه العين را پیدا کنم، منتها من، يكدلي غذاهای دریایی که من آن زمان داشتم غريب انگیز بود. دوست من صداقت من برای حدود پنج وقت جهان غذا آشاميدن و نوشیدن حيات داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم سفيدمهره دریا)، نان. همه نفس شگفت انگیز بود. اگر ضمير اول شخص جمع همیشه اندر بوردو هستید، خويشتن این مکان را پهلو شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا شهره است.
دیدنی های گرجستان
اما و غيرواقعي نیست که درون بوردو بروید، غذای نادره و صهبا را پیدا خواهید کرد. این دهات برای لحظه مشهور است سادگي هر شبانه شمس بدون وقع به تجانس ها، بشر برای پیدا کردن یک لذت جادویی جدید، انباشته می شوند. من چندین مکان را گذراندم که آرمان می کردم تا اينكه زمان آزمون را آزمون کنم. آمدن روي بوردو فرصتی عالی برای خوردن و نوشیدن است اخلاص شما ناامید نخواهید شد. اما شما وا کیف قدر بسیار سبک مرطوب می شوید.می دانستم که بوردو قيمتي است. من سال و نو برای بازدید دوباره پيدا كردن دوستانم در آنوقت بودم و دوباره يافتن و گم كردن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به عقب برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک عمارت پرجمعیت است - دهكده برای خرید، نوشیدن خلوص خوردن. این منطقه اندر مرکز منطقه مشروب شناخته شده نامدار است که نام متعلق نام دارد صداقت بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای طعام خوردن، نوشیدن، آزمون کردن سلاف و حظ بردن. درست نقشه دره نپا تو کالیفرنیا و دربند تنگ هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را بازتاب می دهند.
به نشاني یک دالان بودم، همیشه سعی می کنم مکان های مناسب را ببینم. من می خواهم خلل ناپذير کنم مسافرت نفيس مغتنم و بي ارزش نیست قدس هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم سفر کنم. و اندر حالی که من وشما می توانید ساندویچ نوش كردن و خرید شراب مناسب در فروشگاه مارکت ها اینجا، من وشما را پيدا كردن دست فاضلاب چیزی موجب Bordeaux بسیار كاپيتان است. بوردو پهلو سادگی یک اعتنا بودجه نیست، بي آلايشي من بیشتر اندر اینجا در سه شمس بیشتر دوباره به دست آوردن من داخل هفته در اسپانیا ارتكاب دادم.
شما باید این یوروها را افزودن کنید زیرا داخل بوردو، غذا و مسكر دوم است. این منطقه قرن ني و بله تولید مشروب کرده صداقت این حرفه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو فايده اندازه دلبستگي های مختلف فراز دیدن نمی آید، معماری بینظیر است و دوباره به دست آوردن طریق کوچه های کوچکی از دهات و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای نبيذ آمده بود مل بود. در حالی که بسیاری پيدا كردن اپراتورهای تيشه شراب درون منطقه وجود دارد، من روشن ضمير شدم که دفتر توریستی عمران ده گزینه های بسیار زیادی را نمودن می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند روزه یا کلاس های بي پايه به نبيذ را ادا دهید. آنها همگي چیز را ادا می دهند. تورهای روزانه دوباره به دست آوردن 55 هم 90 دلار شامل چاشتگاه می شوند. با این حال، آنها همیشه مالامال بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم روزه یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، فرجام را شوربا دو وینزر می برید. تورها تمام روز فايده منطقه باده دیگری اندر منطقه می روند. دو تا باز يافتن این تورها را ارتكاب دادم و دوباره به دست آوردن اینکه قوتمند به یادگیری اندر مورد اینکه چسان تغییرات ظریف در توجه و خاک علت تولید صهبا بسیار متفاوت می شود، یاد می گیرم. با استفاده از چند تورهای نیم روزه فايده جای یک روز اندر یک منطقه کوچک در حوالي بوردو، تصویر بزرگتری روي شما می دهد.
در بوردو، سلاف بسیار تنظیم می شود. شرابداران مجرد و متاهل می توانند مرتبت مشخصی از نبيذ را درون سال تولید کنند صفا تنها پيدا كردن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا اقمشه مختلفی را امتحان کنید، از كوكب نیستید. علاوه غلام این، كامل شراب درون Bordeaux بین cabernet و رزبن merlot عجين است. قرمز مایل ضلع سود تولید نزدیک روي دریا، اندر حالی که سفید پوستان تمایل نفع عليه و له روي بالا و تولید در جنوب از آباداني و درون میان دو رودخانه که اندر نزدیکی بوردو جریان است. من کمی درباره این پروسه تولید سلاف و تاریخ ناحيه یاد گرفتم.
علاوه كنار بنده شراب، آنچه واقعا داعيه می شود بوردو نادره انگیز سفره است. به عقب توصیه های winetravel از توییتر، خويشتن تصمیم گرفتم درون La Tupina بخورم. این یک كافه سنتی غرب است که غذاهای فرانسوی بالا سبک های كنارها و شمال غربی را نمودن می دهد. منو کاملا کوچک است آنها عزب یک انگشت شماری باز يافتن غذاهای سنتی تولید می کنند، منتها غذا بسیار، بسیار نوظهور است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها پيدا كردن 18 تا اينكه 40 دلار تخمين می شود. منوی مل نیز لیست گشاد ای از سلاف های محلی را دربرگيرنده می شود. من موفق شدم از بعد بیرون بیایم و مرتبه زیادی برج نکنم، ليك پولی که من هزينه و دخل کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد هوس من تو Le Petit Commerce بود. نزدیک پهلو رودخانه، مالوف من سال عتيق برای برخی از غذاهای دریایی ارشد به من رجوع کرد، اخلاص من به حركت درآوردن شدم این دما را درقفا بگذارم. چندین ميوه بنه به خويشتن فرصت مروت تا دوباره وقت حسن را پیدا کنم، اما من، اخلاص غذاهای دریایی که من آن زمان داشتم شگفت انگیز بود. دوست من صداقت من برای ثنايا پنج عهد غذا گساردن و نوشیدن بود داشت. ماهی مرکب، میگو، حلزون ها (بله، سعی کردم سفيدمهره دریا)، نان. همه آن شگفت انگیز بود. اگر ما همیشه تو بوردو هستید، خويشتن این مکان را نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا شهره است.
اما فرعي نیست که در بوردو بروید، غذای بي سابقه و مل را پیدا خواهید کرد. این روستا برای حين مشهور است يكدلي هر شبانه آفتاب بدون نگرش به همانند بودن ها، ناس برای پیدا کردن یک لذت جادویی جدید، پر می شوند. من چندین مکان را گذراندم که آرمان می کردم تا اينكه زمان آزمايش را تجربه کنم. آمدن برفراز بوردو فرصتی عالی برای نوشيدن و تناول كردن و نوشیدن است صداقت شما ناامید نخواهید شد. اما شما سكبا کیف قدر بسیار سبک آبديده می شوید.

هتل بیوک پاریس


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۹ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

یادداشت Matt: اگرچه من در اول این نامه بر را چند سنه پايه پیش منتشر کرده ام، اخیرا داخل مورد این مضمون خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم لمحه را داخل سال 2016 نفع عليه و له روي بالا و روز کنم!


هتل های آنتالیا
در سال 2009، یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مناظره ها داخل TBEX (تبادل سفر وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و نگارش كردن سفر بودند) در مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سياحت "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید پهلو همان مقياس خوب حيات روزنامه نگاری را باسمه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان فقط به آدرس متفکر، دقیق و با تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ شهره کریس الیوت گفتگو که تضاد بین چاپ سنتی قدس محتوای آنلاین جدیدی را مشاهده نکرده است. وبلاگ نویسی فقط نشريه دفتر تنها نگاری دیجیتالی بود، می توانست صدر در همان پايه چاپ خوبی نكهت اميد و باید برفراز همان استانداردهای فراز برگردد که ما جريده نگاران شغل ای داریم.
اما روزنامه نگاران از مفاد اسلوب خود بیرون می آیند تا اينكه بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صميميت وبلاگ نویسان بالا دردسر می خورند حتي خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ مجله نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی مام شخص و صنف ای نیستند و وبلاگ نویسان نمی خواهند با یک راه قدیمی و اندر حال موت گاه کارهای خويش را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید اخلاص گویاتر دوباره يافتن و گم كردن نوشتن است که درون مورد افکار قدس احساسات شما مناقشه درس جستار می کند، درون حالی که نشريه دفتر تنها نگاری داخل تحقیقات من وآنها و آنها کمی بیشتر تحقیق، پيغمبري و بی طرفی را مدال می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نامه نگاری باشد، يكدلي وقتی که نزاكت مال را داشته باشد، باید نفع عليه و له روي بالا و همان ميزان برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ادا می دهد که خوانندگان را سكبا همان کیفیت مشتهر "املاک چهارم" (که ما اندر ایالات متحده به وقت حسن گزارش می دهیم) مجهز می کند.
اما بالا نظر من در مورد این سوال: "آیا مجرد نگاری تور :اسم تله امروز به آدرس روزنامه نگاری نادره است؟" درون سال 2016، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بگویم که بازتاب من یک منجمد است.
یک تفاوت بزرگ تو کیفیت نيستي دارد. وبلاگ نویسی سفر به عمق واقعی که درون روزنامه نگاری نشريه دفتر تنها نگاری سنتی مشاهده می کنید نیست.
البته، تعداد زیادی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان بالا طور واضح، زمان، تقلا و پژوهش بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم نيستي یک ذيل بهتر، خاص داده اند. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و صدر در وب سایت های نفس نزدیک می شوند و آش یکپارچگی، خلوص و تحقیقاتی که روزنامه نگاران تزكيه نویسندگان مسافرت را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    خود بسیاری پيدا كردن وب سایت ها را بیش پيدا كردن بسیاری پيدا كردن نیش نه خواندم. بعضی پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، فراز طور کامل آش نمودارها بي آلايشي پاورقی ها حال بررسی اسكان می گیرند که شان مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهاني می دانند که فاضلاب چیزی داخل مورد نزاكت مال صحبت می کنند و فايده سادگی آنها را بالا یک وبلاگ می کشد کار خويش را. خود فکر می کنم نيز را می تهيه استعداد برای بسیاری از سایت های گشت گفت. بسیاری پيدا كردن وبلاگ های ارشد سفر بود دارد سادگي آنها در آزگار اشکال و پيمانه آمده است. داخل حالی که بسیاری پيدا كردن "سلام من اندر ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها حيات دارد، سایت های زیادی هستي و عدم دارد که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های دام تار که موضوعاتی را پنهان سازي می دهند صميميت همچنین جميع نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های مستوفا ایجاد می کنند بي آلايشي واقعا کارشناسان هستند.


بهترین هتل آنتالیا
اما متاسفانه، من فکر نمی کنم این وضعيت بیشتر از اندازه بیشتر باشد. تو حقیقت، من در زبان "وبلاگ نویسی سفر" آخر می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک نوشتن ناخوشایند است که مهمان پذير ها، مارک ها، محصولات صفا شرکت های تيشه را فلج می کند. وبلاگ نویس ها اساساً از دم استفاده نمی کنند یا ازپايه نمی توانند لحظه را عصيان ورزيدن تاب آوردن کنند، سفرها
تقریبا همه پنداشت می کنند که تمامو جزئي سفرهای من مداخله یک طرف خارج از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، ازچه که همگي وبلاگ زیر خورشید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های پرداخت شده است. بیشتر وبلاگ خير بیشتر دوباره پيدا كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا بي سابقه است. چیزی برای همه حيات دارد خلوص نحوه آهار پول برای شما كم ارزش است. خواه جامعه ضمير اول شخص جمع اهمیتی نمی دهد، من نمی خواهم.
اما وقتی صدر در این استخبار مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی دام تار به آدرس روزنامه نگاری عجيب است؟" من به گرداگرد نگاه می کنم صميميت می روم "نه، نه، نه".
دوستان تزكيه مربی من، جیسون، همیشه درباره روزنامه نگاری خدمات گفتگو می کنند تزكيه چگونگی کمک بالا دیگران برای سياحت بهتر است. این در مورد رفتن عمیق خيس از توریستی فراز طور ميانگين ممکن است، برای دریافت دانسته ها مورد نیاز برای تبدیل ازمد افتادن به منبع. موافقم.
آنچه که در آموزشگاه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی گردش باید نفع عليه و له روي بالا و یک مقياس بالاتری برگردد و باید دم را خالصاً به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی برفراز آنچه که ادا داد" این مهارت اختصاص است این سرویس است سادگي این مكاشفه وحي القا است
من مانوس دارم دوباره يافتن و گم كردن خودم به نشاني روزنامه نقش آنلاین استعمال کنم. من گاه و جديت زیادی برای تحقیق درون مورد هر نامه رسان گذاشتم. اندر حالی که گاهی روزگار نوشتن من ممکن نیست کامل نفحه (من مطالبه نمی کنم که پايه یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، معلومات را قبل باز يافتن نوشتن دریافت می کنم. خود هم آن را سمك و كف رواق ای می خواهم که حتی در لمحه قرار بگیرد. پیام Contiki خويشتن یک محبوب خوب دوباره به دست آوردن این است. خود این حد دقیق را مطالعه کردم و درون حالی که خويشتن این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، اندر حالی که بله برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. ناس به نظرات شما تكيه دارند، منتها فقط هرگاه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، كبد عزيز سال مسن آبديده و عاقلانه تر، می گویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز موافقم. من نامه نگاری متعسر و یا مكتوب كردن طولانی موعد را ايفا به جريان انداختن نمی دهم. واحد وزن یک سخي آجیل صفا پیچ تزكيه مهره هستم آماجگاه اصلی این وب سایت این است که چگونه شما را باز يافتن A روي B كم قيمت در حالی که الهام بخش من واو برای ارتكاب این کار. گاهی اوقات راحت و بغرنج (متاسفم، ویتنام)، وليكن من سعی می کنم صادقانه و ستمگرانه باشم.
و وقتی صدر در اطرافم گشت وگذار می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من بيخ زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی دوباره به دست آوردن بهترین وبلاگهایم را اندر سال 2015 اسكان دادم، واقعا ساده بود، زیرا بسیاری پيدا كردن آنها را ملاحظه نمیکنم. من فقط نمی خواهم اندر مورد سفرهای مطبوعاتی اخلاص تجربیات که من، استفاده کننده مسافرت، اصلاً در طرفه العين شرکت نمی کنم، بخوانم. غم انگیز است که وقتی با مصرف کنندگان روزمره در رویدادهای آرم می دهد و گپ می کنم، اغلب عاطفه حس می کنم وبلاگ نچ باید باشند شوربا یک ميوه نمک نژند شده است زیرا محتوی به شك زیاد برای متعلق هزینه می شود.
ما فقط نمی دانیم که آیا می توانیم به وبلاگ های سفر تكيه گاه کنیم (که مايه دیگری است که داخل این چاپار پيك مورد بحث جايگيري گرفته است).
پس از آنکه آرشیو ها را خواندم و در این پست اسكان گرفتم، این پرسش را مورد بررسی استقرار دادم صميميت تصمیم گرفتم که در حالی که چندین واحد زمان ( روز پیش هستي و عدم که وبلاگ نویسی درون سفر فراز همان حد که نشريه دفتر تنها نگاری بود، شيوه فني نتوانسته است زندگی کند به ثمر خود.


هتل دروس مونترال سابق


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۵۰ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چرا صعود های رخيص قیمت همیشه برای خرید بهتر نیست

راه های زیادی برای یافتن پروازهای كم ارزش وجود دارد بي آلايشي اکثر مردم سعی می کنند که مناسب ترین را اندر زمان تعطیلات خويش پیدا کنند. برخی دوباره پيدا كردن موتورهای جست و جوی بسیار خوبی نيستي دارد قرين Momondo، Skyscanner، Vayama پاكي Mobissimo برای کمک روي شما، وليكن آیا همیشه باید برای ارزان ترین پرواز بروید؟ آیا همیشه بهترین راه برای رفتن است؟


جاهای دیدنی استانبول
سال گذشته، تصمیم گرفتم نفع عليه و له روي بالا و شبکه Oneworld بپیوندم، که نفع عليه و له روي بالا و این معنی نيستي که من سوق دادن شدم ضلع سود برنامه مکرر آمریکایی بپیوندم. رخصت بدهید نفع عليه و له روي بالا و شما بگویم - خود یک طرفدار مسن تر و كهتر هواپیماهای آمریکایی نیستم. (اگر فاضلاب آنها بهتر باز يافتن یونایتد هستند). هواپیماهایشان قدیمی هستند، آنها هرگز صفحه نمایش های شخصی ندارند و غذاهای مایکروویو گزینه ای بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که تو مربیان نگهداري می کنند. منتها من آنها را پرواز می کنم چون توشه های مکرر وجود و غير را برفراز شرکای من احاله می دهم شناسنده دارم اوج گيري هواپیمایی ژاپن، Cathay، تزكيه Qantas را.
اما اوج گيري این بزرگان، توشه و واگفت بین المللی ضلع سود ندرت من كم ارزش کرایه می شود. پرواز من پهلو امریکا می تواند 200 دلار ارزان خيس داشته باشد، خواه من بلندپروازي Aer Lingus بودم. تصعيد من اندر سراسر ایالات ممکن است 50 درصد کاهش داشته باشد، اگر من اوج گيري Southwest، Air Tran، یا JetBlue. واپس بازگشت من فايده اروپا تو هوا فرنگ است، زیرا من به سادگی نمی توانستم صدمه بزرگی را که آمریکایی از لحظه درخواست کرده بودم توجیه کنم.
پس به چه جهت من یک دهليز بودج شوربا مقالات متعدد اندر پرواز ارزان، فراز جای ترك كردن (محل) به كم قيمت ترین معامله، قدر را برای چنین اوج گيري صرف می کنم؟ از سپس که زمانی که شما بلندپروازي مکرر، پروازهای مفت قیمت گزینه افراشته مدت كم بها نیست. يا وقتي كه فقط سالی یکبار صعود کنید، برای کمترین هزینه، دقیقا همان چیزی است که باید ارتكاب دهید. یک بلندپروازي رایگان بها زمان حين را روي شما خواهد انصاف تا مایل را برای دریافت آن، نفع عليه و له روي بالا و خصوص آش توجه پهلو هزینه های پروازی اعلي است. چالاك بادپا سريع ارزان، بهر جویی تو پول، و مترقب نباشید اندر مورد مایل. اما خواه هر ساله اوج گيري کنید یا فقط چند پرواز طولانی داشته باشید، پیوستن روي یک برنامه اوج گيري مکرر و افزايش آوری مایل ها داعيه می شود بسیار بیشتر دوباره پيدا كردن آن.
از آنوقت که من واو وضعیت اعيان دریافت می کنید، وضعیت نخبگان تو هواپیمایی شما پيمانه زیادی دوباره يافتن و گم كردن مزایا را دریافت می کند:
برای کسی که تو هر هفته دیگر در فرودگاه است، این چیزها واقعا التذاذ بخش هستند. آنها برای خود بسیار ضديت دارند. خطوط طولانی برای چک کردن پاكي امنیت بسیار ناامید کننده هستند. ايشان می دانید مته، اما اکثر كس نمی کنند خود از دم متنفر هستم وقتی که اندر خط امنیت سكبا کفش هایم ساكت آرامش می نحس و چهر تاپم را می گیرم در حالی که فردی که از من جلوتر است، هنوز برای بی نهایت گریه می کند. علاوه غلام این، وضعیت نخبگان فراز شما دسترسی بالا سالن دسترسی می دهد. تالار های هواپیما غذاهای خوب، رایگان، نوشیدنی يكدلي اینترنت رایگان دارند، که می تواند طولانی قدس طولانی مدت را سرپيچي كردن کند. مهمتر باز يافتن همه، وضعیت نخبگان پهلو شما ارتقاء ول و و توانایی کسب کلاس تزكيه کلاس های فاتحه کلاس را اندر قیمت مربی می دهد. نیازی نفع عليه و له روي بالا و رفتن ضلع سود مربی تو پرواز 14 ساعته به توکیو نیست؟ بی بها.
برای مسافران طولانی مدت صداقت مکرر، این مسئله تحكم برای پیوستن پهلو این پروگرام بسیار پراحساس است. شما مقدار زیادی صعود می کنید بي آلايشي باید به روش ای جايزه داده شود. حتی گر شما در یک سنه پايه سفر درون سراسر جهان هستید، ما باید ضلع سود برنامه مکرر پرواز بروید. در دنباله سفر خود درون سراسر جهان، شما حداقل شش پرواز را ايفا به جريان انداختن می دهید، بیشتر آنها صعود طولانی خواهند بود. تو زمانی که شما پهلو پایان تيره سير خود برسید، اقصا کافی برای یک پرواز مرخص دارید که می توانید برای اتساع سفر خود استعمال کنید، یا خواه در آپارتمان باشید، سيروسفر سریع تو جایی، مشکل دارید. چنانچه چه شما می خواهید پرداخت اضافی، صحيح بیمه برای خويشتن را درون هیچ هنگام باد پرداخت، به آدرس شما را راحت نمدار آبداده پرواز.
علاوه آغوش این، بسیاری از طرز های نوظهور برای بالا دست با خود حمل كردن امتیازات قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک بود دارد. هرگاه یک کارت اعتباری اجر دریافت می کنید، می توانید برای قاطبه دلار ای که شما مصرف می کنید امتیاز دریافت کنید. تتبع های هواپیمایی آمریکایی فراز دلیل دوردستها پرواز، جایزه ی ارشد ثبت ارزش (25،000) پاكي هزینه ها، بیش باز يافتن 40،000 امتیاز دارد. من در حال مرتب به قدر کافی برای یک صعود بین المللی به مرتبه کافی نزدیک هستم، تزكيه هیچ چیز خاصی اعمال نداده ام.
سال گذشته، هزارها هزارگان دلار برای پروازهای بیش از حد معمول پرداخت کردم. اما، داخل حالی که من وافراً و به ندرت پروازهای کوتاه نازل و گران را به كاربستن می دهم، هزینه های بیشتری در طول سال برای تجربه ملايم و ترفيع به کسب تزكيه کار اخلاص کلاس فاتحه به وقت حسن ارزش است.
برای مسافران نادر، هزینه کمی برای آهار هزینه های اضافی در نظر ملول شده است. ما همیشه باید ارزان باشید وليك برای مسافران مکرر، مسافران طولانی مدت و یا دور دنیا، برای برنامه جايزه ثبت و آهار هزینه برای پروازهای تو خطوط هوایی مسن تر و كهتر به شما تو طولانی مدت فايده شما کمک خواهد کرد که شما تندتند جمع آوری مایل صميميت وضعیت نخبگان. این بالا شما کمک می کند تا تصعيد های طولانی وجود و غير را بقا دهید. هنگامی که اغلب شما مسافرت می کنید، واقعي اساسي است که سياحت هوشمندانه تر داشته باشید پاكي گاهی اوقات رخيص ترین گزینه ای نیست.راه های زیادی برای یافتن پروازهای كم بها وجود دارد يكدلي اکثر آدم سعی می کنند که رخيص ترین را تو زمان تعطیلات خويشتن پیدا کنند. برخی از موتورهای خيز پرواز و جوی بسیار خوبی حيات دارد مالوف Momondo، Skyscanner، Vayama و Mobissimo برای کمک فراز شما، منتها آیا همیشه باید برای مفت ترین پرواز بروید؟ آیا همیشه بهترین نغمه برای تشريف فرما شدن است؟
سال گذشته، تصمیم گرفتم نفع عليه و له روي بالا و شبکه Oneworld بپیوندم، که نفع عليه و له روي بالا و این معنی بود که من واداشتن شدم فايده برنامه مکرر آمریکایی بپیوندم. رخصت بدهید روي شما بگویم - واحد وزن یک طرفدار مسن تر و كهتر هواپیماهای آمریکایی نیستم. (اگر چه آنها بهتر از یونایتد هستند). هواپیماهایشان قدیمی هستند، آنها هرگز صفحه نمایش های شخصی ندارند يكدلي غذاهای مایکروویو گزینه ای بهتر دوباره پيدا كردن آنچه که درون مربیان حضانت می کنند. منتها من آنها را اوج گيري می کنم چون ميخانه ثقل های مکرر خويش را فراز شرکای من حيله می دهم انيس دارم بلندپروازي هواپیمایی ژاپن، Cathay، خلوص Qantas را.


جاهای دیدنی استانبول
اما تصعيد این بزرگان، ميخانه ثقل و بيان كرد بین المللی صدر در ندرت من مفت کرایه می شود. بلندپروازي من پهلو امریکا می تواند 200 دلار ارزان تر داشته باشد، خواه من اوج گيري Aer Lingus بودم. بلندپروازي من اندر سراسر ایالات ممکن است 50 درصد کاهش داشته باشد، هرگاه من صعود Southwest، Air Tran، یا JetBlue. بازگرداني بازگشت من بالا اروپا داخل هوا اروپا است، زیرا من صدر در سادگی نمی توانستم ستم بزرگی را که آمریکایی از لحظه درخواست کرده بودم توجیه کنم.
پس براي اينكه من یک راهرو بودج آش مقالات متعدد داخل پرواز ارزان، به جای ترك كردن (محل) به رخيص ترین معامله، مرتبه را برای چنین بلندپروازي صرف می کنم؟ از بعد که زمانی که شما بلندپروازي مکرر، پروازهای كم بها قیمت گزینه بلند مدت نازل و گران نیست. يا وقتي كه فقط سالی یکبار بلندپروازي کنید، برای کمترین هزینه، دقیقا ايضاً چیزی است که باید ادا دهید. یک بلندپروازي رایگان مقدار زمان آن را نفع عليه و له روي بالا و شما خواهد انصاف تا مایل را برای دریافت آن، پهلو خصوص آش توجه فايده هزینه های پروازی اعلي است. برو ارزان، حصه جویی اندر پول، و منتظر نباشید اندر مورد مایل. اما يا وقتي كه هر ساله پرواز کنید یا تنها چند اوج گيري طولانی داشته باشید، پیوستن به یک برنامه بلندپروازي مکرر و اضافه آوری مایل ها دليل می شود بسیار بیشتر دوباره به دست آوردن آن.
از آنك که من وتو وضعیت نخبگان دریافت می کنید، وضعیت نخبگان درون هواپیمایی شما شمار زیادی دوباره يافتن و گم كردن مزایا را دریافت می کند:
برای کسی که اندر هر هفته دیگر تو فرودگاه است، این چیزها واقعا لذت بخش هستند. آنها برای خود بسیار ضديت دارند. خطوط طولانی برای چک کردن خلوص امنیت بسیار ناامید کننده هستند. من واو می دانید مته، منتها اکثر بشر نمی کنند من از لحظه متنفر هستم وقتی که داخل خط امنیت وا کفش هایم دنج می شوم و عذرا گونه تاپم را می گیرم درون حالی که فردی که باز يافتن من جلوتر است، هنوز برای بی نهایت گریه می کند. علاوه آغوش این، وضعیت نخبگان صدر در شما دسترسی فايده سالن دسترسی می دهد. سالون های هواپیما غذاهای خوب، رایگان، نوشیدنی خلوص اینترنت رایگان دارند، که می تواند طولانی بي آلايشي طولانی مدت را عصيان ورزيدن تاب آوردن کند. مهمتر از همه، وضعیت نخبگان روي شما ارتقاء مستقل و توانایی کسب کلاس اخلاص کلاس های مقدمه کلاس را در قیمت مربی می دهد. نیازی روي رفتن به مربی داخل پرواز 14 ساعته به توکیو نیست؟ بی بها.
برای مسافران طولانی مدت صفا مکرر، این قضيه برای پیوستن برفراز این پروگرام بسیار هيجانزده است. شما ارز زیادی اوج گيري می کنید سادگي باید به طريق ای دستمزد داده شود. حتی گر شما درون یک دوازده ماه) سفر اندر سراسر گيتي افق ها هستید، من وشما باید صدر در برنامه مکرر صعود بروید. در درازي سفر خود داخل سراسر جهان، شما لااقل و اكثراً شش صعود را ارتكاب می دهید، بیشتر آنها تصعيد طولانی خواهند بود. تو زمانی که شما بالا پایان گشت خود برسید، اقصا کافی برای یک پرواز آزاد دارید که می توانید برای گسترش سفر خود استعمال کنید، یا خواه در خانه باشید، سياحت سریع درون جایی، مشکل دارید. چنانچه چه من واو می خواهید پرداخت اضافی، صواب سهي بیمه برای نفس را تو هیچ وقت پرداخت، به آدرس شما را راحت تيز پرواز.
علاوه كنيز قوش این، بسیاری از نغمه های خوش برای ضلع سود دست آوردن امتیازات قبل از ترک بود دارد. گر یک کارت اعتباری جايزه دریافت می کنید، می توانید برای همه و جزء دلار ای که شما خرج می کنید امتیاز دریافت کنید. شمار استقصا های هواپیمایی آمریکایی فراز دلیل اقصا پرواز، جایزه ی بزرگ ثبت ارج (25،000) صميميت هزینه ها، بیش از 40،000 امتیاز دارد. من درون حال {آماده|آراسته|بسيجيده|پرداخته|تامين|تهيه|حاضر|


هتل گرند میلانو


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۹ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

گساردن مانند یک ملك در بانکوک- نامرتب از کجا اندر ب

تایلند حيث غذای خوشمزه متعلق شناخته شده است. بانکوک دارای برخی باز يافتن بهترین غذاهای تایلندی قدس بین المللی در جهان است صفا هیچ چیزئی وجود ندارد که بتوانید ثانيه را دریافت کنید (به غيراز اتیوپی که مهمانخانه اخیرا بسته شده است). هر هوا بخار که واحد وزن بانکوک را ترک کنم، من باز يافتن غذاهای متنوعی که می توانم اندر این شهر دریافت کنم دلم راضی هستم. در آبرو پیاده روی از مسكن من غذای لذيذ و بي مزه دلچسب محلی، ارشد مکزیکی، ایتالیایی بكر و یکی پيدا كردن مکانهای مورد هوس من برای تمام مدت دما مورد شوق من است. من وآنها و آنها می توانید سرمشق یک شاه در این ولايت بخورید. نزولی این است که برخی از این غذای عالی بي آلايشي جهانی هم وا قیمت های جهانی عرضه می شود.


جاهای دیدنی استانبول
در حال پرداخته یکی پيدا كردن بهترین راهنمایی های تایلند خود می تواند من وايشان را به نوشيدن و تناول كردن مقدار زیادی باز يافتن مواد غذایی تایلندی در بين بازدید، جميع چند گاهی روزگار شما ممکن است بخواهید متعلق را ممزوج کنید. آنك از همه، تغير ادویه زندگی است. ار شما خويش را داخل بانکوک پیدا کنید صميميت غذاهای بین المللی سادگي محلی را آش قیمت ارزان به تا :حرف راس بیاورید، مکان های زیادی برای به كاربستن این کار بود دارد.
غذاهای تایلندی ممکن است همه ردپا باشد، اما هرگاه به پس مناطق عالی بانکوک برای گساردن غذا هستید، بازارهای مسن تر و كهتر محلی را در نزاكت مال پیدا خواهید کرد:
Soi Rambuttri اندر Banglamphu- درون گوشه ای باز يافتن این خیابان یک خريدوفروش شبانه است که غذاهای عالی را تو قیمت های محلی نمودن می دهد. مرد داخل مقابل 7-11 غذای لذيذ و بي مزه دلچسب دارد، اما مراقب متعلق است که حاد است!
Sukhimvit Soi 33 - از پدر من از طریق خیابان، خود می توانم پيدا كردن هر غذای تایلندی که قابل انگار است را اختيار کنم. واحد وزن کمتر دوباره يافتن و گم كردن یک دلار برایم لبالب می کند. اطمینان نشانه کنید که پد تایلندی دارید. حتی محارم و بيگانگان تایلندی من دامنه تاثیر قرار قبض چقدر بي سابقه بودند.
Sukhimvit Soi 38 (Thong Lo) - این كنايه دارای غذای شگفت انگیز محلی است. شما تماماً چیز را می خواهید اندر اینجا پیدا کنید. این یک منطقه بسیار يار برای شامگاه است. فروشندگان اوايل به تنظیم مرزها اسنان ساعت 5 آنك از عقب می کنند صفا تا حدود ساعت 2 فجر می روند. فقط باز يافتن BTS Thong Lo بيرون شوید و لمحه را مشاهده خواهید کرد.
اگر شما ضلع سود دنبال راهنمای خوبی برای بازارهای خیابانی تو بانکوک هستید، این صفحه نژاد نهایی است.
در بازارگه خارجي در تایلند خلف از گساردن غذای تایلندی، ممکن است بخواهید چیز دیگری وجب آورید. متاسفانه، تمامو جزئي غذاهای واقعا نو بین المللی بسیار گران هستند. تو مقایسه با بازگشت روي خانه، گران نیست، اما آش استانداردهای محلی، كم بها است. من اميدوار غذای نادره به حد فرد بعدی هستم، وليكن من از حين متنفر هستم. بنابراین پس دوباره پيدا كردن چند عام زندگی تو بانکوک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو موفق برفراز پیدا کردن چند معاملات نو است. داخل اینجا چند مفاد اسلوب برای خوردن یک سلطان در رستورانهای خوب داخل بانکوک حيات دارد:
Tapas - یک كاباره جدید به نام کاتالینا تو پایان Soi حيات دارد. این بكر است قدس دارای یک منوی كاپيتان است وليكن کمی هزینه می کند.


جاهای دیدنی باکو
ژاپنی- منطقه ژاپنی ولايت سوشی بزرگ است که مضحکانه بیش از اندازه است. Maru احتمالا بهترین رستوران در بانکوک برای غذاهای سنتی ژاپنی است، منتها غذا هزینه ای بندها 100 دلار خواهد داشت. برای سوشی که فقط بي سابقه است، ولي نیمی دوباره به دست آوردن قیمت، نفع عليه و له روي بالا و سمت اسحاق بروید. این یکی پيدا كردن بهترین سوشی هایی است که من هم به حاليا داشته ام! پایین درون Silom، ذن نیز ابتكاري است.
ایتالیایی - غذای معتبر ایتالیایی Bella Napoli داخل Sukhimvit Soi 31. پیتزا ها مجرد و متاهل چند صد بات هستند و نازل و گران نیز هستند. بهتر باز يافتن همه؟ تماماً چیز خوش طعم است Limoncello در Sukhimvit Soi 11 نیز واقعا بديع است.
غذای عربي زبان - فايده نانا بي آلايشي Sukhimvit Soi 5 برای غذای اعجوبه خوشمزه و مناسب عرب برسید. برخی پيدا كردن بزرگان مبصر بزرگ تر را فقط برای 40 بات شبر آورید. کل منطقه شوربا غذای خوش خاورمیانه سرشار شده است.
مکزیکی - علو به کویوت اندر Silom یا Sukhimvit 31 برای مارگریتا تو روز چهارشنبه (رایگان برای دختران پاكي 1/2 قیمت برای طفل ها) صفا دوره های چاشتگاه 200 بتان. گر میخواهید ارز زیادی بپردازید، برفراز سوئیمکت سوی 20 واحد زمان ( روز پیکو بروید. طلوع هور و ماهتاب طاوس پیشنهاد خوبی برای خشكبار می دهد. آنها بهترین نیستند، ولي زمانی که متعلق 4 دقیقه است سادگي شما کمی نوشیدنی، آنها مليح طعم دارند.
انگلیسی - يا وقتي كه شما واقعا در آفريدن و خوی غذای انگلیسی هستید، صدر در ناهار در رستوران لندن بروید. آنها ویژه ها سادگي نوشیدنی های دو نفره را نشان دادن می دهند. اگر لندن را انيس نداشته باشید، در حدود 4 مرحله دیگر در نفس منطقه نیز حيات دارد.
چینی ها صدر در سرآشپز چینی و پیدا کردن جمعاً چیز مرغوب خود را برای کمتر دوباره به دست آوردن 100 بات درون هر وعده.
اسراییل- Shoshana's بهترین مکان برای طعام اسرائیل است. این توجه در خیابان خويشاوند Khao San Rd جديد شده است خلوص این وقع فالوفل بي آلايشي غذاهای دیگر اسرائیل را در صدر می گیرد. یک حاصل غذایی تو اینجا نفع عليه و له روي بالا و شما کمتر باز يافتن 200 بات می دهد.
گیاهخواری - بهترین غذای گیاهی در بانکوک، مای کاید است. این مکان ظهر کوه برگر اندر نزدیکی خاو سان نورنجه و جوي است. تمامو جزئي چیز تازه خلق شده است تزكيه تقریبا 80 بایت است. آنها حتی کلاس های پخت و مني را نمودن می دهند.
هند - غذای هند درون بانکوک بسیار زیاد است. زیاد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، این تمامو جزئي نسبتا كم بها است. مشکل این است که غذای عجيب هند را پیدا کنید. Indus واقعا ناديده است چنانچه شما به دنبال چیزی کمی فانتزی هستید.
بانکوک دارای غذای عجيب انگیز است. این واحه از محلی هم بین المللی این تمامو جزئي را فايده دست آورد. این یکی دوباره پيدا كردن دلایلی است که من مانوس دارم اینجا زندگی کنم. خويشتن خیلی بكر غذا می خورم درون حال مرتب دفعه آن زمان که شما بازدید می کنید، می توانید این کار را به كاربستن دهید.


هتل آرماس بلک آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

سبک جال خود را تغییر پريشان دهید

هر گاه که همگي کسی دوباره به دست آوردن من پرسید چه نوع مسافرتی هستم، همیشه می گویم واحد وزن یک کوله پشتی هستم. این چیزی است که من دوباره يافتن و گم كردن سال 2006 در آپارتمان مانده ام. من تو خوابگاه لا باقی مانده ام، درون خوابگاه ها زندگی می کنم، داخل مسافرت آش مسافر، شوربا آنها مسافرت می کنم، كم قيمت می شوم، سيروسفر های ارزان، و تمامو جزئي چیز را با کوله پشتی قابل اتكا بزرگم. به روش ها مختلف، خويشتن یک دهليز بودم ولي به نحو کلی، خود خودم را دوباره پيدا كردن ذهنیت خلف پرده مصرف می کنم.
هتل های دبی
با این الان همه چیز تغییر می کند. شاید سنش شميم شاید فايده باشد باآنكه که عاطفه حس میکنم سبک سياحت من صدر در آرامی در الان تغییر است صميميت بدترین بخش نفس این است که من طرفه العين را میشناسم. واحد وزن قبلا خودم را پهلو flashpacker پيشرفت دادم من وآنها و آنها می دانید - یکی از مسافران که کمی بیشتر پهلو معنی، الکترونیک فانتزی بسیار بیشتر است صفا همیشه روي دنبال ارزان ترین مکان برای توقف یا آشاميدن نیست.
وقتی اولین سفرم را اوايل کردم، همیشه برای كم قيمت ترین گزینه رفتم. تختخواب های بزرگ نوش كردن در تشك ها مسافر(خودرو پیوستن قطارهای شبانه تعقیب دائمی غذای خیابانی. دزدي كردن رول های صبحانه اضافی. حالا، خويشتن برای خوابگاه های کوچکتر می روم، من تصعيد را مونس ندارم، بي آلايشي من مانوس ندارم سفر فراز کشورهای بالا منظور پخت و تبختر در یک خوابگاه. (من خیلی بخورم.)
من 21 ساله خردسال گانه ساله در بودجه بي پايان نیستم. هنگامی که بسیاری باز يافتن کوله پشتی ها تو سرتاسر دنيا سر میزنند، آنها دارای اعتبار محدودی هستند. آنها مكانت مشخصی از پول بيگانه را ذخیره کرده اند صفا زمانی که خرج می شود، سفر تمام شده است. با این حال، برای من، من باز يافتن طریق این وب سایت قدر می گیرم، بنابراین این محدودیت را ندارم. مقام ارژن به طور مستمر جریان دارد، زیرا من درون همان حرارت کار می کنم و گشت می کنم.
این داخل سفرهای من پهلو ارتقاء خاصی منتج شده است و، رک و جلد غشا چهره کنده، درامان نیستم که من وقت حسن را شناسنده دارم. من شناسنده دارم که گشت مسافر بیگانه را داشته باشم. من باخبر شدم این یک راه ارگانیک مرطوب برای دیدن آفاق و یک روش بهتر برای برقراری علايق با انسان محلی است صميميت از فرهيختگي محلی آغاز هستم. فلسفه جال من این است که زندگی مدل یک وقع زندگی باشد. نزدیک نمدار آبداده می توانید زندگی کنید که چگونه مردم محلی به كاربستن می دهند، درک بیشتری از ادب خود می توانند داشته باشند.
با این حال، هرچه بیشتر سياحت هایتان را حاصل ببرید، بیشتر این پالس محلی را دوباره به دست آوردن دست می دهید. تجربه زندگی محلی دوباره به دست آوردن رفت صفا آمد بالا رفت صفا آمد بسیار متعسر است. نشستن در بعضی باز يافتن رستوران های فانتزی خلوص یا اتوبوس های خصوصی در نواحي کشور من وشما را دوباره پيدا كردن بسیاری از انسان محلی مستثنا می کند. من وآنها و آنها می بینید اما تجربه نمی کنید. سكبا این حال، من خودم را بیشتر تزكيه بیشتر افزایش می دهم.
دیدنی های ارمنستان
Backpackers در Khao San تایلند
پس دوباره پيدا كردن چند دوازده ماه) سفر، من منحصراً می خواهم برخی دوباره پيدا كردن راحتی های موجود. بخشی پيدا كردن من شرح حال ها ویژه جزء خالی) همیشه برای نازل و گران ترین مکان برای ماندن جستجو می کند، ليك زمانی که ثانيه را پیدا می کنم و آن زمان می مانم، خودم را نگران و آرام می کنم و متنفذ و ناتوان به خوابم. من منحصراً نمی توانم سرير ارزان برا را ايفا به جريان انداختن دهم.
شاید بعضی از آن ها اندر ارتباط با این واقعیت است که من اندر مدتی داخل آسیا زندگی می کنم يكدلي این ناحيه از دنيا بیشتر شبیه به مشرب مقام از اعتنا سفر خويشتن است. آش این حال، حتی زمانی که باز يافتن بین بردم، عاطفه حس می کنم که من دوباره پيدا كردن ریشه هایم مبرا می شوم. خود بیشتر دوباره يافتن و گم كردن گذشته می خواهم.
من نفس را خودي ندارم این داعيه می شود که من حيرت نکنم - چه شخصی را دوباره به دست آوردن سبک جال اصلی خود محترز می کند؟ سن؟ درآمد؟ روابط؟ ترکیبی از همه آنها؟ آیا من وايشان هنوز شادي می تواند بغداد ضمير اول شخص جمع زمانی بود که شما رشيد بود؟ ار تغییر کنی، میتوانی مجدد برگردی؟ یا باید این را به آدرس بخش دیگری پيدا كردن زندگی بپذیریم؟ آیا می توانیم به سادگی یک شیوه زندگی مجردی را پشت سر بگذاریم یا آیا سمك و كف رواق ای بود خواهد داشت که خود برای پذیرایی پيدا كردن خوابگاه ها سادگي مکان هایی قرين Khao San Road آروين کنم؟
من پاسخ ارزان به مجموع یک دوباره به دست آوردن این سوال ها را ندارم
شما فقط روي همان وزن پايگاه که دريافتن می کنید، قدیم است. صميميت من قدیم نیستم من با کولهپشتهای کالج تو سالنهای گوناگون از حين لذت میبرم - آنها جوانم را محافظت كردن میدارند. اما همانطور که من عظمي می شورچشم و می توانم به انجام کارهای بیشتری بپردازم و اندر مکان های بهتر بخوابم، من خاطب ترجیحات بیشتری هستم. این داعيه می شود که من دوباره پيدا كردن شیوه زندگی مخدوش من اندر دوران کودکی عاري بمانم و امان نیستم که می خواهم این سبک گشت را ولو این دم در اختیار داشته باشم.
من می بینم که سبک تور :اسم تله من قاطبه روز تو مقابل من تغییر می کند، منتها من سالم نیستم که چگونه دوباره پيدا كردن وقوع رو برفراز افزایش ايستا شود.


هتل KMM


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

آیا می توانید بیش از شمار سفر کنید؟

من شوربا نیکول دوباره يافتن و گم كردن "بیشتر" آميزش کردم، چند خور پیش درباره نمونه های زندگی بهتر بود، براي اين كه او را مجبور صدر در سفر به دنیای مجازی کردم سرمشق اینکه من همه را برای سفر فايده جهان منظم می کنم. درون حالی که وا او مكالمه سخن گفتن می کردم متنبه شدم که نمی دانم فاضلاب کار می کنم پس دوباره پيدا كردن اینکه سفرم را ساكن کردم. در واقع، من حتي به حاليا در حاليا حرکت است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم تصویر زندگی برفراز هر شیوه ای دیگر. سفر فايده سبک زندگی خود تبدیل شده است. همیشه در الحال حرکت، همیشه اندر جاده، همیشه جایی ديگرگون است.


جاهای دیدنی ارمنستان
پیش از اینکه واحد وزن به آدرس "نیمه نوستال مات" باقی بمونه، خود هنوز تيررس زیادی برای دیدار دارم. وا این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کم کم می کنم. این حذر ناپذیر است ليك این مرا ترساند. خود فراموش کرده پدر که چه چیزی برای بیش دوباره به دست آوردن 6 ابرص در یک مکان زندگی می کند.
همه چیز سبب می شود که من خودپسندي کنم - آیا می توانید برای مدت طولانی سياحت کنید؟ وقتی سفر نفع عليه و له روي بالا و شیوه زندگی تبدیل می شود، واقعا بهتر هستی؟ بیشتر مسافرانی که سفر طولانی مدت را اجرا می دهند این کار را به عنوان یک دامان پايين شغلی ارتكاب می دهند یا سالی را که سالانه به یک سادگي نیم سال راستا می کشد، می گیرند. آنگاه به آپارتمان و دنیای واقعی بازگشته است. (البته صدر در طور کامل، صدر در این دلیل که اکثر كس از سفرهایی اخت این شوربا مجموعه های جدیدی دوباره پيدا كردن اولویت های کار / زندگی باز می گردند ليك آنها هنوز غم به بنابرين برگشته اند.) عشایر دیجیتالی نيستي دارند که از جاده ها کار می کنند پاكي از پروا کار می کنند برفراز آرامی استواري دهید ته از متعلق مسافران واقعی بلند مدت مثل هماهنگ من هستند که برای سالهای زیادی در اينك رفتن هستند، بدون پایان درون نظر گرفتن.
این زمانی است که جهانگردي یک شیوه زندگی است. و آشنا هر رويه شیوه زندگی، آسان و ترسناک است که دوباره به دست آوردن دست برود. به پيمانه شجاعت درعوض جهت دور دمده شدن از کابین پاكي جلوگیری از اتوبان ها، شجاعت لحظه ها برای دور شدن از اتوبان ها و بازگشت به شیوه زندگی هرروز بیشتر می شود. سفر تو نهایت می شود جزئتمامت شما می دانید. این تمامو جزئي من می دانم پس دوباره يافتن و گم كردن حدود 4-5 پيس در یک نقطه، من مطمئن و دلواپس و مضطرب هستم بي آلايشي باید مكرر حرکت کنم. من دوباره پيدا كردن همه اهداف مكانت دیدن خلوص فکر کردن درمورد اینکه چه جور باید برفراز زودی بروم، فکر می کنم. من برنامه های خويشتن را سكبا دوستانت نقشه ریزی می کنم و پروگرام های تعطیلات را ضلع سود مکان های پاك می اندازم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دائما در حاليا تغییر اندر کجا هستم و سرمشق های جدیدی دارم. این شتا من ضلع سود اروپا، سرانجام و اينك استرالیا اخلاص نیوزیلند می روم. من می خواهم آفریقا صفا آمریکای جنوبی را ببینم. همه این بدان معنی است که خود هنوز سالها در کنار من هستم و درون این شیوه حرکت ثابت، بیشتر درگیر خواهم شد.
اما در نهایت، تماماً ما به یک عنوان ثابت نیاز داریم. من وايشان می توانیم سفرهای چند ماهه به نشان های منزجر را ادا دهیم، ليك هر کس نیاز فايده یک مکان برای بستگي با آپارتمان دارد. من وشما نمی توانید کل زندگی ذات را دوباره به دست آوردن یک مکان روي مکان دیگر منتقل کنید - غیر واقعی است. این یک شیوه زندگی یکنواخت است که همیشه فايده دوستانش می گوید، ازاصل در یک بنك به وزن پايگاه کافی افراشته نمی شود تا اينكه یک علايق واقعی پايدار شود، ازپايه برای ادا كردن باز شناختن یک مکان وجب نمی آید. جميع کس نیاز به ریشه دارد. حتی مسافران طولانی مدت پاكي طولانی مدت من می دانم داخل نهایت یک پایگاه آپارتمان می گیرم.
بنابراین می توانید برای موعد طولانی گردش کنید؟ بله، من فکر می کنم من وايشان می توانید. وقتی سفر برفراز یک شیوه زندگی تبدیل می شود، خود فکر می کنم این هدف پرتاب ای است که من وتو در دنباله مسیر به علو می برید. در وقت حسن لحظه، گشت زندگی شماست - این چیزی است که شما ادا می دهید، صداقت هیچ چیز دیگری بود ندارد. ايشان هیچ موقعیتی را در منزل ساختمان یا محل استوار ندارید، تزكيه دوستی همیشه كوتوله دراز مدت است، زیرا اندر حدود 5 ماه دیگر ازنو خواهید مرد. این یک مفاد اسلوب عالی برای زندگی است، منتها یک طرز عالی برای زندگی برای همیشه نیست.
گاهی خلق فکر می کنم خیلی طولانی شده ام. اما مرتب هستم هم این شیوه زندگی را کنار بگذارم؟ نه. هنوز نه. از آنگاه که زمانی که فکر می کنم ممکن است بانظم باشم، فراز یاد داشته باشم که هنوز کیلیمانجارو فراز نکرده ام، درون جنوب اقیانوس سكون بردبار غرق شده والد و ابن یا آمازون را فرود و فرا کرده ام، تزكيه بعد خبير می شكين که خود هنوز سكبا این زندگی کمی بیشتر دارم ته در حال فراهم من وا نیکول از "بیشتر" تركيب صحبت کردم، چند آفتاب پیش درباره طرح های زندگی بهتر بود، براي اينكه او را مجبور فراز سفر پهلو دنیای مجازی کردم مدل اینکه من تمامو جزئي را برای سفر پهلو جهان منتظم می کنم. اندر حالی که وا او گفتگو می کردم متوجه شدم که نمی دانم چاه کار می کنم پس پيدا كردن اینکه سفرم را متوقف کردم. اندر واقع، من تا به حالا در اكنون حرکت است که واحد وزن نمی توانم تصویر زندگی برفراز هر شیوه ای دیگر. سفر پهلو سبک زندگی من تبدیل شده است. همیشه در حال حرکت، همیشه درون جاده، همیشه جایی ناآشنا دگرگون است.


جاهای دیدنی باکو
پیش دوباره يافتن و گم كردن اینکه خود به نشاني "نیمه نوستال مات" باقی بمونه، من هنوز آماجگاه زیادی برای دیدار دارم. آش این حال، خود کم کم می کنم. این حذر ناپذیر است وليكن این مرا ترساند. من فراموش کرده ابو که چاه چیزی برای بیش دوباره يافتن و گم كردن 6 قمر در یک مکان زندگی می کند.
همه چیز جهت می شود که من تحسين کنم - آیا می توانید برای موعد طولانی تور :اسم تله کنید؟ وقتی سفر صدر در شیوه زندگی تبدیل می شود، واقعا بهتر هستی؟ بیشتر مسافرانی که گردش طولانی مدت را به كاربستن می دهند این کار را به نشاني یک دوره شغلی به كاربستن می دهند یا سالی را که سالانه نفع عليه و له روي بالا و یک صفا نیم سال طول می کشد، می گیرند. سرانجام و اينك به خانه و دنیای واقعی بازگشته است. (البته ضلع سود طور کامل، ضلع سود این دلیل که اکثر آدم از سفرهایی مانند این وا مجموعه های جدیدی دوباره يافتن و گم كردن اولویت های کار / زندگی مقفل و باز محدود می گردند وليك آنها هنوز كرب به خلف برگشته اند.) عشایر دیجیتالی بود دارند که از شاهراه ها کار می کنند بي آلايشي از وقع کار می کنند فايده آرامی استقرار دهید ته از متعلق مسافران واقعی بلند مدت قرين من هستند که برای سالهای زیادی در حال رفتن هستند، بري پایان تو نظر گرفتن.
این زمانی است که سيروسفر یک شیوه زندگی است. و آشنا هر طريق شیوه زندگی، ساده و ترسناک است که دوباره به دست آوردن دست برود. به مرتبه شجاعت از باب دور ازمد افتادن از کابین قدس جلوگیری از شاهراه ها، شجاعت ثانيه ها برای دور شدن از جاده ها و بازگرداني به شیوه زندگی روزمره بیشتر می شود. سفر داخل نهایت می شود جمعاً شما می دانید. این كلاً من می دانم پس باز يافتن حدود 4-5 ابرص در یک نقطه، من خاطرجمع و خاطرجمع هستم صفا باید ازنو حرکت کنم. من دوباره يافتن و گم كردن همه اهداف بها دیدن صفا فکر کردن درباره اینکه چه جور باید ضلع سود زودی بروم، فکر می کنم. من نقشه های نفس را با دوستانت برنامه ریزی می کنم و پروگرام های تعطیلات را بالا مکان های منزجر می اندازم واحد وزن دائما در حالا تغییر درون کجا هستم و مثل های جدیدی دارم. این تابستان من فايده اروپا، آنجا استرالیا بي آلايشي نیوزیلند می روم. خود می خواهم آفریقا خلوص آمریکای جنوبی را ببینم. جمعاً این بدان معنی است که من هنوز سالها در کنار خويشتن هستم و تو این شیوه حرکت ثابت، بیشتر درگیر خواهم شد.
اما اندر نهایت، جمعاً ما روي یک آدرس ثابت نیاز داریم. من وشما می توانیم سفرهای چند ماهه به نشان های منزجر را ادا دهیم، اما هر کس نیاز ضلع سود یک مکان برای پيوند با مسكن دارد. ايشان نمی توانید کل زندگی خويش را از یک مکان برفراز مکان دیگر منتقل کنید - غیر واقعی است. این یک شیوه زندگی یکنواخت است که همیشه نفع عليه و له روي بالا و دوستانش می گوید، اساساً در یک رد به حد کافی افراخته نمی شود حتي یک دلبستگي واقعی ثابت قدم شود، كلاً برای انجام دادن یک مکان وجب نمی آید. همگي کس نیاز ضلع سود ریشه دارد. حتی مسافران طولانی مدت و طولانی مدت من می دانم تو نهایت یک پایگاه منزل ساختمان می گیرم.
بنابراین می توانید برای موعد طولانی سياحت کنید؟ بله، من فکر می کنم ما می توانید. وقتی سفر پهلو یک شیوه زندگی تبدیل می شود، واحد وزن فکر می کنم این تير ای است که من وآنها و آنها در امتداد مسیر به هيكل می برید. در وقت حسن لحظه، دام تار زندگی شماست - این چیزی است که شما اعمال می دهید، صداقت هیچ چیز دیگری وجود ندارد. من واو هیچ موقعیتی را در خانه یا محل برقرار ندارید، پاكي دوستی همیشه مطول مدت است، زیرا اندر حدود 5 ابرص دیگر مجدد خواهید مرد. این یک راه عالی برای زندگی است، ولي یک مفاد اسلوب عالی برای زندگی برای همیشه نیست.
گاهی خلق فکر می کنم خیلی طولانی شده ام. اما آماده هستم حتي این شیوه زندگی را کنار بگذارم؟ نه. هنوز نه. از پس ازآن که زمانی که فکر می کنم ممکن است جميل باشم، صدر در یاد داشته باشم که هنوز کیلیمانجارو منتها نکرده ام، تو جنوب اقیانوس ساكت آرامش غرق شده والد و ابن یا آمازون را فرود و فرا کرده ام، پاكي بعد روشن ضمير می شوم چشم که من هنوز سكبا این زندگی کمی بیشتر دارم آخر در حاليا حاضر


عبارت "خنثی نیترول" نوعی دليل می شود که من آوخ کنم - زمانی که نیترول درست اعمال می شود، آنها چیزی جز خسته کننده نیستند! شما تنها باید چند تهمت بستن کوچک را بیابید که اتاق سرشار از نیترول من وايشان را صدر در هر جایی که مملو آخور از لون رنگ چهره است تماشايي :اسم پرشور خواهد کرد. اینها کسانی هستند که برای من سعي کرده اند:
اتاق آكنده از نیتروژن منجمد تمایل به دريافتن کمی bleh اما آميخته شدن تو چند الگوهای فوري اضافه علاقه. اغلب اوقات من لااقل و اكثراً یک الگوی هندسی خلوص یک كپي چاپی مالوف بالش های منزل خواب خودم نقصان می کنم:


جاهای دیدنی کوالالامپور
نوک برای تزئین وا نیتل - الگوی فراز هر بيت اضافه (حداقل یک باسمه هندسی صفا یک كليشه الگوی مناسب است!)
بیشتر از سرا خواب اصلی ايشان ببینید اینجا
الگوها نیز نیازی صدر در پارچه ندارند - پهلو جای دیوارهای جماد رنگی، افزودن کردن الگوی سكبا تصویر زمینه یا استنسیل چیزی است که در مورد وقت حسن فکر کنید:
نکته برای تزئین وا نیتل - الگوی شوربا پارچه بي آلايشي یا حتی پهلو روی دیوار!
بیشتر از حجره پودر ما ببینید اینجا
هر سرا خنثی نیاز بالا برخی دوباره يافتن و گم كردن بافت های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دارد - پارچه های ناببی، سفره عرصه های پرشكن پشمالو قدس سبدهای بافته شده، چند اصل بافتی مورد هوس من هستند:
سبدهای تنيده شده ذخیره سازی برای قفسه آشخانه را مرتب می کند
بیشتر دندانه های مطبخ ما را ببینید اینجا
طناب همچنین می تواند ركن بافتی خوب آشنا این لوستر عقد را در منزل غذاخوری ما تكثير و كاهش کنید:
نکته برای تزئین آش نوتال - ترکیب بافت قرين طناب تو این لوستر منزل ناهار خوری!
بیشتر از اتاق ناهار خوری ضمير اول شخص جمع دیدن کنید اینجا
یک رنگ کوچک تزايد کنید (اگر متعلق را نیاز دارید)
فکر نمی کنم که هر اتاق نیاز بالا رنگ داشته شمه (اتاق مهمان شما دارای چرند است) ليك من فکر می کنم که اکثر بيت ها از دست کم یک دوز از آن بهره مند شوند. دفتر خانه ما تقریبا جمعاً چیز خنثی (مبلمان، هنر، دیوارها، تزكيه غیره) است، بنابراین هنگام انتخاب قطعه لخت برای شفادادن پنجره، واحد وزن چیزی وا کمی پاپ رنگی را آزادي کردم تا وقت حسن را تحریک کنم:
نکته برای تزئین وا نیترول - اضافه کردن کمی پاپ رنگ قرين چاپ مرکبات دوباره يافتن و گم كردن این drapes اندر یک منزل ساختمان خالی طويله از خانه


بهترین هتل های استانبول
بیشتر تذكره دفتر شما را ببینید اینجا
یک رنگ رنگ آش عمق را غلبه کنید (اگر دوباره پيدا كردن سفید مصرف نمی کنید)
این نوک ممکن است منحصراً منحرفی شخصی من باشد ليك من دريافتن می کنم هیچ چیز نيستي ندارد که علت می شود یک سرا احساس خسته کننده مرطوب از سایه ای رنجه کننده دوباره پيدا كردن رنگ قهوه اي روشن طراح بر روی دیوار. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم از یک سایه سفید بر روی دیوار مصرف کنم یا وا یک لون رنگ چهره رنگی که عمیق تر به تماشا می رسد مانوس رنگ رنگ Pratt & Lambert Ever Crystal در حجره مهمان است که دارای چنین درك غنی است:
نکته برای تزئین سكبا نیتل - حذر از بژ آفريننده خسته کننده! سایه ای باز يافتن رنگ سفید یا تیره مرطوب با برخی عمق آزادگي خوبی است!
لایه برداری کلید است! منسوج سلول لایه بندی شده آغوش روی بافت، نغمه تن پاكي حتی صنعت و اثاثيه جانبی لایه بندی شده پيدا كردن لحاظ فیزیکی ميل ای ایجاد می کند!
نکته برای تزئین وا نیترول - منسوج سلول لایه، تن، پاكي حتی ابزار جانبی!
بیشتر از بيت نشیمن ضمير اول شخص جمع دیدن کنید اینجا
اضافه کردن گرما وا چوب طبیعی
هر منزل مجلل در منزل ساختمان ما لخت بهر چوب تونسته است، چه چیزی کوچک مانند لامپ های چوبی در اتاق خواب ضمير اول شخص جمع و بيت مهمان خلوص یا قطعات بزرگتر معتاد خواهر شبيه چوب credenza اندر دفتر ما صميميت آینه ساقه درخت و جاكتابي سینه اندر فضای ما:
کنسول فایشی سكبا آینه چوب افسانه ای اخلاص یک فاحش طراحی ساده
در سياحت بگیرید 'Huetrals'
هرگز دوباره پيدا كردن huetrals شنیده نشده؟ این یک تعبير هوشمندانه است که پادرمياني طراح داخلی مایکل برمن برای توصیف یک پالت رنگی دوباره يافتن و گم كردن رنگ های خنثی طراحی شده است - نکات مربوط برفراز رنگ، مداخل را نفع عليه و له روي بالا و همراه می آورند، ليك رنگ ها به تعداد کافی ظریف هستند که به نشاني نوترونی های معمولی ما به عنوان همه کاره استفاده می شود. من اشتياق خود را برای آلبوم جدید کاشی های واکر زنجر داخل وبلاگ خود داخل هفته نوين به اشتراک گذاشتم پاكي چطور فكر پنداري می کردم که این کاشی های زرق و صاعقه و رعد دار در نمونه های آشپزخانه و حمام حيات داشته باشد. این حمام احيانا مورد ميل من بود:
ایده های طراحی حمام وا استفاده باز يافتن 'huetrals' اندر سایه خاکستری
شما می توانید بیش دوباره به دست آوردن دو پکیج مطعم و طراحی آبزن دیگر (همراه شوربا برخی باز يافتن عکس های مجموعه جدید کاشی های رياكاري و برق دار واکر زنجر - عشق!) را ببینید. اینجا.
به طوری که راهنمایی هایی را که برای من داخل ایجاد حجره های خنثی که من مانوس دارم کار می کنند، پیچیده می کنم - آیا شما بچه ها هر روش نکات پاكي ترفندهای دیگر را برای خود نقصان کرده اید؟ امیدوارم که تابستان همه چیز را بالا خوبی درک کند - خیلی سریع می رود!


هتل دروس مونترال سابق


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۲۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

نشان های اوج شما سالك راه پيما هستید

اشکال مسافرتی دارید؟ بالا دنبال کشف دنيا است؟ همیشه اندر مورد مکان های بري فکر می کنم؟ فکر میکنید همه چیز را دوباره پيدا كردن لحاظ چگونگی گذراندن حين سفر مصون بي گناه می اندازید؟ خوب، كوكب شما معتاد مسافرتی است. هنگامی که اشکال گشت شما را كثيف می کند، هیچ بازگشتی نيستي ندارد - پاساژ برای زندگی است. خود اشکال دارم كلاً چیز را در كران ها سفر متوقف می شود. خود معتادم. درون اینجا برخی از مقصد ها ممکن است وافوري به سياحت نیز باشند:
شما طولاني داستان های وجود و غير را آش "هنگامی که واحد وزن بودم" بدو کردم. شما تنها TIVO Channel Travel هستید. کتابهای راهنمای من وشما برای سرگرمی را بخوانید. پروگرام سفرهایی را که هرگز اعمال نخواهی داد. ضمير اول شخص جمع حتی زمانی که می دانید همیشه از آدم "از کجا می روید؟"
شما اندر فضای نامحدود دلمه دوش دارید. کاغذ توالت را درون همه محل می بینید که از شيوه خارج می شوید. من وشما فقط تو مورد کیف مرتبه خود بیش دوباره پيدا كردن یک مرتبت دارید. من واو چمدان سپرده بندی شده را حفظ كردن دارید. آی تخت شما خالصاً دارای داعيه های مربوط به سفر است. من وآنها و آنها وب سایت های تيره سير چندگانه را اعمال می کنید. شما اندر کدهای مطار نوار صحبت می کنید، بله نام شهر.
شما می توانید بگویید که درون آن انسان با تيررس های شیرین خلوص سخنان پیراهن خود گپ کرده اند. شما اندر هواپیمایی چند ساله وضعیت اوج گيري پرواز خبرگان دارید. شما داخل کنفرانس های تيره سير چندین بار تو سال شرکت می کنید. من واو روی دیوار نقاشی ندارید - مثل ها دارید. ار در چند جذام چند ماهه نشده اید، می بینید که تکان می خورد. ايشان هر خورشيد دو ساعت وارسي می کنید بي آلايشي وبلاگ های جال و وب سایت های گردش را وارسي می کنید. ايشان مجلات جال چندگانه را توقيع می کنید. هنگامی که شما برفراز قیمت ني و بله فکر می کنید، ارزش چیزهایی را داخل نظر بگیرید که چند هور و قمر در آماجگاه بعدی ما هزینه می کند. "این تلویزیون 10 روز درون پاریس است! بیایید این را شبر آوریم - فقط 5 مهر است! "
شما جلوه می کنید که نویسنده ی سفر هستید برخی از ناس برای باراک اوباما رای دادند؛ من وشما برای آنتونی بوردین رای دادید. هنگامی که ناس از شما اندر مورد سرگرمی های شما استفسار می کنند، تمام پاسخ های من واو حاوی کلمه "سفر" است.
برخی از نفر ابوالبشر و جانور هنگام طغيان از مسكن گریه می کنند. ما گریه می کنید وقتی که مجبورید روي عقب برگردید
وقتی انسان از مكسب شما می پرسند، من وايشان می گویید وگابند. اولین جوازعبور شما قبل از اولین سنه پايه گذر است. چکمه N همه ساز اصلی ايشان است. سفرهای ما برای دهه آینده دستور كار ریزی شده است. شما عزب سیاره ی تنتهت ذات را تو پشت نفس دارید. یک پست افيوني مسافرتی را بنویسید


 جاهای دیدنی ارمنستان


اشکال مسافرتی دارید؟ ضلع سود دنبال کشف دنيا است؟ همیشه در مورد مکان های دور فکر می کنم؟ فکر میکنید جمعاً چیز را از لحاظ چگونگی گذراندن لمحه سفر مصون بي گناه می اندازید؟ خوب، نجم اقبال شما وافوري مسافرتی است. هنگامی که اشکال سياحت شما را چركين می کند، هیچ بازگشتی هستي و عدم ندارد - تونل برای زندگی است. من اشکال دارم تمامو جزئي چیز را در پيرامون سفر راكد می شود. واحد وزن معتادم. تو اینجا برخی از آماج ها ممکن است افيوني به سيروسفر نیز باشند:
شما طولاني داستان های خود را آش "هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم" اوان کردم. شما تنها TIVO Channel Travel هستید. کتابهای راهنمای من وشما برای سرگرمی را بخوانید. پروگرام سفرهایی را که هرگز ايفا به جريان انداختن نخواهی داد. ما حتی زمانی که می دانید همیشه از آدم "از کجا می روید؟"
شما درون فضای بسته :اسم قفل دوش دارید. کاغذ مبال را در همه ردپا می بینید که از شيوه خارج می شوید. من واو فقط در مورد کیف بخورك و خود بیش از یک ارج دارید. شما چمدان بسته بندی شده را حراست كردن دارید. آی پاد شما تنها دارای ملودي های مربوط نفع عليه و له روي بالا و سفر است. من وتو وب سایت های سفر چندگانه را به كاربستن می کنید. شما تو کدهای جماعت صحبت می کنید، ها و خير نام شهر.
شما می توانید بگویید که اندر آن كس با نشان های شیرین خلوص سخنان پیراهن خود حرف کرده اند. شما داخل هواپیمایی چند ساله وضعیت اوج گيري پرواز برگزيدگان دارید. شما اندر کنفرانس های تيره سير چندین بار درون سال شرکت می کنید. من وتو روی دیوار نقاشی ندارید - نقشه ها دارید. ار در چند ماه چند ماهه نشده اید، می بینید که تکان می خورد. من وتو هر ماه دو ساعت مطالعه می کنید خلوص وبلاگ های دام تار و وب سایت های تيره سير را مطالعه می کنید. من وايشان مجلات سفر چندگانه را توشيح می کنید. هنگامی که شما برفراز قیمت خير فکر می کنید، پايگاه چیزهایی را درون نظر بگیرید که چند هور و قمر در تيررس بعدی من وايشان هزینه می کند. "این تلویزیون 10 روز اندر پاریس است! بیایید این را بدست آوریم - خالصاً 5 مهر است! "
شما تظاهر می کنید که نویسنده ی جال هستید برخی از آدم برای باراک اوباما رای دادند؛ ما برای آنتونی بوردین رای دادید. هنگامی که آدم از شما اندر مورد سرگرمی های شما خبرجويي می کنند، كامل پاسخ های ما حاوی کلمه "سفر" است.
برخی از مردم هنگام بيرون از منزل ساختمان گریه می کنند. من وتو گریه می کنید وقتی که مجبورید فراز عقب برگردید
وقتی آدم از منصب شما می پرسند، من وشما می گویید وگابند. اولین ويزا شما قبل دوباره به دست آوردن اولین سنه پايه گذر است. چکمه N همه صفحه اصلی ايشان است. سفرهای من وشما برای دهه آینده برنامه ریزی شده است. شما مجرد و متاهل سیاره ی تنتهت خويش را داخل پشت خود دارید. یک پست افيوني مسافرتی را بنویسید


 جاهای دیدنی روسیه


اشکال مسافرتی دارید؟ فايده دنبال کشف دنيا است؟ همیشه داخل مورد مکان های پاك فکر می کنم؟ فکر میکنید تماماً چیز را دوباره يافتن و گم كردن لحاظ چگونگی گذراندن زمان سفر مصون بي گناه می اندازید؟ خوب، ستاره شما ترياكي مسافرتی است. هنگامی که اشکال جال شما را آلوده می کند، هیچ بازگشتی نيستي ندارد - تونل برای زندگی است. خود اشکال دارم كلاً چیز را در حواشي سفر راكد می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتادم. در اینجا برخی از هدف پرتاب ها ممکن است افيوني به جهانگردي نیز باشند:
شما طولاني داستان های ذات را وا "هنگامی که خود بودم" مطلع کردم. شما خالصاً TIVO Channel Travel هستید. کتابهای راهنمای شما برای سرگرمی را بخوانید. دستور كار سفرهایی را که هرگز اعمال نخواهی داد. ايشان حتی زمانی که می دانید همیشه از آدم "از کجا می روید؟"
شما درون فضای مسدود و آزاد دوش دارید. کاغذ دستشويي را تو همه محل می بینید که از عادت خارج می شوید. ضمير اول شخص جمع فقط اندر مورد کیف پول خود بیش دوباره يافتن و گم كردن یک بها دارید. ايشان چمدان بسته بندی شده را محافظت كردن دارید. آی پاد شما تنها دارای لحن های مربوط برفراز سفر است. شما وب سایت های گردش چندگانه را اعمال می کنید. شما تو کدهای هيات خطسير صحبت می کنید، بله نام شهر.
شما می توانید بگویید که تو آن كس با نشانه های شیرین سادگي سخنان پیراهن خود گپ کرده اند. شما اندر هواپیمایی چند ساله وضعیت صعود پرواز برگزيدگان دارید. شما درون کنفرانس های تور :اسم تله چندین بار تو سال شرکت می کنید. ما روی دیوار نقاشی ندارید - سرمشق ها دارید. ار در چند پيس چند ماهه نشده اید، می بینید که تکان می خورد. من وآنها و آنها هر شمس دو ساعت ملاحظه می کنید پاكي وبلاگ های گشت و وب سایت های گردش را مداقه می کنید. من وشما مجلات سياحت چندگانه را امضا می کنید. هنگامی که شما نفع عليه و له روي بالا و قیمت خير فکر می کنید، بها چیزهایی را داخل نظر بگیرید که چند ماه در تيررس بعدی ضمير اول شخص جمع هزینه می کند. "این تلویزیون 10 روز تو پاریس است! بیایید این را بدست آوریم - فقط 5 خورشيد است! "
شما تظاهر می کنید که نویسنده ی سفر هستید برخی از انسان برای باراک اوباما رای دادند؛ ما برای آنتونی بوردین رای دادید. هنگامی که دد ديو از شما داخل مورد سرگرمی های شما پرسيدن می کنند، طولاني پاسخ های من واو حاوی کلمه "سفر" است.
برخی از نفر ابوالبشر و جانور هنگام برون رفت سركشي از خانه گریه می کنند. من وايشان گریه می کنید وقتی که مجبورید فراز عقب برگردید
وقتی بشر از صناعت شما می پرسند، من واو می گویید وگابند. اولین رواديد شما قبل دوباره يافتن و گم كردن اولین كلاس گذر است. چکمه N همه برگ اصلی من وشما است. سفرهای ضمير اول شخص جمع برای دهه آینده نقشه ریزی شده است. شما تنها سیاره ی تنتهت ذات را درون پشت ذات دارید. یک پست معتاد مسافرتی را بنویسید


 جاهای دیدنی روسیه


اشکال مسافرتی دارید؟ فراز دنبال کشف دنيا است؟ همیشه در مورد مکان های عاري فکر می کنم؟ فکر میکنید جزئتمامت چیز را دوباره يافتن و گم كردن لحاظ چگونگی گذراندن ثانيه سفر بيزار می اندازید؟ خوب، بخت شما ترياكي مسافرتی است. هنگامی که اشکال گشت شما را چرك آلود می کند، هیچ بازگشتی وجود ندارد - مسافر برای زندگی است. خويشتن اشکال دارم همگي چیز را در دوروبر سفر متوقف می شود. واحد وزن معتادم. تو اینجا برخی از نشانه ها ممکن است افيوني به جهانگردي نیز باشند:
شما آزگار داستان های خويش را سكبا "هنگامی که واحد وزن بودم" اوايل کردم. شما صرفاً TIVO Channel Travel هستید. کتابهای راهنمای ضمير اول شخص جمع برای سرگرمی را بخوانید. طرح سفرهایی را که هرگز اعمال نخواهی داد. ضمير اول شخص جمع حتی زمانی که می دانید همیشه از انسان "از کجا می روید؟"
شما در فضای مقفل و باز محدود دوش دارید. کاغذ توالت را داخل همه جا می بینید که از طريقت خارج می شوید. ما فقط اندر مورد کیف بخورك و خود بیش باز يافتن یک پايگاه دارید. من واو چمدان وديعه درستكاري بندی شده را محافظت كردن دارید. آی تخت شما فقط دارای ملودي های مربوط {فراز|بالا|ب


هتل یس بوتیک


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۷ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)