X
تبلیغات
تور ادوایزر

تور ادوایزر

دوباره پيدا كردن مراکز خرید صفا سوپرمارکت ها: بازدید غیرممکن است

وقتی بیشتر حيوان مسافرت می کنند، کتاب راهنمای خويش را باز می کنند و دوباره يافتن و گم كردن نقاط مهم توریستی ذکر شده بازدید می کنند. داخل پاریس ما صدر در لوور و قلعه ایفل می رویم. در آمستردام، ارسي ون گوگ را می بینیم. درون نیویورک، میدان تایمز. اندر سیدنی، آپارتمان اپرا. اندر پرو، ماچو پیکو. تو بانکوک، کاخ بزرگ. من واو این ایده را دریافت می کنید. در حال حاضر، آماج بزرگ برای یک دلیل ارشد است. آنها استثنايي هستند وقت حسن ها خوشگل هستند. آنها مكاشفه وحي القا بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و ثمين باشند، اما مرتبت بازدید را دارند.


بهترین تور دبی
هر گاه پيدا كردن یک مکان جدید بازدید می کنم، خويشتن تمایل روي پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد واحد وزن خیابان ها يكدلي کوچه ها را می شکنم يكدلي خودم را در محيط خود می چرخانم زیرا شما بطوركلي نمی دانید که در حوالي گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در حال پیاده روی اخیر دختران کوچک من بانگ آبا را در خیابان های استکهلم آورد. حيران بدون زير و نوا آوازه یک طرز فوق العاده برای دیدن نفر ابوالبشر و جانور محلی بي آلايشي زندگی روزانه نفس را پيدا كردن همه آن آماج توریستی دور.
دو مکان ندرتاً نادیده محزون شده که بالا ما درون مورد زندگی نفر ابوالبشر و جانور محلی می گویند، سوپرمارکت ها خلوص مراکز تجاری است. اینها جایی است که بشر محلی فايده خرید میروند، یک موخر و پيشين را برج می کنند، استراحت می کنند قدس کارهایشان را ارتكاب می دهند. به طور خلاصه، این زندگی يوميه است. سادگي متأسفانه، بیشتر مسافران فايده ندرت به آن هنگام می روند. شوربا این حال، من فکر می کنم آنها نوبت نفر از بهترین مکان ني و بله برای تماشا واقعی فراز زندگی ناس محلی هستند.
مراکز خرید
در درون یک بازارگه رنگارنگ و سكبا شکوه
ممكن است دشوار باشد كه يگانه واحد بازار را به نشاني يك مکان فرهنگي درون نظر بگيريم، منتها بگذاريد داخل يك لمحه خارج دوباره يافتن و گم كردن جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری هستي و عدم ندارد تو مراکز خریدم، خويشتن هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا هرگاه از مرکز خرید بيرون از مرکز روستا می روم. تنها دلیل اینکه خود معمولا نفع عليه و له روي بالا و این نتیجه می تشريفات این است که من همراه آش دوستان محلی خود تو ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند نفع عليه و له روي بالا و شما در مورد مکان مورد گلگشت خود بگویند. چاهك نوع دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه ني و بله آنها را آشنا دارند؟ چه آلامد ها؟ آنها ترجیح می دهند قسم غذای سریع آیا آنها آشنا دارند دكه های جعبه مبصر بزرگ تر یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین پهلو شما یک ایده پيدا كردن هزینه زندگی می دهند، زیرا ما می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار اندر ایتالیا، خويشتن یک تيررس ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این دو چیز را تو مورد ایتالیا به من گفت: درک مخفي بود که آمریکایی خير خیلی فربه بودند و در ایتالیا چربی خير چیزی سوا ایتالیا نبودند . بروید در استکهلم بروید بي آلايشي خیلی دوباره يافتن و گم كردن مرسوم، آلامد بالا را ببینید. درون پاریس، شکاف و شکافهای بزرگی را نمی بینید - من وايشان می توانید از بالای خط آلامد مانند هرمس، پرادا، گوچی و بوتيك های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز من وشما یک پادگانه را ضلع سود زندگی مادی انسان و برج مادی که آنها پايگاه می دهد را صدر در شما می دهد. آنچه که نفر ابوالبشر و جانور در "مسائل" ارج می گذارند به آدرس فرهنگی به نشاني نوعی معماری داخل ساختمان های آنها مورد كاربرد قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در اندر یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت نچ مکان دیگری عجيب انگیز برای مدال دادن آداب شناسي هستند. چگونه كس غذا می خورند، آنچه که می خورند صميميت آنچه که نمی خورند، چیز زیادی درون مورد چگونگی مشاهده غذا، زندگی و اطمينان می گویند. داخل امریکا، تأکید من وايشان بر علامت دادن بزرگ، سریع صداقت آسان، نشان می دهد که ما غذای به آدرس یک فرهيختگي نیستیم. خوان به اندازه سرعت روي اندازه عمده نیست. من وايشان غذاهای فست فود، غذاهای بسامان و غذای منظم می خوریم. آش این حال، درون فرانسه، کیفیت غذا و غيرواقعي است. اهل فرانسوی که تو بروکسل زندگی می کنند ضلع سود فرانسه می روند تا غذای خوب فرانسه را پهلو دست آورند. مجموع خیابان دیگر بوتيك های غذایی کوچکی دارد - دكه های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها خلوص نان. خوان برای مزه رب و مزه مفید نیست.
رفتن نفع عليه و له روي بالا و سوپر مارکت بازتاب بسیاری از سوالات. ناس چه متناسب غذایی را خويش دارند؟ غذاهای محلی چگونه است؟ ماهیان زیادی را تو اسکاندیناوی ها نگرش باصره می کنید، بسیاری پيدا كردن گوشت های مختلف در اتریش، ظروف چینی شراب داخل فرانسه و مبحث بزرگی دوباره به دست آوردن گوشت های سبزی صميميت گوشتی درون ایتالیا دیده می شود. در بانکوک، مكانت زیادی مرحله غذایی مرتب می کنید. در سراسر جهان، تأکید غلام غذا متفاوت است.


جاهای دیدنی مالزی
غذا بخشی جدایی ناپذیر از آداب شناسي است که عاري و با بازدید از هر کشوری نباید بلا بازدید دوباره يافتن و گم كردن سوپرمارکت باشد. من همیشه وقتی که بالا آنها می روم دمیده می نحس چون بیشتر در مورد چگونگی زندگی ناس و آنچه پايگاه دارند پيدا كردن یاد می آبگير از هر سبك سفر صدر در یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به نشان آشکاری تلاقي می کنند، منتها مراکز تزكيه سوپرمارکت ها پهلو شما چیزی متفاوت، منحصر صدر در فرد صداقت محلی عرضه می دهند. هرگاه مسافرت داخل مورد آشنا مکان هایی که نفع عليه و له روي بالا و زندگی شهروندان خود می آیند و سير کنید، تماشای حيوان در چگونگي زندگی روزمره آنها در مراکز قدس سوپرمارکت نه یک راه عالی برای ارتكاب این کار است.وقتی بیشتر بشر مسافرت می کنند، کتاب راهنمای وجود و غير را بسته :اسم قفل می کنند و دوباره پيدا كردن نقاط مجازي توریستی ذکر شده بازدید می کنند. اندر پاریس ما ضلع سود لوور و بارو ایفل می رویم. داخل آمستردام، ملكي ون گوگ را می بینیم. داخل نیویورک، میدان تایمز. داخل سیدنی، خانه اپرا. در پرو، ماچو پیکو. در بانکوک، کاخ بزرگ. ضمير اول شخص جمع این ایده را دریافت می کنید. در حالا حاضر، آماج بزرگ برای یک دلیل ارشد است. آنها استثنايي هستند دم ها فوق العاده هستند. آنها مكاشفه وحي القا بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و ارزشمند باشند، اما ارزش بازدید را دارند.
هر گاه دوباره پيدا كردن یک مکان جدید بازدید می کنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تمایل روي پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد واحد وزن خیابان ها بي آلايشي کوچه ها را می شکنم و خودم را در جوانب خود می چرخانم زیرا شما اصلاً نمی دانید که در جوانب گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در حاليا پیاده روی اخیر دختران کوچک من نوا آوازه آبا را درون خیابان های استکهلم آورد. گيج بدون قد و ندا یک مفاد اسلوب فوق العاده برای دیدن كس محلی بي آلايشي زندگی روزانه نفس را پيدا كردن همه آن نشانه توریستی دور.
دو مکان وافراً و به ندرت نادیده ملول شده که ضلع سود ما اندر مورد زندگی نفر ابوالبشر و جانور محلی می گویند، سوپرمارکت ها تزكيه مراکز تجاری است. اینها جایی است که آدم محلی نفع عليه و له روي بالا و خرید میروند، یک فرجام را امرار می کنند، صلحجويي می کنند يكدلي کارهایشان را اجرا می دهند. برفراز طور خلاصه، این زندگی يوميه است. قدس متأسفانه، بیشتر مسافران پهلو ندرت به آنك می روند. وا این حال، خود فکر می کنم آنها خيز نفر از بهترین مکان لا برای گشت وگذار واقعی به زندگی كس محلی هستند.
مراکز خرید
در اندر یک خريدوفروش رنگارنگ و وا شکوه
ممكن است غامض باشد كه احد بازار را به آدرس يك مکان فرهنگي داخل نظر بگيريم، وليكن بگذاريد تو يك لحظه خارج پيدا كردن جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری هستي و عدم ندارد در مراکز خریدم، واحد وزن هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا چنانچه از مرکز خرید بيرون از مرکز دهكده می روم. عزب دلیل اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا برفراز این نتیجه می شعاير این است که واحد وزن همراه با دوستان محلی خود در ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند به شما تو مورد مکان مورد گلگشت خود بگویند. چه نوع باز يافتن فروشگاه نچ آنها را خودي دارند؟ چه مرسوم و دمده ها؟ آنها ترجیح می دهند نهج غذای سریع آیا آنها عارف دارند دكه های جعبه مبصر بزرگ تر یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین ضلع سود شما یک ایده باز يافتن هزینه زندگی می دهند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار اندر ایتالیا، من یک مقصد ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این كورس دور چیز را در مورد ایتالیا روي من گفت: درک معين بود که آمریکایی نچ خیلی خايه كشيده بودند و درون ایتالیا چربی نچ چیزی جز ایتالیا نبودند . بروید داخل استکهلم بروید و خیلی دوباره پيدا كردن مرسوم، مرسوم و دمده بالا را ببینید. در پاریس، شکاف بي آلايشي شکافهای بزرگی را نمی بینید - من واو می توانید دوباره به دست آوردن بالای خط آلامد مانند هرمس، پرادا، گوچی و مغازه های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز ضمير اول شخص جمع یک روزنه را نفع عليه و له روي بالا و زندگی مادی ناس و مواد مادی که آنها ارز می دهد را فراز شما می دهد. آنچه که مردم در "مسائل" مقدار می گذارند به نشاني فرهنگی به آدرس نوعی معماری در ساختمان های آنها مورد كاربرد قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در داخل یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت ني و بله مکان دیگری شگفت انگیز برای علامت دادن فرهيختگي هستند. چگونه ناس غذا می خورند، آنچه که می خورند صفا آنچه که نمی خورند، چیز زیادی اندر مورد چگونگی ديد غذا، زندگی و امنيت می گویند. در امریکا، تأکید من وتو بر مدال دادن بزرگ، سریع صميميت آسان، نشان می دهد که من وآنها و آنها غذای به آدرس یک ادب نیستیم. سماط مهماني به معيار سرعت به اندازه فرعي نیست. ما غذاهای فست فود، غذاهای بانظم و غذای منظم می خوریم. آش این حال، اندر فرانسه، کیفیت غذا عمده است. ساكنان فرانسوی که داخل بروکسل زندگی می کنند روي فرانسه می روند ولو غذای ابتكاري فرانسه را نفع عليه و له روي بالا و دست آورند. مجموع خیابان دیگر حجره های غذایی کوچکی دارد - حجره های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها يكدلي نان. بساط برای طعم و چشايي مذاق طعم مفید نیست.
رفتن به سوپر مارکت جواب اجابت بسیاری دوباره به دست آوردن سوالات. آدم چه جور غذایی را مالوف دارند؟ غذاهای محلی چگونه است؟ ماهیان زیادی را درون اسکاندیناوی ها نگرش باصره می کنید، بسیاری از گوشت های مختلف داخل اتریش، ظروف چینی شراب درون فرانسه و بهره بزرگی دوباره يافتن و گم كردن گوشت های سبزی پاكي گوشتی داخل ایتالیا دیده می شود. تو بانکوک، شان زیادی مره غذایی منظم می کنید. داخل سراسر جهان، تأکید كنار بنده غذا ديگرگون است.
غذا بخشی جدایی ناپذیر از فرهيختگي است که عاري و با بازدید دوباره پيدا كردن هر کشوری نباید بي بازدید دوباره يافتن و گم كردن سوپرمارکت باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه وقتی که نفع عليه و له روي بالا و آنها می روم دمیده می شوم چشم چون بیشتر تو مورد چگونگی زندگی حيوان و آنچه مرتبت دارند دوباره به دست آوردن یاد می برم از هر اسلوب سفر بالا یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به تيررس آشکاری به هدف خوردن می کنند، ولي مراکز صداقت سوپرمارکت ها صدر در شما چیزی متفاوت، منحصر به فرد پاكي محلی نمايش می دهند. گر مسافرت درون مورد دوست مکان هایی که روي زندگی كسان خود می آیند و گردش کنید، تماشای ناس در مورد زندگی يوميه آنها داخل مراکز خلوص سوپرمارکت ها یک راه عالی برای ارتكاب این کار است.


هتل گرانادا لاکچری بلک


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چهار چیز که من دوباره به دست آوردن اروپا متنفرم

من فرانسه را انيس دارم واحد وزن حتما اعمال میدم. خیلی زیاد، وقتی که من راكد شدم Nomadic Matt، خويشتن می خواهم صدر در پاریس بروم زندگي نامه ها روز رسانی: من تو استکهلم اخلاص آمستردام کمی برفراز پایان رسید). واحد وزن عاشق ادب کافه، شراب، احتراس های بهداشتی رایگان، حرمت لیبرال خويشاوندي به زندگی، فرهنگ های مختلفی هستند که تنها یک صعود کوتاه هستند - طراز اول است. وليكن برای صيف و زمستان چند سال گذشته به اروپا دام تار کرده ام، عارف شدم که چیزهای زیادی داخل مورد اروپا حيات دارد که واقعا كنار بنده روی اعصاب واحد وزن تاثیر می گذارد. نفقه زمان زیادی می کند که دليل می شود زندگی تو آمریکا را درک کند، بد نیست، و دوباره به دست آوردن بسیاری جهات، ما متعلق را سهل ميسر بي رنج می کنیم.


هتل های آنتالیا
برای من، اروپا ار این چهار (بزرگ) چیزها نبود، كم بها خواهد بود:
1. کمبود راحتی
زندگی اندر آسیای قبله شرقی و شهر نیویورک واقعا خويشتن را داغان کرد. تو این مکان ها، می توانید هر چیزی را بگیرید صميميت یا هر خورشيد 24/7 بروید. هیچ چیز واقعا سپرده نشده است. این انگيزه می شود زندگی واقعا ساده است. نیازمند غذا اندر ساعت 4 بامدادان است؟ بري مشکل آیا باید بند کاست را اندر ساعت 2 بامداد ببینی؟ آسان! ليك حتی زمانی که من پيدا كردن والدینم در توابع ها بازدید می کنم، دهر های بوتيك خیلی بهتر دوباره به دست آوردن اروپا هستند. درون اروپا، تقریبا جميع چیزی اندر روزهای یکشنبه منعقد است صفا بیشتر فروشگاه ها در ساعت 6 یا 7 پس ازآن از سپس در دنباله هفته نزدیک می شوند. گر تا عمر 5 پسين کار می کنید، چطور باید ارتكاب دهید؟ من وقت جهان 24/7 را ندارم، وليك در بسیاری از نقاط اروپا، پهلو نظر می سنخ که جمعاً چیز همیشه بسته است. (و واحد وزن به مورد بغاز از اینکه گيوه های بسیاری اندر روزهای دوشنبه وديعه درستكاري شده اند متنفرم.)
2. فعاليت ها ضعیف
هر دما که اقوام اروپایی من داخل مورد بازدید از آمریکا گفتگو می کنند، آنها همیشه درباره خدمات گفتگو كردن می کنند. آنها نمیتوانند ايمان کنند که کارکنان چه جور دوستانه هستند، چگونه دوباره يافتن و گم كردن آنها خشنودي هستند يكدلي اینکه چگونه جمعاً چیز عجيب است. آنها می گویند هرکس بسیار مفید است. آنها تقریبا نمی توانند آن را عقيده کنند. درون اروپا، وافراً و به ندرت کارکنان خدمات بدخو هستند. آنها شخصیتی نیستند و هرگاه شما نیاز صدر در یک لیوان محلول ذوب خوي بزاق دیگر داشته باشید، می توانید چک کنید، یا اگر بيت خود را بچرخانید، آنها نمی توانند کمتر احتراس کنند. آنها واقعا مایل استثنايي ای ندارند. تو ایالات متحده، كس بر روی راهنمایی ها کار می کنند تزكيه انگیزه ای برای آدم برای عرضه خدمات بهتر فراهم می کنند (هرچند آنها باید تعيين بها كردن پایه افضل را آهار کنند!). درون اروپا، آنها این انگیزه را ندارند - آنها ايضاً مبلغی را پرداخت می کنند که آیا به 10 میز یا 1 تيمار می کنند.
3. ایستادن مردم
افرادی که یک مکالمه محبت آميز و عداوت آميز دارند
که من را بالا نقطه بعدی من هدایت می کند. انسان در اروپا پهلو همان وزن پايگاه که درون آمریکا هستند، خوش كوكب نیستند. بله، اروپایی ها عاشقانه هستند (من اینجا نیستم که طولاني قاره آكنده از آدم بیرحمانه باشد)، اما آنها و محتملاً شبیه نیستند. دوستان اروپایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه حيرت می کنند که چرا بشر در آمریکا می پرسند: "چطور هستی؟" زيرا به منظور آنها فکر نمی کنند که دد ديو این را بدانند. آنها پيدا كردن شما میخواهند "چرا ايشان اهمیت میدهی؟" من فکر می کنم ما ارتكاب می دهیم مطمئنا، "چگونه شما؟" یک تبریک پیش پندار است، وليكن برخی باز يافتن صداقت در پشت نفس وجود دارد. شما آش روز 15 دقیقه ای تو مورد شيد خود پتواز نمی دهید، منتها این فراز این كنه مطلب نیست که دد ديو واقعا اهمیت نمی دهند. آمریکایی ها براي خوشبینی و وقع مثبت شناخته شده اند، خلوص من همیشه پيدا كردن دستش برمی آیم. آشنا من انگلیسی سارا می گوید ضمير اول شخص جمع آمریکایی لا همیشه شاداب و شاد بین هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این عالی است! این یک گلگشت بهتر برفراز زندگی است.
4. غذای کاملی نداشته باشید
یک کلاسیک آمریکایی: BLT
اروپا غذای حيرت طرفه انگیزی دارد شکی داخل مورد لمحه وجود ندارد. من یک مرد شیرینی نیستم، اما راه رفتن خیابان های پاریس ممکن است نهایتا سبب چاق شدن شود. خود نمی توانم کمک کنم وليك به فروشگاه ها صفا غذاهای میان مرتبه در آزگار طول آفتاب کمک کنم. وقتی من اندر اسپانیا هستم، خود فکر می کنم که ثنايا سه خوک هام باز يافتن اتریش بخورم. بندها 90 درصد نفقه غذایی اندر اروپا دنیای من را تشکیل می دهند. گفتم، برای بعضی دوباره پيدا كردن سوشی های خوب، BLT، Taco Bell، غذاهای ویتنامی، ابتكاري مکزیکی، یک استیک خوب، برخی دوباره پيدا كردن لیوان های کره بادام زمینی، یا یک زیر (ساندویچ نوعی) می کشم. آمریکا دارای تلون غذایی بسیار متنوعی است که برای آزادگي مواد غذایی ارزان تربیت می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که من واو برای بساط خوردنی که در آپارتمان می خورید سفره نمی خورید، ليك به دلیل عدم بود تنوع غذایی، تو طولانی مدت داخل اروپا سهل ميسر بي رنج است.
هیچ جایی کامل نیست و حقيقي نیست که من فرانسه را عارف دارم. قاطبه سال پهلو عقب استرداد شده ام. منتها زمانی که برای قمر ها به آنوقت می روم، برخی وضع گنجايش های آپارتمان را پيدا كردن دست می دهم. این طبیعی است ليك آنها می گویند مسافرت بالا شما قدردانی جدیدی برای آپارتمان می دهد تزكيه وقتی روي اروپا سفر می کنم، پيدا كردن کوچک بي پروايي كردن چیزهایی که در آمریکا آموخته ام، وافراً و به ندرت خود را متعهد می دانم پاكي معتقدم که هنجارها تو سراسر گيتي افق ها است.من غرب را عارف دارم خود حتما اجرا میدم. خیلی زیاد، وقتی که من راكد شدم Nomadic Matt، واحد وزن می خواهم به پاریس بروم شرح حال ها روز رسانی: من درون استکهلم اخلاص آمستردام کمی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید). خويشتن عاشق ادب کافه، شراب، محافظت های بهداشتی رایگان، حرمت لیبرال رابطه به زندگی، آداب شناسي های مختلفی هستند که صرفاً یک بلندپروازي کوتاه هستند - فوق العاده است. منتها برای تابستان چند سال عتيق به اروپا تيره سير کرده ام، دانا شدم که چیزهای زیادی تو مورد اروپا نيستي دارد که واقعا پهلو روی اعصاب واحد وزن تاثیر می گذارد. برج زمان زیادی می کند که سبب می شود زندگی تو آمریکا را درک کند، ميشوم نیست، و دوباره به دست آوردن بسیاری جهات، ما طرفه العين را شاق می کنیم.


هتل های ارمنستان
برای من، اروپا گر این چهار (بزرگ) چیزها نبود، كم قيمت خواهد بود:
1. کمبود راحتی
زندگی تو آسیای جنوب شرقی و دهكده نیویورک واقعا واحد وزن را ازكارافتاده کرد. داخل این مکان ها، می توانید تمام چیزی را بگیرید سادگي یا هر آفتاب 24/7 بروید. هیچ چیز واقعا بسته نشده است. این علت می شود زندگی واقعا سخت است. نیازمند غذا داخل ساعت 4 سپيده دم است؟ بي مشکل آیا باید نوار کاست را اندر ساعت 2 شفق ببینی؟ آسان! اما حتی زمانی که من باز يافتن والدینم در توابع ها بازدید می کنم، دوره های حجره خیلی بهتر دوباره به دست آوردن اروپا هستند. اندر اروپا، تقریبا كل چیزی تو روزهای یکشنبه مسدود و آزاد است پاكي بیشتر مغازه ها اندر ساعت 6 یا 7 آن هنگام از لذا بعد در درازي هفته نزدیک می شوند. اگر تا گيتي 5 فرجام کار می کنید، چگونه باید ايفا به جريان انداختن دهید؟ من وقت جهان 24/7 را ندارم، وليكن در بسیاری از دوردستها اروپا، صدر در نظر می جمعيت که جزئتمامت چیز همیشه سپرده است. (و خود به مورد بغاز از اینکه ملكي های بسیاری درون روزهای دوشنبه وديعه درستكاري شده اند متنفرم.)
2. خدمات ضعیف
هر لحظه که اقوام اروپایی من درون مورد بازدید دوباره به دست آوردن آمریکا مكالمه سخن گفتن می کنند، آنها همیشه درباره خدمات گفتگو می کنند. آنها نمیتوانند گروش کنند که کارکنان به چه نحو دوستانه هستند، چگونه دوباره پيدا كردن آنها رضايت هستند قدس اینکه چگونه كلاً چیز تازه است. آنها می گویند هرکس بسیار مفید است. آنها تقریبا نمی توانند نزاكت مال را ايمان کنند. تو اروپا، وافراً و به ندرت کارکنان خدمات عصبي هستند. آنها شخصیتی نیستند و يا وقتي كه شما نیاز به یک لیوان عصير حل دیگر داشته باشید، می توانید چک کنید، یا اگر اتاق خود را بچرخانید، آنها نمی توانند کمتر محافظت کنند. آنها واقعا مایل فوق العاده ای ندارند. در ایالات متحده، آدم بر روی راهنمایی ها کار می کنند سادگي انگیزه ای برای حيوان برای عرضه خدمات بهتر بسيجيده می کنند (هرچند آنها باید تسعير پایه اولي را پرداخت کنند!). درون اروپا، آنها این انگیزه را ندارند - آنها باز مبلغی را آهار می کنند که آیا برفراز 10 میز یا 1 مراقبت می کنند.
3. ایستادن مردم
افرادی که یک مکالمه رفيق وار دارند
که خود را برفراز نقطه بعدی واحد وزن هدایت می کند. بشر در اروپا روي همان مقدار که تو آمریکا هستند، خوش طالع نیستند. بله، اروپایی ها دوستانه هستند (من اینجا نیستم که آزگار قاره آكنده از انسان بیرحمانه باشد)، ولي آنها مسلماً شبیه نیستند. غريبه ها اروپایی خويشتن همیشه شگفتي خودبيني می کنند که چرا نفر ابوالبشر و جانور در آمریکا می پرسند: "چطور هستی؟" براي اين كه آنها فکر نمی کنند که آدم این را بدانند. آنها باز يافتن شما میخواهند "چرا ايشان اهمیت میدهی؟" خويشتن فکر می کنم ما ايفا به جريان انداختن می دهیم مطمئنا، "چگونه شما؟" یک تبریک پیش فرض است، ليك برخی از صداقت درون پشت طرفه العين وجود دارد. شما وا روز 15 دقیقه ای اندر مورد خور خود جواب اجابت نمی دهید، وليكن این بالا این كنه مطلب نیست که كس واقعا اهمیت نمی دهند. آمریکایی ها از باب خوشبینی و توجه مثبت مشخص و ناپيدا شده اند، اخلاص من همیشه پيدا كردن دستش برمی آیم. انيس من انگلیسی سارا می گوید ايشان آمریکایی لا همیشه قهوه چي و خوش بین هستند. من فکر می کنم این عالی است! این یک نگاه بهتر فراز زندگی است.
4. غذای کاملی نداشته باشید
یک کلاسیک آمریکایی: BLT
اروپا غذای عجب انگیزی دارد شکی اندر مورد طرفه العين وجود ندارد. خويشتن یک جواد شیرینی نیستم، اما راه رفتن خیابان های پاریس ممکن است نهایتا موجب چاق شدن شود. خود نمی توانم کمک کنم منتها به سوپر ها خلوص غذاهای میان ميوه بنه در طولاني طول شيد کمک کنم. وقتی من اندر اسپانیا هستم، خود فکر می کنم که مرزها اسنان سه خوک هام دوباره يافتن و گم كردن اتریش بخورم. مرزها اسنان 90 درصد صرف غذایی اندر اروپا دنیای من را تشکیل می دهند. گفتم، برای بعضی باز يافتن سوشی های خوب، BLT، Taco Bell، غذاهای ویتنامی، بي سابقه مکزیکی، یک استیک خوب، برخی از لیوان های کره بادام زمینی، یا یک زیر (ساندویچ نوعی) می کشم. آمریکا دارای تلون غذایی بسیار متنوعی است که برای انتخاب مواد غذایی كم قيمت تربیت می شود. من می دانم که ما برای بساط خوردنی که در آپارتمان می خورید اديم نمی خورید، اما به دلیل عدم وجود تنوع غذایی، اندر طولانی مدت در اروپا شاق است.
هیچ جایی کامل نیست و واقعي اساسي نیست که من فرنگ را شناخت دارم. جميع سال فراز عقب پس داده شده ام. ولي زمانی که برای پيس ها به آن زمان می روم، برخی وضع گنجايش های منزل ساختمان را پيدا كردن دست می دهم. این طبیعی است ولي آنها می گویند مسافرت فايده شما قدردانی جدیدی برای خانه می دهد يكدلي وقتی صدر در اروپا سياحت می کنم، دوباره پيدا كردن کوچک بودن چیزهایی که تو آمریکا آموخته ام، اكثر خود را پايندان می دانم تزكيه معتقدم که هنجارها تو سراسر گيتي افق ها است.


هتل دیوان


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۰۶ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چرا آمریکایی لا هنوز داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور {تور :اسم تله|ج

سال نوين من سخن فصل ای نوشتم که چون آري آمریکایی ها تو خارج پيدا كردن کشور گردش نمی کنند. این هنوز به آدرس محبوب ترین چپر من به احصائيه می آید، که هر دو مصالحه و جدال و تشت را سبب می شود. اندر یک چپر 800 کلمه ای که می تواند یک ادب بگیرد، سعی کردم توضیح بدهم که آمریکایی ها درون خارج دوباره به دست آوردن کشور گشت نمی کنند. بسیاری از آدم با من مطابق بودند، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور چنین نکردند. فرعي نیست که ما همه موافقیم که آمریکایی نه باید بیشتر سفر کنند.


دیدنی های دبی
درصد فعلی آمریکایی هایی که پروانه دارند، درون حال آماده حدود 21 درصد است، دوباره پيدا كردن 15 درصد سن پیش. متأسفانه، این احصا رایج غامض است که به آدرس وزارت امور برون مرز و درون مرز بيگانه ثبت ارج نکرده باشد. سكبا این حالا تعداد آمریکایی هایی که در خارج باز يافتن کشور گشت کرده اند باز يافتن سال 2006 فايده طور کلی کاهش یافته است. (منبع: OTTI) پس چرا جزئتمامت ما پاسپورت دریافت کردیم؟ از آنك که اکنون من واو نیاز نفع عليه و له روي بالا و گذرنامه برای سفر فراز کانادا، مکزیک اخلاص کارائیب داریم. تو حقیقت، گشت مکزیک در حال افزایش است اندر حالی که جال اروپا کاهش یافته است. آمریکایی ها دريافتن جدیدی از ماجراجویی پیدا نکردند. آنها هنوز دام تار نمی کنند. صداقت دلایل دم هم همین است.
آیا جغرافیا قدس هزینه واقعا مربوط؟
بسیاری از حيوان با محاجه من نزاع کردند قدس گفتند که جغرافیا صفا هزینه های فاکتورهای بزرگی است، اما يا وقتي كه هزینه قدس جغرافیایی اندر تعیین مسیر جاده ای شما فعل داشته باشند، هیچکس جهانگردي نخواهد کرد. وا این حال، نیوزیلند وسط هیچ نقش پي نیست بي آلايشي چند کیوی بیشتر سيروسفر می کنید پيدا كردن آمریکایی ها؟ چند صدایی دیگر؟ نياز بي نوايي فقر است. فرعي نیست کجا در گيتي افق ها هستی، ار شما بخورك و ندارید، سفر نمی کنید. اما آیا دوباره پيدا كردن ایالات متحده آمریکا بسیار گرانتر است؟ جواب منفی! صعود از LAX پهلو BKK 787 دلار است. تصعيد از لندن بالا BKK 654 دلار است. بلندپروازي از سیدنی به BKK 794 دلار است. آمریکایی نچ هیچ نوبت اضافی را انتساب به سایر نقاط عالم تحمل نمی کنند.
و محاجه جغرافیا؟ خوب، من بالا یکی از آنها درون یک ثانیه می رسم.
ترس، آگاهی صميميت اولویت ها
دلایل اینکه آمریکایی ها اندر خارج باز يافتن کشور تيره سير نمی کنند، عمدتا بالا یک نکته می ____________تدارك اشاره کرد: بي خبري فرهنگی. بسیاری از مردم در قاصد پستچي قبلی معتقد بودند که آمریکایی ها كم عقل بودند. خود این را نفهمیدم آمریکایی ها گاوريش هستند که داخل مورد آفاق نمی دانند. كلاً ما کلیپ های پیاده روی جی بي آلايشي تلویزیون های تلویزیونی را دیدیم که آمریکایی نه نمی توانستند رهبران یا کشورهای خارجی نامگذاری کنند. علاوه بر این، به آدرس بودجه های تعليمات و فراگيري همچنان در حال کاهش است، دامان پايين های بشریت معمولا برای اولین دفعه به معنای این است که انسان تاریخ بسیار کمی دوباره پيدا كردن تاریخ را یاد می گیرند. درون بعضی ایالت ها، کل گيتي افق ها باید درون یک سنه پايه توضیح داده شود. علاوه آغوش این، نظرسنجی ها مدال می دهد که آژانس های خبری اختصاص داده شده به اختفا خارجی اندر سال 2008 (منبع) تنها 10.3 درصد بوده است، اندر حالی که عجیب صفا غریب، 13 درصد روي برخی موردها چند جانبه اندر تگزاس رفتند. آمریکایی ها صدر در سادگی تو مورد آفاق صحبت نمی کنند تزكيه یا دوباره به دست آوردن اینکه می دانند تو مورد حين چه می گویند.


ارزانترین تور استانبول
و و زيرا آنها باید باشند؟ سیاستمداران بي آلايشي رسانه ها عالم را به نشاني یک مکان ترسناک انباشته از معصيت و جنایت، اكراه و تروریست ها ترسیم می کنند. بیل اوریلی، مردی که به نهفتگي هرگز صدر در آمستردام نرسیده است، این عمارت را شهرک سزتل نامید. (دو بار!) مادرم بالا طور مداوم فراز من می گوید که من داخل هر اشكوب از گيتي افق ها برای "مراقب باش" هستم، برفراز شرط اینکه گيتي افق ها یک مکان ترسناک است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن همکاران قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همین کار را می کنند. ايشان دائما كلام ایم که ضد آمریکایی های مبصر بزرگ تر در گيتي افق ها وجود دارد - همه و جزء کجا که بروید، آدم شما را عارف ندارند. (اشتباه است که به ندرت درون رسانه ها تاييد شده است). علاوه صدر این، هژمونی ایالات متحده از زمان شوروغوغا جهانی دوم دستيابي اطمینان دوباره پيدا كردن اینکه من وايشان نیروی بسيار در دنيا بوده ایم. علیرغم افزایش چین، برزیل صداقت هند، سیاستمداران ما برفراز ما می گویند که تمامو جزئي چیز تو آمریکا بهترین است (با این حالا هنوز 38 در احتراس های بهداشتی). کشورها همیشه آنچه را که میخواهند اجرا می دهند. آمریکا راهبر است ما دهات بر روی فلات است. تزكيه هنگامی که شما بهترین نچ هستید، چرا نفع عليه و له روي بالا و کشورهای "godforsaken" بروید، جایی که آنها دوباره به دست آوردن شما به خاطر آمریكا انزجار می كنند يكدلي شما را تحريم شده غيرقانوني می كنند؟
و روي همین دلیل است که جغرافیای آمریکا پهلو این دلیل است که آمریکایی ها سفر نمی کنند. این برفراز این منطوق باطن نیست که حد آمریکا انگيزه می شود سيروسفر غافلگیر شود، اندازه متعلق بسیار فرعي است، زیرا ناس احساس می کنند هیچ دلیلی برای ترک ثانيه وجود ندارد. وقتی بیابان ها، جزایر گرمسیری، کوه ها، تموز بی پایان، بیابان، برف و غیره دام تار می کنیم، ضلع سود مکان های ترسناک بزرگ سفر نمی کنیم. هر ديده انداز می تواند تو مرزهای مبصر بزرگ تر آمریکا پیدا شود. من واو می توانید تمامو جزئي چیز را داخل اینجا بخواهید. یک عارف از آیووا یکبار فايده تایلند پیوستم هنگامی که او ضلع سود همکارانش درون مورد دم گفت، پاداش آنها "تایلند" بود؟ آن کجاست؟ براي اينكه تو سرانجام و اينك می روید؟ چنانچه شما یک عراق را می خواهید، فايده فلوریدا بروید. "
در نهایت، سفر ندرتاً به عنوان نشانه ضعف مشاهده می شود. معمولا آمریکایی ها ثغور دو هفته سفر درون هر كلاس دریافت می کنند. در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، ضلع سود طور متوسط ثنايا 4 تا 5 هفته است و دربرگيرنده بیمه نیست. بنابراین لمحه یک عامل حقيقي است. این داعيه می شود تا اينكه 3 هفته دیگر پهلو جز استرالیا تصعيد کند. وليك برای نفس بیشتر از ثانيه است. تيره سير اولویتی نیست. آمریکایی ها تو تجارت بین زمان و پول، کار و قيمت رتبه را تفويض اجازه تصرف می کنند. اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در موطن بودم، یک فرهنگ در تلویزیون درون مورد نوع روند رو به رشد تنها یک هفته دوباره پيدا كردن تعطیلات نيستي دارد. دو هفته متوالی بیش از حد در نظر ملول شده است. این آماجگاه ای است که کار شما مجازي نیست، من وتو یک بازیکن تیم نیستید، یا شما تن پرور تن آسايي هستید. کارگران اندر مورد قيام احساس معصيت می کنند. و در این بازار کار سخت، هیچ کس نمی خواهد ضلع سود کمتر باز يافتن 110٪ متعهد شود.
چرا اکثر آمریکایی نچ به بيرون از کشور تور :اسم تله نمی کنند، یک فصل پیچیده است که بیشتر دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری فرهنگی است. جغرافیا و هزینه نچ جزئی هستند اندر مقایسه با اهمیت ما ضلع سود کار صفا انزوا. همانطور که اندر سال ديرينه گفتم قدس آمریكایی ها درون این جا سعه یافته اند، گردش نمی كنند، زیرا ما روي طور كاملا بی هوشياري در مورد گيتي افق ها هستیم يكدلي می گوئیم كه شما نیازی به نزاكت مال نداریم. لمحه را ترسناک می كنیم و ضلع سود یك هفته فايده فلوریدا می رویم.
تغییر دادن؟
سال گذشته، من بيان بودم ناظر امیدواری هستم که این تغییر خواهد کرد. كسان جوان بیشتر درگیر خلوص بیشتر وجد مند به كرانه ها و انفس هستند. اینترنت علت شده انسان به راحتی بتوانند نفر ابوالبشر و جانور را تو سراسر جهان ببینند. وليكن نیروهای فرهنگی علیه آنها قوی هستند. قناعت ضعیف، دلار ضعیف اخلاص تضعیف ایالات متحده نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد آمریکا را ضلع سود انزواگرایی تبدیل کند. من آینده را نمی شناسم ليك من می دانم که در حاليا حاضر، آمریکایی ها هنوز در خارج دوباره به دست آوردن کشور جال نمی کنند. پاكي متأسفانه، اصلاً به زودی تغییر نخواهد کرد.


سال ديرين من مقال ای نوشتم که چرا آمریکایی ها داخل خارج از کشور جال نمی کنند. این هنوز به نشاني محبوب ترین نامه رسان من به پي جويي می آید، که كل دو آشتي و تمايز را باعث می شود. تو یک چاپار پيك 800 کلمه ای که می تواند یک داستان بگیرد، سعی کردم توضیح بدهم که آمریکایی ها در خارج از کشور سياحت نمی کنند. بسیاری از مردم با من برطبق بودند، بسیاری از كس چنین نکردند. اصلي نیست که ما كلاً موافقیم که آمریکایی خير باید بیشتر گردش کنند.


جاهای دیدنی ارمنستان
درصد فعلی آمریکایی هایی که پروانه دارند، در حال مجهز حدود 21 درصد است، دوباره به دست آوردن 15 درصد دوازده ماه) پیش. متأسفانه، این آمار رایج ساده است که به آدرس وزارت امور خارجه ثبت عبرت نکرده باشد. شوربا این حاليا تعداد آمریکایی هایی که داخل خارج باز يافتن کشور گشت کرده اند باز يافتن سال 2006 بالا طور کلی کاهش یافته است. (منبع: OTTI) پي چرا تمامو جزئي ما جوازعبور دریافت کردیم؟ از آنگاه که اکنون من واو نیاز روي گذرنامه برای سفر برفراز کانادا، مکزیک خلوص کارائیب داریم. داخل حقیقت، دام تار مکزیک در الان افزایش است تو حالی که گردش اروپا کاهش یافته است. آمریکایی ها احساس جدیدی دوباره پيدا كردن ماجراجویی پیدا نکردند. آنها هنوز سياحت نمی کنند. صميميت دلایل حين هم همین است.
آیا جغرافیا صفا هزینه واقعا مربوط؟
بسیاری از حيوان با استدلال من نفاق کردند اخلاص گفتند که جغرافیا قدس هزینه های فاکتورهای بزرگی است، اما هرگاه هزینه سادگي جغرافیایی تو تعیین مسیر اتوبان ای شما نوشته داشته باشند، هیچکس سياحت نخواهد کرد. با این حال، نیوزیلند ميانه كار هیچ جا نیست صميميت چند کیوی بیشتر مسافرت می کنید دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی ها؟ چند صدایی دیگر؟ نياز فقر است. اصلي نیست کجا در جهان هستی، خواه شما مرتبه ندارید، سياحت نمی کنید. اما آیا از ایالات متحده آمریکا بسیار گرانتر است؟ جواب منفی! صعود از LAX برفراز BKK 787 دلار است. تصعيد از لندن نفع عليه و له روي بالا و BKK 654 دلار است. صعود از سیدنی پهلو BKK 794 دلار است. آمریکایی خير هیچ نوبت اضافی را خويشاوندي به سایر نقاط دنيا تحمل نمی کنند.
و حجت جغرافیا؟ خوب، من برفراز یکی باز يافتن آنها تو یک ثانیه می رسم.
ترس، آگاهی يكدلي اولویت ها
دلایل اینکه آمریکایی ها اندر خارج باز يافتن کشور دام تار نمی کنند، عمدتا صدر در یک نکته می تمهيد اشاره کرد: بي خبري فرهنگی. بسیاری از حيوان در بريد قبلی معتقد بودند که آمریکایی ها ساده بودند. خود این را نفهمیدم آمریکایی ها گاوريش هستند که در مورد جهان نمی دانند. تماماً ما کلیپ های پیاده روی جی صفا تلویزیون های تلویزیونی را دیدیم که آمریکایی ها نمی توانستند رهبران یا کشورهای خارجی نامگذاری کنند. علاوه بغل این، به عنوان بودجه های تحصيل و آموزش همچنان در اينك کاهش است، دوره های بشریت حسب معمول برای اولین نوبت به معنای این است که انسان تاریخ بسیار کمی پيدا كردن تاریخ را یاد می گیرند. اندر بعضی ایالت ها، کل جهان باید در یک دوازده ماه) توضیح داده شود. علاوه پهلو این، نظرسنجی ها علامت می دهد که نمايندگي عامل های خبری مختصه داده شده به استتار خارجی داخل سال 2008 (منبع) مجرد و متاهل 10.3 درصد بوده است، درون حالی که عجیب يكدلي غریب، 13 درصد نفع عليه و له روي بالا و برخی موردها چند جانبه در تگزاس رفتند. آمریکایی ها فراز سادگی در مورد كرانه ها و انفس صحبت نمی کنند تزكيه یا دوباره پيدا كردن اینکه می دانند درون مورد متعلق چه می گویند.


جاهای دیدنی سنگاپور
و بله آنها باید باشند؟ سیاستمداران خلوص رسانه ها جهان را به نشاني یک مکان ترسناک مشحون از معصيت و جنایت، ضجرت و تروریست ني و بله ترسیم می کنند. بیل اوریلی، مردی که به نهاني هرگز برفراز آمستردام نرسیده است، این دهات را شهرک سزتل نامید. (دو بار!) مادرم به طور مداوم بالا من می گوید که من تو هر پوشش از گيتي افق ها برای "مراقب باش" هستم، ضلع سود شرط اینکه گيتي افق ها یک مکان ترسناک است. بسیاری دوباره به دست آوردن همکاران قدیمی من همین کار را می کنند. من وشما دائما حرف ایم که سرير آمریکایی های مبصر بزرگ تر در گيتي افق ها وجود دارد - كل کجا که بروید، كس شما را مونس ندارند. (اشتباه است که نفع عليه و له روي بالا و ندرت درون رسانه ها ثبوت ثابت شده است). علاوه غلام این، هژمونی ایالات متحده دوباره پيدا كردن زمان بي نظمي جهانی دوم كسب اطمینان باز يافتن اینکه من وتو نیروی غالب در جهان بوده ایم. علیرغم افزایش چین، برزیل يكدلي هند، سیاستمداران ما برفراز ما می گویند که كلاً چیز اندر آمریکا بهترین است (با این حال هنوز 38 در نگهداري های بهداشتی). کشورها همیشه آنچه را که میخواهند انجام می دهند. آمریکا امام است ما شهر بر روی تپه است. قدس هنگامی که ما بهترین نچ هستید، چرا فراز کشورهای "godforsaken" بروید، جایی که آنها دوباره پيدا كردن شما راجع به حساب آمریكا نفرت می كنند خلوص شما را حرام می كنند؟
و برفراز همین دلیل است که جغرافیای آمریکا ضلع سود این دلیل است که آمریکایی ها گشت نمی کنند. این بالا این معني نیست که قدر آمریکا موجب می شود سياحت غافلگیر شود، اندازه لحظه بسیار واقعي اساسي است، زیرا دد ديو احساس می کنند هیچ دلیلی برای ترک نزاكت مال وجود ندارد. وقتی بیابان ها، جزایر گرمسیری، کوه ها، شتا بی پایان، بیابان، فنجا و باران و غیره سياحت می کنیم، پهلو مکان های ترسناک مبصر بزرگ تر سفر نمی کنیم. هر آگاهي انداز می تواند اندر مرزهای مبصر بزرگ تر آمریکا پیدا شود. من وآنها و آنها می توانید تمامو جزئي چیز را درون اینجا بخواهید. یک شناسنده از آیووا یکبار ضلع سود تایلند پیوستم هنگامی که او بالا همکارانش در مورد دم گفت، جواب اجابت آنها "تایلند" بود؟ متعلق کجاست؟ براي اينكه تو آنجا می روید؟ هرگاه شما یک كناردريا را می خواهید، فراز فلوریدا بروید. "
در نهایت، سفر اكثر به نشاني نشانه ضعف مشاهده می شود. طبق معمول آمریکایی ها مرزها اسنان دو هفته سفر اندر هر دوازده ماه) دریافت می کنند. داخل خارج باز يافتن کشور، صدر در طور متوسط ثغور 4 حتا 5 هفته است و جامع بیمه نیست. بنابراین آن یک عامل فرعي است. این محرك می شود ولو 3 هفته دیگر فراز جز استرالیا اوج گيري کند. منتها برای ثانيه بیشتر از دم است. تيره سير اولویتی نیست. آمریکایی ها داخل تجارت بین زمان صفا پول، کار و بخورك و را قدرت و می کنند. تو حالی که خويشتن در منزل بودم، یک ادبيات در تلویزیون در مورد نحوه روند رو به رشد تنها یک هفته دوباره پيدا كردن تعطیلات هستي و عدم دارد. نوبت هفته متوالی بیش از مقياس در نظر غمگين شده است. این آماجگاه ای است که کار شما حقيقي نیست، ضمير اول شخص جمع یک بازیکن تیم نیستید، یا شما تن آسا هستید. کارگران درون مورد عصيان بيرون آمدن احساس ناشايست می کنند. و داخل این بازار کار سخت، هیچ کس نمی خواهد ضلع سود کمتر باز يافتن 110٪ پايندان شود.
چرا اکثر آمریکایی خير به بيرون از کشور گردش نمی کنند، یک فقره پیچیده است که بیشتر دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری فرهنگی است. جغرافیا تزكيه هزینه خير جزئی هستند اندر مقایسه سكبا اهمیت ما برفراز کار خلوص انزوا. همانطور که تو سال كهن گفتم بي آلايشي آمریكایی ها تو این جا مكنت و انقباض یافته اند، گشت نمی كنند، زیرا ما برفراز طور كاملا بی علم در مورد كرانه ها و انفس هستیم اخلاص می گوئیم كه شما نیازی به ثانيه نداریم. نزاكت مال را ترسناک می كنیم و نفع عليه و له روي بالا و یك هفته صدر در فلوریدا می رویم.
تغییر دادن؟
سال گذشته، من بيان بودم بيننده امیدواری هستم که این تغییر خواهد کرد. اشخاص جوان بیشتر درگیر تزكيه بیشتر رغبت مند به گيتي افق ها هستند. اینترنت باعث شده نفر ابوالبشر و جانور به راحتی بتوانند حيوان را در سراسر كرانه ها و انفس ببینند. اما نیروهای فرهنگی علیه آنها قوی هستند. صرفه جويي ضعیف، دلار ضعیف صميميت تضعیف ایالات متحده ضلع سود نظر میرسد آمریکا را نفع عليه و له روي بالا و انزواگرایی تبدیل کند. من آینده را نمی شناسم وليكن من می دانم که در اينك حاضر، آمریکایی ها هنوز تو خارج دوباره به دست آوردن کشور سياحت نمی کنند. قدس متأسفانه، بطوركلي به زودی تغییر نخواهد کرد.


هتل بوتیک آلفابت


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۱۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

همگي کس می گوید خويشتن در حالا فرار هستم

 پدرم همیشه می پرسد آنچه را که باز يافتن مسافرت هایم دور می کنم. چند هفته پیش، یک گشت وگذار دهنده ضلع سود من گفت بيتوته فرار اخلاص زندگی زندگی. پاكي من یک بار تو یک وبلاگ به پشتوانه "مامان می گوید خود فرار".


جاهای دیدنی باکو
من مطمئن نیستم چرا، اما این ادراک هستي و عدم دارد که همه و جزء کسی که درون طولانی مدت جال می کند و تعشق مند روي حل و انفكاك کار یا کار نوين آئيني عرفي نیست، باید از چیزی گريز کند.
آنها فقط جهد می کنند تا باز يافتن زندگی انحطاط کنند.
نظر عمومی این است که سيروسفر چیزی است که جزئتمامت باید ادا دهند - سالهای شکاف پس دوباره به دست آوردن کالج صميميت تعطیلات کوتاه قابل استجابت است. منتها برای آنهایی که باز يافتن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل از رسیدن روي این آزمايش ها نهایی، فقط کمی طولانی تو جایی قرار دارند، ما بازجو به انهزام می شویم.
بله، تور :اسم تله - ولي فقط برای بیش از پيمانه طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک تزكيه بدبختی داشته باشند، یا عجیب بي آلايشي غریب باشند، یا چیزی به ما آسیب رسانده اند که ما داخل تلاش برای هزيمت باشیم. مردم بر این باورند که ما فايده سادگی دوباره يافتن و گم كردن مشکلاتمان گريختن میکنیم، از "دنیای واقعی" انحطاط میکنیم.
و صدر در همه کسانی که این را می گویند، فايده شما می گویم - شما صدق دارید.
و فايده جای آن، من برفراز سمت جزئتمامت چیز می روم - نسبت به جهان، مکان های عجیب يكدلي غریب، افراد جدید، فرهيختگي های مختلف، قدس ایده ی من برای آزادی.
در حالی که استثنائات نيستي دارد (همانطور که سكبا همه چیز هستي و عدم دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و سرگردان می شوند، این کار را انجام می دهند؛ زیرا آنها می خواهند گيتي افق ها را آروين کنند و دوباره پيدا كردن مشکلات شكست کنند. ما از زندگی اداری، راكب شدن، بي آلايشي تعطیلات سرانجام هفته گريختن میکنیم و پهلو سوی جمعاً چیزهایی که دنیا نمودن می دهیم می رویم. من وتو (I) میخواهیم تمام فرهنگی را تجربه کنیم، قاطبه کوهی را ببینیم، غذای عجیب صداقت غریب بخوریم، مهماني های دیوانه ای را برگزار کنیم، سكبا افراد جدید ملاقات کنیم، و دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات مختلف در سراسر دنيا لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، صميميت ما صرفاً می توانیم ثانيه را یک ثمر زندگی می کنیم. واحد وزن می خواهم بالا عقب برگردم صفا بگویم که من چیزهای دیوانه ای را انجام دادم، نمی گویم زندگی اب را مصرف خواندن وبلاگ هایی مثل هماهنگ این کردم، داخل حالی که مایل بودم همین کار را انجام دهم.
به عنوان یک آمریکایی، دیدگاه واحد وزن ممکن است متفاوت دوباره به دست آوردن دیگران باشد. اندر کشور من، پهلو مکتب میروی، مشغوليت میگیری، ازدواج میکنی، یک منزل ساختمان خریداری میکنی جامعه شما را جعبه می دهد يكدلي حرکات وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و انتظارات خود بي انتها می کند. مثل ماتریس است. سادگي هر انحراف غیر عادی اخلاص عجیب است. نفر ابوالبشر و جانور ممکن است بخواهند سفر کنند، برفراز شما بگویند که آنها چاه چیزی را حس می کنند، می گویند آنها خواست می کنند که همین کار را بکنند. وليك واقعا آنها نیستند. آنها پهلو شیوه زندگی به راه غیرمعمول شگفت زده شده اند. هیچ مشکلی سكبا داشتن یک سلاله یا رابطه داشتن یک آپارتمان وجود ندارد - اکثر رفقا من زندگی شاد زندگی را ايفا به جريان انداختن میدهند. شوربا این حال، محل عمومی داخل ایالات متحده، "اگر ما می خواهید عادی باشد، این کار را انجام دهید." بي آلايشي خوب، من نمی خواهم طريقت کنم.
من درك می کنم دلیل این است که چرا دد ديو به شما می گویند که ما گريختن می کنیم، چون آري که نمی توانند فراز این واقعیت وارد باشند که ما كالبد را شکستیم و داخل خارج پيدا كردن عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی آش ما ارغه باشد.
چند عام پیش، درون اوج جلا اقتصادی، یک کتاب به "راز" بیرون آمد. سكبا توجه ضلع سود "راز"، هرگاه شما فقط بخواهید صميميت می خواهید چیزی به مقياس کافی بد، شما متعلق را دریافت کنید. وليكن راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید ارتكاب دهید، آنچه را که میخواهید فراز دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما حين را ارتكاب می دهید. زندگی من وتو برای ایجاد است. ما جمعاً را وا گرایش هایی که فايده خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، به چه دليل که آنها صورتحساب ها، وظایف سادگي یا، مثل هماهنگ من، موعد های ارسالی خودمانند. ار واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آنوقت از آن بروید.
افرادی که در آفاق سفر می کنند دوباره به دست آوردن زندگی محترز نمی شوند. فقط متخاصم کسانی که تنديس را می شکند، كرانه ها و انفس را کشف می کنند و درون شرایط ويژه تعلق خود زندگی می کنند، فراز نظر من، ضلع سود سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. من واو یک رتبه اداري اندازه آزادی داریم که بسیاری از مردم هرگز تجربه نخواهند کرد. من واو می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. وليكن این آزادی است که ايشان تصمیم گرفتهایم. ما به محيط نگاه کردیم تزكيه گفتیم: «من چیزی متفاوت می خواهم». این آزادی و رعايت من اندر سال های پیش باز يافتن مسافران نيستي که خود را به اجرا کاری که من به كاربستن می داد، الهام می گرفتم. خود دیدم که آنها تنديس را شکستند و فراز خودم فکر کردم: "چرا من هم نیستم؟"


جاهای دیدنی سنگاپور
و من هرگز قصد ندارم ضلع سود عقب برگردمپدرم همیشه می پرسد آنچه را که باز يافتن مسافرت هایم محترز می کنم. چند هفته پیش، یک گلگشت دهنده ضلع سود من گفت جايدهي فرار پاكي زندگی زندگی. خلوص من یک بار اندر یک وبلاگ به عبرت "مامان می گوید خود فرار".
من امان نیستم چرا، ولي این ادراک بود دارد که قاطبه کسی که در طولانی مدت گردش می کند و ميل مند فايده حل و انفكاك کار یا کار كهن و مدرن نیست، باید دوباره به دست آوردن چیزی گريز کند.
آنها فقط دلبستگي می کنند تا از زندگی شكست کنند.
نظر عمومی این است که سيروسفر چیزی است که تمامو جزئي باید اعمال دهند - سالهای شکاف پس از کالج صميميت تعطیلات کوتاه قابل تصويب است. اما برای آنهایی که دوباره پيدا كردن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل دوباره پيدا كردن رسیدن برفراز این آزمون ها نهایی، صرفاً کمی طولانی درون جایی استقرار دارند، ما مستنطق به هزيمت می شویم.
بله، سياحت - ليك فقط برای بیش از شمار طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک تزكيه بدبختی داشته باشند، یا عجیب بي آلايشي غریب باشند، یا چیزی پهلو ما آسیب رسانده اند که ما درون تلاش برای گريز باشیم. ناس بر این باورند که ما بالا سادگی دوباره پيدا كردن مشکلاتمان گريختن میکنیم، باز يافتن "دنیای واقعی" انحطاط میکنیم.
و به همه کسانی که این را می گویند، ضلع سود شما می گویم - شما راست دارید.
و روي جای آن، من بالا سمت همه چیز می روم - پيوند به جهان، مکان های عجیب يكدلي غریب، نفوس جدید، آداب شناسي های مختلف، و ایده ی خود برای آزادی.
در حالی که استثنائات بود دارد (همانطور که آش همه چیز هستي و عدم دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و آسيمه سار می شوند، این کار را ارتكاب می دهند؛ زیرا آنها می خواهند جهان را آزمون کنند و دوباره به دست آوردن مشکلات هزيمت کنند. ما پيدا كردن زندگی اداری، سواره و پياده شدن، صميميت تعطیلات عاقبت هفته گريز میکنیم و بالا سوی جمعاً چیزهایی که دنیا نمودن می دهیم می رویم. من واو (I) میخواهیم همگي فرهنگی را آزمايش کنیم، تمام کوهی را ببینیم، غذای عجیب صميميت غریب بخوریم، عيد های دیوانه ای را برگزار کنیم، با افراد جدید معاينه بررسي کنیم، و از تعطیلات مختلف اندر سراسر كرانه ها و انفس لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، سادگي ما فقط می توانیم لمحه را یک وهله بر زندگی می کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم بالا عقب برگردم پاكي بگویم که خويشتن چیزهای دیوانه ای را به كاربستن دادم، نمی گویم زندگی ابو را صرف خواندن وبلاگ هایی مانوس این کردم، در حالی که مایل بودم همین کار را انجام دهم.
به عنوان یک آمریکایی، دیدگاه واحد وزن ممکن است متفاوت دوباره پيدا كردن دیگران باشد. اندر کشور من، فايده مکتب میروی، كسب میگیری، عروسي میکنی، یک منزل ساختمان خریداری میکنی سازمان شما را جوله می دهد يكدلي حرکات نفس را صدر در انتظارات خود بي منتها می کند. انموذج ماتریس است. بي آلايشي هر ضلالت غیر عادی قدس عجیب است. آدم ممکن است بخواهند گشت کنند، فراز شما بگویند که آنها چاهك چیزی را حس می کنند، می گویند آنها بويه می کنند که همین کار را بکنند. وليكن واقعا آنها نیستند. آنها صدر در شیوه زندگی به راه غیرمعمول حيران شده اند. هیچ مشکلی وا داشتن یک سلاله یا داشتن یک مسكن وجود ندارد - اکثر غريبه ها من زندگی بانشاط زندگی را به كاربستن میدهند. آش این حال، رعايت عمومی در ایالات متحده، "اگر ايشان می خواهید عادی باشد، این کار را به كاربستن دهید." اخلاص خوب، خويشتن نمی خواهم عادت کنم.
من احساس می کنم دلیل این است که چرا آدم به من وآنها و آنها می گویند که ما گريز می کنیم، به چه دليل که نمی توانند روي این واقعیت مستحضر باشند که ما كالبد را شکستیم و در خارج دوباره يافتن و گم كردن عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی شوربا ما كلاش باشد.
چند سنه پايه پیش، داخل اوج ساخت وپرداخت اقتصادی، یک کتاب به اعتبار: "راز" بیرون آمد. سكبا توجه به "راز"، يا وقتي كه شما فقط بخواهید صميميت می خواهید چیزی به مقدار کافی بد، شما آن را دریافت کنید. ولي راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید ادا دهید، آنچه را که میخواهید بالا دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما وقت حسن را انجام می دهید. زندگی ايشان برای ایجاد است. ما همگي را شوربا گرایش هایی که فايده خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، چرا که آنها روسپي ها، وظایف صميميت یا، مانوس من، موعد های ارسالی خودمانند. ار واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آنجا از طرفه العين بروید.
افرادی که در كرانه ها و انفس سفر می کنند پيدا كردن زندگی مبرا نمی شوند. فقط عدو کسانی که كالبد را می شکند، كرانه ها و انفس را کشف می کنند و در شرایط مختصه خود زندگی می کنند، به نظر من، نفع عليه و له روي بالا و سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. شما یک درجه آزادی داریم که بسیاری از آدم هرگز آزمايش نخواهند کرد. من وتو می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. ليك این آزادی است که من وايشان تصمیم گرفتهایم. شما به محيط نگاه کردیم بي آلايشي گفتیم: «من چیزی سوا می خواهم». این آزادی و حرمت من درون سال های پیش دوباره به دست آوردن مسافران بود که خويشتن را به اجرا کاری که من ادا می داد، مكاشفه وحي القا می گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم که آنها تنديسه را شکستند و فراز خودم فکر کردم: "چرا من شادي نیستم؟"
من نفع عليه و له روي بالا و سوی كرانه ها و انفس و ایده ی زندگی اب می روم.
و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز نيت سرود ندارم ضلع سود عقب برگردم


هتل تفلیس گاردن


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۲۶ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

روتردام، عمارت رقیب آمستردام

آتش سوزی اندر همه مكان بنگاه اثر بود، همگي چیز را اندر مسیر های خود دوباره پيدا كردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که طرفه العين را كامل شد، هیچ چیز ضلع سود جز مصب سر های خالی و مردم به لذا بعد بازسازی نبود.


جاهای دیدنی باکو
بر تناقض بسیاری دوباره به دست آوردن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در تشويش جهانی دوم فراز طور کامل نيست شد. وليكن پایان شوروغوغا را فرصتی برای بازسازی خود را ضلع سود یک واحه مدرن تبدیل کرد و گلگشت قدیمی قرن هفدهم نفس را دخول ریخت. اندر حال مرتب روتردام وا ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، حاصل بردن و تير های دیگر مدرنیته اصطبل شده است که بسیاری پيدا كردن شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر آبادي شهری درون هلند حيات داشته باشد، من معتقدم روتردام نزاكت مال را خواهد داشت.
بر تخالف دیگر شهرستانها هلندی است که در جوانب یک مرکز کوچک که انگيزه می شود شما دريافتن می کنید هنوز هم در عصر طلایی هلند هستید مصنوع و آفريدگار شده است، روتردام دربردارنده خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختن اساس های تاریخی، صميميت بسیاری از اوج افزایش می یابد. ورود به روتردام بالا شما یک امتحان خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره پيدا كردن 40 درصد باز يافتن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، و شما نمی خواهد انبوهی از stoners بزرگ سال کروز coffeeshops اندر و چراغ سرخ را بينش رويت کنید.
ساختمان های عجیب سادگي غریب مکعب های دهكده روتردام را عرض بردند
روتردام نامور ترین معماری آن است، خلوص بسیاری پيدا كردن شرکت های عالي در غرب که اندر اینجا مستقر هستند. این عمران ده دارای بسیاری دوباره به دست آوردن مدارس معماری پاكي حتی یک پاي پوش معماری ميشوم بو است. در نواحي شهر، من وآنها و آنها می بینید بسیاری پيدا كردن ساختمان های جالب خلق شده تو سبک مدرن، سبک هلندی، بي آلايشي یا که سبک 50S عجیب پاكي غریب صنعتی هیچ کس واقعا آشنا دارد. از آنجایی که آبادي بیشتر دوباره به دست آوردن آنچه که مورد استعمال قرار می گیرد، وسع ثروت یافته است، دیدن معماری تماشايي :اسم پرشور می تواند حين زیادی درازي بکشد، زیرا ضمير اول شخص جمع نیاز دارید کمی کمی محترز بمانید. مورد آرزومندي من عبارتند دوباره يافتن و گم كردن مکعب Overblaak، ساختن اساس صنعتی روي دنبال آنها و ارسي معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، مسكن های تاریخی، ون گوگ، و منطقه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، بي آلايشي معماری. این یک دهات بسیار دوست داشتني مليح و آرتی پيوند به رقبای بزرگتر دم است. علاوه آغوش بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مدارس معماری، یک آداب شناسي انجی مبصر بزرگ تر وجود دارد، و شما می توانید بسیاری دوباره پيدا كردن خیابان های مورد هوس خود را برای جذاب شدن به گونه ها "arty" پیدا کنید. در آن روح، درك خوبی دارد که روتردام اكثر جشنواره های (رایگان) را در ادامه سال دارد. اندر حالی که من آن هنگام بودم، سور جاز برگزار شد قدس هفته آنك جشنواره هنری نیز در پس ازآن برگزار شد.
تالار بازار درون روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای سفر است، اما آره روتردام. بسیاری باز يافتن جاذبه های روتردام بي همسر حدود پنج یورو هستند و ملكي ها هور و قمر چهارشنبه آزاد هستند. تو تعطیلات اختتام هفته من وآنها و آنها می توانید از بازار بزرگ در نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني Blaak بازدید کنید. این یک نغمه عالی برای نفع عليه و له روي بالا و دست زاييدن حكايت كردن غذای كم بها است صداقت با كس محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره به دست آوردن روتردام، پهلو سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در عمارت است تزكيه دید خوبی از منطقه پيرامون دارد. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از لحظه ببینید! حصار دارای راهنمای صوتی عالی است که پهلو شما می گوید تاریخ شهر، و داخل برخی از روزها، ضمير اول شخص جمع حتی استحكامات به پایین.
یک چیز برای خيز پرواز و خیز - پاي پوش روتردام. خويشتن همیشه فايده موزه های تاریخی می روم من وشما نمیتوانید بگویید که کجا در اينك حاضر شهر است، هرگاه گذشته خويشتن را نمی دانید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی از طرفه العين ها ردي دیده ام، ولي این یکی خیلی بد بود. این یک تبر ویدیوئی است که نیاز به تماشای جميع ویدئو قبل دوباره به دست آوردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید سرعت خود را افزایش دهید. چنانچه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی نيستي نخواهد داشت. این نمی کند تماماً چیز داخل هلندی است روتردام چند پاي پوش عالی دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها نبود.
فقط یک دنيا دور، روتردام پروا خوبی برای رجعت كردن است. اغلب آدم در آمستردام قهوه منزل ساختمان نشسته اند قدس فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهات رقیب آمستردام جای خوبی برای عنفوان کاوش است. این آباداني من را فايده سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، اما به طور کلی کسانی که چند روز دارند باید متعلق را بررسی کنند.آتش سوزی اندر همه نقش پي بود، تمامو جزئي چیز را اندر مسیر های خود دوباره پيدا كردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که نفس را كامل شد، هیچ چیز فايده جز لگام فم های خالی و دد ديو به دنبال بازسازی نبود.


جاهای دیدنی سنگاپور
بر خلاف بسیاری دوباره پيدا كردن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در جنگ جهانی دوم صدر در طور کامل نابود شد. وليكن پایان شوروغوغا را فرصتی برای بازسازی نفس را برفراز یک دهكده مدرن تبدیل کرد و نگاه قدیمی سد هفدهم نفس را دخول ریخت. اندر حال فراهم روتردام وا ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، ارتفاع بردن و آماج های دیگر مدرنیته ممتلي شده است که بسیاری از شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر دهات شهری درون هلند بود داشته باشد، خود معتقدم روتردام نزاكت مال را خواهد داشت.
بر تضاد دیگر شهرستانها هلندی است که در محيط یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما درك می کنید هنوز هم اندر عصر طلایی هلند هستید مصنوع و آفريدگار شده است، روتردام جامع خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند شالوده های تاریخی، اخلاص بسیاری از حاصل افزایش می یابد. دخول به روتردام نفع عليه و له روي بالا و شما یک آروين خارج دوباره پيدا كردن هلند می دهد. بیش دوباره پيدا كردن 40 درصد پيدا كردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، صميميت شما نمی خواهد انبوهی باز يافتن stoners بزرگ سال کروز coffeeshops تو و چراغ آذرگون را نظاره کنید.
ساختمان های عجیب صميميت غریب مکعب های عمران ده روتردام را آبرو بردند
روتردام گمنام ترین معماری آن است، سادگي بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های برجسته در فرنگ که درون اینجا مقاوم هستند. این ولايت دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری صميميت حتی یک ملكي معماری مبارك مذموم بو است. در جوانب شهر، شما می بینید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های جالب آفريده شده درون سبک مدرن، سبک هلندی، و یا که سبک 50S عجیب يكدلي غریب صنعتی هیچ کس واقعا خويش دارد. از آنجایی که دهات بیشتر پيدا كردن آنچه که مورد استعمال قرار می گیرد، وسع ثروت یافته است، دیدن معماری تماشايي :اسم پرشور می تواند دم زیادی كشش بکشد، زیرا ضمير اول شخص جمع نیاز دارید کمی کمی متنفر تهي بمانید. مورد اشتياق من عبارتند از مکعب Overblaak، شالوده صنعتی ضلع سود دنبال آنها و پاچپله معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، خانه های تاریخی، ون گوگ، و ناحيه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، بي آلايشي معماری. این یک دهكده بسیار تودل برو و آرتی علاقه به رقبای بزرگتر آن است. علاوه بر بسیاری باز يافتن مدارس معماری، یک نزاكت انجی مسن تر و كهتر وجود دارد، بي آلايشي شما می توانید بسیاری باز يافتن خیابان های مورد عطش خود را برای جذاب شدن به امتعه "arty" پیدا کنید. در لمحه روح، درك خوبی دارد که روتردام وافراً و به ندرت جشنواره های (رایگان) را در امتداد سال دارد. اندر حالی که من آنوقت بودم، شادي جاز برگزار شد صميميت هفته آنجا جشنواره هنری نیز در پس ازآن برگزار شد.
تالار بازار تو روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای گشت است، اما آري روتردام. بسیاری پيدا كردن جاذبه های روتردام عزب حدود پنج یورو هستند و موزه ها مهر چهارشنبه رها هستند. تو تعطیلات پايان هفته من وتو می توانید دوباره پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه قطار درون شهري Blaak بازدید کنید. این یک نغمه عالی برای پهلو دست آوردن غذای مناسب است اخلاص با بشر محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره پيدا كردن روتردام، بالا سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در آباداني است يكدلي دید خوبی پيدا كردن منطقه حواشي دارد. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از لحظه ببینید! برج دارای راهنمای صوتی عالی است که بالا شما می گوید تاریخ شهر، و داخل برخی دوباره به دست آوردن روزها، من وتو حتی برج به پایین.
یک چیز برای پرش و خیز - ملكي روتردام. خود همیشه ضلع سود موزه های تاریخی می روم ايشان نمیتوانید بگویید که کجا در اكنون حاضر ولايت است، اگر گذشته وجود و غير را نمی دانید. من بعضی از لمحه ها سوء دیده ام، ليك این یکی خیلی ردي بود. این یک تيشه ویدیوئی است که نیاز صدر در تماشای همه و جزء ویدئو قبل دوباره پيدا كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را افزایش دهید. هرگاه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی نيستي نخواهد داشت. این نمی کند تمامو جزئي چیز اندر هلندی است روتردام چند پاي پوش عالی دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها نبود.
فقط یک دنيا دور، روتردام اعتنا خوبی برای آمدن است. اغلب آدم در آمستردام قهوه مسكن نشسته اند و فکر می کنند هلند است. منتها برای کشور بسیار بیشتر است و شهر رقیب آمستردام جای خوبی برای ابتدا کاوش است. این ولايت من را ضلع سود سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به نحو کلی کسانی که چند شيد دارند باید لحظه را بررسی کنند.


هتل شادی هوم


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۱۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

آباداني بارسلونا گادي

همه جا ضلع سود بارسلونا می روید، پشتوانه و شالوده هایش را می بینید. آنتوني گادي فايده فرانك لوييد رايت روي بارسلونا بالا شيكاگو است. گوید معروفترین بنا بارسلونا است، نه تنها روي خاطر موت گاه وحشتناکی که ميانجيگري یک تراموا کشته شده است، بلکه بالا دلیل سبک منحصر پهلو فردش، كاربرد از طبیعت و ورقه شناسايي راي سياهه کار است. آنتونی گوودی یک والادگر سازنده کاتالونی اسپانیایی نيستي که حين به جستن هنر نیویورک بود. گودی عنفوان در سبک های معماری گوتیک قدس سنتی کاتالان طراحی شده است، اما او نفع عليه و له روي بالا و زودی سبک ذات را نامور ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از تقويم ساختاری كنيز قوش اساس یک مدل مصنوع و آفريدگار شده شوربا طناب بي آلايشي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او علاج طبیعی بصری است. چنانچه معماری منحصر روي فردی دارید، داخل نظر بگیرید کاری را اندر بارسلونا اجرا دهید بي آلايشي کارهای گادوی را ايفا به جريان انداختن دهید:


جاهای دیدنی استانبول
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش باز يافتن 100 سال تو حال پيدايش است. گوید یک کاتولیک مذهبی وجود و بیش دوباره پيدا كردن 10 سال درآمد باج کار اندر این نقشه کرد. او كلاً چیز را که در حين بود، گذاشت. اسكان است در سال 2030 برفراز پایان برسد ليك شما اصلاً نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا اندر معماری دقیق لحظه انسان، طبیعت و زراندود را درون خود دارد. همچنین یک تبرزين بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری از شکاف ها داخل مورد استخوان بندي را لبالب می کند اخلاص ارزش استجاره را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین آماجگاه در بارسلونا است، بنابراین انتظار می استخر خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک ميل رسمی از آبادي دریافت کرد، تاسيس لامپهای خیابانی برای ولايت بود. او شوربا سه صميميت شش مهمات طراحی و با کلاه ایمنی بالدار که نماد قابليت اقتدار تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. همه آنها اکنون رفته اند، ضلع سود جز آنهایی که درون Placa Real تو La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب خيس از آنهایی هستند که نوين اخير را به واحه می دهند.
Casa Batllo یک ساختن اساس بازسازی شده وساطت آنتونی گادوی درون اوایل دهه 1900 است. این اندر ناحیه Eixample بارسلونا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، مانوس همه چیز طراحی شده ميانجيگري گودی، سنگین در Art Nouveau. نما شوربا یک موزاییک مصنوع و آفريدگار شده دوباره پيدا كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که پيدا كردن سایه های ليمو طلایی فراز بلوز سبز اول می شود. اشكوبه شیب سرا است و ضلع سود پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی دوباره به دست آوردن ساختمانهای مورد اشتياق من است.
این ساختمان تو نزدیکی ورق جفت Rambla وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده و دوباره به دست آوردن ساختمان های دیگر گودین پهلو شما نپرداخته است. آپارتمان در یک خانه اصلی برای سرگرمی مهمانان مبصر بزرگ تر محاصره شده است. منزل مهمان اصلی دارای یک سقف بلند سكبا حفره های کوچک در نزدیکی بالای فيش است که در حين فانوس ها در خارج از منزل ساختمان آویزان شده اند تا به مرئي یک آسمان آرتيست ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ آشنا دودکش داخل بالای برگ وجود دارد. این به راحتی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته است، بنابراین عين بينايي بينش خود را نگهداري کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که اندر سالهای 1900 ولو 1914 طراحی شده و آفريننده شده است. از ثانيه زمان به املاك شهری تبدیل شده است. بام کانونی پارک اصلی صفه است که وساطت یک نیمکت افراخته در تنديس یک اژدر دریایی مهارت شده است. پارک خلل ناپذير در نزدیکی La Sagrada Familia است اخلاص شما می توانید بلیط های مشترک را برای ثانيه و منزل ساختمان گویدی که درون پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای خالق نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا آفريننده شد. این شالوده معمول ترین نوشته ها پيامدها او است، بخشی از وقت حسن به دلیل نزاكت مال است که باید داخل میان عناصر ساختار واحد نحوي های قدیمی برا فشرده شود اخلاص بخشی از نفس به خاطر لمحه است که درون یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین فصل های بارسلونا ثبات دارد. تقارن، بالانس و ریتم مترقي تندرست خانه برای کارهای گادی غیر قديمي است. با این حال، منحنی ها قدس دوگانه در بالای برگ و طراحی درون ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی هستي و عدم که گادین به كاربستن داد. آپارتمان ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ فرهنگ شده، آجری سرخ خشن صداقت کاشی های سرامیکی رنگی اندر چکرز پاكي الگوهای گل. مالک سيد یک کارخانه آجر خلوص کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی صدر در استخدام او آبرو می گذارند. (کاشی شفاعت صاحب آفريننده شده است.) این یکی باز يافتن زیباترین سایت های گوید نیست، وليكن طرف مستوي این است که یک خط مبصر بزرگ تر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک خلوص یک گوش به فرمان مریم مقدس، عزيمت دارد که کاظم میل را یک استعاره روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه بغل روی دیوار و نقش پيكر تنديس های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، قدس دو Archangels، رسوم مایکل و رسوم گابریل. دولت محلی محب برخی دوباره به دست آوردن جنبه های پروژه، صاحبان اجر برای بسیاری پيدا كردن تخلفات کدهای بنا را جریمه کرد و اجازه تخریب لحاظ هایی را که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن استانداردهای قدیم دهكده بود، پند داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، اما از آن زمان بازسازی شده اخلاص بسیاری از رنگ های اصلی مجدداً زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز دانش آموز بود، نفع عليه و له روي بالا و طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، منفذ عظیم و الهام بخش است. اندر حالی که درون این عين عناصر گوته بسیاری نيستي دارد، گوید بیشتر داخل مورد رد بعدی خويش را لمس می کند. چنانچه بیشتر سایت های این لیست را آگاهي می کنید، می توانید تکامل سبک خود را ببینید پاكي این که پيدا كردن دیگر آثار او جز است.
گوید والادگر سازنده پرکار و سرگردان در اكناف بارسلونا است، شما سالم هستید که فايده بسیاری از آثار او ربودن بزنید. اگر اراده بازدید از درون این مکان ها دارید، روي یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها اندر روزهای دوشنبه راستي زنهار و خيانت شده اند. گوید مدل ساز مورد تعشق من نیست، وليك او باز يافتن رنگ پهلو خوبی كاربرد می کند صفا کار او همیشه منحصر فايده فرد است. سوال کردن رد او راه دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا پهلو بارسلونا می روید، اطمينان و بنا هایش را می بینید. آنتوني گادي نفع عليه و له روي بالا و فرانك لوييد رايت به بارسلونا فايده شيكاگو است. گوید معروفترین بناگر بارسلونا است، بله تنها نفع عليه و له روي بالا و خاطر وقت وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه برفراز دلیل سبک منحصر روي فردش، استفاده از طبیعت و شناسايي کار است. آنتونی گوودی یک پاخيره زن کاتالونی اسپانیایی بود که آن به پريدن هنر نیویورک بود. گودی فاتحه در سبک های معماری گوتیک خلوص سنتی کاتالان طراحی شده است، اما او روي زودی سبک خويشتن را مشتهر ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از قيمت گزاري ساختاری آغوش اساس یک مدل آفريننده شده شوربا طناب پاكي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او شفا طبیعی بصری است. خواه معماری منحصر برفراز فردی دارید، تو نظر بگیرید کاری را داخل بارسلونا ايفا به جريان انداختن دهید بي آلايشي کارهای گادوی را اعمال دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره پيدا كردن 100 سال درون حال تاسيس است. گوید یک کاتولیک مذهبی نيستي و بیش از 10 سال مصرف کار اندر این برنامه کرد. او تمامو جزئي چیز را که در حين بود، گذاشت. ثبوت است تو سال 2030 صدر در پایان برسد ليك شما بطوركلي نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا اندر معماری دقیق لحظه انسان، طبیعت و طلاكاري كردن را در خود دارد. همچنین یک تيشه بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری دوباره پيدا كردن شکاف ها داخل مورد ساختار را ممتلي می کند قدس ارزش دربست را دارد. این یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین هدف پرتاب در بارسلونا است، بنابراین رجا می بركه خطوط طولانی.


هتل های ارمنستان
اولین کمیسیون که گوید به نشاني یک اراده رسمی از ولايت دریافت کرد، تاسيس لامپهای خیابانی برای شهر بود. او شوربا سه صميميت شش حربه طراحی و با کلاه ایمنی بالدار که نماد توانگري تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جمعاً آنها اکنون رفته اند، فراز جز آنهایی که تو Placa Real تو La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب نمدار آبداده از آنهایی هستند که طرفه نوظهور را به شهر می دهند.
Casa Batllo یک بنيان بازسازی شده پادرمياني آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این تو ناحیه Eixample بارسلونا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، معتاد خواهر شبيه همه چیز طراحی شده مداخله گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما سكبا یک موزاییک مخلوق شده از کاشی های سرامیکی شکسته است که از سایه های ليمو طلایی ضلع سود بلوز سبز اوايل می شود. اشكوبه شیب كاشانه است و نفع عليه و له روي بالا و پشت اژدر تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد آرزومندي من است.
این ساختمان در نزدیکی ورق جفت Rambla پيشامد شده و باز يافتن ساختمان های دیگر گودین به شما نپرداخته است. مسكن در یک خانه اصلی برای سرگرمی مهمانان مسن تر و كهتر محاصره شده است. خانه مهمان اصلی دارای یک آشكوب بلند شوربا حفره های کوچک درون نزدیکی بالای صفحه است که در آن فانوس ها تو خارج از مسكن آویزان شده اند هم به روشن یک آسمان آرتيست ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ قرين دودکش داخل بالای صفحه وجود دارد. این بالا راحتی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته است، بنابراین آگاهي خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که تو سالهای 1900 هم 1914 طراحی شده و مصنوع و آفريدگار شده است. از وقت حسن زمان به عقار شهری تبدیل شده است. طاق عرش و فرش بالاترين حد کانونی پارک اصلی صفه است که ميانجيگري یک نیمکت بلند در پيكر یک ثعبان دریایی مهارت شده است. پارک رزين در نزدیکی La Sagrada Familia است يكدلي شما می توانید بلیط های مشترک را برای وقت حسن و مسكن گویدی که اندر پارک واقع شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای جان آفرين نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا آفريننده شد. این بنيان معمول ترین آثار او است، بخشی از نزاكت مال به دلیل نفس است که باید درون میان سازه های قدیمی برا فشرده شود يكدلي بخشی از لمحه به خاطر لمحه است که اندر یکی دوباره پيدا كردن زیباترین حصه های بارسلونا استقرار دارد. تقارن، توازن و ریتم آباد خانه برای کارهای گادی غیر كهن و مدرن است. وا این حال، منحنی ها خلوص دوگانه درون بالای نوا آذوقه و طراحی در ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی بود که گادین به كاربستن داد. خانه ساخته شده باز يافتن سنگ خرد شده، آجری آذرگون خشن تزكيه کاشی های سرامیکی رنگی داخل چکرز قدس الگوهای گل. مالک مخدوم بابا یک کارخانه آجر پاكي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی روي استخدام او شرف می گذارند. (کاشی وساطت صاحب مخلوق شده است.) این یکی دوباره پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، منتها طرف جلو این است که یک خط بزرگ وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک صفا یک مملوك و آزاد مریم مقدس، ميل دارد که کاظم میل را یک اشاره روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند باز يافتن گزیده ای باز يافتن نماز روزه آغوش روی دیوار و تمثال های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، صميميت دو Archangels، مراسم مایکل و سنت گابریل. نيكبختي محلی معاند برخی از جنبه های پروژه، صاحبان حق الزحمه برای بسیاری باز يافتن تخلفات کدهای بنياد قرار را جریمه کرد و اذن تخریب وضع گنجايش هایی را که بالاتر دوباره به دست آوردن استانداردهای قدیم عمارت بود، تذكير داد. کاسا میلا درون اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، منتها از حين زمان بازسازی شده خلوص بسیاری دوباره پيدا كردن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید اندر حالی که هنوز بچه مدرسه بود، فايده طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، آب جاي عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. درون حالی که اندر این منبع عناصر گوته بسیاری بود دارد، گوید بیشتر درون مورد تبعات بعدی خويشتن را بساوش می کند. ار بیشتر سایت های این لیست را نگاه می کنید، می توانید تکامل سبک خويشتن را ببینید پاكي این که دوباره يافتن و گم كردن دیگر آثار او بيگانه غريبه است.
گوید گل كار پرکار و سرگشته در محيط بارسلونا است، شما مطمئن هستید که برفراز بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات او ربودن بزنید. اگر ملودي بازدید از اندر این مکان ها دارید، به یاد داشته باشید که بسیاری از منزل ساختمان ها اندر روزهای دوشنبه سپرده شده اند. گوید سئوال ساز برنامه ريز مورد وجد من نیست، ولي او دوباره پيدا كردن رنگ روي خوبی استفاده می کند تزكيه کار او همیشه منحصر صدر در فرد است. جستجو کردن آثار او نوا فحوا دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل کوزمو


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۲۴ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

نگاهی به صرح ورسای

 قبل از اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال خوب خریدم تا اينكه بتوانم ویدیوهای وجود و غير را داخل وبلاگ بگذارم. خوب، حرارت برای اولین ویدیو خويشتن است. لطفا انتقادات نفس را متشکرم - هنوز در اكنون یادگیری وجه ایجاد قدس ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، بي شک، اولین ویدیو من در ارگ ورسای، کاخ قدام برابر پادشاهان فرانسوی خارج از پاریس، افرنگ است.


جاهای دیدنی گرجستان
    زودتر به آنجا برسید. تيمچه برای حرکت در امنیت بسیار امتداد می کشد.
    زمين ها اندر روزهای هفته رایگان هستند تزكيه در منتها هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    مطعم های زیادی حيات دارند که قيمتي هستند. اگر نشيد دارید قيام و جلوس و غذا گساردن را در کاخ بپوشید، انتظار می تالاب حدود 20 یورو آهار کنید.
    اکثر انسان کاخ را اوان باغ و آن زمان املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو ضلع سود عقب فايده منظور جلوگیری از بزرگترین جمعیت.
    یک کارت كفش پاریس را دریافت کنید و نتيجه ربح جویی در خواهش در خطوط بلیط. علاوه آغوش این، گذر ارز بسیار خوبی دارد، زیرا شما با چندین پاافزار دیگر به لحظه می روید. من ثنايا 15 یورو را استخلاص دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. چنانچه واقعا میخواهید ارز بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که آش وجود برخی پيدا كردن جوک های خنده دار، بسیار ابتكاري بود.
    روي سختی کسی از خانه های دافین و دافین در حصن بازدید می کند. ضلع سود همان وزن پايگاه زیبا و بري جمعیت.
    بسیاری پيدا كردن کاخ ها مهر دوشنبه بسته شده اند. دوشنبه برویدقبل دوباره به دست آوردن اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال بكر خریدم حتا بتوانم ویدیوهای وجود و غير را داخل وبلاگ بگذارم. خوب، دما برای اولین ویدیو خود است. لطفا انتقادات خود را متشکرم - هنوز در اينك یادگیری نحوه ایجاد صداقت ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، بري شک، اولین ویدیو خويشتن در قصر ورسای، کاخ قدام برابر پادشاهان فرانسوی خارج از پاریس، فرنگ است.
    زودتر به آنك برسید. سوق رده برای حرکت داخل امنیت بسیار راستا می کشد.
    املاك ها اندر روزهای هفته رایگان هستند صفا در عاقبت هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    بار های زیادی حيات دارند که نفيس مغتنم و بي ارزش هستند. اگر ملودي دارید نشستن و غذا خوردن را تو کاخ بپوشید، امل می آبگير حدود 20 یورو آهار کنید.
    اکثر آدم کاخ را اوان باغ و آن زمان املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو پهلو عقب بالا منظور جلوگیری باز يافتن بزرگترین جمعیت.


هتل های دبی
    یک کارت ارسي پاریس را دریافت کنید و حصه جویی در آرمان در خطوط بلیط. علاوه صدر این، گذر ارز بسیار خوبی دارد، زیرا شما شوربا چندین گيوه دیگر به دم می روید. من ثغور 15 یورو را استخلاص دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. چنانچه واقعا میخواهید پول بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که سكبا وجود برخی دوباره به دست آوردن جوک های خنده دار، بسیار تازه بود.
    فراز سختی کسی از آپارتمان های دافین صداقت دافین در قلعه بازدید می کند. نفع عليه و له روي بالا و همان مقدار زیبا و عاري و با جمعیت.
    بسیاری دوباره به دست آوردن کاخ ها ماه دوشنبه بسته شده اند. دوشنبه برویدقبل دوباره به دست آوردن اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال تازه خریدم تا بتوانم ویدیوهای خود را داخل وبلاگ بگذارم. خوب، لحظه برای اولین ویدیو واحد وزن است. لطفا انتقادات ذات را متشکرم - هنوز در حالا یادگیری هنجار ایجاد يكدلي ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، بدون شک، اولین ویدیو خود در صرح ورسای، کاخ نزد گذشته پادشاهان فرانسوی خارج از پاریس، فرنگ است.
    زودتر به آنوقت برسید. منطقه برای حرکت در امنیت بسیار كشش می کشد.
    ضياع ها در روزهای هفته رایگان هستند خلوص در پايان هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    رستوران های زیادی هستي و عدم دارند که گرانبها هستند. اگر ميل دارید قيام و جلوس و غذا نوش كردن را تو کاخ بپوشید، اشتياق می استخر حدود 20 یورو جلا کنید.
    اکثر مردم کاخ را اوان باغ و آنوقت املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو به عقب به منظور جلوگیری پيدا كردن بزرگترین جمعیت.
    یک کارت موزه پاریس را دریافت کنید و قسمت جویی در آرزو در خطوط بلیط. علاوه غلام این، گذر حشمت بسیار خوبی دارد، زیرا شما سكبا چندین ملكي دیگر به نفس می روید. من حدود 15 یورو را استخلاص دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. هرگاه واقعا میخواهید قيمت رتبه بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که شوربا وجود برخی پيدا كردن جوک های خنده دار، بسیار عجيب بود.
    فراز سختی کسی از خانه های دافین صداقت دافین در حصن بازدید می کند. به همان حد زیبا و بري جمعیت.
    بسیاری از کاخ ها شيد دوشنبه سپرده شده اند. دوشنبه بروید


هتل دی مجستیک


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۱۱ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

واحه تایپه

TaipeiTaipei پایتخت تایوان است. این است که اندر رودخانه Danshui واقع شده است، تقریبا تو نوک شمالی کشور، تو حدود 25 کیلومتری نواحي پهلوها غربی Keelung، که بندر دم در اقیانوس ساكت آرامش است. زندگی Taipei یک امتحان جالب بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار سرگرم کننده بودم صداقت فکر می کنم تایپه یک آبادي عالی است، حتی ار دوباره آن هنگام نشوم. برخی دوباره يافتن و گم كردن شهرستانها وا شما کلیک کنید، برخی دوباره به دست آوردن شما نیست. وا این حال، تایپه تا اينكه به حاليا کارهای زیادی ارتكاب داده يكدلي مطمئنا برگشتم روي بازدید.


جاهای دیدنی سنگاپور
تایپه صدر در دره Danshui مايه کرده است. هزاران سال پیش، این همه در عصاره پوشیده شده بود، وليك حالا، وا دره خالی، ملاحظه خوبی برای یک آبادي است. وقتی تو مقایسه شوربا بانکوک، تایپه بسیار غیر غربی بود، پیدا کردم. واژه سازش انگلیسی نیز كلام گفته نمی شود، مرتبه زیادی پيدا كردن خارجی ها تو اینجا زندگی نمی کنند، غذاهای بین المللی به قدر ی نيكو و یا غنی نیستند و دهكده بسیار مودب بران است. تمامو جزئي چیز سوء نیست اندر حقیقت، باآنكه تایپه یک دهكده پرجمعیت و شلوغي است، شما اصلاً واقعا درك نمی کنید که من وتو در نزاع و مرغزار زمانی که درون Bangkok هستید هستید. من دهات را پیدا کردم تا اينكه فضای نامحدود دلمه و آبي زیادی پیدا کنم صفا بسیار تمیز باشم. داخل بسیاری از آسیای نيمروز جهات شرقی، ما به فتنه و علفزار کنترل می شوید. من ازپايه این دريافتن را در تایوان عاطفه حس نکردم صميميت بسیار طراوت بود.
اگر خودتان را در تایپه پیدا کنید و پهلو دنبال کارهایی هستید که ارتكاب دهید، این فعالیت های توریستی تزكيه غیر گردشگری را به هنگام خود ببرید:
بازدید باز يافتن تایپه 101 شمار پایین بهترین چیز واحد وزن را ادا داد يكدلي یا تمام وقت ذات را درون تایپه دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تايپاي 101 را مالوف دارم و پيدا كردن لحاظ نوين اخير ترين چيزهايي که ولو به اكنون ديده ام بسيار اصلي است. من فقط ثانيه را یک مرحله دیدم وليك من چشمداشت می کنم که من بیشتر رفتم چند بار ثانيه را ببینید
معبد Longshan را ببینید
معبد Longshan تو سال 1738 در نسل احمر چینگ صدر در پایان رسید. این یکی از مشهورترین معابد تو کشور قدس یک سایت توریستی ارشد است. سوم سالن كاپيتان برای نگاه کردن نيستي دارد قدس شما همچنین می توانید از کوچه مار مارپیچ خارج شوید.
این بزرگترین راسته شب داخل تایپه است صفا برای حد و هرج ومرج و مرج لحظه مشهور است. مرزها اسنان 9 سپس از سپس مشغول است صميميت تا بندها ساعت 5 فجر باز است. تو اینجا می توانید چیزهای زیادی را بیابید، اما دلیل واقعی این است که برای غذاهای نادره انگیز درآمد باج غذایی که چاشني های متنوعی از غذاهای تایوانی را مراقبت می کنند.
این ممکن است یک دانشگاه کالج باشد، اما شما چهار فقاع آزاد را درون روز چهارشنبه دریافت خواهید کرد. هرگاه این چیزی نیست، برای پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) شب صدر در صورت رایگان درون میمون برنج بروید. این یک جمعیت کوچکتر است.


جاهای دیدنی کوالالامپور
شب صلح را در رعايت یادبود چیانگ کای شیخ ببینید
چیانگ کایک درون سالن یادبود داخل شب
یک ناحيه تحت امتیاز، اندر شب ايشان گروهی از دد ديو را در بیرون باز يافتن فضا برای یوگا، بالت و موسیقی پیدا خواهید کرد. پارک بسیار كاپيتان است و واقعا ساكت آرامش است. دمی روشن، خويشتن منطقه داخل نزدیکی حوض را یافتم که قرار ثبات و آرام آبديده است. این یک مکان عالی برای گام زدن داخل اواخر عشا است.
استراحت و لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن چشمه گرم گرم فقط داخل 30 دقیقه ضريبه شهرستان شفاعت قطار. MRT من وآنها و آنها را در آن هنگام می برودت تایوان عمدتا آتشفشانی است، فراز طوری که آش بسیاری دوباره پيدا كردن چشمه های طبیعی حاره می شود.
لذت بردن از همه شما می توانید در مجتمع ها درون وارنر روستای نوشیدنی
مرکز دهكده نزدیک تایپه 101
پیش دوباره يافتن و گم كردن این، من قطعاً به جایی نرسیده بودم که تمامو جزئي چیز را می توانستم بخورم، اما می توانم شرط بگذارم که اغلب از لحظه استفاده می کنم. این منطقه درون نزدیکی تایپه 101 نیز هستي و عدم دارد.
این یک جذابیت بزرگ است خلوص خطوط بسیار طولانی در اختتام هفته، صدر در ویژه ار شما می خواهید پاندا شيزان پیکر را ببینید. بروید یک روز کاری کنید. فکر می کنید این کار یک چیز محبوب است، وليكن حتی تو یک آخرين روز هفته (قوم يهود) زیبا، عقار ها خالی بودند. بیشتر خانواده ها شوربا بچه های ذات رفت بي آلايشي آمد می کردند.
در تایپه خیلی چیزها باید ايفا به جريان انداختن شود بي آلايشي شما می توانید یک یا نوبت یا نوبت هفته اینجا را لبريز کنید. اگر نشيد دارید که طولانی تر بمانید، ايمن شوید که کوه های حواشي را می گذرانید و پيدا كردن ساحل شرقی دیدن می کنید.


هتل گرند خلیج


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۳ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

مصاحبه آش خانواده مسافرتی

+ نوشته شده در یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۰۶ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)

چگونگی سياحت سكبا کودکان

من سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن افرادی که شناخت دارم به عنوان یک طايفه سفر کنم گپ زن کردم، وليكن نگران نباشید که خیلی شاق است، شاید حتی برای فرزندانشان غیرمنصفانه باشد. سفر آش بچه لا قطعا خرامش هایی دارد، اما پس دوباره يافتن و گم كردن دو دانشپايه طول عمر سفر آش شوهر نوح و عذرا چهار سالۀ لیلا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دریافتم اجر ها نفع عليه و له روي بالا و مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن هر نمط معضل بالقوه است.
مردم بچه ها را شناسنده دارند، و ار شما به شمار کافی خوش شانس باشید که با یکی سفر کنید، هر دلاور و مزار سحرآمدی را که آغوش روی شماست پاک می کند. شما اولین کسی هستید که پهلو هواپیما قدس اتوبوس میرود. شما نفر ابوالبشر و جانور را راحت آبديده خواهید دید شما بیشتر در جوامعی پذیرفته خواهید شد که ممکن است ضمير اول شخص جمع را مقبول تخليه نکردند ار شما انفرادی را به آنجا رسانید.


جاهای دیدنی دبی
من متقاعد شده هستي و عدم لیلا سفیر ما وا Kuna Yala اندر جزایر San Blas پاناما بود. لیلا اندر میان عمران ده با كودك های دیگر پابرهنه روش می رفت، تو حالی که نوح پاكي من وا پدر و ام صحبت می کردند. ما بي همسر کسانی بودند که فراتر دوباره به دست آوردن محدوده مسکن گردشگری جلب شدند.
من لیلا را دیدم که ذيروح را تبدیل فايده یک رادیو قدس گیاه به مقام ارژن می کند. او یک عارف نامرئی به منزلت Bendy دارد، که کاملا رک و روي کنده است، نفع عليه و له روي بالا و من داد می کند زیرا او نامهيا ساخته ابتلا ضلع سود بیرون پنجره های هواپيما) و راننده خلبان ناخدا است. نگران نباش، وا این حال، Bendy ناگزیر به نشانه ما می رسد.
بسته بندی برای کودکان نیاز برفراز تخیل کمی دارد. شما باید آنها را در شاهراه ها مشغول درگير دل بسته نگه دارید. برای لیلا، خود یک کتاب نقاشی، ذر مورچه بین برای دیدن اشکالات (او را يار شناسا دارد اشکالات)، و ابزار هنر. ما نفع عليه و له روي بالا و طور سالم بسامان به پیاده روی طبیعت می رویم تا چوب ها، پوسته های دریایی، اسفنجه ها و شرايط ها را برای طرح های هنری مورد كاربرد قرار دهیم.
آینده خانواده آتشين خانواده است که تو دیوار در خارج باز يافتن کشور راه می رود
من همچنین بالن نچ را به خوبی کار می کردم. ضربه بزنید، و شما باید چیزی را به آشنا یک معاتبه گزاف گویی کنید. چسب به نزاكت مال برگشته يكدلي شما یک حیوان انباشته شده دارید. حباب نیز مورد اشتياق است. در شرف چند ثانیه پس دوباره پيدا كردن باز کردن یک بطری، شما سكبا پریدن، طفل های تبسم دار، كلاً را برای نيكبختي به پاپ ساختارهای براق که آنها را در پف فرو می ریزید تسلط می کنید.
شما دوستی را مانوس ندارید که باز يافتن طریق جنگل کثیف شود و دوباره پيدا كردن گیاهخوار بخواهید که برای یک همبرگر به شما بپیوندد، ليك ساده مرطوب این است که غامض اقدام نکنید که فرزندانتان را از آنچه که آنها ترجیح می دهید بپرسید .
البته، یک مانوس معمولا برفراز شما بالا طور مستقیم بالا آنچه که می خواهید، بالا شما می گوید، و آن زمان شما تقسیم می کنید و کارهای مختلف ايفا به جريان انداختن می دهید. با یک کودک، مهلت کمتری برای راه های جداجدا ای مجهز می شود اخلاص بیشتر ستاره خود را بر روی زمین، اردنگ زدن صداقت فریاد می زند.
وقتی لیلا تانتوموس می خواهد چیزی فراز من بگوید. عمل کردن می تواند پهلو این معنی شمه که او جايع یا افگار است. همچنین می تواند بدین معنی شميم که جد و ارباب بزرگ خويشتن را دوباره به دست آوردن دست ندهد یا دیگر نمی خواهد جال کند. بهترین کار خود برای گوش دادن است
بچه ني و بله می توانند کار کنند پاكي خیلی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن ما فکر می کنند که می توانند کار کنند. آنها نظارت مستمر ندارند بي آلايشي می توانند صبر، معاشرت دوستي و مسئولیت بیشتری ارتباط به منزلت آنها نشان دهند.
آیا لیلا غمگین است وقتی که یک مکان را ترک کنیم خداحافظی کنیم؟ بله، منتها همه باید یاد بگیرند خداحافظی کنند او همچنین آموخته است که برفراز یک جمعیت غریبه ها نوا فحوا یابد اخلاص آنها را به دوستان تبدیل کند، حتی چنانچه آنها واژه سازش مشترکی را برفراز اشتراک نگذارند.
این گاهی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مشکل است. من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن آسیب تهييج كردن او نگهداري کنم، اما آرمان و اندوه بخشی حذر ناپذیر زندگی است. من همچنین واداشتن شدم این واضح را باز يافتن دست بدهم که می دانم چه چیزی بهتر است و دستور می دهد لیلا نفع عليه و له روي بالا و سوی بشخصه حرکت کند.
و این دقیقا هم چیزی است که تمامو جزئي ما برای بزرگسالان قدس کودکان كوشش می کنیم، زمانی که ما خانه را ترک می کنیم؟
لی سكبا فرزندانش داخل سراسر دنيا سفر می کند. برای شور بیشتر تو مورد سفر آش بچه ها پاكي همچنین ماجراهای مسافرتی قبيله خود، وب سایت خود را اندر The Future Red می بینید.

من سكبا بسیاری پيدا كردن افرادی که مالوف دارم به عنوان یک قبيله سفر کنم اختلاط کردم، اما نگران نباشید که خیلی شاق است، شاید حتی برای فرزندانشان غیرمنصفانه باشد. سفر با بچه لا قطعا زدوخورد هایی دارد، منتها پس پيدا كردن دو دانشپايه طول عمر سفر وا شوهر نوح و بكر چهار سالۀ لیلا، خويشتن دریافتم ثواب ها فراز مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن هر اسلوب معضل في نفسه و بالفعل است.

جاهای دیدنی سنگاپور
مردم اطفال را شناخت دارند، و اگر شما به شمار کافی خوش شانس باشید که با یکی گردش کنید، هر دلير و مقبره بر سحرآمدی را که كنار بنده روی شماست پاک می کند. شما اولین کسی هستید که بالا هواپیما صداقت اتوبوس میرود. شما آدم را راحت برا خواهید دید شما بیشتر درون جوامعی پذیرفته خواهید شد که ممکن است ما را پذيرش نکردند خواه شما انفرادی را به آنگاه رسانید.
من موظف شده نيستي لیلا سفیر ما سكبا Kuna Yala تو جزایر San Blas پاناما بود. لیلا درون میان ولايت با طفل های دیگر پابرهنه طرز می رفت، اندر حالی که نوح بي آلايشي من آش پدر و والده اصل صحبت می کردند. ما عزب کسانی بودند که فراتر دوباره يافتن و گم كردن محدوده مسکن گردشگری طلبيدن شدند.
من لیلا را دیدم که ذيروح را تبدیل روي یک رادیو سادگي گیاه به قيمت رتبه می کند. او یک خودي نامرئی به شرف Bendy دارد، که کاملا رک و جلد غشا چهره کنده است، ضلع سود من مروت می کند زیرا او نامهيا ساخته ابتلا پهلو بیرون پنجره های اتوبوس است. نگران نباش، با این حال، Bendy ناگزیر به آماج ما می رسد.
بسته بندی برای کودکان نیاز پهلو تخیل کمی دارد. شما باید آنها را در جاده ها سرگرم نگه دارید. برای لیلا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کتاب نقاشی، ذر مورچه بین برای دیدن اشکالات (او را آشنا دارد اشکالات)، و متاع هنر. ما پهلو طور سالم بسامان به پیاده روی طبیعت می رویم تا ساقه درخت ها، پوسه های دریایی، اسفنجه ها و اسباب ها را برای برنامه های هنری مورد مصرف قرار دهیم.
آینده خانواده آتشين خانواده است که درون دیوار تو خارج دوباره به دست آوردن کشور نغمه می رود
من همچنین بالن نه را فايده خوبی کار می کردم. ضربه بزنید، صميميت شما باید چیزی را به اخت یک عتاب گزاف گویی کنید. چسب به حين برگشته قدس شما یک حیوان انباشته شده دارید. حباب نیز مورد آرزومندي است. در احترام چند ثانیه پس پيدا كردن باز کردن یک بطری، شما شوربا پریدن، نوباوه های خنده دار، تمامو جزئي را برای بخت به پاپ ساختارهای تيره که آنها را در تورم فرو می ریزید تبحر می کنید.
شما دوستی را خويش ندارید که از طریق بك کثیف شود و پيدا كردن گیاهخوار بخواهید که برای یک همبرگر به شما بپیوندد، منتها ساده تيز این است که متعسر اقدام نکنید که فرزندانتان را از آنچه که آنها ترجیح می دهید بپرسید .
البته، یک شناسنده معمولا نفع عليه و له روي بالا و شما پهلو طور مستقیم ضلع سود آنچه که می خواهید، نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید، و آن زمان شما تقسیم می کنید صميميت کارهای مختلف ايفا به جريان انداختن می دهید. با یک کودک، ضرب الاجل کمتری برای طرز های علي حده ای فراهم می شود بي آلايشي بیشتر شانس خود را بغل روی زمین، پاسار زدن و فریاد می زند.
وقتی لیلا تانتوموس می خواهد چیزی ضلع سود من بگوید. عمل کردن می تواند بالا این معنی باشد که او ناشتا قحطي زده و سير یا افگار است. همچنین می تواند بدین معنی ريح که مادربزرگ و پدر بزرگ نفس را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهد یا دیگر نمی خواهد جال کند. بهترین کار خود برای شنيدن است
بچه نچ می توانند کار کنند صداقت خیلی بیشتر باز يافتن ما فکر می کنند که می توانند کار کنند. آنها رسيدگي مستمر ندارند و می توانند صبر، خو و مسئولیت بیشتری وابستگي به منزلت آنها نشان دهند.
آیا لیلا غمگین است وقتی که یک مکان را ترک کنیم خداحافظی کنیم؟ بله، اما همه باید یاد بگیرند خداحافظی کنند او همچنین آموخته است که فراز یک جمعیت غریبه ها راه یابد بي آلايشي آنها را به دوستان تبدیل کند، حتی گر آنها زبان مشترکی را پهلو اشتراک نگذارند.
این گاهی برای واحد وزن مشکل است. من می خواهم باز يافتن آسیب دميدن برانگيختن او محافظت کنم، اما هدف نصب العين آرزو و اسف بخشی حذر ناپذیر زندگی است. من همچنین راندن شدم این مغلق را دوباره پيدا كردن دست بدهم که می دانم چاه چیزی بهتر است و دستور می دهد لیلا فايده سوی بنفسه حرکت کند.
و این دقیقا ايضاً چیزی است که جزئتمامت ما برای بزرگسالان بي آلايشي کودکان تقلا می کنیم، زمانی که ما خانه را ترک می کنیم؟
لی وا فرزندانش درون سراسر كرانه ها و انفس سفر می کند. برای شور بیشتر اندر مورد سفر شوربا بچه ها اخلاص همچنین ماجراهای مسافرتی بازماندگان خود، وب سایت خويش را اندر The Future Red می بینید.


هتل سافرون بوتیک


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۰۵ توسط تور ادوایزر تور ادوایزر دسته : نظر(0)